Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího

23.07.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.86.09 0 90.52 4 86.09 52
2. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB90.99 2 87.48 0 87.481.39/1,648
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV88.70 0 4.00 999 88.702.61/3,044
4.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor89.79 0 91.81 0 89.793.70/4,340
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor90.89 2 91.30 4 92.896.80/7,936
6.1/ZMALTMAN MARCELLA 2004 USA94.82 0 92.85 2 94.828.73/10,10
7.1/VROMASHKINA EKATERINA 1974 Moskva, RUS95.92 2 95.10 0 95.109.01/10,50
8.2/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand102.27 8 94.93 2 96.9310.84/12,632
9. POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB94.80 4 97.19 0 97.1911.10/12,928
10.3/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky103.27 2 100.07 0 100.0713.98/16,224
11.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB98.57 2 99.97 52 100.5714.48/16,820
12. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha92.82 54 96.61 4 100.6114.52/16,919
13.4/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand98.40 4 106.93 2 102.4016.31/18,918
14.2/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand109.71 6 100.43 2 102.4316.34/19,017
15.5/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy104.01 6 101.56 2 103.5617.47/20,316
16.6/ZSFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa103.75 2 103.75 4 105.7519.66/22,815
17.3/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB100.96 6 109.23 4 106.9620.87/24,214
18.3/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice110.12 54 103.62 4 107.6221.53/25,013
19.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.108.03 0 113.65 2 108.0321.94/25,512
20.7/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK107.14 2 108.09 14 109.1423.05/26,811
21.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand101.22 8 104.77 8 109.2223.13/26,910
22.8/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha103.45 56 112.50 0 112.5026.41/30,79
23.9/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha110.60 2 118.94 6 112.6026.51/30,88
24.10/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy115.77 0 116.41 0 115.7729.68/34,57
25.11/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha110.93 8 109.02 8 117.0230.93/35,96
26.4/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha107.10 58 115.80 4 119.8033.71/39,25
27.12/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB126.26 4 135.53 8 130.2644.17/51,34
28.5/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky128.79 2 127.30 4 130.7944.70/51,93
29.1/PZALTMAN ISABELLA 2007 USA147.12 2 156.53 8 149.1263.03/73,20
30.6/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.151.80 4 122.92 60 155.8069.71/81,02
31.2/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB149.04 8 152.83 8 157.0470.95/82,40
32.4/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky110.34 56 113.92 56 166.3480.25/93,21
33.3/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB164.08 6 1.00 999 170.0883.99/97,60
34.4/PZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy192.62 16 181.64 10 191.64105.55/122,60
  HESSER FRANZISKA 1983 UKK WWien, AUT4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SARA BELINGAR 2003 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽIVA KURINČIČ 2002 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIA ŠRIBAR 2002 KK Soške, SLO4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl