6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy

23.09.2012   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec87.38 0 93.26 8 87.38 75
2.2/U23PRSKAVEC Jiří 1993 M USK Pha87.88 2 87.20 2 89.201.82/2,175
3.1/DSBINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.97.09 0 92.92 0 92.925.54/6,375
4.3/U23MASLAŇÁK Tomáš 1990 2 Dukla B.88.29 54 91.06 2 93.065.68/6,568
5. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.98.95 4 95.28 0 95.287.90/9,062
6.2/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB98.32 4 95.59 0 95.598.21/9,457
7. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha95.76 0 95.85 0 95.768.38/9,653
8.3/DSHOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno91.91 4 92.22 4 95.918.53/9,849
9.4/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava94.90 4 94.08 2 96.088.70/10,049
10. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2 SKVS ČB95.74 2 96.12 0 96.128.74/10,046
11.5/DSPECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB96.18 0 95.06 4 96.188.80/10,143
12.4/U23MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.95.74 2 94.41 2 96.419.03/10,340
13.5/U23JORDÁN František 1991 2 Dukla B.94.46 2 94.83 6 96.469.08/10,437
14.6/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa96.91 4 94.76 2 96.769.38/10,735
15.7/DSPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec94.83 2 95.40 8 96.839.45/10,833
16.6/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc97.43 0 99.08 8 97.4310.05/11,531
17. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy95.82 2 97.56 0 97.5610.18/11,729
18.1/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.97.67 0 96.60 2 97.6710.29/11,827
19.2/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.97.99 0 99.23 2 97.9910.61/12,125
20. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod94.11 4 92.57 6 98.1110.73/12,323
21.3/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus97.33 6 98.33 0 98.3310.95/12,521
22.4/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus98.42 0 99.14 106 98.4211.04/12,619
23.1/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy99.03 4 96.45 2 98.4511.07/12,717
24.7/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky97.66 2 96.75 2 98.7511.37/13,015
25.2/DMMAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava107.61 50 97.10 2 99.1011.72/13,414
26.8/DSVAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava95.26 4 98.17 52 99.2611.88/13,613
27. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.96.08 4 97.48 2 99.4812.10/13,812
28.5/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy98.44 2 97.63 2 99.6312.25/14,011
29. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava106.19 6 97.74 2 99.7412.36/14,110
30.8/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy102.30 4 97.90 2 99.9012.52/14,39
31.9/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí103.99 6 98.04 2 100.0412.66/14,58
32.6/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz102.18 6 100.71 0 100.7113.33/15,37
33.3/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha105.00 0 98.96 4 102.9615.58/17,86
34.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava104.17 0 0.00 999 104.1716.79/19,25
35. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh102.39 2 0.00 999 104.3917.01/19,54
36.10/DSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha98.57 6 101.89 12 104.5717.19/19,73
37.1/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava107.01 56 102.65 2 104.6517.27/19,82
38.4/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha103.23 6 102.96 2 104.9617.58/20,11
39.7/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov107.54 2 97.55 8 105.5518.17/20,80
40.5/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz105.60 0 105.75 4 105.6018.22/20,90
41.2/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky103.03 8 105.29 2 107.2919.91/22,80
42.6/DMBRÁZDA Vendelín 1996 2 Kralupy106.29 12 99.86 8 107.8620.48/23,40
43.1/ZMZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice107.87 0 107.46 56 107.8720.49/23,40
44.7/DMROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava108.04 52 103.89 4 107.8920.51/23,50
45.11/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha106.09 2 106.65 4 108.0920.71/23,70
46.3/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha113.11 6 106.29 2 108.2920.91/23,90
47.8/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha105.44 60 106.01 4 110.0122.63/25,90
48.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa117.20 0 110.23 0 110.2322.85/26,20
49.4/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK110.31 0 115.24 2 110.3122.93/26,20
50. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy106.59 4 104.69 10 110.5923.21/26,60
51.8/DMKLABAN Martin 1997 3 KK Opava111.57 10 109.94 2 111.9424.56/28,10
52.5/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.107.99 4 108.62 6 111.9924.61/28,20
53.12/DSWEISL Jakub 1995 2 USK Pha110.27 52 106.63 6 112.6325.25/28,90
54.9/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky108.89 6 109.71 4 113.7126.33/30,10
55.3/VMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy113.56 2 112.93 4 115.5628.18/32,20
56.10/DMVRBA Jiří 1997 2 Olomouc105.99 10 110.24 6 115.9928.61/32,70
57.13/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa108.15 8 110.78 56 116.1528.77/32,90
58.11/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí131.00 2 114.07 4 118.0730.69/35,10
59.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa134.04 10 112.82 6 118.8231.44/36,00
60.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK123.57 8 116.88 2 118.8831.50/36,00
61.6/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky130.12 6 112.91 6 118.9131.53/36,10
62.9/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy126.85 58 118.40 2 120.4033.02/37,80
63.3/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.119.91 2 130.91 6 121.9134.53/39,50
64. FELIX Petr 1982 3 Kralupy126.25 8 115.41 8 123.4136.03/41,20
65.12/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha130.67 8 117.66 6 123.6636.28/41,50
66.7/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha118.35 6 120.31 4 124.3136.93/42,30
67.14/DSKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc122.52 2 128.36 6 124.5237.14/42,50
68.8/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice153.41 54 121.84 4 125.8438.46/44,00
69.9/ZSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc120.39 6 117.47 52 126.3939.01/44,60
70.13/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice145.82 6 125.93 4 129.9342.55/48,70
71.4/ZMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy143.47 4 124.16 6 130.1642.78/49,00
72.10/ZSBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava147.30 156 125.69 8 133.6946.31/53,00
73.5/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava157.77 152 130.87 6 136.8749.49/56,60
74. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.87.58 50 89.82 50 137.5850.20/57,50
75.14/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník130.20 8 147.00 56 138.2050.82/58,20
76.11/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.150.96 56 129.39 10 139.3952.01/59,50
77.6/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník141.82 8 140.17 54 149.8262.44/71,50
78.5/ZMŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky130.40 58 140.60 10 150.6063.22/72,40
79.15/DMŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky172.61 60 143.43 10 153.4366.05/75,60
80.10/VMSTEJSKAL Ondřej 1975 3 KK Brand145.87 14 138.66 106 159.8772.49/83,00
81.12/ZSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK152.53 10 172.94 60 162.5375.15/86,00
82.13/ZSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy131.15 56 160.16 10 170.1682.78/94,70
83.14/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice164.48 12 176.00 108 176.4889.10/102,00
84.15/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc149.96 104 137.99 52 189.99102.61/117,40
85.16/ZSRADIL Jakub 1998 2 USK Pha135.23 60 123.98 152 195.23107.85/123,40
86.17/ZSKUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn0.00 999 145.20 60 205.20117.82/134,80
87.15/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz143.65 154 146.87 60 206.87119.49/136,70
88.16/DMŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná173.88 64 174.10 206 237.88150.50/172,20
89. HEJNA Martin 1981 0 Tech.Pha182.51 60 0.00 999 242.51155.13/177,50
90.6/ZMZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha187.43 62 216.48 110 249.43162.05/185,50
91.17/DMBARGEL Radek 1996 3 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
91.7/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KURFÜRST Jaroslav 1993 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ROUSEK Martin 1965 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl