Slalom O štít města Benátek

09.08.2015   loděnice v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha117.70 0 116.00 0 116.00 69
2. URBANOVÁ Miroslava 1988 2 Benátky121.80 0 121.80 0 121.805.80/5,065
3.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.122.10 0 124.50 0 122.106.10/5,361
4. DANDOVÁ Anna 1988 Benátky123.90 0 124.30 0 123.907.90/6,857
5.2/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha131.00 4 125.10 0 125.109.10/7,853
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor123.20 2 126.90 2 125.209.20/7,949
7.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand123.70 2 127.20 4 125.709.70/8,445
8.3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor127.30 4 124.00 2 126.0010.00/8,641
9. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha132.50 2 124.50 2 126.5010.50/9,137
10. NOVÁČKOVÁ Michala 1984 2 Benátky126.80 2 127.50 0 127.5011.50/9,933
10.4/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice129.00 0 127.50 0 127.5011.50/9,929
12.5/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha134.00 2 127.30 2 129.3013.30/11,525
13.1/ZMALTMAN Marcella 2004 USA132.20 0 133.60 0 132.2016.20/14,00
14.2/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz136.60 2 132.70 2 134.7018.70/16,121
15.6/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky133.20 2 134.00 2 135.2019.20/16,620
15.1/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand135.20 0 137.80 6 135.2019.20/16,619
17.1/VPLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 Benátky137.30 0 132.00 4 136.0020.00/17,218
18.7/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa138.50 0 136.80 0 136.8020.80/17,917
19.8/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky137.80 0 136.00 2 137.8021.80/18,816
20.9/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand137.90 0 141.20 2 137.9021.90/18,915
21.2/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa138.10 0 140.80 0 138.1022.10/19,114
22.3/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha140.00 0 1.00 999 140.0024.00/20,713
23.4/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy146.80 4 140.90 0 140.9024.90/21,512
24.10/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK147.70 2 141.90 0 141.9025.90/22,311
25.2/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily148.70 0 142.30 0 142.3026.30/22,710
26.5/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa143.00 2 140.90 2 142.9026.90/23,29
27.2/VMNOVÁČKOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus145.10 0 143.30 0 143.3027.30/23,58
28.3/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 Č.Skal.141.90 2 182.50 0 143.9027.90/24,17
29.3/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník145.90 4 146.10 0 146.1030.10/25,96
30.11/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand159.80 10 147.30 2 149.3033.30/28,75
31.6/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak149.40 54 150.60 2 152.6036.60/31,64
32. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň152.40 2 151.50 4 154.4038.40/33,13
33.1/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky172.60 0 157.70 0 157.7041.70/35,90
34.12/ZSROZTOČILOVÁ Dominika 2001 Semily166.30 6 158.70 0 158.7042.70/36,82
35.13/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov159.50 2 157.10 2 159.1043.10/37,21
36. ŘÍZKOVÁ Magdalena 1987 3 L.Tábor167.10 2 155.50 4 159.5043.50/37,50
37.7/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice167.70 4 169.30 6 171.7055.70/48,00
38.8/ZMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha1.00 999 168.30 4 172.3056.30/48,50
39.4/VMREJHOVÁ Martina 1976 Sláv.HK205.10 2 176.70 4 180.7064.70/55,80
40.2/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak179.60 2 191.00 4 181.6065.60/56,60
41.3/PZALTMAN Isabella 2007 USA222.90 4 184.40 0 184.4068.40/59,00
42.4/PZČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha238.90 58 186.80 6 192.8076.80/66,20
43.9/ZMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha197.60 52 189.20 4 193.2077.20/66,60
44.5/PZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice197.60 2 4.00 999 199.6083.60/72,10
45.10/ZMSTEJSKALOVÁ Barbora 2003 USK Pha1.00 999 205.50 4 209.5093.50/80,60
Oddíl