vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

WAVE 2014

02.08.2014-03.08.2014  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: 04s  

kategorie C2M   final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BADURA Jergus
ŘÍHA Martin
91
92
skp ba
skp ba
106.68 2 0.00 0 108.68 -
2. TOMEK Lukáš
SEHNAL Štěpán
87
85
USK Praha USK Praha
USK Praha USK Praha
106.35 6 0.00 0 112.353.67/3,4-
3. SIMICAK Martin
SKUBÍK Jakub
96
95
Dukla Lipt. Mikuláš
Dukla Lipt. Mikuláš
111.83 4 0.00 0 115.837.15/6,6-
4. LE PONCIN
Baptiste MALO Poles
96
96
Cesson Sevigne
Cesson Sevigne
114.07 6 0.00 0 120.0711.39/10,5-
5. GRUNWALD Paul
TRUMMER Timo
96
96
LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
112.26 108 0.00 0 220.26111.58/102,7-
6. LOOS SÖren
BESTE Florian
97
96
KC Hilden
KC Hilden
113.36 204 0.00 0 317.36208.68/192,0-

kategorie C1W   final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČEKALOVÁ Bára 1998 SK VS ČB120.35 0 0.00 0 120.35 -
2. MATULKOVÁ Jana 1996 119.18 6 0.00 0 125.184.83/4,0-
3. BIZJAK Nina 1995 Stevanovič Dejan128.36 4 0.00 0 132.3612.01/10,0-
4. KOZYREVA Anastasia 1998 KRASNOJARSK154.51 4 0.00 0 158.5138.16/31,7-
5. KOZOROG Alja 1996 126.47 54 0.00 0 180.4760.12/50,0-
6. HOLLICK Jade 1998 British Canoeing135.43 102 0.00 0 237.43117.08/97,3-

kategorie C1M   final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TRUMMER Timo 1996 LKV Sachsen-Anhalt91.06 0 0.00 0 91.06 -
2. JORDÁN František 1991 DUKLA Brandýs91.26 0 0.00 0 91.260.20/0,2-
3. GAJARSKY Patrik 1991 Dukla Lipt. Mikuláš88.44 4 0.00 0 92.441.38/1,5-
4. ŘÍHA Martin 1992 USK Praha90.96 2 0.00 0 92.961.90/2,1-
5. TRUMMER Martin 1986 LKV Sachsen-Anhalt95.31 0 0.00 0 95.314.25/4,7-
6. BUSTA Jan 1989 USK Praha94.79 4 0.00 0 98.797.73/8,5-
7. TUCHSCHERER Lennard 1998 leipziger kanu club e.v.95.75 4 0.00 0 99.758.69/9,5-
8. STRAUSS Thomas 1998 AKV100.69 2 0.00 0 102.6911.63/12,8-
9. BADURA Jergus 1991 SKP BA92.43 52 0.00 0 144.4353.37/58,6-
10. KULIKOV Alexander 1997 Kzaxtan97.61 52 0.00 0 149.6158.55/64,3-
11. OULHEN Corentin 1996 Cesson Sevigne100.95 50 0.00 0 150.9559.89/65,8-
12. FRERI Jean 1994 CUPPEV105.34 54 0.00 0 159.3468.28/75,0-
13. JEKLIN Jakob 1998 103.70 112 0.00 0 215.70124.64/136,9-

kategorie K1W   final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Praha95.94 2 0.00 0 97.94 -
2. HOLLICK Amy 1995 British Canoeing102.36 0 0.00 0 102.364.42/4,5-
3. HENRY Margaux 1997 Cesson Sevigne102.91 2 0.00 0 104.916.97/7,1-
4. ZARUBOVA Kristina 1995 Dukla Lipt. Mikuláš104.18 4 0.00 0 108.1810.24/10,5-
5. LÉLA Wetzel 1994 BSM kayak106.20 4 0.00 0 110.2012.26/12,5-
6. GAIGEOT Léa 1996 CK LAGNY111.35 4 0.00 0 115.3517.41/17,8-
7. MAARTJE Otten 1996 Netherlands116.23 0 0.00 0 116.2318.29/18,7-
8. KOZOROG Alja 1996 KKSE117.16 0 0.00 0 117.1619.22/19,6-
9. LUKICHEVA Ekaterina 1988 Kzaxtan104.83 52 0.00 0 156.8358.89/60,1-
10. GAIGEOT Claire 1996 CK LAGNY104.34 58 0.00 0 162.3464.40/65,8-

kategorie K1M   final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUYS Benjamin 1986 CUPPEV85.86 0 0.00 0 85.86 -
2. OULHEN Pol 1996 Cesson Sevigne86.50 0 0.00 0 86.500.64/0,7-
3. BUCHTEL Michal 1986 USK Praha85.19 2 0.00 0 87.191.33/1,5-
4. ALLIN Zachary 1998 British Canoeing85.37 2 0.00 0 87.371.51/1,8-
5. BERCON Jimy 1990 BSM kayak85.87 2 0.00 0 87.872.01/2,3-
6. FRANKE Daid 1995 LKV Sachsen-Anhalt86.20 2 0.00 0 88.202.34/2,7-
7. CVIKL Ondřej 1992 USK Praha85.14 4 0.00 0 89.143.28/3,8-
8. DESROS Mathieu 1994 CUPPEV85.20 4 0.00 0 89.203.34/3,9-
9. MACÚŠ Richard 1997 ŠKP Bratislava87.42 2 0.00 0 89.423.56/4,1-
10. TESTEN Niko 1997 KKSE86.33 4 0.00 0 90.334.47/5,2-
11. GRUNWALD Paul 1996 LKV Sachsen-Anhalt92.71 4 0.00 0 96.7110.85/12,6-
12. STAHL Lukas 1998 KR Hamm87.78 50 0.00 0 137.7851.92/60,5-
13. KARGEL Tobias 1992 Germany86.68 54 0.00 0 140.6854.82/63,8-

kategorie C2M   semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TOMEK Lukáš
SEHNAL Štěpán
87
85
USK Praha USK Praha
USK Praha USK Praha
107.65 0 0.00 0 107.65 -
2. LOOS SÖren
BESTE Florian
97
96
KC Hilden
KC Hilden
110.85 4 0.00 0 114.857.20/6,7-
3. LE PONCIN
Baptiste MALO Poles
96
96
Cesson Sevigne
Cesson Sevigne
113.62 4 0.00 0 117.629.97/9,3-
4. GRUNWALD Paul
TRUMMER Timo
96
96
LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
117.40 6 0.00 0 123.4015.75/14,6-
5. BADURA Jergus
ŘÍHA Martin
91
92
skp ba
skp ba
118.61 6 0.00 0 124.6116.96/15,8-
6. SIMICAK Martin
SKUBÍK Jakub
96
95
Dukla Lipt. Mikuláš
Dukla Lipt. Mikuláš
109.12 54 0.00 0 163.1255.47/51,5-
7. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
92
92
USK Praha DUKLA Brandýs
USK Praha DUKLA Brandýs
135.94 102 0.00 0 237.94130.29/121,0-
8. QUEMENEUR Mallo
HELLARD Pierre
98
98
Cesson Sevigne
Cesson Sevigne
145.11 158 0.00 0 303.11195.46/181,6-

kategorie C1W   semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČEKALOVÁ Bára 1998 SK VS ČB122.82 2 0.00 0 124.82 -
2. MATULKOVÁ Jana 1996 DUKLA Brandýs125.19 2 0.00 0 127.192.37/1,9-
3. KOZOROG Alja 1996 KKSE129.48 4 0.00 0 133.488.66/6,9-
4. BIZJAK Nina 1995 Stevanovič Dejan127.63 6 0.00 0 133.638.81/7,1-
5. HOLLICK Jade 1998 British Canoeing144.17 0 0.00 0 144.1719.35/15,5-
6. KOZYREVA Anastasia 1998 KRASNOJARSK160.94 10 0.00 0 170.9446.12/36,9-
7. HENRY Margaux 1997 Cesson Sevigne145.19 64 0.00 0 209.1984.37/67,6-
8. STANOVSKÁ Soňa 2000 ŠKP DOLNÝ KUBÍN157.50 56 0.00 0 213.5088.68/71,0-
9. KONDRATENKO Xeniya 1999 Kzaxtan219.73 6 0.00 0 225.73100.91/80,8-

kategorie C1M   semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GAJARSKY Patrik 1991 Dukla Lipt. Mikuláš88.99 0 0.00 0 88.99 -
2. FRERI Jean 1994 CUPPEV90.65 0 0.00 0 90.651.66/1,9-
3. JORDÁN František 1991 DUKLA Brandýs91.65 2 0.00 0 93.654.66/5,2-
4. TRUMMER Timo 1996 LKV Sachsen-Anhalt95.51 0 0.00 0 95.516.52/7,3-
5. ŘÍHA Martin 1992 USK Praha94.12 2 0.00 0 96.127.13/8,0-
6. STRAUSS Thomas 1998 AKV97.11 0 0.00 0 97.118.12/9,1-
7. BUSTA Jan 1989 USK Praha95.19 2 0.00 0 97.198.20/9,2-
8. TRUMMER Martin 1986 LKV Sachsen-Anhalt93.74 4 0.00 0 97.748.75/9,8-
9. JEKLIN Jakob 1998 KKSE94.73 4 0.00 0 98.739.74/10,9-
10. BADURA Jergus 1991 SKP BA97.21 2 0.00 0 99.2110.22/11,5-
11. OULHEN Corentin 1996 Cesson Sevigne95.97 4 0.00 0 99.9710.98/12,3-
12. ROHAN Lukáš 1995 USK Praha94.10 6 0.00 0 100.1011.11/12,5-
13. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SK VS ČB96.62 4 0.00 0 100.6211.63/13,1-
14. TUCHSCHERER Lennard 1998 leipziger kanu club e.v.93.54 8 0.00 0 101.5412.55/14,1-
15. SIMON Schwanholt 1991 Kanuclub Falke Magdeburg e.V.101.07 4 0.00 0 105.0716.08/18,1-
16. KULIKOV Alexander 1997 Kzaxtan96.23 10 0.00 0 106.2317.24/19,4-
17. BOURHIS Yves 1998 Cesson Sevigne105.42 2 0.00 0 107.4218.43/20,7-
18. LOWTHER Steven 1996 Ascot108.51 0 0.00 0 108.5119.52/21,9-
19. LE BOURRONING Guilla 1996 Cesson Sevigne109.29 0 0.00 0 109.2920.30/22,8-
20. BESTE Florian 1996 KC Hilden106.11 4 0.00 0 110.1121.12/23,7-
21. LERCH Adam 1998 TJ Ohře Klášterec102.53 8 0.00 0 110.5321.54/24,2-
22. PRÜHER Jakub 1968 SK VS ČB105.06 6 0.00 0 111.0622.07/24,8-
23. TOUAN Gaillard 1997 BSM kayak107.31 4 0.00 0 111.3122.32/25,1-
24. ROUX Antoine 1994 CK Uzerche105.51 8 0.00 0 113.5124.52/27,6-
25. KIEFT Charlie 1993 Team Colorado Whitewater Racin111.25 4 0.00 0 115.2526.26/29,5-
26. LE PONCIN Baptiste 1996 Cesson Sevigne111.71 4 0.00 0 115.7126.72/30,0-
27. PAULAIS Alexandre 1995 vick114.24 2 0.00 0 116.2427.25/30,6-
28. SMITH William 1997 British Canoeing107.76 10 0.00 0 117.7628.77/32,3-
29. YANOU Rivallant 1995 BSM kayak115.36 4 0.00 0 119.3630.37/34,1-
30. TALJAT Žiga 1995 Stevanovič Dejan112.04 8 0.00 0 120.0431.05/34,9-
31. KUNA Alois 1988 SK VS ČB94.83 58 0.00 0 152.8363.84/71,7-
32. BRAUNE Willi 1996 LKV Sachsen-Anhalt119.97 52 0.00 0 171.9782.98/93,2-
33. JEŽEK Stanislav 1976 USK Praha93.72 104 0.00 0 197.72108.73/122,2-
34. HOČEVAR Simon 1974 Kanu klub Simon128.68 110 0.00 0 238.68149.69/168,2-
35. LOOS SÖren 1997 KC Hilden121.01 158 0.00 0 279.01190.02/213,5-

kategorie K1W   semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Praha95.08 0 0.00 0 95.08 -
2. ZARUBOVA Kristina 1995 Dukla Lipt. Mikuláš104.21 2 0.00 0 106.2111.13/11,7-
3. LUKICHEVA Ekaterina 1988 Kzaxtan107.16 0 0.00 0 107.1612.08/12,7-
4. HENRY Margaux 1997 Cesson Sevigne109.29 0 0.00 0 109.2914.21/14,9-
5. HOLLICK Amy 1995 British Canoeing103.50 6 0.00 0 109.5014.42/15,2-
6. GAIGEOT Claire 1996 CK LAGNY108.98 2 0.00 0 110.9815.90/16,7-
7. KOZOROG Alja 1996 KKSE107.28 4 0.00 0 111.2816.20/17,0-
8. MAARTJE Otten 1996 Netherlands112.65 0 0.00 0 112.6517.57/18,5-
9. LÉLA Wetzel 1994 BSM kayak112.51 4 0.00 0 116.5121.43/22,5-
10. GAIGEOT Léa 1996 CK LAGNY109.02 8 0.00 0 117.0221.94/23,1-
11. PRIGENT Romane 1999 CUPPEV115.88 2 0.00 0 117.8822.80/24,0-
12. FAGERLUND Amanda 1998 Sweden117.37 2 0.00 0 119.3724.29/25,5-
13. ZIMOVÁ Marie 1992 Klub Kanoistika Roudnice n.L.113.87 8 0.00 0 121.8726.79/28,2-
14. DEREVYANKO Natalia 1996 SURGUT122.54 0 0.00 0 122.5427.46/28,9-
15. DAILLE Viviana 1998 CKV VALLEE DE L AIN123.89 2 0.00 0 125.8930.81/32,4-
16. MEDVED Beti 1996 KKSE123.32 56 0.00 0 179.3284.24/88,6-
17. WERATSCHING Nina 1998 Austria129.09 52 0.00 0 181.0986.01/90,5-
18. SAGE Donelly 2000 130.46 52 0.00 0 182.4687.38/91,9-
19. ČEKALOVÁ Bára 1998 SK VS ČB124.74 58 0.00 0 182.7487.66/92,2-
20. KIRKBRIGHT Emma 1997 British Canoeing127.59 56 0.00 0 183.5988.51/93,1-
21. TREBULOVÁ Ivana 1998 KK Zvolen137.09 54 0.00 0 191.0996.01/101,0-
22. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 USK Praha112.55 102 0.00 0 214.55119.47/125,7-
23. SCHWANHOLT Ann-Kathr 1995 Kanuclub Falke Magdeburg e.V.122.68 102 0.00 0 224.68129.60/136,3-
24. HOLLICK Jade 1998 British Canoeing117.41 108 0.00 0 225.41130.33/137,1-
25. PRIOUX Lucie 1997 CK Uzerche0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie K1M   semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Michal 1986 USK Praha83.81 0 0.00 0 83.81 -
2. MACÚŠ Richard 1997 ŠKP Bratislava85.58 0 0.00 0 85.581.77/2,1-
3. OULHEN Pol 1996 Cesson Sevigne87.17 0 0.00 0 87.173.36/4,0-
4. KARGEL Tobias 1992 Germany87.62 0 0.00 0 87.623.81/4,5-
5. DESROS Mathieu 1994 CUPPEV85.66 2 0.00 0 87.663.85/4,6-
6. BERCON Jimy 1990 BSM kayak86.29 2 0.00 0 88.294.48/5,3-
7. CVIKL Ondřej 1992 USK Praha88.48 0 0.00 0 88.484.67/5,6-
8. BUYS Benjamin 1986 CUPPEV86.60 2 0.00 0 88.604.79/5,7-
9. FRANKE Daid 1995 LKV Sachsen-Anhalt87.05 2 0.00 0 89.055.24/6,3-
10. ALLIN Zachary 1998 British Canoeing87.63 2 0.00 0 89.635.82/6,9-
11. GRUNWALD Paul 1996 LKV Sachsen-Anhalt89.70 0 0.00 0 89.705.89/7,0-
12. STAHL Lukas 1998 KR Hamm87.72 2 0.00 0 89.725.91/7,1-
13. TESTEN Niko 1997 KKSE87.85 2 0.00 0 89.856.04/7,2-
14. NICOLAS Baudoin 1994 CK Uzerche90.54 0 0.00 0 90.546.73/8,0-
15. ZIMA Tomáš 2000 90.67 0 0.00 0 90.676.86/8,2-
16. TUNKA Ondřej 1990 Delfín Jablonec88.82 2 0.00 0 90.827.01/8,4-
17. ÖHRSTRÖM Isak 1990 Sweden87.71 4 0.00 0 91.717.90/9,4-
18. JANČEK śubomír 1986 ŠKP Dolný Kubín88.23 4 0.00 0 92.238.42/10,0-
19. BUCHTEL Martin 1982 TJ SK Hubertus KV90.23 2 0.00 0 92.238.42/10,0-
20. STRAUSS Thomas 1998 AKV89.29 4 0.00 0 93.299.48/11,3-
21. LHOTA Zbyšek 1984 TJ Klub kanoistiky Železný Bro91.45 2 0.00 0 93.459.64/11,5-
22. OSCHMAUTZ Felix 1999 Austria89.83 4 0.00 0 93.8310.02/12,0-
23. ROCHER Sami 1997 Cesson Sevigne90.41 4 0.00 0 94.4110.60/12,6-
24. STANOVSKÝ Samuel 1998 ŠKP Dolný Kubín90.84 4 0.00 0 94.8411.03/13,2-
25. LEITNER Mario 1997 Austria94.96 0 0.00 0 94.9611.15/13,3-
26. JOLY Cedric 1995 CESSON SEVIGNE93.62 2 0.00 0 95.6211.81/14,1-
27. HUVELIN Mathys 1995 CERGY PONTOISE88.51 8 0.00 0 96.5112.70/15,2-
28. CHMÁTAL Petr 1998 USK Praha96.56 0 0.00 0 96.5612.75/15,2-
29. BÖCKELMANN Paul 1987 Germany92.93 4 0.00 0 96.9313.12/15,7-
30. RAJNIAK Boris 1984 ŠKP Bratislava93.49 4 0.00 0 97.4913.68/16,3-
31. WINTER Sebastian 1981 LKV Sachsen-Anhalt98.18 0 0.00 0 98.1814.37/17,1-
32. BENJAMIN Jacon 1996 CK Uzerche94.18 4 0.00 0 98.1814.37/17,1-
33. TONIN Elne 1997 BSM kayak94.74 4 0.00 0 98.7414.93/17,8-
34. FRANKE John 1997 LKV Sachsen-Anhalt96.75 2 0.00 0 98.7514.94/17,8-
35. STANOVSKÝ Miroslav 1970 95.14 4 0.00 0 99.1415.33/18,3-
36. GRAILLE Guillaume 1997 CUPPEV96.20 4 0.00 0 100.2016.39/19,6-
37. SUNDERLAND Paul 1997 British Canoeing100.69 2 0.00 0 102.6918.88/22,5-
38. BAILEY Connor 1998 British Canoeing99.65 8 0.00 0 107.6523.84/28,4-
39. BERTOIA Loic 1998 CK Saint Maurice de Gourdans102.84 6 0.00 0 108.8425.03/29,9-
40. ZVOLÁNEK Jan 1995 SK VS ČB85.49 50 0.00 0 135.4951.68/61,7-
41. PRIGENT Yves 1993 Cesson Sevigne88.17 50 0.00 0 138.1754.36/64,9-
42. QUEMENEUR Malo 1998 Cesson Sevigne91.59 54 0.00 0 145.5961.78/73,7-
43. ATKINSON Jonathan 1997 British Canoeing103.85 52 0.00 0 155.8572.04/86,0-
44. TOMA Schmit 1995 BSM kayak98.43 150 0.00 0 248.43164.62/196,4-
45. JANČEK Ján 1989 ŠKP Dolný Kubín108.41 156 0.00 0 264.41180.60/215,5-

kategorie C2M   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SIMICAK Martin
SKUBÍK Jakub
96
95
Dukla Lipt. Mikuláš
Dukla Lipt. Mikuláš
101.19 0 96.85 0 96.85 -
2. LE PONCIN
Baptiste MALO Poles
96
96
Cesson Sevigne
Cesson Sevigne
106.53 52 101.16 4 105.168.31/8,6-
3. TOMEK Lukáš
SEHNAL Štěpán
87
85
USK Praha USK Praha
USK Praha USK Praha
0.00 999 102.85 4 106.8510.00/10,3-
4. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
92
92
USK Praha DUKLA Brandýs
USK Praha DUKLA Brandýs
104.56 4 130.84 8 108.5611.71/12,1-
5. BADURA Jergus
ŘÍHA Martin
91
92
skp ba
skp ba
104.70 4 109.34 52 108.7011.85/12,2-
6. QUEMENEUR Mallo
HELLARD Pierre
98
98
Cesson Sevigne
Cesson Sevigne
108.85 4 0.00 999 112.8516.00/16,5-
7. LOOS SÖren
BESTE Florian
97
96
KC Hilden
KC Hilden
109.93 8 116.08 102 117.9321.08/21,8-
8. GRUNWALD Paul
TRUMMER Timo
96
96
LKV Sachsen-Anhalt
LKV Sachsen-Anhalt
112.47 6 107.82 108 118.4721.62/22,3-
9. TERIN Artem
GOROMLEV Danil
98
98
KRASNOJARSK
KRASNOJARSK
132.10 8 146.68 110 140.1043.25/44,7-
10. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
94
87
SK VS ČB
SK VS ČB
0.00 999 123.28 52 175.2878.43/81,0-
11. JAKOBI Milos
MESSEMER Dennis
97
97
VfL Bad Kreuznach
VfL Bad Kreuznach
168.49 14 0.00 999 182.4985.64/88,4-
12. GÜRGEN Brun
ROUX Antoine
93
94
CK Uzerche
CK Uzerche
0.00 999 0.00 999 999.00 -
13. KUNA Václav
CEPEK Matěj
98
98
SK VS ČB
SK VS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MATULKOVÁ Jana 1996 DUKLA Brandýs104.46 4 108.37 8 108.46 -
2. ČEKALOVÁ Bára 1998 SK VS ČB115.63 4 110.18 6 116.187.72/7,1-
3. HENRY Margaux 1997 Cesson Sevigne114.51 2 0.00 999 116.518.05/7,4-
4. BIZJAK Nina 1995 Stevanovič Dejan119.93 4 115.07 6 121.0712.61/11,6-
5. STANOVSKÁ Soňa 2000 ŠKP DOLNÝ KUBÍN131.96 52 120.32 6 126.3217.86/16,5-
6. KOZYREVA Anastasia 1998 KRASNOJARSK169.07 54 121.69 8 129.6921.23/19,6-
7. KONDRATENKO Xeniya 1999 Kzaxtan138.50 58 124.49 6 130.4922.03/20,3-
8. KOZOROG Alja 1996 KKSE123.93 54 126.08 6 132.0823.62/21,8-
9. HOLLICK Jade 1998 British Canoeing129.39 8 119.39 14 133.3924.93/23,0-
10. DEREVYANKO Natalia 1996 SURGUT131.23 4 138.40 12 135.2326.77/24,7-
11. LUCIE Prioux 1997 CK Uzerche134.20 2 120.60 56 136.2027.74/25,6-
12. DE VEN SWANTJE Ven 1998 Kanuclub Falke Magdeburg e.V.143.98 6 147.76 54 149.9841.52/38,3-
13. SAGE Donelly 2000 TEAM COLORADO156.07 12 129.49 52 168.0759.61/55,0-
14. FAGERLUND Amanda 1998 Sweden150.64 152 181.10 8 189.1080.64/74,3-
15. YURCHENKO Inna 1998 Kzaxtan174.57 154 184.43 208 328.57220.11/202,9-
16. KOZOROG Alisa 1995 KKSE0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1M   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEŽEK Stanislav 1976 USK Praha86.74 0 93.33 50 86.74 -
2. BUSTA Jan 1989 USK Praha91.52 0 89.87 0 89.873.13/3,6-
3. GAJARSKY Patrik 1991 Dukla Lipt. Mikuláš89.06 2 85.56 8 91.064.32/5,0-
4. ROHAN Lukáš 1995 USK Praha87.16 4 88.16 4 91.164.42/5,1-
5. FRERI Jean 1994 CUPPEV89.67 4 91.66 0 91.664.92/5,7-
6. JEKLIN Jakob 1998 KKSE88.00 4 92.07 4 92.005.26/6,1-
7. STRAUSS Thomas 1998 AKV95.63 2 92.82 0 92.826.08/7,0-
8. TRUMMER Martin 1986 LKV Sachsen-Anhalt91.21 2 89.08 4 93.086.34/7,3-
9. HOČEVAR Simon 1974 Kanu klub Simon93.28 0 91.13 2 93.136.39/7,4-
10. TALJAT Žiga 1995 Stevanovič Dejan91.41 2 102.22 6 93.416.67/7,7-
11. ŘÍHA Martin 1992 USK Praha89.83 4 91.90 2 93.837.09/8,2-
12. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SK VS ČB92.63 2 90.23 4 94.237.49/8,6-
13. BRAUNE Willi 1996 LKV Sachsen-Anhalt92.46 2 90.71 4 94.467.72/8,9-
14. KUNA Alois 1988 SK VS ČB94.73 0 93.07 4 94.737.99/9,2-
15. LERCH Adam 1998 TJ Ohře Klášterec98.13 2 95.30 0 95.308.56/9,9-
16. TRUMMER Timo 1996 LKV Sachsen-Anhalt98.69 2 91.83 4 95.839.09/10,5-
17. LOWTHER Steven 1996 Ascot93.98 2 96.90 52 95.989.24/10,7-
18. JORDÁN František 1991 DUKLA Brandýs90.31 6 90.80 6 96.319.57/11,0-
19. BESTE Florian 1996 KC Hilden95.81 2 96.81 0 96.8110.07/11,6-
20. OULHEN Corentin 1996 Cesson Sevigne99.11 58 94.81 2 96.8110.07/11,6-
21. PAULAIS Alexandre 1995 vick95.07 2 103.90 6 97.0710.33/11,9-
22. LE BOURRONING Guilla 1996 Cesson Sevigne99.40 0 97.40 0 97.4010.66/12,3-
23. ROUX Antoine 1994 CK Uzerche95.02 6 89.41 8 97.4110.67/12,3-
24. KULIKOV Alexander 1997 Kzaxtan96.14 2 97.30 4 98.1411.40/13,1-
25. TUCHSCHERER Lennard 1998 leipziger kanu club e.v.92.16 6 93.13 50 98.1611.42/13,2-
26. KIEFT Charlie 1993 Team Colorado Whitewater Racin105.97 54 94.27 4 98.2711.53/13,3-
27. TOUAN Gaillard 1997 BSM kayak96.64 2 95.31 4 98.6411.90/13,7-
28. SMITH William 1997 British Canoeing98.81 0 95.81 6 98.8112.07/13,9-
29. LE PONCIN Baptiste 1996 Cesson Sevigne100.57 0 97.01 2 99.0112.27/14,1-
30. PRÜHER Jakub 1968 SK VS ČB94.18 52 95.10 4 99.1012.36/14,2-
31. BADURA Jergus 1991 SKP BA91.26 8 88.25 50 99.2612.52/14,4-
32. BOURHIS Yves 1998 Cesson Sevigne98.78 2 96.20 4 100.2013.46/15,5-
33. LOOS SÖren 1997 KC Hilden100.26 0 106.44 52 100.2613.52/15,6-
34. SIMON Schwanholt 1991 Kanuclub Falke Magdeburg e.V.101.47 0 96.49 4 100.4913.75/15,9-
35. YANOU Rivallant 1995 BSM kayak96.60 4 99.25 10 100.6013.86/16,0-
36. CRAWFORD Brodie 1996 Ascot98.73 2 98.09 52 100.7313.99/16,1-
37. SHIROKOV Valeriy 1996 Kzaxtan103.47 54 97.44 4 101.4414.70/16,9-
38. KUČERA Tomáš 1970 Raft klub Trója99.55 2 105.08 50 101.5514.81/17,1-
39. POLES Malo 1996 Cesson Sevigne105.40 4 100.00 4 104.0017.26/19,9-
40. POSPÍCHAL Radek 1994 SK VS ČB0.00 999 98.77 6 104.7718.03/20,8-
41. PISCHEK Jan 1977 Pardubice110.03 4 101.04 4 105.0418.30/21,1-
42. CEPEK Matěj 1998 SK VS ČB102.28 8 102.11 4 106.1119.37/22,3-
43. BORMAN Erik 1999 LKV Sachsen-Anhalt121.27 10 106.22 2 108.2221.48/24,8-
44. BUCHTEL Michal 1986 USK Praha108.74 0 103.80 6 108.7422.00/25,4-
45. MALYSHEV Roman 1996 KRASNOJARSK98.70 52 97.08 12 109.0822.34/25,8-
46. KUNA Václav 1998 SK VS ČB105.87 4 111.25 0 109.8723.13/26,7-
47. JORIS Otten 1997 Netherlands108.15 2 103.54 52 110.1523.41/27,0-
48. WEBER Alexander 1997 LKC103.46 8 95.03 52 111.4624.72/28,5-
49. WEBER Oldřich 1987 SK VS ČB0.00 999 107.84 4 111.8425.10/28,9-
50. KOVAČIČ Gašper 1997 KKSE104.22 8 111.35 4 112.2225.48/29,4-
51. COGGAN Will 1996 Team Colorado Whitewater Racin112.23 106 107.36 10 117.3630.62/35,3-
52. RÉMI Parayre 1994 CK Uzerche111.24 108 107.18 14 121.1834.44/39,7-
53. GLEJTEK Peter 1969 ŽKV ZA119.96 2 115.82 6 121.8235.08/40,4-
54. PUCHEOU Johan 1997 CUPPEV119.56 4 133.68 106 123.5636.82/42,4-
55. MESSEMER Dennis 1997 VfL Bad Kreuznach132.09 12 115.82 10 125.8239.08/45,1-
56. NIKULIN Ivan 1999 Kzaxtan123.54 8 136.45 8 131.5444.80/51,6-
57. NILSSON Mattias 1998 Sweden129.63 2 113.52 404 131.6344.89/51,8-
58. TERIM Artem 1998 KRASNOJARSK139.33 4 145.82 104 143.3356.59/65,2-
59. MANUSHKIN Dmitry 1998 KRASNOJARSK143.75 14 138.05 10 148.0561.31/70,7-
60. PUTNAM Ethan 1996 Team Colorado Whitewater Racin165.43 58 128.79 110 223.43136.69/157,6-
61. GRACHEV Vladislav 1999 KRASNOJARSK174.00 60 150.08 116 234.00147.26/169,8-
62. POTOCNY Marcel 1985 HUN0.00 999 0.00 999 999.00 -
  SCHUTZE Michael 1997 KSV Bad Kreuznach0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Praha100.88 4 96.86 0 96.86 -
2. WERATSCHING Nina 1998 Austria97.57 50 95.87 2 97.871.01/1,0-
3. HOLLICK Amy 1995 British Canoeing98.32 2 100.00 4 100.323.46/3,6-
4. LÉLA Wetzel 1994 BSM kayak107.44 8 97.24 4 101.244.38/4,5-
5. ZARUBOVA Kristina 1995 Dukla Lipt. Mikuláš97.64 4 100.82 2 101.644.78/4,9-
6. HENRY Margaux 1997 Cesson Sevigne100.30 2 0.00 999 102.305.44/5,6-
7. GAIGEOT Léa 1996 CK LAGNY111.82 8 101.41 2 103.416.55/6,8-
8. LUKICHEVA Ekaterina 1988 Kzaxtan105.35 4 99.65 4 103.656.79/7,0-
9. GAIGEOT Claire 1996 CK LAGNY129.01 4 104.11 4 108.1111.25/11,6-
10. KOZOROG Alja 1996 KKSE111.31 14 102.30 6 108.3011.44/11,8-
11. HOLLICK Jade 1998 British Canoeing105.74 56 106.38 4 110.3813.52/14,0-
12. SAGE Donelly 2000 TEAM COLORADO105.01 8 115.12 4 113.0116.15/16,7-
13. DEREVYANKO Natalia 1996 SURGUT125.01 4 113.05 0 113.0516.19/16,7-
14. MEDVED Beti 1996 KKSE110.53 8 107.28 6 113.2816.42/17,0-
15. FAGERLUND Amanda 1998 Sweden113.89 4 109.65 4 113.6516.79/17,3-
16. SCHWANHOLT Ann-Kathr 1995 Kanuclub Falke Magdeburg e.V.110.90 4 107.94 6 113.9417.08/17,6-
17. PRIGENT Romane 1999 CUPPEV113.25 10 111.40 4 115.4018.54/19,1-
18. KIRKBRIGHT Emma 1997 British Canoeing118.74 4 113.42 2 115.4218.56/19,2-
19. PRIOUX Lucie 1997 CK Uzerche109.61 6 0.00 999 115.6118.75/19,4-
20. TREBULOVÁ Ivana 1998 KK Zvolen117.22 8 107.77 8 115.7718.91/19,5-
21. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 USK Praha107.55 10 109.86 6 115.8619.00/19,6-
22. ČEKALOVÁ Bára 1998 SK VS ČB110.21 6 114.70 58 116.2119.35/20,0-
23. MAARTJE Otten 1996 Netherlands118.58 4 116.24 0 116.2419.38/20,0-
24. ZIMOVÁ Marie 1992 Klub Kanoistika Roudnice n.L.115.49 6 113.45 4 117.4520.59/21,3-
25. DAILLE Viviana 1998 CKV VALLEE DE L AIN115.27 6 117.69 0 117.6920.83/21,5-
26. MACEKOVA Simona 1998 ŽKV-ZA116.18 4 109.82 8 117.8220.96/21,6-
27. GLEJTEKOVA Petra 1996 ŽKV-ZA110.20 8 125.73 10 118.2021.34/22,0-
28. SCHALLER Carolin 1997 AKV111.82 8 111.63 52 119.8222.96/23,7-
29. PRIGENT Camille 1997 Cesson Sevigne115.15 6 100.51 52 121.1524.29/25,1-
30. KONDRATENKO Xeniya 1999 Kzaxtan126.74 8 112.57 10 122.5725.71/26,5-
31. POPYKHOVA Natalia 1996 KRASNOJARSK124.02 6 115.43 8 123.4326.57/27,4-
32. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 TJ DNT VS Kadaň114.50 10 122.97 156 124.5027.64/28,5-
33. MAŠKOVÁ Alena 1976 USK Praha121.20 10 121.17 4 125.1728.31/29,2-
34. COSTE Astrid 1998 CUPPEV122.00 4 138.08 106 126.0029.14/30,1-
35. OLIPHANT Hana 1997 British Canoeing112.43 52 118.09 8 126.0929.23/30,2-
36. KOZYREVA Anastasia 1998 KRASNOJARSK134.08 58 124.72 4 128.7231.86/32,9-
37. MARADONA Alberta 1998 ARG131.77 4 108.82 58 135.7738.91/40,2-
38. SAFINA Kamilla 2000 Kzaxtan138.03 6 113.71 60 144.0347.17/48,7-
39. LACHAUDRU Alice 1997 CK Uzerche138.73 6 137.69 56 144.7347.87/49,4-
40. SOURBES Maud 1998 CUPPEV144.00 12 156.17 14 156.0059.14/61,1-
41. SOJKOVÁ Miroslava 1997 ŠKP Bratislava103.96 56 109.65 56 159.9663.10/65,1-
42. KOZÁKOVÁ Timea 2000 KTK LM115.05 58 117.43 58 173.0576.19/78,7-
43. DIEŠKOVÁ Eva 1998 ŠKP Dolný Kubín161.41 68 135.68 58 193.6896.82/100,0-
44. JOHNSON Teagan 1998 Team Colorado Whitewater Racin139.07 114 158.05 62 220.05123.19/127,2-
45. FREYSSINET Lucie 1998 CK Uzerche0.00 999 152.58 108 260.58163.72/169,0-
46. FRITSCHE Lisa 1993 LKV Sachsen-Anhalt0.00 999 0.00 999 999.00 -
47. CAPPA Vittoria 1996 Cuneo Canoa0.00 999 0.00 999 999.00 -
48. KOZOROG Alisa 1995 KKSE0.00 999 0.00 999 999.00 -
49. PRÜHEROVÁ Alžběta 1996 SK VS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
51. GALKINA Elvira 2001 Kzaxtan0.00 999 0.00 999 999.00 -
52. OSCHMAUTZ Antonia 2001 Austria0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1M   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TUNKA Ondřej 1990 Delfín Jablonec84.83 2 82.37 0 82.37 -
2. DESROS Mathieu 1994 CUPPEV86.65 4 82.44 0 82.440.07/0,1-
3. ÖHRSTRÖM Isak 1990 Sweden87.58 54 82.48 0 82.480.11/0,1-
4. BERCON Jimy 1990 BSM kayak89.07 0 83.42 0 83.421.05/1,3-
5. BUCHTEL Michal 1986 USK Praha86.79 4 81.75 2 83.751.38/1,7-
6. TESTEN Niko 1997 KKSE87.46 6 84.24 0 84.241.87/2,3-
7. PRIGENT Yves 1993 Cesson Sevigne84.55 0 80.39 4 84.392.02/2,5-
8. ALLIN Zachary 1998 British Canoeing84.47 0 83.80 4 84.472.10/2,5-
9. ZVOLÁNEK Jan 1995 SK VS ČB86.38 6 84.74 0 84.742.37/2,9-
10. CVIKL Ondřej 1992 USK Praha85.89 0 82.12 4 85.893.52/4,3-
11. BÖCKELMANN Paul 1987 Germany80.14 6 83.26 4 86.143.77/4,6-
12. BUYS Benjamin 1986 CUPPEV84.38 2 0.00 999 86.384.01/4,9-
13. TOMA Schmit 1995 BSM kayak84.93 2 84.45 2 86.454.08/5,0-
14. LHOTA Zbyšek 1984 TJ Klub kanoistiky Železný Bro86.88 0 86.52 2 86.884.51/5,5-
15. BUCHTEL Martin 1982 TJ SK Hubertus KV87.15 4 83.16 4 87.164.79/5,8-
16. BENJAMIN Jacon 1996 CK Uzerche87.46 0 86.99 6 87.465.09/6,2-
17. HUVELIN Mathys 1995 CERGY PONTOISE87.93 0 98.10 56 87.935.56/6,8-
18. STAHL Lukas 1998 KR Hamm85.95 4 86.28 2 88.285.91/7,2-
19. GRUNWALD Paul 1996 LKV Sachsen-Anhalt88.40 0 90.56 6 88.406.03/7,3-
20. NICOLAS Baudoin 1994 CK Uzerche86.57 2 87.09 4 88.576.20/7,5-
21. STRAUSS Thomas 1998 AKV88.92 0 88.10 4 88.926.55/8,0-
22. STANOVSKÝ Samuel 1998 ŠKP Dolný Kubín109.93 106 89.17 0 89.176.80/8,3-
23. OSCHMAUTZ Felix 1999 Austria87.69 2 90.87 58 89.697.32/8,9-
24. GRAILLE Guillaume 1997 CUPPEV87.98 2 88.73 2 89.987.61/9,2-
25. MACÚŠ Richard 1997 ŠKP Bratislava85.76 8 86.35 4 90.357.98/9,7-
26. JANČEK śubomír 1986 ŠKP Dolný Kubín86.77 4 85.71 102 90.778.40/10,2-
27. BAILEY Connor 1998 British Canoeing88.95 2 97.91 8 90.958.58/10,4-
28. OULHEN Pol 1996 Cesson Sevigne87.06 4 86.72 56 91.068.69/10,5-
29. LEITNER Mario 1997 Austria89.17 2 88.86 6 91.178.80/10,7-
30. KARGEL Tobias 1992 Germany94.50 2 87.17 4 91.178.80/10,7-
31. WINTER Sebastian 1981 LKV Sachsen-Anhalt91.13 6 87.25 4 91.258.88/10,8-
32. JANČEK Ján 1989 ŠKP Dolný Kubín89.53 2 88.49 4 91.539.16/11,1-
33. CHMÁTAL Petr 1998 USK Praha90.45 4 89.67 2 91.679.30/11,3-
34. RAJNIAK Boris 1984 ŠKP Bratislava89.77 2 86.88 52 91.779.40/11,4-
35. ZIMA Tomáš 2000 KK Roudnice97.91 58 91.77 0 91.779.40/11,4-
36. BERTOIA Loic 1998 CK Saint Maurice de Gourdans96.44 2 91.80 0 91.809.43/11,4-
37. SUNDERLAND Paul 1997 British Canoeing94.40 6 86.62 6 92.6210.25/12,4-
38. ATKINSON Jonathan 1997 British Canoeing90.72 2 90.69 2 92.6910.32/12,5-
39. QUEMENEUR Malo 1998 Cesson Sevigne93.18 54 88.72 4 92.7210.35/12,6-
40. FRANKE Daid 1995 LKV Sachsen-Anhalt87.20 6 89.58 6 93.2010.83/13,1-
41. STANOVSKÝ Miroslav 1970 ŠKP DOLNÝ KUBÍN91.55 2 97.66 2 93.5511.18/13,6-
42. ROCHER Sami 1997 Cesson Sevigne87.56 6 90.59 50 93.5611.19/13,6-
43. TONIN Elne 1997 BSM kayak91.13 4 91.79 2 93.7911.42/13,9-
44. JOLY Cedric 1995 CESSON SEVIGNE90.10 4 89.81 4 93.8111.44/13,9-
45. FRANKE John 1997 LKV Sachsen-Anhalt90.20 4 92.76 6 94.2011.83/14,4-
46. BOWERS Christopher 1998 British Canoeing91.71 62 86.37 8 94.3712.00/14,6-
47. HELLARD Pierre 1998 Cesson Sevigne93.66 2 90.42 4 94.4212.05/14,6-
48. LEHMANN Sven 1994 Kanuclub Falke Magdeburg e.V.94.44 0 92.87 8 94.4412.07/14,7-
49. QUENOUILLERE Theo 1996 Cesson Sevigne96.40 58 92.58 2 94.5812.21/14,8-
50. JAKOBI Milos 1997 VfL Bad Kreuznach93.93 4 91.28 4 95.2812.91/15,7-
51. PRIGENT Edgar 1997 CUPPEV89.49 6 94.65 4 95.4913.12/15,9-
52. MESSEMER Dennis 1997 VfL Bad Kreuznach92.53 6 93.53 2 95.5313.16/16,0-
53. EUZENES Pol 1996 Cesson Sevigne93.88 2 95.14 52 95.8813.51/16,4-
54. BREMER Nils 1997 KST Rhein-Ruhr95.34 58 92.52 4 96.5214.15/17,2-
55. GUERIN Gregoire 1998 CK Saint Maurice de Gourdans94.24 12 90.75 6 96.7514.38/17,5-
56. OLIPHANT Piers 1999 British Canoeing95.01 2 95.18 2 97.0114.64/17,8-
57. KRAUS Filip 1997 TJ ČSAD Plzeň91.33 6 87.18 54 97.3314.96/18,2-
58. STRANDBERG Johan 1993 Sweden94.61 4 95.88 4 98.6116.24/19,7-
59. FRIEDEL Jonas 1991 Sweden97.28 112 92.97 6 98.9716.60/20,2-
60. BOČEK Zdeněk 1975 SK VS ČB100.84 8 100.25 2 102.2519.88/24,1-
61. RÉMI Parayre 1994 CK Uzerche98.55 54 98.73 4 102.7320.36/24,7-
62. ŠTĚTKA Matěj 1996 SK VS Č. Budějovice96.93 6 98.85 6 102.9320.56/25,0-
63. BREMER Tim 1998 KST Rhein-Ruhr101.16 4 97.30 6 103.3020.93/25,4-
64. KOŘÍNEK Filip 1995 USK Praha91.11 66 95.40 8 103.4021.03/25,5-
65. WESSTRÖM Anders 1996 Sweden99.86 4 101.24 52 103.8621.49/26,1-
66. BRATT Vidar 1998 Sweden103.45 6 100.40 4 104.4022.03/26,7-
67. MEVEL Nicolas 1998 Cesson Sevigne96.38 10 101.48 6 106.3824.01/29,1-
68. ROMAIN Delpui 1997 CK Uzerche103.39 4 106.56 0 106.5624.19/29,4-
69. KARLSSON Max 1996 Team Colorado Whitewater Racin96.83 10 91.01 54 106.8324.46/29,7-
70. LECOMTE Edouard 1998 CUPPEV119.83 110 107.27 0 107.2724.90/30,2-
71. SOFRON Daniel 1995 TJ ČSAD Plzeň112.06 12 105.75 8 113.7531.38/38,1-
72. RADLER Radovan 1998 TUZVO115.97 8 111.35 6 117.3534.98/42,5-
73. GOROMLEV Danil 1998 KRASNOJARSK99.21 156 107.38 10 117.3835.01/42,5-
74. GONCHAROV Sergei 1998 KRASNOJARSK112.24 8 106.69 56 120.2437.87/46,0-
75. FETISOV Nikita 1999 KRASNOJARSK115.34 8 143.90 4 123.3440.97/49,7-
76. TONCAR Martin 1975 SK VS Č. Budějovice118.69 12 111.39 116 130.6948.32/58,7-
77. HENRY Steven 1998 Cesson Sevigne137.88 8 128.50 8 136.5054.13/65,7-
78. STRELTSOV Victor 1998 KRASNOJARSK133.47 10 182.38 8 143.4761.10/74,2-
79. DUFROM Bertin 1996 BSM kayak94.94 52 102.26 108 146.9464.57/78,4-
80. DOS SANTOS Luca 1998 CESSON SEVIGNE104.56 114 95.51 106 201.51119.14/144,6-
81. KRATOCHVÍL Daniel 1994 TJ ČSAD Plzeň102.46 306 108.40 106 214.40132.03/160,3-
82. HRONSKÝ Pavol 1985 ŠKP Bratislava150.16 160 129.94 108 237.94155.57/188,9-
83. POTOCNY Marcel 1985 HUN0.00 999 0.00 999 999.00 -
84. ZAJÍC Ondřej 1990 Klub Kanoistika Roudnice n.L.0.00 999 0.00 999 999.00 -
85. BÁRTA Michal 1990 ŠKP Bratislava0.00 999 0.00 999 999.00 -
86. GÜRGEN Brun 1993 CK Uzerche0.00 999 0.00 999 999.00 -
87. VERONESI Lorenzo 1993 Soc. Canottieri Eridano Guasta0.00 999 0.00 999 999.00 -
88. DELAMORINERIE Pierre 1996 CUPPEV0.00 999 0.00 999 999.00 -
89. STANOVSKÝ Martin 1996 ŠKP Dolný Kubín0.00 999 0.00 999 999.00 -
90. STANOVSKÝ Jakub 1998 ŠKP Dolný Kubín0.00 999 0.00 999 999.00 -
91. KREJČÍ Jakub 1998 SK VS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
92. AKULOV Dmitry 2002 Kzaxtan0.00 999 0.00 999 999.00 -
93. ZICER David 2003 Kzaxtan0.00 999 0.00 999 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3