Jarní slalom v Českém Vrbném

04.05.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Eva Zýková
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice63.07 0 62.95 4 63.07
2K1M/2ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB64.25 0 64.87 2 64.25
3K1M/3PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB69.51 0 67.31 0 67.31
4C1M/1BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha69.46 0 69.85 0 69.46
5K1M/4ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice69.59 0 72.01 4 69.59
6K1M/5ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha71.19 2 71.03 0 71.03
7C1M/2KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB71.71 0 0.00 999 71.71
8C1M/3POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB73.63 4 72.05 0 72.05
9K1M/6MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB73.94 0 72.17 0 72.17
10C1M/4LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha72.81 0 71.54 2 72.81
11C1M/5KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB73.79 0 74.26 0 73.79
12K1M/7PODOBRYAEV Alexey  1978 0 RUS75.48 0 74.46 0 74.46
13C1M/6VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB74.61 0 76.28 2 74.61
14K1M/8KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha72.66 2 76.96 56 74.66
15K1M/9ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim73.36 2 74.87 0 74.87
16K1M/10BUKRINSKIY Sergey  1986 0 RUS78.50 0 75.29 0 75.29
17K1M/11BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy76.08 0 79.19 0 76.08
18C1M/7PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha76.10 0 74.54 4 76.10
19K1M/12KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice74.75 2 79.00 50 76.75
20C1M/8CHOD David 1982 2 Blovice77.26 0 75.48 2 77.26
21K1M/13BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB77.78 2 77.37 0 77.37
22K1W/1DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha77.40 0 76.95 4 77.40
23K1W/2FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice78.02 0 0.00 999 78.02
24C1M/9KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB77.68 2 78.45 0 78.45
25C1M/10CEPEK Matěj 1998 3 SKVS ČB77.76 2 78.96 0 78.96
26K1M/14BERAN Václav 2000 2 USK Pha79.19 0 82.52 2 79.19
27C1M/11PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB79.69 0 79.34 0 79.34
28K1W/3ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha79.86 0 79.85 2 79.86
29K1W/4ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB79.98 0 0.00 999 79.98
30C1M/12WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB80.94 0 80.28 0 80.28
31K1M/15GROTOV Alex 1900 0 RUS80.94 0 82.78 0 80.94
32K1M/16ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha79.01 2 79.52 4 81.01
33K1M/17ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.81.51 4 79.21 2 81.21
34K1W/5DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha82.22 0 84.17 0 82.22
35K1W/6GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice82.44 0 83.46 2 82.44
36K1M/18POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy78.60 6 80.67 2 82.67
37C1W/1ČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB82.76 0 82.91 0 82.76
38C1M/13ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha81.73 2 81.92 2 83.73
39K1M/19KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB84.17 4 83.76 0 83.76
40C1W/2ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha85.04 0 83.91 0 83.91
41K1M/20BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.84.61 0 84.25 0 84.25
42K1M/21ROMASHKIN Dmitry 1900 0 RUS84.31 0 85.43 2 84.31
43K1M/22WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha88.66 2 80.66 4 84.66
44K1W/7BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha84.72 0 82.85 2 84.72
45K1W/8ROMASHKINA Ekatarina 1900 0 RUS88.15 2 84.81 0 84.81
46C2M/1POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
85.08 0 0.00 999 85.08
47K1M/23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.83.80 2 87.47 2 85.80
48K1M/24RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha82.56 8 81.82 4 85.82
49C1M/14ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice83.86 2 0.00 999 85.86
50C1M/15PŘIKRYL Matěj 1999 3 VSKRájec82.67 4 85.16 2 86.67
51K1M/25KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice86.74 0 90.83 2 86.74
52C2M/2KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
90.22 2 88.42 0 88.42
53C1M/16BOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB88.52 0 0.00 999 88.52
54C1W/3FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha87.55 2 86.79 2 88.79
55C1M/17WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn87.13 2 0.00 999 89.13
56K1M/26ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.87.24 2 95.77 0 89.24
57K1M/27MILYÁN David 2001 3 L.Žatec89.36 0 0.00 999 89.36
58K1W/9ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy89.38 0 91.57 2 89.38
59K1W/10ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB89.48 0 0.00 999 89.48
60K1M/28LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha88.06 2 87.30 4 90.06
61K1W/11DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha92.66 0 90.20 0 90.20
62K1M/29PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha88.32 2 98.44 0 90.32
63K1M/30PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life88.62 2 93.08 2 90.62
64K1M/31LHOTA David 1971 3 Happy Life93.42 0 91.39 0 91.39
65K1M/32PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice90.48 4 89.82 2 91.82
66K1W/12PODOBRYAEVA Evdokia  2001 0 RUS106.59 2 92.29 0 92.29
67K1W/13PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja94.12 0 97.10 0 94.12
68K1M/33REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB94.75 0 92.63 4 94.75
69K1M/34ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha0.00 999 95.70 4 99.70
70K1M/35STANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB99.42 2 96.88 4 100.88
71K1M/1VANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor111.67 0 99.58 2 101.58
72K1W/14VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor99.85 2 0.00 999 101.85
73K1W/15DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak117.77 50 101.86 0 101.86
74C1M/18PŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha105.51 0 102.71 0 102.71
75C1M/19ŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha108.61 50 103.70 0 103.70
76C1W/4ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 0 SKVS ČB102.41 2 104.41 0 104.41
77K1M/36TESAŘ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB105.45 2 104.55 2 106.55
78C2M/3PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
105.06 2 0.00 999 107.06
79C1W/5PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 VSKRájec107.17 0 109.42 2 107.17
80C1W/6GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice106.96 2 104.36 4 108.36
81K1M/37ŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB107.95 2 114.73 0 109.95
82C2M/4POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
112.16 6 107.97 2 109.97
83K1M/2STANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB113.32 0 116.05 4 113.32
84K1M/3ŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB136.83 2 111.30 4 115.30
85K1M/38YHOKHOV Alexander 1900 0 RUS116.48 10 114.81 4 118.81
86K1W/16LÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak119.92 0 122.63 4 119.92
87K1M/39PARFENOV Dmitriy 2002 0 RUS149.46 4 138.62 0 138.62
88K1M/40ČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB138.86 54 133.82 112 192.86
89C1M/20HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor0.00 999 86.61 352 438.61
Oddíl