Wave 2006 ICF Slalom Race

12.08.2006-13.08.2006   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Zdena Husáková
výsledky ke stažení:        
kompletní výsledky závodu

kategorie C1M   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ESTANGUET Tony 1978 equipe de France100.81 0 98.34 0 199.15  -
2. LABARELLE Pierre 1982 equipe de France102.86 0 100.04 2 204.90 5.75/2,9-
3. PINKAVA Ondřej 1977 Dukla Brandýs102.92 2 102.65 0 207.57 8.42/4,2-
4. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha106.41 2 101.07 2 211.48 12.33/6,2-
5. JEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha100.55 6 107.38 0 213.93 14.78/7,4-
6. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha104.29 2 104.28 4 214.57 15.42/7,7-
7. KREJČÍ Karel 1972 1 SK VS ČB109.79 0 107.52 0 217.31 18.16/9,1-
8. ČIVČIJA Marko 1983 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR107.74 2 107.58 0 217.32 18.17/9,1-
9. FOUKAL Pavel 1987 Dukla Brandýs108.11 0 111.86 0 219.97 20.82/10,5-
10. ŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B.110.95 0 109.77 0 220.72 21.57/10,8-
11. TOMEK Lukáš 1987 1 SK VS ČB110.26 0 113.44 0 223.70 24.55/12,3-
12. KRAJL Dejan 1976 Sandiline109.16 6 108.56 0 223.72 24.57/12,3-
13. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha111.17 0 114.37 0 225.54 26.39/13,3-
14. VÁCHA Viktor 1985 1 Dukla B.111.72 2 112.29 0 226.01 26.86/13,5-
15. DANĚK Aleš 1979 1 Olomouc112.36 0 114.62 0 226.98 27.83/14,0-
16. FABRIS Christian 1984 Australia116.65 4 111.51 4 236.16 37.01/18,6-
17. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.124.57 0 112.17 0 236.74 37.59/18,9-
18. DAILLE Jerome 1965 pont d ain121.18 0 120.43 0 241.61 42.46/21,3-
19. Prüher Jakub 1968 2 SK VS ČB121.35 4 114.50 2 241.85 42.70/21,4-
20. JANOUŠEK Milan 1988 2 USK Pha123.89 2 114.17 2 242.06 42.91/21,5-
21. LENARČIČ Jure 1990 Kajakaška Zveza Slovenije117.37 4 122.19 2 245.56 46.41/23,3-
22. SEHNAL Štěpán 1985 1 USK Pha118.10 4 122.66 2 246.76 47.61/23,9-
23. ZVER Miha 1991 KK Simon121.40 6 121.12 2 250.52 51.37/25,8-
24. ZVER Marcel 1987 1 KK Simon120.10 6 123.25 4 253.35 54.20/27,2-
25. WELLS Geoff 1988 WELSH Canoe slalom126.96 2 123.80 6 258.76 59.61/29,9-
26. CAUDRY Nick 1985 Australia127.62 4 128.22 0 259.84 60.69/30,5-
27. CUC Michal 1977 Technika Praha129.50 2 127.02 2 260.52 61.37/30,8-
28. PISCHEK Jan 1977 Reglisse129.78 6 131.31 0 267.09 67.94/34,1-
29. BOČEK Zdeněk 1975 2 SK VS ČB135.01 8 131.22 4 278.23 79.08/39,7-
30. VOLF Jaroslav 1979 MT Dukla B.112.33 4 112.64 50 278.97 79.82/40,1-
31. ČEKAL Josef 1970 3 Klášter.137.08 4 134.70 4 279.78 80.63/40,5-
32. JEFFERY Robin 1987 Australia107.29 54 121.48 2 284.77 85.62/43,0-
33. MOKOTAR Jure 1991 KK Simon140.95 2 138.68 4 285.63 86.48/43,4-
34. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek138.80 2 144.97 10 295.77 96.62/48,5-
35. BERČIČ Anže 1990 Kajakaška Zveza Slovenije125.08 56 124.99 6 312.07 112.92/56,7-
36. KOZOROG Urban 1989 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR138.91 62 130.76 10 341.67 142.52/71,6-
37. KRAVANJA Nejc 1991 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR128.47 54 122.95 56 361.42 162.27/81,5-
38. COF Blaž 1991 Kajakaška Zveza Slovenije138.21 106 124.98 2 371.19 172.04/86,4-
39. BADURA Jergus 1991 SKP Bratislava176.99 102 150.75 4 433.74 234.59/117,8-
40. BABNIK Gašper 1990 Kajakaška Zveza Slovenije156.42 152 153.98 56 518.40 319.25/160,3-
  HRADÍLEK Václav 1982 1 USK Pha118.73 0 0.00 0  -
Oddíl

Historie procházení