Wave 2007

04.07.2007-05.07.2007   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:        
kompletní výsledky závodu

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B./112.58 2 117.00 2 233.58  -
2. LAWRENCE Jacqueline 1982 Big River Canoe Club/121.30 2 121.49 6 250.79 17.21/7,4-
3. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy/124.94 0 124.29 2 251.23 17.65/7,6-
4. YAMADA Asahi 1984 JPN127.76 2 127.32 2 259.08 25.50/10,9-
5. JONES Natasha 1991 Australia Jun./132.64 4 135.01 8 279.65 46.07/19,7-
6. PERETT Tania 1986 NZL136.20 4 139.50 4 283.70 50.12/21,5-
7. MOLLISON Kate 1988 AUS154.28 6 128.93 4 293.21 59.63/25,5-
8. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice/153.58 2 139.62 0 295.20 61.62/26,4-
9. PINKAVOVÁ Marta 1986 2+ Dukla B./145.35 0 147.44 4 296.79 63.21/27,1-
10. MAŠKOVÁ Alena 1976 2 USK Pha/156.74 0 141.61 2 300.35 66.77/28,6-
11. POKORNÁ Iva 1985 2 SK VS ČB/144.87 4 149.02 10 307.89 74.31/31,8-
12. BLAŽKOVÁ Šárka 1989 1 Dukla B./129.23 50 127.53 4 310.76 77.18/33,0-
13. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha/154.84 6 147.34 4 312.18 78.60/33,7-
14. BOURRY Caroline 1985 S.V.Vaulx en Velin/133.44 50 128.66 4 316.10 82.52/35,3-
15. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2 USK Pha/163.43 6 150.46 0 319.89 86.31/37,0-
16. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B./133.60 56 130.45 0 320.05 86.47/37,0-
17. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice/136.92 54 127.29 6 324.21 90.63/38,8-
18. KOUŠOVÁ Tereza 1992 3 USK Pha/166.74 2 159.81 2 330.55 96.97/41,5-
19. LAWRENCE Rosalyn 1989 Australia Jun./144.47 56 130.12 0 330.59 97.01/41,5-
20. BORROWS Alison 1992 Australia Jun./140.69 6 138.21 54 338.90 105.32/45,1-
21. LOGAN Ashleigh 1991 Australia Jun./138.52 54 143.91 6 342.43 108.85/46,6-
22. TOMS Madeline 1990 Australia Jun./142.57 60 142.05 2 346.62 113.04/48,4-
23. BRÁDKOVÁ Alice 1988 2 Roudnice/154.35 4 200.06 8 366.41 132.83/56,9-
24. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz/164.14 50 151.10 2 367.24 133.66/57,2-
25. FIŠEROVÁ Lenka 1988 3 ČSAD Plz/155.04 58 154.49 4 371.53 137.95/59,1-
26. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 ČSAD Plz/157.12 56 156.07 4 373.19 139.61/59,8-
27. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice/134.38 54 135.49 50 373.87 140.29/60,1-
28. MONDEKOVÁ Hana 1978 Boh.Pha/180.19 54 165.44 2 401.63 168.05/71,9-
29. VÁCHOVÁ Barbora 1988 2+ SK VS ČB/165.78 60 149.43 56 431.21 197.63/84,6-
30. HROMÁDKOVÁ Lucie 1982 3 Č.Skal./157.25 60 174.53 54 445.78 212.20/90,8-
31. MACHIKO Saito 1986 JPN147.42 102 169.96 56 475.38 241.80/103,5-
32. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus/161.85 4 0.00 999 1164.85  -
  HOVINE Raphelle 1988 S.V.Vaulx en Velin/175.25 54 0.00 0  -
  PIKSOVÁ Kateřina 1992 USK Pha/0.00 0 0.00 0  -
  KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky/0.00 0 0.00 0  -
  ŠTĚPÁNOVÁ Tereza 1986 2 SK VS ČB/0.00 0 0.00 0  -
  ŘEPOVÁ Markéta 1975 USK Pha/0.00 0 0.00 0  -
  JANOUŠKOVÁ Eva 1990 1 USK Pha/0.00 0 0.00 0  -
  URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B./0.00 0 0.00 0  -
Oddíl

Historie procházení