Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího

16.07.2017   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. LESKOVJAN Martin 1986 Tech.Pha84.80 2 84.72 0 84.72 90
2.1/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha87.88 0 85.39 0 85.390.67/0,882
3.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB79.70 6 82.09 4 85.700.98/1,278
4. SEHNAL Štěpán 1985 2 USK Pha88.21 0 87.18 2 88.213.49/4,174
5.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB87.27 2 92.41 0 89.274.55/5,470
6.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV89.83 6 88.37 2 90.375.65/6,766
7. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB90.44 0 89.65 2 90.445.72/6,862
8.1/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec93.00 52 89.16 2 91.166.44/7,658
9. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor90.04 2 91.63 2 92.047.32/8,654
10.1/ZSŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha93.04 0 97.24 4 93.048.32/9,850
11.2/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor98.94 6 94.33 0 94.339.61/11,346
12.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB92.78 4 91.05 4 95.0510.33/12,242
13.2/DMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB91.06 4 4.00 999 95.0610.34/12,238
14.3/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK102.77 6 97.60 0 97.6012.88/15,234
15.3/DMKLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.96.12 2 103.14 2 98.1213.40/15,830
16.4/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha93.13 6 93.16 10 99.1314.41/17,026
17.2/U23HABICH Karel 1994 2 VS Tábor96.29 4 100.19 4 100.2915.57/18,422
18.1/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha96.86 4 98.40 2 100.4015.68/18,518
19.1/VSKUNA Alois 1960 3+ SKVS ČB98.71 2 101.71 0 100.7115.99/18,917
20.3/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L104.82 6 102.10 0 102.1017.38/20,516
21.2/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB100.13 2 108.79 100 102.1317.41/20,615
22.3/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB106.05 0 106.57 6 106.0521.33/25,214
23. VADLEJCH Jan 1989 3+ SKVS ČB113.49 0 104.89 2 106.8922.17/26,213
24.4/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn110.03 4 107.00 2 109.0024.28/28,712
25.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník108.77 2 109.37 0 109.3724.65/29,111
26.5/ZSBEIER Matouš 2004 3+ Trutnov109.85 4 109.52 0 109.5224.80/29,310
27.6/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor107.56 6 107.71 2 109.7124.99/29,59
28.7/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn119.55 10 109.78 2 111.7827.06/31,98
29.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor112.66 2 111.65 4 114.6629.94/35,37
30.8/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB110.13 8 109.83 6 115.8331.11/36,76
31.4/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor117.15 0 128.62 12 117.1532.43/38,35
32.9/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh114.32 6 123.64 4 120.3235.60/42,04
33.10/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha132.88 8 117.02 4 121.0236.30/42,83
34.5/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník122.91 0 124.71 2 122.9138.19/45,12
35.2/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB119.17 4 117.73 6 123.1738.45/45,41
36.3/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha152.52 6 146.71 0 146.7161.99/73,20
  ČEKAL Josef 1970 3+ Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel 1964 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Karel 1972 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BICAN Jakub 1980 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Tomáš 1998 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN Michal 2004 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN Daniel 2001 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WALTER Jakub 1998 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl