6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů

04.09.2011   USD Roudnice
ředitel: Pavel Hek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
103.54 0 107.28 2 103.54 60
2. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
111.56 6 108.24 4 112.248.70/8,453
3. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
113.37 0 111.29 4 113.379.83/9,553
4.1/DSROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
113.71 2 109.81 4 113.8110.27/9,947
5.1/DMRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
113.96 4 112.04 4 116.0412.50/12,142
6. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
116.62 0 115.48 2 116.6213.08/12,638
7.2/DSPOSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
2 Kadaň
SKVS ČB
116.21 4 113.56 4 117.5614.02/13,538
8.3/DSSMOLKA Ondřej
JELÍNEK Šimon
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
117.42 2 114.93 4 118.9315.39/14,934
9.1/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
3 Sláv.HK
Sláv.HK
122.53 0 129.43 2 122.5318.99/18,331
10. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
2 Tech.Pha
SKVS ČB
121.01 4 119.44 50 125.0121.47/20,728
11. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
124.81 56 125.09 4 129.0925.55/24,725
12.2/DMPETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
0.00 999 129.61 4 133.6130.07/29,022
13.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
131.41 8 128.56 6 134.5631.02/30,020
14.2/ZSROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
160.42 8 135.00 4 139.0035.46/34,218
15. BOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
3 SKVS ČB
L.Tábor
132.85 14 0.00 999 146.8543.31/41,816
16.3/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
142.20 6 146.47 56 148.2044.66/43,114
17. FRANEK Jakub
FUSEK Radomir
1995
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
127.32 56 118.39 52 170.3966.85/64,612
18.2/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
142.73 58 0.00 999 200.7397.19/93,910
19.3/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
230.75 110 166.32 60 226.32122.78/118,69
20. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
171.79 62 0.00 999 233.79130.25/125,88
  VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl