vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Jarní sjezd na Lužnici

09.04.2016   řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.18:25,60 38
2. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:32,4066.80/6,030
3. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.20:04,5098.90/8,922
4.1/VSLANINA Vladimír 1969 MT L.Žatec20:16,10110.50/10,014
5.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně23:02,80277.20/25,16
6. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.23:12,80287.20/26,02
7.2/VMMÍKA Jaroslav 1976 RK Týn23:18,30292.70/26,51
8. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor24:39,00373.40/33,80
9.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.25:20,10414.50/37,50
  ŠIMÁNEK Robert 1973 JihlavaDNS 0
  KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS TáborDNS 0
  KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.18:10,90 44
2. VANDASOVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.19:13,6062.70/5,736
3.1/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.19:21,7070.80/6,528
4.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.19:48,1097.20/8,920
5.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:09,10178.20/16,316
6.2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.21:34,60203.70/18,712
7.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav22:35,20264.30/24,28
8.2/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav22:46,10275.20/25,27
9.3/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand23:08,50297.60/27,36
10.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.23:41,70330.80/30,35
11.1/VMVEVERKOVÁ Zdenka 1977 3 Loko Plz24:03,30352.40/32,34
12.4/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.24:35,10384.20/35,23
13.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.24:57,50406.60/37,32
14.3/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.25:39,80448.90/41,11
15.4/ZSVRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice27:34,30563.40/51,60
16.3/ZMŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav27:53,80582.90/53,40
  KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK BrandDNS 0
  STAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:00,30 14
2.1/DSKRČ Ladislav
ŠTERCL Vít
1999
1999
Dukla B.
Dukla B.
21:27,80147.50/12,96
3.1/U23PALOUDOVÁ Anežka
MAŠÍNOVÁ Marie
1999
1997
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:35,70155.40/13,62
4.1/VMHÁŠA Michal
PAZOUREK Jan
1981
1973
3 Bechyně
Bechyně
22:09,90189.60/16,61
5.2/VMUHLÍK František
MAYER Jaroslav
1975
1972
Bechyně
Bechyně
23:03,20242.90/21,30
  DOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
DNS 0
  PALOUDOVÁ Karolína
PLACHTOVÁ Alexandra
2000
1998
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz16:59,20 35
2.1/DSKRČ Ladislav 1999 3 Dukla B.18:03,5064.30/6,327
3.2/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn18:21,4082.20/8,123
4.3/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně19:32,50153.30/15,019
5.4/VMPAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně20:46,40227.20/22,315
6.5/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand21:06,50247.30/24,314
7.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.21:07,60248.40/24,413
8.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB21:31,50272.30/26,712
9.2/DSŠTERCL Vít 1999 Dukla B.22:11,00311.80/30,611
10.2/VMAYER Roman 1971 3 Bechyně22:41,80342.60/33,610
11.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.22:45,90346.70/34,09
12.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha23:20,50381.30/37,48
13.6/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice23:34,80395.60/38,87
14.1/ZSKOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.23:45,80406.60/39,96
15.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.24:34,30455.10/44,75
16.2/ZMTURNER Karel 2004 Blovice24:43,90464.70/45,64
17.2/U23MAYER Aleš 1996 Bechyně24:53,80474.60/46,63
18.3/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně25:06,10486.90/47,82
19.3/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.25:18,70499.50/49,01
20.4/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice26:14,60555.40/54,50
21.1/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.26:36,70577.50/56,70
22.2/ZSSEKANINA Ondřej 2003 Č.Kruml.28:19,50680.30/66,70
23.2/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.28:48,80709.60/69,60
24.5/ZMŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav30:34,10814.90/80,00
25.6/ZMHORÁČEK Vojtěch 2004 Boh.Pha35:13,901094.70/107,40
  KYZLÍK Milan 1999 2 RoudniceDNS 0
  KLEMENT Maxim 2001 3 RoudniceDNS 0
  NACHTIGAL Jiří 1997 1 ChomutovDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3