Jarní slalom v Českém Vrbném

04.05.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Eva Zýková
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha69.46 0 69.85 0 69.46 66
2. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB71.71 0 0.00 999 71.712.25/3,258
3.1/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB73.63 4 72.05 0 72.052.59/3,750
4.1/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha72.81 0 71.54 2 72.813.35/4,846
5.4/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB73.79 0 74.26 0 73.794.33/6,242
6.2/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB74.61 0 76.28 2 74.615.15/7,438
7.4/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha76.10 0 74.54 4 76.106.64/9,634
8. CHOD David 1982 2 Blovice77.26 0 75.48 2 77.267.80/11,230
9.2/DMKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB77.68 2 78.45 0 78.458.99/12,926
10.3/DMCEPEK Matěj 1998 3 SKVS ČB77.76 2 78.96 0 78.969.50/13,722
11.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB79.69 0 79.34 0 79.349.88/14,218
12. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB80.94 0 80.28 0 80.2810.82/15,614
13.6/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha81.73 2 81.92 2 83.7314.27/20,510
14.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice83.86 2 0.00 999 85.8616.40/23,66
15.5/DMPŘIKRYL Matěj 1999 3 VSKRájec82.67 4 85.16 2 86.6717.21/24,85
16.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB88.52 0 0.00 999 88.5219.06/27,44
17.2/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn87.13 2 0.00 999 89.1319.67/28,33
18.3/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha105.51 0 102.71 0 102.7133.25/47,92
19.1/ZMŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha108.61 50 103.70 0 103.7034.24/49,31
20.2/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor0.00 999 86.61 352 438.61369.15/531,50
 5/VMČEKAL Josef 1970 0 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LESKOVJAN Martin 1986 0 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/VMILLER Jan 1968 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
 3/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl