4.závod Světového poháru ve slalomu - finále

14.08.2011   USD Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí: Lenka Rolečková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HRADILEK Vavrinec 2000 CZE88.60 0 0.00 0 88.60
2K1M/2MOLMENTI Daniele 2000 ITA88.65 0 0.00 0 88.65
3K1M/3KAUZER Peter 2000 SLO90.02 0 0.00 0 90.02
4K1M/4HILGERT Lubos 2000 CZE90.19 0 0.00 0 90.19
5K1M/5SCHUBERT Sebastian 2000 GER91.32 0 0.00 0 91.32
6K1M/6PRSKAVEC Jiri 2000 CZE89.91 2 0.00 0 91.91
7K1M/7AIGNER Hannes 2000 GER91.39 2 0.00 0 93.39
8K1M/8HALCIN Martin 2000 SVK90.30 4 0.00 0 94.30
9C1M/1SLAFKOVSKY Alexander 2000 SVK94.85 0 0.00 0 94.85
10C1M/2GARGAUD Chanut Denis 2000 FRA94.93 0 0.00 0 94.93
11C1M/3FLORENCE David 2000 GBR96.50 0 0.00 0 96.50
12C1M/4JEZEK Stanislav 2000 CZE95.07 2 0.00 0 97.07
13C1M/5KILJANEK Grzegorz 2000 POL100.38 0 0.00 0 100.38
14C2M/1TALJAT Saso
BOZIC Luka
2000
2000
SLO
SLO
100.86 0 0.00 0 100.86
15C1M/6PESCHIER Nicolas 2000 FRA98.98 2 0.00 0 100.98
16C1M/7MARC Jonathan 2000 FRA101.56 0 0.00 0 101.56
17C1M/8TENG Zhiqiang 2000 CHN97.92 4 0.00 0 101.92
18C2M/2KOPLIK Tomas
VRZAN Jakub
2000
2000
CZE
CZE
102.99 0 0.00 0 102.99
19C1M/9BETTGE Nico 2000 GER99.26 4 0.00 0 103.26
20C2M/3FLORENCE David
HOUNSLOW Richard
2000
2000
GBR
GBR
103.34 0 0.00 0 103.34
21C2M/4KLAUSS Gauthier
PECHE Matthieu
2000
2000
FRA
FRA
101.46 2 0.00 0 103.46
22K1W/1KALISKA Elena 2000 SVK105.59 0 0.00 0 105.59
23C2M/5KUZNETSOV Mikhail
LARIONOV Dmitriy
2000
2000
RUS
RUS
103.90 2 0.00 0 105.90
24K1W/2DUKATOVA Jana 2000 SVK104.04 2 0.00 0 106.04
25K1W/3KHARITONOVA Marta 2000 RUS106.71 0 0.00 0 106.71
26K1W/4BAER Claudia 2000 GER104.80 2 0.00 0 106.80
27K1W/5PFEIFER Melanie 2000 GER107.15 0 0.00 0 107.15
28K1W/6MANN Dana 2000 SVK105.26 2 0.00 0 107.26
29C2M/6SKANTAR Ladislav
SKANTAR Peter
2000
2000
SVK
SVK
103.32 4 0.00 0 107.32
30C2M/7LABARELLE Pierre
PESCHIER Nicolas
2000
2000
FRA
FRA
103.40 4 0.00 0 107.40
31K1W/7PENNIE Fiona 2000 GBR103.33 6 0.00 0 109.33
32K1W/8KUHNLE Corinna 2000 AUT103.50 6 0.00 0 109.50
33C2M/8BENETTI Andrea
MASOERO Erik
2000
2000
ITA
ITA
106.07 4 0.00 0 110.07
34C2M/9SZCZEPANSKI Piotr
POCHWALA Marcin
2000
2000
POL
POL
108.13 2 0.00 0 110.13
35K1W/9SCHORNBERG Jasmin 2000 GER106.07 6 0.00 0 112.07
36K1W/10LOIR Caroline 2000 FRA111.47 2 0.00 0 113.47
37C1W/1LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS118.10 0 0.00 0 118.10
38C1W/2HOSKOVA Katerina 2000 CZE119.20 2 0.00 0 121.20
39C1W/3LOIR Caroline 2000 FRA124.77 4 0.00 0 128.77
40C1W/4MACOVA Katarina 2000 SVK128.08 2 0.00 0 130.08
41C1W/5FRANKLIN Mallory 2000 GBR124.25 6 0.00 0 130.25
42C1W/6GUINEA Leanne 2000 AUS127.48 4 0.00 0 131.48
43C1W/7JACQUET Claire 2000 FRA131.56 2 0.00 0 133.56
44K1M/9POLACZYK Mateusz 2000 POL89.90 52 0.00 0 141.90
45C1W/8KOSMACHEVA Alexandra 2000 RUS137.18 6 0.00 0 143.18
46C1W/9BORROWS Alison 2000 AUS133.50 12 0.00 0 145.50
47C1M/10GEBAS Vitezslav 2000 CZE96.41 50 0.00 0 146.41
48K1M/10DE GENNARO Riccardo 2000 ITA98.75 52 0.00 0 150.75
49C2M/10SCHROEDER David
HENZE Frank
2000
2000
GER
GER
104.63 50 0.00 0 154.63
50C1W/10TENG Qianqian 2000 CHN143.03 56 0.00 0 199.03
Oddíl