vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Slalom ve Strakonicích

12.07.2015   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha105.69 0 104.78 0 104.78 70
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 3 Č.Kruml.109.11 0 107.47 0 107.472.69/2,662
3.2/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor109.72 0 110.35 4 109.724.94/4,758
4. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa109.33 4 109.89 0 109.895.11/4,954
5. PEŠTA Jan 1981 3 L.Tábor108.18 2 110.19 0 110.185.40/5,250
6. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy110.36 0 110.42 0 110.365.58/5,346
7. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek111.54 0 113.37 4 111.546.76/6,542
8.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav117.37 0 115.93 0 115.9311.15/10,638
9.3/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus117.38 0 118.04 0 117.3812.60/12,034
10. HRÁDEK Petr 1987 3 So Písek118.29 0 117.54 2 118.2913.51/12,930
11.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB118.90 0 122.28 0 118.9014.12/13,526
12.5/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn117.28 2 119.00 0 119.0014.22/13,622
13.6/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice119.93 0 122.02 0 119.9315.15/14,518
14. KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy120.20 0 4.00 999 120.2015.42/14,717
15.1/VSKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy121.98 0 122.32 0 121.9817.20/16,416
16.2/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB123.51 0 124.97 0 123.5118.73/17,915
17.2/VKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor129.35 2 123.57 0 123.5718.79/17,914
18.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník125.44 0 124.54 0 124.5419.76/18,913
19.1/DMŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml.131.66 4 126.32 0 126.3221.54/20,612
20.1/U23BOUZEK Filip 1992 Sušice125.01 2 4.00 999 127.0122.23/21,211
21.1/PZPOLLERT Jan 2005 USK Pha125.70 2 128.52 0 127.7022.92/21,90
22.4/VSPOULA Jan 1955 Sláv.KV130.37 0 4.00 999 130.3725.59/24,410
23.1/ZSMAJER Kryštof 2001 USK Pha140.81 2 133.42 0 133.4228.64/27,39
24.5/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor135.36 0 131.96 2 133.9629.18/27,88
25.2/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.131.58 4 132.55 2 134.5529.77/28,47
26.3/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy136.37 2 135.54 0 135.5430.76/29,46
27.4/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus136.52 0 4.00 999 136.5231.74/30,35
28.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy148.26 0 138.34 0 138.3433.56/32,04
29.3/ZSHOUSKA Jan 2001 USK Pha142.76 0 138.70 0 138.7033.92/32,43
30.1/ZMVENC Štěpán 2004 KK Brand141.31 0 139.30 0 139.3034.52/32,92
31.2/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB141.32 0 140.83 2 141.3236.54/34,91
32.2/PZJIRAS Filip 2005 USK Pha148.29 52 146.29 2 148.2943.51/41,50
33.3/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.143.28 10 146.34 4 150.3445.56/43,50
34.7/VMVÁLEK Michal 1974 VS Tábor151.63 2 151.31 0 151.3146.53/44,40
35.4/ZSKLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.153.13 0 149.51 2 151.5146.73/44,60
36.3/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav151.52 2 156.00 2 153.5248.74/46,50
37.4/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB161.27 0 158.03 0 158.0353.25/50,80
38.5/ZSPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník156.93 4 151.80 54 160.9356.15/53,60
39.5/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB161.08 2 161.39 4 163.0858.30/55,60
40.6/ZMDUŘT Vojtěch 2003 USK Pha169.88 0 164.73 4 168.7363.95/61,00
41.7/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha179.55 56 170.30 2 172.3067.52/64,40
42.8/ZMHARTL Jakub 2004 Horš.Týn217.93 52 198.61 4 202.6197.83/93,40
43.4/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice362.03 12 4.00 999 374.03269.25/257,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3