Slalom na Paraplíčku

14.05.2016   řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu
ředitel: Michal Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB105.40 2 100.20 0 100.20 42
2. TUNKA Ondřej, 1990, USK Pha TUNKA Ondřej 1990 USK Pha99.30 2 4.00 999 101.301.10/1,138
3.2/VMILLER Jan 1968 2+ Turnov104.90 0 102.10 4 104.904.70/4,734
4.1/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK106.90 0 106.30 0 106.306.10/6,130
5.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav106.90 4 107.40 0 107.407.20/7,226
6.1/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha119.10 2 109.20 0 109.209.00/9,022
7.4/VLACINA Richard 1967 Semily110.80 0 109.30 0 109.309.10/9,118
8.1/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand112.90 0 109.60 2 111.6011.40/11,417
9.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha113.90 0 114.50 0 113.9013.70/13,716
10.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha112.50 2 124.20 0 114.5014.30/14,315
11.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov118.30 0 114.80 0 114.8014.60/14,614
12.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor123.30 4 116.50 0 116.5016.30/16,313
13.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor119.20 2 117.70 2 119.7019.50/19,512
14.4/VSTUNKA Zdeněk 1957 Jablonec123.40 2 120.20 0 120.2020.00/20,011
15.2/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov124.80 4 123.00 0 123.0022.80/22,810
16.5/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily132.60 4 124.90 0 124.9024.70/24,79
17.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor126.70 2 123.70 2 125.7025.50/25,48
18.3/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor133.70 2 124.60 2 126.6026.40/26,37
19.3/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha127.70 8 126.00 2 128.0027.80/27,76
20.4/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand137.20 2 133.30 0 133.3033.10/33,05
21.2/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha139.50 14 132.50 2 134.5034.30/34,24
22.2/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor140.70 0 134.60 0 134.6034.40/34,33
23.5/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa137.00 0 135.10 0 135.1034.90/34,82
24.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.136.30 0 144.00 2 136.3036.10/36,01
25.1/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK156.70 0 146.80 2 148.8048.60/48,50
26.4/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB157.10 2 150.50 0 150.5050.30/50,20
27.5/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha150.00 8 143.90 8 151.9051.70/51,60
28.5/ZMCAPALINI Daniel 2005 KK Brand152.70 2 151.10 2 153.1052.90/52,80
29.2/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB153.60 6 148.80 8 156.8056.60/56,50
30.6/ZSKAŠÁK Filip 2003 Kralupy175.70 8 169.50 0 169.5069.30/69,20
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení