Nominace RD slalom 2013

započítávány jsou tyto závody:
A - 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 11.05.2013
B - 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 12.05.2013
C - 5. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod, 18.05.2013
D - 6. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod, 19.05.2013

bodování: 11,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku

Vzhledem k tomu, že v kategoriích K1M a C2 jsou lodě, které mají jistou nominaci na základě výsledků roku 2012 a nečerpají body za umístění v nominačním závodě, může jejich výsledek v závodě vést k posunu přidělování nominačních bodů, např. po jejich vítězství v závodě je plný počet 11 nominačních bodů přidělen lodi umístěné na 2. místě.

Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Ježek Stanislav, 1976Univerzitní sportovní klub Praha2 / 95 / 63 / 81 / 1128
2. Gebas Vítězslav, 1984Univerzitní sportovní klub Praha5 / 64 / 71 / 113 / 826
Jáně Michal, 1986TJ Dukla Praha3 / 82 / 92 / 94 / 726
4. Rak Tomáš, 1989TJ Dukla Praha1 / 116 / 56 / 52 / 925
5. Mašek Jan, 1978Univerzitní sportovní klub Praha4 / 73 / 84 / 76 / 522
6. Říha Martin, 1992Univerzitní sportovní klub Praha7 / 41 / 115 / 67 / 421
7. Foukal Pavel, 1987TJ Dukla Praha6 / 58 / 37 / 45 / 615
8. Busta Jan, 1989Univerzitní sportovní klub Praha11 / 07 / 48 / 311 / 07
9. Vlček Jan, 1990Univerzitní sportovní klub Praha8 / 314 / 09 / 217 / 05
Jordán František, 1991TJ Dukla Praha9 / 212 / 011 / 08 / 35
11. Malý Vojtěch, 1986Univerzitní sportovní klub Praha10 / 111 / 012 / 09 / 23
12. Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha12 / 09 / 215 / 012 / 02
13. Cepek Marek, 1994SK VS Č. Budějovice16 / 013 / 010 / 116 / 01
Kuna Alois, 1988SK VS Č. Budějovice18 / 020 / 020 / 010 / 11
Indruch Tomáš, 1976KVS Hradec Králové13 / 010 / 119 / 014 / 01

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha2 / 91 / 111 / 111 / 1133
2. Jančová Monika, 1992TJ Dukla Praha1 / 112 / 92 / 92 / 929
3. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno4 / 76 / 512 / 03 / 820
Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky5 / 67 / 43 / 85 / 620
Matulková Jana, 1996SK VS Č. Budějovice7 / 43 / 86 / 54 / 720
6. Čekalová Bára, 1998TJ Ohře Klášterec3 / 85 / 67 / 49 / 218
7. Kašparová Anna, 1985Sk VS Slávia Hradec Králové6 / 58 / 34 / 77 / 416
8. Košárková Barbora, 1996KK Opava8 / 39 / 28 / 36 / 511
Šindlerová Denisa, 1993KK Opava9 / 24 / 79 / 211 / 011
10. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha--5 / 68 / 39
11. Pospíchalová Simona, 1997TJ DNT VS Kadaň--10 / 110 / 12

kategorie C2M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Volf Jaroslav, 1979
Štěpánek Ondřej, 1979
TJ Dukla Praha
TJ Dukla Praha
mistři Evropy 2012
2. Kašpar Jonáš, 1991
Šindler Marek, 1992
TJ Dukla Praha
TJ Dukla Praha
1 / 111 / 112 / 95 / 731
Karlovský Ondřej, 1991
Jáně Jakub, 1990
TJ Dukla Praha
TJ Dukla Praha
2 / 94 / 81 / 112 / 1131
4. Přinda Lukáš, 1980
Havlíček Jan, 1982
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 83 / 94 / 84 / 825
5. Koplík Tomáš, 1986
Vrzáň Jakub, 1987
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4 / 75 / 78 / 43 / 923
6. Rohan Lukáš, 1995
Svoboda Adam, 1994
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
5 / 66 / 66 / 66 / 618
7. Hradilek Václav, 1982
Sehnal Štěpán, 1985
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6 / 58 / 45 / 77 / 517
8. Jiras Marek, 1976
Pollert Jaroslav, 1971
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
10 / 27 / 57 / 58 / 414
9. Gotvald Robert, 1990
Fusek Radomír, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Valašské Meziříčí
7 / 412 / 09 / 39 / 310
10. Medřický Ludvík, 1992
Macášek Tomáš, 1992
Univerzitní sportovní klub Praha
TJ Dukla Praha
8 / 39 / 311 / 110 / 28
11. Pospíchal Radek, 1994
Cepek Marek, 1994
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
13 / 010 / 222 / 011 / 13
12. Franek Jakub, 1997
Zátopek Vladimír, 1995
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
17 / 019 / 010 / 216 / 02
13. Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
11 / 114 / 012 / 013 / 01
Šupolík Luboš, 1992
Šeba Patrik, 1992
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
14 / 011 / 113 / 017 / 01

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Hradilek Vavřinec, 1987Univerzitní sportovní klub Prahazisk medaile na OH 2012 Londýn
2. Prskavec Jiří, 1993Univerzitní sportovní klub Praha4 / 811 / 12 / 111 / 1130
3. Přindiš Vít, 1989Univerzitní sportovní klub Praha3 / 93 / 96 / 62 / 927
4. Vondra Jan, 1988TJ Dukla Praha6 / 61 / 115 / 76 / 524
5. Hilgert Luboš, 1986TJ Dukla Praha2 / 116 / 611 / 18 / 320
6. Tunka Ondřej, 1990Delfín Jablonec8 / 44 / 814 / 04 / 719
7. Cvikl Ondřej, 1992Univerzitní sportovní klub Praha11 / 17 / 58 / 43 / 817
8. Buchtel Michal, 1986Univerzitní sportovní klub Praha9 / 38 / 43 / 943 / 016
9. Kubričan Lukáš, 1984TJ Dukla Praha7 / 513 / 04 / 810 / 215
10. Ornst Zdeněk, 1990TJ Dukla Praha17 / 05 / 79 / 37 / 414
11. Pišvejc Ivan, 1978Univerzitní sportovní klub Praha5 / 715 / 07 / 514 / 012
12. Maslaňák Tomáš, 1990TJ Dukla Praha15 / 012 / 013 / 05 / 66
13. Dupal Jiří, 1991SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky23 / 09 / 310 / 213 / 05
14. Hošek Ondřej, 1995Kanoe Klub Spoj Brno22 / 010 / 219 / 011 / 13
15. Zajíc Ondřej, 1990Univerzitní sportovní klub Praha10 / 217 / 012 / 018 / 02

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Hilgertová Štěpánka, 1968TJ Dukla Praha1 / 114 / 71 / 111 / 1133
2. Kudějová Kateřina, 1990Univerzitní sportovní klub Praha2 / 92 / 93 / 82 / 927
3. Ornstová Eva, 1989TJ Dukla Praha6 / 51 / 1127 / 04 / 723
4. Galušková Karolína, 1995Klub vodních sportů Sušice z.s.11 / 03 / 82 / 97 / 421
5. Vojtová Veronika, 1990Univerzitní sportovní klub Praha3 / 87 / 47 / 43 / 820
Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha4 / 75 / 64 / 75 / 620
7. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha5 / 66 / 56 / 56 / 516
8. Zástěrová Pavlína, 1993TJ Dukla Praha7 / 411 / 05 / 69 / 212
9. Valíková Barbora, 1994TJ Dukla Praha8 / 39 / 29 / 211 / 07
10. Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha9 / 210 / 18 / 312 / 06
11. Jančová Monika, 1992TJ Dukla Praha10 / 18 / 312 / 033 / 04
12. Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.12 / 012 / 019 / 08 / 33
13. Kašparová Anna, 1985Sk VS Slávia Hradec Králové13 / 013 / 010 / 115 / 01
Foltysová Sabina, 1996KK Opava15 / 014 / 011 / 010 / 11
Typ závodu