Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku

27.03.2022   viz pořad závodu
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha21:46,98 0
2.1/DMMILOTOVÁ Dora 2007 2 Boh.Pha22:41,3654.38/4,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23NOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha18:42,00 63
2.2/U23ZAPLETAL Mikuláš   1 Boh.Pha19:04,3522.35/2,055
3.1/DSCARDOSELLI Tomáš, 0, Boh.Pha CARDOSELLI Tomáš   1 Boh.Pha19:43,2561.25/5,547
4. JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha19:52,6170.61/6,339
5.2/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand20:53,15131.15/11,731
6.3/DSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand20:56,56134.57/12,027
7.1/ZSMARTIN Jakub 2009 2 Boh.Pha21:22,59160.59/14,323
8. ZAPLETAL Vojtěch   1 Boh.Pha21:33,64171.64/15,319
9.4/DSVRÁNEK Jan   2 Blovice21:37,84175.84/15,715
10.1/VMTREFNÝ Jiří 1982 Boh.Pha21:47,50185.50/16,511
11.5/DSPELIKÁN Václav 2005 2 Boh.Pha22:13,22211.22/18,810
12.6/DSPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand22:14,53212.53/18,99
13.1/DMKOT Michal 2006 2 Boh.Pha22:26,72224.72/20,08
14.2/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha23:33,25291.25/26,07
15.3/ZSRENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha23:34,71292.71/26,16
16.1/ZMCARDOSELLI Lucas   3 Boh.Pha24:07,12325.12/29,05
17.4/ZSHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha24:31,57349.58/31,24
18.2/DMŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha24:39,08357.08/31,83
19.3/DMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha24:48,10366.10/32,62
20.2/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha25:33,27411.27/36,71
21.3/ZMFABIÁN Filip 2010 Boh.Pha25:40,17418.17/37,30
22.4/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha26:22,12460.12/41,00
23.5/ZMTREFNÝ Martin 2010 Boh.Pha26:56,27494.27/44,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
PEŠKA Libor
1985
1987
Sláv.HK
Č.Kruml.
23:26,65 5
2. JELÍNEK Šimon
HŘEBCOVÁ Helena
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
24:14,3647.71/3,41
3.1/DSTARABA Matyáš
KÖRNER Adam
2004
2004
3 KK Brand
KK Brand
24:50,8884.23/6,00
Oddíl