| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | 136 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | C1W slalom | 14. | 5/ZM | 48.10 | 49,3 | OČ 2 |
| 04.10.2026 | 136 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1W slalom | 35. | 6/ZM | 30.78 | 34,3 | OČ 8 |
| 03.10.2026 | 135 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | C1W slalom | 18. | 7/ZM | 66.08 | 73,2 | OČ 0 |
| 03.10.2026 | 135 Podzimní slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1W slalom | 37. | 6/ZM | 32.60 | 37,5 | OČ 10 |
| 29.08.2026 | 110 4. ČP žáků ve sjezdu v Českém Vrbném | Areál Lídy Polesné | K1W sjezd | 26. | 8/ZM | 88.78 | 30,7 | ČP/OČ/OM 10/2/0 |
| 29.08.2026 | 110 4. ČP žáků ve sjezdu v Českém Vrbném | Areál Lídy Polesné | C2M sjezd OUŘEDNÍKOVÁ Sofie |
12. | 3/ZM | 104.64 | 34,2 | ČP/OČ/OM 33/0/0 |
| 28.08.2026 | 109 3. ČP žáků ve sprintu v Českém Vrbném | Areál Lídy Polesné | K1W sjezd | 27. | 8/ZM | 16.66 | 34,8 | ČP/OČ/OM 9/1/0 |
| 28.08.2026 | 109 3. ČP žáků ve sprintu v Českém Vrbném | Areál Lídy Polesné | C2M sjezd OUŘEDNÍKOVÁ Sofie |
12. | 3/ZM | 19.11 | 40,8 | ČP/OČ/OM 33/0/0 |
| 05.07.2026 | 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích | K1W slalom | OČ/OM 0/0 |
|||||
| 04.07.2026 | 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích | K1W slalom | 47. | 18/ZM | 47.30 | 54,2 | OČ/OM 4/0 |
|
| 28.06.2026 | 79 Slalom ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1W slalom | 60. | 8/ZM | 36.25 | 38,7 | OČ 6 |
| 27.06.2026 | 77 Sjezd ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu; start v místě startu slalomu, pod lávkou pro pěší otočka | K1W sjezd | 11. | 1/ZM | 192.10 | 35,3 | OČ 0 |
| 27.06.2026 | 77 Sjezd ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu; start v místě startu slalomu, pod lávkou pro pěší otočka | C2M sjezd SLAVÍK Vojtěch |
4. | 2/ZM | 207.70 | 37,0 | OČ 0 |
| 27.06.2026 | 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1W slalom | 62. | 10/ZM | 44.23 | 48,6 | OČ 5 |
| 16.06.2026 | 71 Egonův krumlovský sjezd | Český Krumlov, řeka Vltava. Start u domku Egona Schieleho; cíl pod mostem v lokalitě U Trojice - htt | K1W sjezd | 4. | 1/ZM | 148.50 | 21,2 | OČ 1 |
| 16.06.2026 | 71 Egonův krumlovský sjezd | Český Krumlov, řeka Vltava. Start u domku Egona Schieleho; cíl pod mostem v lokalitě U Trojice - htt | C1W sjezd | 3. | 1/ZM | 178.20 | 22,2 | OČ 0 |
| 07.06.2026 | 61 MČR žáků v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 6.ČPJ + 2.ČPž | řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno | K1W sjezd | 39. | 5/ZM | 240.61 | 31,9 | OČ/OM 6/0 |
| 07.06.2026 | 61 MČR žáků v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 6.ČPJ + 2.ČPž | řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno | C1W sjezd | 28. | 5/ZM | 312.04 | 36,3 | OČ/OM 0/0 |
| 06.06.2026 | 59 MČR dorostu v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 5.ČPJ + 1.ČPž | řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno | K1W sjezd | 48. | 8/ZM | 291.66 | 38,8 | OČ/OM 2/0 |
| 06.06.2026 | 59 MČR dorostu v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 5.ČPJ + 1.ČPž | řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno | C1W sjezd | 30. | 5/ZM | 316.03 | 36,8 | OČ/OM 0/0 |
| 24.05.2026 | 54 Slalom v Sušici | loděnice KVS | K1W slalom | 39. | 2/ZM | 39.70 | 43,6 | OČ 5 |
| 23.05.2026 | 53 Slalom v Sušici | loděnice KVS | K1W slalom | 40. | 2/ZM | 55.57 | 62,4 | OČ 5 |
| 21.09.2025 | 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWK slalom | 30. | 7/PZZ | 93.57 | 78,8 | OČ 0 |
| 20.09.2025 | 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků | Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. | PWK slalom | 35. | 9/PZZ | 137.24 | 113,8 | OČ 0 |
| 29.06.2025 | 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | PWK slalom | 19. | 5/PZZ | 37.94 | 35,5 | OČ 0 |
| 28.06.2025 | 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | PWK slalom | 22. | 5/PZZ | 48.10 | 44,0 | OČ 0 |
| 30.06.2024 | 91 Slalom ve Strakonicích, pohár předžáků | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1W slalom | 69. | 7/PZ | 291.79 | 318,8 | OČ 0 |
| 29.06.2024 | 90 Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů+Pohár předžáků | řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu | K1W slalom | 76. | 7/PZ | 422.03 | 452,5 | OČ 0 |
| 11.05.2024 | 48 Slalom o pracku Krumlovského medvěda | Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 | PWC slalom | OČ 0 |
||||
| 11.05.2024 | 48 Slalom o pracku Krumlovského medvěda | Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 | K1W slalom | OČ 0 |
| Jméno | Oddíl | VT slalom | VT sjezd | dat.změny |
|---|---|---|---|---|
| Fikejsová Barbora | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 02.12.22 inserted RVP |
rok 2026 | |||
| Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
| 69. | C1W | 2/2 | 2 |
| 133. | K1W | 5/8 | 34 |
| Slalom: Oblastní žebříček Morava | |||
| K1W | 2/2 | 0 | |
| Sjezd: Žebříček Český Pohár | |||
| 39. | C2M Ouředníková Sofie |
2/2 | 66 |
| 61. | K1W | 2/2 | 19 |
| Sjezd: Oblastní žebříček Čechy | |||
| C1W | 3/3 | 0 | |
| C2M Slavík Vojtěch |
1/1 | 0 | |
| C2M Ouředníková Sofie |
2/2 | 0 | |
| 31. | K1W | 5/6 | 12 |
| Sjezd: Oblastní žebříček Morava | |||
| C1W | 2/2 | 0 | |
| C2M Ouředníková Sofie |
2/2 | 0 | |
| K1W | 4/4 | 0 | |
rok 2025 | |||
| Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
| PWK | 4/4 | 0 | |
rok 2024 | |||
| Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
| K1W | 3/3 | 0 | |
| PWC | 1/1 | 0 | |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| C2M | 39 |
| K1W | 61 |
| kategorie | 2026 | 2025 | 2024 |
|---|---|---|---|
| C1W | 69 | - | - |
| K1W | 133 | - | 204 |
| PWK | - | 52 | - |
| PWC | - | - | 6 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| C1W | 44 |
| C2M | 80 |
| K1W | 31 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| K1W | 107 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| C1W | 42 |
| C2M | 60 |
| K1W | 79 |
rok 2026 | |||
| Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
| 69. | C1W | 2/2 | 2 |
| 133. | K1W | 5/8 | 34 |
| Slalom: Oblastní žebříček Morava | |||
| K1W | 2/2 | 0 | |
| Sjezd: Žebříček Český Pohár | |||
| 39. | C2M Ouředníková Sofie |
2/2 | 66 |
| 61. | K1W | 2/2 | 19 |
| Sjezd: Oblastní žebříček Čechy | |||
| C1W | 3/3 | 0 | |
| C2M Slavík Vojtěch |
1/1 | 0 | |
| C2M Ouředníková Sofie |
2/2 | 0 | |
| 31. | K1W | 5/6 | 12 |
| Sjezd: Oblastní žebříček Morava | |||
| C1W | 2/2 | 0 | |
| C2M Ouředníková Sofie |
2/2 | 0 | |
| K1W | 4/4 | 0 | |
rok 2025 | |||
| Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
| PWK | 4/4 | 0 | |
rok 2024 | |||
| Slalom: Oblastní žebříček Čechy | |||
| K1W | 3/3 | 0 | |
| PWC | 1/1 | 0 | |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| C2M | 39 |
| K1W | 61 |
| kategorie | 2026 | 2025 | 2024 |
|---|---|---|---|
| C1W | 69 | - | - |
| K1W | 133 | - | 204 |
| PWK | - | 52 | - |
| PWC | - | - | 6 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| C1W | 44 |
| C2M | 80 |
| K1W | 31 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| K1W | 107 |
| kategorie | 2026 |
|---|---|
| C1W | 42 |
| C2M | 60 |
| K1W | 79 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 2 | 6 | 3 | 3 | 23 |
| typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| NKZ | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| veřejné závody | 40.2 | 37.0 | 35 | 15 |
| K1W | 51.7 | 47.0 | 35 | 9 |
| PWK | 26.5 | 22.0 | 19 | 4 |
| C1W | 16.0 | 14.0 | 14 | 2 |
| typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| NKZ | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| veřejné závody | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 15 |
| K1W | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 9 |
| PWK | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 4 |
| C1W | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 2 |
| Celkem | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 15 |
| typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
| NKZ | 0 | 0 | - | 0 | - |
| veřejné závody | 30 | 2150 | 72 | 2 | 6,7 |
| K1W | 18 | 1854 | 103 | 2 | 11,1 |
| PWK | 8 | 268 | 34 | 0 | 0,0 |
| C1W | 4 | 28 | 7 | 0 | 0,0 |
| Celkem | 30 | 2150 | 72 | 2 | 6,7 |
| Fikejsová Barbora | sl 136 04.10.26 | sl 135 03.10.26 |
| pořadí | 14. | 18. |
| odstup % | 49,3 | 73,2 |
| % poražených soupeřů | 18,8 | 5,6 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 16.0 | 16.0 |
| medián | 14 | 14 |
| modus | 14 | 14 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 61,3 | 61,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 12,2 | 12,2 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 50,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Fikejsová Barbora | sl 136 04.10.26 | sl 135 03.10.26 | sl 82 04.07.26 | sl 79 28.06.26 | sl 78 27.06.26 | sl 54 24.05.26 | sl 53 23.05.26 | sl 91 30.06.24 | sl 90 29.06.24 |
| pořadí | 35. | 37. | 47. | 60. | 62. | 39. | 40. | 69. | 76. |
| odstup % | 34,3 | 37,5 | 54,2 | 38,7 | 48,6 | 43,6 | 62,4 | 318,8 | 452,5 |
| % poražených soupeřů | 19,0 | 23,4 | 14,8 | 13,2 | 10,3 | 20,8 | 23,5 | 2,9 | 3,8 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 72.5 | 45.7 | 51.7 |
| medián | 69 | 40 | 47 |
| modus | 69 | 35 | 35 |
| počet závodů | 2 | 7 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 385,6 | 45,6 | 121,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 3,4 | 17,9 | 14,6 |
| počet jízd | 4 | 14 | 18 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 28,6% | 2 22,2% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 2 14,3% | 2 11,1% |
| Fikejsová Barbora | sl 135 21.09.25 | sl 134 20.09.25 | sl 91 29.06.25 | sl 90 28.06.25 |
| pořadí | 30. | 35. | 19. | 22. |
| odstup % | 78,8 | 113,8 | 35,5 | 44,0 |
| % poražených soupeřů | 25,6 | 15,0 | 30,8 | 22,2 |
| pořadí | 2025 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 26.5 | 26.5 |
| medián | 22 | 22 |
| modus | 19 | 19 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 68,0 | 68,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 23,4 | 23,4 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 50,0% | 2 50,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Fikejsová Barbora | sj 61 07.06.26 | sj 59 06.06.26 |
| pořadí | 28. | 30. |
| odstup % | 36,3 | 36,8 |
| % poražených soupeřů | 6,9 | 6,5 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 29.0 | 29.0 |
| medián | 28 | 28 |
| modus | 28 | 28 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 36,5 | 36,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 6,7 | 6,7 |
| Fikejsová Barbora | sj 61 07.06.26 | sj 59 06.06.26 |
| pořadí | 39. | 48. |
| odstup % | 31,9 | 38,8 |
| % poražených soupeřů | 28,3 | 11,3 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 43.5 | 43.5 |
| medián | 39 | 39 |
| modus | 39 | 39 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 35,4 | 35,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 19,8 | 19,8 |
| Fikejsová Barbora | sj 110 29.08.26 | sj 77 27.06.26 |
| pořadí | 12. | 4. |
| odstup % | 34,2 | 37,0 |
| % poražených soupeřů | --- | --- |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 8.0 | 8.0 |
| medián | 4 | 4 |
| modus | 4 | 4 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 35,6 | 35,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 0,0 |
| Fikejsová Barbora | sj 110 29.08.26 | sj 77 27.06.26 | sj 71 16.06.26 |
| pořadí | 26. | 11. | 4. |
| odstup % | 30,7 | 35,3 | 21,2 |
| % poražených soupeřů | 10,7 | 9,1 | 25,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 13.7 | 13.7 |
| medián | 11 | 11 |
| modus | 4 | 4 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 29,1 | 29,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 14,9 | 14,9 |