Jihočeský pohár ve slalomu

31.07.2010-01.08.2010   USD České Vrbné
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Pavel Pokorný
kompletní výsledky závodu

kategorie C1M   neděle 1.8.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. GEBAS Vítězslav 1984 M USK Pha103.13 0 101.27 0 101.27 -
2. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha102.79 2 102.11 0 102.110.84/0,8-
3. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.106.90 2 102.27 0 102.271.00/1,0-
4. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha114.89 0 108.30 0 108.307.03/6,9-
5. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc106.80 2 108.72 4 108.807.53/7,4-
6.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek109.15 0 110.32 2 109.157.88/7,8-
7. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV118.04 0 109.39 0 109.398.12/8,0-
8. MALÝ Vojtěch 1986 2 Dukla B.108.51 2 109.09 2 110.519.24/9,1-
9. HRADÍLEK Václav 1982 0 USK Pha110.64 0 118.65 6 110.649.37/9,3-
10. HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja112.30 0 113.93 2 112.3011.03/10,9-
11. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn108.42 4 112.91 0 112.4211.15/11,0-
12.2/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB113.85 0 112.19 2 113.8512.58/12,4-
13. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.113.70 2 116.51 6 115.7014.43/14,2-
14.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB116.51 52 116.54 0 116.5415.27/15,1-
15. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB115.30 52 114.62 2 116.6215.35/15,2-
16. HAMMER Martin 1985 2 Dukla B.117.01 2 116.88 0 116.8815.61/15,4-
17.2/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja114.37 4 115.54 2 117.5416.27/16,1-
18.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy123.19 0 126.72 2 123.1921.92/21,6-
19. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor129.25 0 123.98 2 125.9824.71/24,4-
20.3/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy136.70 0 130.32 2 132.3231.05/30,7-
21.4/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 2 RK Troja138.08 2 130.42 2 132.4231.15/30,8-
22.5/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn136.11 2 131.83 2 133.8332.56/32,2-
23.3/DMLISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB145.42 0 134.58 0 134.5833.31/32,9-
24.6/VMŠROGL Michal 1972 2 RK Troja174.10 102 133.10 2 135.1033.83/33,4-
25.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha132.73 6 133.36 2 135.3634.09/33,7-
26. NOVÁK Martin 1991 0 SKVS ČB133.83 2 128.75 8 135.8334.56/34,1-
27. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek131.03 6 145.99 8 137.0335.76/35,3-
28. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy134.51 6 136.25 8 140.5139.24/38,7-
29. HASHIMOTO Tamaki 1982 2 Rakovník136.88 8 135.63 6 141.6340.36/39,9-
30.7/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB138.05 4 149.46 6 142.0540.78/40,3-
31.1/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník140.89 4 140.05 4 144.0542.78/42,2-
32.3/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha146.50 52 143.66 4 147.6646.39/45,8-
33. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek136.70 252 143.70 4 147.7046.43/45,8-
34.2/VŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.175.32 104 144.88 10 154.8853.61/52,9-
35.3/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB161.31 56 159.94 6 165.9464.67/63,9-
36. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice175.34 52 160.13 6 166.1364.86/64,0-
37. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn139.61 56 143.53 202 195.6194.34/93,2-
  CUC Michal 1977 2 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  EBEL Matyáš 1992 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  CHMÁTAL Petr 1990 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  BUCHTEL Michal 1986 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl