24 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod

16.04.2016   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. JÁNĚ Michal, 1986, Dukla B. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.94.19 4 93.42 0 93.42 75
2. GEBAS Vítězslav, 1984, USK Pha GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha93.37 0 92.27 2 94.270.85/0,968
3.1/U23ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha92.78 2 93.56 2 95.562.14/2,362
4.1/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha96.11 0 96.54 0 96.543.12/3,357
5.1/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc95.73 0 94.99 2 96.993.57/3,853
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha97.77 2 97.57 0 97.574.15/4,449
7.2/VMJEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha95.21 6 95.17 4 99.175.75/6,246
8.2/U23MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.98.44 4 98.13 2 100.136.71/7,243
9.3/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha100.55 2 100.38 0 100.386.96/7,540
10. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.98.36 0 94.49 6 100.497.07/7,637
11. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.104.94 0 95.40 0 95.401.98/2,135
12.2/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha100.04 54 97.66 4 101.668.24/8,833
13.3/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.98.97 4 98.30 10 102.979.55/10,231
14.4/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha99.00 4 100.78 6 103.009.58/10,329
15.5/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.109.23 6 101.99 2 103.9910.57/11,327
16. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha103.08 2 102.60 4 105.0811.66/12,525
17. PEŠEK Michal 1992 1 Kralupy106.38 6 103.49 2 105.4912.07/12,923
18.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.101.51 4 102.90 4 105.5112.09/12,921
19.4/U23SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha101.32 8 102.51 4 106.5113.09/14,019
20.6/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB102.97 10 103.34 4 107.3413.92/14,917
21.7/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc105.91 2 103.40 4 107.4013.98/15,015
22.3/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV107.23 10 105.50 2 107.5014.08/15,114
23.4/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.106.55 2 105.67 6 108.5515.13/16,213
24. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha102.73 12 106.89 2 108.8915.47/16,612
25. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy110.33 4 112.39 2 114.3320.91/22,411
26.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja112.55 2 117.99 8 114.5521.13/22,610
27.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc109.09 6 115.58 10 115.0921.67/23,29
28.8/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha107.24 8 104.69 16 115.2421.82/23,48
29.9/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB111.74 8 115.22 158 119.7426.32/28,27
30.3/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.109.79 10 115.39 8 119.7926.37/28,26
31.5/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha109.72 58 108.41 12 120.4126.99/28,95
32.10/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec114.09 60 114.24 8 122.2428.82/30,84
33.4/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn111.30 12 114.69 62 123.3029.88/32,03
34.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor118.89 14 117.24 12 129.2435.82/38,32
35.6/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB120.34 10 5.00 0 130.3436.92/39,50
  MATULA Roman 1996 2+ Roudnice4.00 999 5.00 0 999.00 0
Oddíl