8. ČP ve slalomu

04.09.2005   Lipno, pod přehradou
ředitel: Karel Krejčí   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha118.14 0 116.82 2 236.96  60
2. Hošková Kateřina, 1985, USK Pha Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha121.43 2 118.52 2 243.95 6.99/2,953
3. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.124.91 2 119.15 4 250.06 13.10/5,547
4. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha123.33 4 120.24 4 251.57 14.61/6,242
5. Bouzidi Carole 1985 France127.12 2 126.53 0 255.65 18.69/7,90
6. Štěpánková Vanda 1978 1 Dukla B.122.17 2 131.84 2 258.01 21.05/8,938
7. Slováková Petra 1986 1 KK Opava127.13 4 121.61 6 258.74 21.78/9,234
8. Kudějová Kateřina 1990 2 USK Pha130.34 4 125.00 4 263.34 26.38/11,131
9. Vybíralová Zuzana 1986 1 Olomouc133.49 0 127.36 6 266.85 29.89/12,628
10. Prskavcová Marcela 1965 1 USK Pha146.37 0 140.50 0 286.87 49.91/21,125
11. Pinkavová Marta 1986 2 Dukla B.146.26 4 151.52 2 303.78 66.82/28,222
12. Janoušková Eva 1990 2 USK Pha145.94 6 153.55 8 313.49 76.53/32,320
13. Urbanová Miroslava 1988 2 Benátky149.38 8 141.05 56 354.43 117.47/49,618
14. Smažíková Markéta 1988 2 L.Žatec148.96 4 148.57 56 357.53 120.57/50,916
15. Váchová Barbora 1988 2 SK VS ČB147.60 6 152.35 52 357.95 120.99/51,114
16. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.125.53 10 129.26 106 370.79 133.83/56,512
  Šmejkalová Šárka 1984 2 USK Pha151.04 8 0.00 0  10
  Mašková Alena 1976 2 USK Pha151.37 8 0.00 0  9
  Perova Alexandra 1982 Russia119.63 50 0.00 0  0
  Grossmannová Zdenka 1965 1 USK Pha126.17 50 0.00 0  8
  Kašparová Anna 1985 2 USK Pha141.23 50 0.00 0  7
  Kohlerová Renáta 1975 2 S.Žižkov134.52 58 0.00 0  6
  Ornstová Eva 1989 2 L.Žatec136.64 56 0.00 0  5
  Polívková Hana 1989 2 Blovice143.38 62 0.00 0  4
  Hojdová Gabriela 1978 2 Sláv.KV143.97 62 0.00 0  3
  Dandová Anna 1988 2 Benátky127.70 150 0.00 0  2
  Stachová Pavlína 1986 1 SK VS ČB205.00 108 0.00 0  1
Oddíl

Historie procházení