Ouředníková Sofie, 2014

SK Vltava Č. Krumlov z.s.registrační číslo: 024122
výkonnostní třídy  slalom K1: 3sjezd K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 17. 8/ZM 66.3868,1OČ
0
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 42. 11/ZM 46.6151,9OČ
1
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 19. 8/ZM 75.2783,4OČ
0
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 41. 8/ZM 43.6850,3OČ
6
29.08.2026 110 4. ČP žáků ve sjezdu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1W sjezd 27. 9/ZM 90.2731,2ČP/OČ/OM
9/1/0
29.08.2026 110 4. ČP žáků ve sjezdu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné C2M sjezd
FIKEJSOVÁ Barbora
12. 3/ZM 104.6434,2ČP/OČ/OM
33/0/0
28.08.2026 109 3. ČP žáků ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1W sjezd 29. 10/ZM 18.4738,6ČP/OČ/OM
7/0/0
28.08.2026 109 3. ČP žáků ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné C2M sjezd
FIKEJSOVÁ Barbora
12. 3/ZM 19.1140,8ČP/OČ/OM
33/0/0
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1W slalom     OČ/OM
0/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1W slalom 51. 20/ZM 60.9369,8OČ/OM
1/0
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 69. 12/ZM 67.8572,4OČ
0
27.06.2026 77 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu; start v místě startu slalomu, pod lávkou pro pěší otočka K1W sjezd 12. 2/ZM 218.7040,2OČ
0
27.06.2026 77 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu; start v místě startu slalomu, pod lávkou pro pěší otočka C1W sjezd 2. 1/ZM 140.4016,5OČ
0
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 68. 13/ZM 72.7879,9OČ
0
16.06.2026 71 Egonův krumlovský sjezd Český Krumlov, řeka Vltava. Start u domku Egona Schieleho; cíl pod mostem v lokalitě U Trojice - htt K1W sjezd     OČ
0
07.06.2026 61 MČR žáků v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 6.ČPJ + 2.ČPž řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno K1W sjezd 54. 12/ZM 566.6675,2OČ/OM
0/0
07.06.2026 61 MČR žáků v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 6.ČPJ + 2.ČPž řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno C1W sjezd 30. 6/ZM 443.3751,5OČ/OM
0/0
06.06.2026 59 MČR dorostu v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 5.ČPJ + 1.ČPž řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno K1W sjezd 49. 9/ZM 312.1341,6OČ/OM
1/0
06.06.2026 59 MČR dorostu v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 5.ČPJ + 1.ČPž řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno C1W sjezd 32. 6/ZM 453.5152,8OČ/OM
0/0
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS K1W slalom 45. 4/ZM 60.7166,7OČ
0
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS K1W slalom 46. 4/ZM 82.3592,5OČ
2
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 K1W slalom     OČ
0
09.05.2026 38 Krumlovský sprint Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě K1W sjezd 14.   3556.098.100,4OČ
0
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1W slalom 26. 4/ZM 101.3090,2OČ
0
08.05.2026 37 Krumlovský Down-Town + MČR C2 mix ve sjezdu + přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1W sjezd 7. 1/ZM 246.9037,8OČ
0
18.10.2025 151 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 6. 2/ZM 344.3029,3OČ
0
18.10.2025 144 Podzimní sjezd v Bechyni Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 6. 2/ZM 462.9040,2OČ
0
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 32. 8/ZM 112.2197,9OČ
1
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 35. 8/ZM 53.7745,5OČ
3
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 63. 13/ZM 75.2078,3OČ
0
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 66. 13/ZM 82.1385,0OČ
0
17.06.2025 79 Egonův krumlovský sjezd Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod jezem ve Spolí, cíl pod jezem U Liry u domku Egona Schieleho: K1W sjezd 6. 1/ZM 250.3035,4OČ
2
17.06.2025 79 Egonův krumlovský sjezd Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod jezem ve Spolí, cíl pod jezem U Liry u domku Egona Schieleho: C2M sjezd
DVOŘÁKOVÁ Alexandra
9. 2/ZM 557.6084,4OČ
0
25.05.2025 59 MČR žáků v klasickém sjezdu ve Vyšším Brodě + veřejný sjezd + 2.ČPž + 7.ČPJ Řeka Vltava. Start pod kempem ve Vyšším Brodě. Cíl pod bývalou slalomovou tratí u Herbertova (cca 20 K1W sjezd 39. 13/ZM 406.7049,1-
24.05.2025 57 MČR dorostu v klasickém sjezdu ve Vyšším Brodě + veřejný sjezd +6.ČPJ 1.ČPž Řeka Vltava. Start pod kempem ve Vyšším Brodě. Cíl pod bývalou slalomovou tratí u Herbertova (cca 20 K1W sjezd 39. 11/ZM 388.7845,9-
30.06.2024 91 Slalom ve Strakonicích, pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 71. 9/PZ 655.54716,2OČ
0
29.06.2024 90 Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů+Pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 77. 8/PZ 471.67505,7OČ
0
11.05.2024 48 Slalom o pracku Krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 PWC slalom 4. 1/PZZ 709.60461,4OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Ouředníková SofieSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 30.09.25 aktualizace z registru ČSK
Ouředníková SofieSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.05.25 aktualizace z registru ČSK
Ouředníková SofieSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.05.24 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7707|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
164.K1W 5/10 10
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C2M
Fikejsová Barbora
2/2 66
62.K1W 2/2 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 C2M
Fikejsová Barbora
2/2 0
45.K1W 5/8 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 C2M
Fikejsová Barbora
2/2 0
 K1W 4/4 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
172.K1W 4/4 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Dvořáková Alexandra
1/1 0
63.K1W 3/3 2

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
 PWC 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2026
C2M39
K1W62

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
C1W94--
K1W164172222
PWC--5

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1W46-
C2M8072
K1W4563

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
K1W109

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
C1W43
C2M60
K1W80
Fotky nenalezeny.
0|7707|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
164.K1W 5/10 10
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C2M
Fikejsová Barbora
2/2 66
62.K1W 2/2 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 C2M
Fikejsová Barbora
2/2 0
45.K1W 5/8 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 C2M
Fikejsová Barbora
2/2 0
 K1W 4/4 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
172.K1W 4/4 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Dvořáková Alexandra
1/1 0
63.K1W 3/3 2

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
 PWC 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2026
C2M39
K1W62

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024
C1W94--
K1W164172222
PWC--5

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1W46-
C2M8072
K1W4563

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
K1W109

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
C1W43
C2M60
K1W80

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
14 2   12 3 3 34
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody45.445.0417
K1W52.346.02614
C1W18.017.0172
PWC4.04.041
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,017
K1W00,000,000,000,014
C1W00,000,000,000,02
PWC00,000,000,000,01
Celkem00,000,000,000,017
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody34426012500,0
K1W2826209400,0
C1W434900,0
PWC2160680300,0
Celkem34426012500,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Ouředníková Sofiesl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
pořadí17.19.
odstup %68,183,4
% poražených soupeřů------
pořadí2026celkem
průměr18.018.0
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %75,775,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Ouředníková Sofiesl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
sl 39
09.05.26
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
sl 91
29.06.25
sl 90
28.06.25
sl 91
30.06.24
sl 90
29.06.24
pořadí42.41.51.69.68.45.46.26.32.35.63.66.71.77.
odstup %51,950,369,872,479,966,792,590,297,945,578,385,0716,2505,7
% poražených soupeřů2,414,97,4---1,58,311,8---8,812,83,14,4---2,6
pořadí202420252026celkem
průměr74.049.048.552.3
medián71354546
modus71322626
počet závodů24814
průměrný odstup od vítěze %611,076,771,7150,2
průměrné % poražených soupeřů1,37,35,85,6
počet jízd481628
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
4
50,0%
6
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Ouředníková Sofiesj 110
29.08.26
sj 57
24.05.25
pořadí27.39.
odstup %31,245,9
% poražených soupeřů7,19,5
pořadí20252026celkem
průměr39.027.033.0
medián392727
modus392727
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %45,931,238,6
průměrné % poražených soupeřů9,57,18,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Ouředníková Sofiesj 61
07.06.26
sj 59
06.06.26
pořadí30.32.
odstup %51,552,8
% poražených soupeřů------
pořadí2026celkem
průměr31.031.0
medián3030
modus3030
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %52,252,2
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1W

Ouředníková Sofiesj 61
07.06.26
sj 59
06.06.26
sj 59
25.05.25
sj 57
24.05.25
pořadí54.49.39.39.
odstup %75,241,649,145,9
% poražených soupeřů---9,47,39,5
pořadí20252026celkem
průměr39.051.545.3
medián394939
modus394939
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %47,558,452,9
průměrné % poražených soupeřů8,44,76,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Ouředníková Sofiesj 110
29.08.26
sj 79
17.06.25
pořadí12.9.
odstup %34,284,4
% poražených soupeřů------
pořadí20252026celkem
průměr9.012.010.5
medián9129
modus9129
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %84,434,259,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0

Kategorie K1W

Ouředníková Sofiesj 110
29.08.26
sj 77
27.06.26
sj 37
08.05.26
sl 151
18.10.25
sj 144
18.10.25/2
sj 79
17.06.25
sj 59
25.05.25
sj 57
24.05.25
pořadí27.12.7.6.6.6.39.39.
odstup %31,240,237,829,340,235,449,145,9
% poražených soupeřů7,1---14,3------16,77,39,5
pořadí20252026celkem
průměr19.215.317.8
medián6127
modus676
počet závodů538
průměrný odstup od vítěze %40,036,438,6
průměrné % poražených soupeřů6,77,16,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Ouředníková Sofiesp 109
28.08.26
sp 38
09.05.26
pořadí29.14.
odstup %38,68.100,4
% poražených soupeřů9,77,1
pořadí2026celkem
průměr21.521.5
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %4.069,54.069,5
průměrné % poražených soupeřů8,48,4