| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | 40 Krumlovský slalom | stejně jako závod č.39 | C1M slalom | 25. | 4/ZM | 106.20 | 122,6 | OČ 0 |
| 10.05.2026 | 40 Krumlovský slalom | stejně jako závod č.39 | K1M slalom | 52. | 8/ZM | 72.50 | 89,3 | OČ 0 |
| 09.05.2026 | 39 Krumlovský slalom | Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 | C1M slalom | 32. | 6/ZM | 146.70 | 138,4 | OČ 0 |
| 09.05.2026 | 38 Krumlovský sprint | Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě | K1M sjezd | 33. | 5/ZM | 32.90 | 93,7 | OČ 0 |
| 09.05.2026 | 39 Krumlovský slalom | Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 | K1M slalom | 67. | 9/ZM | 158.30 | 162,9 | OČ 0 |
| 08.05.2026 | 37 Krumlovský Down-Town + MČR C2 mix ve sjezdu + přebor JČ kraje | Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s | K1M sjezd | 30. | 4/ZM | 426.10 | 84,2 | OČ 0 |
| Jméno | Oddíl | VT slalom | VT sjezd | dat.změny |
|---|---|---|---|---|
| Slavík Vojtěch | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 29.10.25 inserted RVP |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 2 | 2 | 6 |
| typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| NKZ | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| veřejné závody | 44.0 | 32.0 | 25 | 4 |
| C1M | 28.5 | 25.0 | 25 | 2 |
| K1M | 59.5 | 52.0 | 52 | 2 |
| typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| NKZ | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| veřejné závody | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 4 |
| C1M | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 2 |
| K1M | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 2 |
| Celkem | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 4 |
| typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
| NKZ | 0 | 0 | - | 0 | - |
| veřejné závody | 8 | 332 | 42 | 1 | 12,5 |
| C1M | 4 | 72 | 18 | 0 | 0,0 |
| K1M | 4 | 260 | 65 | 1 | 25,0 |
| Celkem | 8 | 332 | 42 | 1 | 12,5 |
| Slavík Vojtěch | sl 40 10.05.26 | sl 39 09.05.26 |
| pořadí | 25. | 32. |
| odstup % | 122,6 | 138,4 |
| % poražených soupeřů | --- | --- |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 28.5 | 28.5 |
| medián | 25 | 25 |
| modus | 25 | 25 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 130,5 | 130,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 0,0 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Slavík Vojtěch | sl 40 10.05.26 | sl 39 09.05.26 |
| pořadí | 52. | 67. |
| odstup % | 89,3 | 162,9 |
| % poražených soupeřů | 5,6 | --- |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 59.5 | 59.5 |
| medián | 52 | 52 |
| modus | 52 | 52 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 126,1 | 126,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 2,8 | 2,8 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% |