| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 117. | 72.80 | 86,0 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | MX1 slalom | - | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | 74. | 71.22 | 77,8 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
20. | 3.60 | 10,0 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
62. | 9.36 | 23,3 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
23. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
29. | 3.71 | 6,9 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross individual |
51. | 13.17 | 25,8 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross |
51. | 44.01 | 78,6 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 143. | 72.35 | 85,0 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | MX1 slalom | 44. | 1.70 | 2,6 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
49. | 6.91 | 15,3 | - | ||
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
39. | 4.44 | 8,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
39. | 47.83 | 91,7 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | 67. | 10.09 | 12,0 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | C1M slalom | 95. | 164.13 | 182,2 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | MX1 slalom | 59. | 15.46 | 29,0 | - | |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | MX1 slalom | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 3 | 8 |
| SEVCIK Matej | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 106 02.08.24 |
| pořadí | 62. | 74. | 95. |
| odstup % | 23,3 | 77,8 | 182,2 |
| % poražených soupeřů | 23,8 | 7,6 | 1,1 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 95.0 | 68.0 | 77.0 |
| medián | 95 | 62 | 74 |
| modus | 95 | 62 | 62 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 182,2 | 50,6 | 94,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 1,1 | 15,7 | 10,8 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 1 25,0% | 1 16,7% |
| SEVCIK Matej | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 106 02.08.24 |
| pořadí | 20. | 117. | 49. | 143. | 67. |
| odstup % | 10,0 | 86,0 | 15,3 | 85,0 | 12,0 |
| % poražených soupeřů | 85,2 | 6,5 | 68,8 | 6,6 | 51,1 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 67.0 | 96.0 | 68.5 | 79.2 |
| medián | 67 | 49 | 20 | 67 |
| modus | 67 | 49 | 20 | 20 |
| počet závodů | 1 | 2 | 2 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 12,0 | 50,1 | 48,0 | 41,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 51,1 | 37,7 | 45,9 | 43,6 |
| počet jízd | 2 | 4 | 4 | 10 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 1 50,0% | 2 100,0% | 4 80,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 2 50,0% | 2 50,0% | 6 60,0% |
| SEVCIK Matej | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 106 02.08.24 |
| pořadí | 23. | 29. | 51. | 51. | 44. | 39. | 39. | 59. |
| odstup % | 82,1 | 6,9 | 78,6 | 25,8 | 2,6 | 91,7 | 8,8 | 29,0 |
| % poražených soupeřů | 71,1 | 63,2 | 3,8 | 3,8 | 42,7 | 54,2 | 54,2 | 1,7 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 59.0 | 40.7 | 38.5 | 41.9 |
| medián | 59 | 39 | 29 | 39 |
| modus | 59 | 39 | 51 | 39 |
| počet závodů | 1 | 3 | 4 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 29,0 | 34,3 | 48,4 | 40,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 1,7 | 50,4 | 35,5 | 36,8 |
| počet jízd | 2 | 6 | 8 | 16 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 3 100,0% | 4 100,0% | 8 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 6 100,0% | 8 100,0% | 16 100,0% |