Jihočeský pohár ve vodním slalomu

25.07.2009-26.07.2009   USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné
ředitel: ing. Jaromír Dvořák   vrchní rozhodčí: Pavel Pokorný
kompletní výsledky závodu

kategorie C1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.104.08 0 103.01 0 103.01 -
2. KUNA Alois 1988 2+ SKVS ČB109.27 0 105.35 0 105.352.34/2,3-
3. PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B.108.50 0 108.85 0 108.505.49/5,3-
4. CEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek110.25 0 108.53 2 110.257.24/7,0-
5. HROBSKÝ Milan 1983 SVK112.06 0 111.96 4 112.069.05/8,8-
6. ZDRÁHAL Jan 1985 2 Dukla B.115.05 0 112.57 0 112.579.56/9,3-
7. PRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB113.96 0 113.40 0 113.4010.39/10,1-
8. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa113.20 2 110.33 4 114.3311.32/11,0-
9. MARINO Dimitri 1992 FRA116.00 4 112.62 2 114.6211.61/11,3-
10. HAMMER Martin 1985 0 Dukla B.117.93 2 114.90 0 114.9011.89/11,5-
11. KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV110.96 4 119.34 12 114.9611.95/11,6-
12. ALIZAZOU Abdel 1990 FRA113.37 2 113.58 4 115.3712.36/12,0-
14. CHOD David 1982 2 Blovice117.30 0 127.73 54 117.3014.29/13,9-
15. BESSON Jimmy 1996 FRA120.63 0 119.47 4 120.6317.62/17,1-
16. KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja121.98 6 116.90 6 122.9019.89/19,3-
17. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy124.15 2 121.45 2 123.4520.44/19,8-
18. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB122.83 2 120.52 4 124.5221.51/20,9-
19. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus120.57 4 124.55 4 124.5721.56/20,9-
20. KOUŠA Šimon 1994 2 USK Pha123.80 2 127.61 8 125.8022.79/22,1-
21. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor125.65 54 119.85 10 129.8526.84/26,1-
22. MATULA Roman 1996 2 Kralupy126.67 4 130.43 52 130.6727.66/26,9-
23. DAILLE Jerome 1965 FRA131.44 52 128.69 2 130.6927.68/26,9-
24. BROTHIER Jason 1994 FRA139.10 0 131.05 0 131.0528.04/27,2-
25. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa140.40 2 130.07 4 134.0731.06/30,2-
26. JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha147.68 58 132.29 2 134.2931.28/30,4-
27. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno144.13 6 133.44 4 137.4434.43/33,4-
28. POSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň130.95 10 162.11 6 140.9537.94/36,8-
29. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy140.50 6 134.38 8 142.3839.37/38,2-
30. PEXA Jakub 1994 2 USK Pha138.70 52 139.70 4 143.7040.69/39,5-
31. BOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB147.25 0 140.24 4 144.2441.23/40,0-
32. LISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB145.17 6 141.25 8 149.2546.24/44,9-
33. KUNA Alois 1960 3 SKVS ČB153.25 10 145.59 4 149.5946.58/45,2-
34. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek143.17 8 143.28 56 151.1748.16/46,8-
35. TYKAL Jiří 1992 3 Klášter.146.43 6 203.98 10 152.4349.42/48,0-
36. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník151.28 2 181.52 0 153.2850.27/48,8-
37. EBEL Matyáš 1992 3 USK Pha153.31 4 155.51 106 157.3154.30/52,7-
38. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha191.03 2 162.58 10 172.5869.57/67,5-
39. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice171.09 112 157.11 70 227.11124.10/120,5-
40. HASHIMOTO Tamaki 1982 2 Rakovník160.54 106 161.62 254 266.54163.53/158,8-
  HAVLÍČEK Jan 1982 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS -
  VĚTROVSKÝ Jan 1997 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS -
  PISCHEK Jan 1977 0 Pardub.0.00 0 0.00 0 DNS -
  CUC Michal 1977 2 Tech.Pha0.00 0 0.00 0 DNS -
Oddíl