vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezd na Lužnici

09.04.2016   řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:36,20 38
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.19:55,9019.70/1,730
3. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.20:13,6037.40/3,222
4.1/VSLANINA Vladimír 1969 MT L.Žatec20:22,7046.50/4,014
5.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně22:51,80195.60/16,66
6. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.23:42,70246.50/21,02
7.2/VMMÍKA Jaroslav 1976 RK Týn23:43,50247.30/21,01
8. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor25:00,70324.50/27,60
9.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.25:50,40374.20/31,80
  ŠIMÁNEK Robert 1973 JihlavaDNS 0
  KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS TáborDNS 0
  KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.18:17,90 44
2. VANDASOVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.19:24,0066.10/6,036
3.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.19:28,9071.00/6,528
4.1/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.19:36,0078.10/7,120
5.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:40,40202.50/18,416
6.2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.21:52,00214.10/19,512
7.3/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand22:45,00267.10/24,38
8.1/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav22:54,10276.20/25,27
9.2/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav23:03,00285.10/26,06
10.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.23:56,20338.30/30,85
11.1/VMVEVERKOVÁ Zdenka 1977 3 Loko Plz24:11,90354.00/32,24
12.4/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.25:14,80416.90/38,03
13.3/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.25:24,30426.40/38,82
14.4/ZSVRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice25:41,50443.60/40,41
15.2/ZMŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav26:54,20516.30/47,00
16.3/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.28:00,60582.70/53,10
  KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK BrandDNS 0
  STAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:28,70 15
2.1/U23PALOUDOVÁ Anežka
MAŠÍNOVÁ Marie
1999
1997
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:50,80202.10/18,27
3.1/VMHÁŠA Michal
PAZOUREK Jan
1981
1973
3 Bechyně
Bechyně
22:09,40220.70/19,93
4.1/DSKRČ Ladislav
ŠTERCL Vít
1999
1999
Dukla B.
Dukla B.
22:21,10232.40/21,02
5.2/DSPALOUDOVÁ Karolína
PLACHTOVÁ Alexandra
2000
1998
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
24:01,90333.20/30,11
6.2/VMUHLÍK František
MAYER Jaroslav
1975
1972
Bechyně
Bechyně
25:53,10444.40/40,10
  DOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz17:19,80 35
2.1/DSKRČ Ladislav 1999 3 Dukla B.17:57,6037.80/3,627
3.2/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn18:13,8054.00/5,223
4.3/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně19:24,00124.20/11,919
5.4/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand20:03,90164.10/15,815
6.5/VMPAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně20:43,30203.50/19,614
7.2/DSŠTERCL Vít 1999 Dukla B.21:17,90238.10/22,913
8.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.21:23,20243.40/23,412
9.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.22:11,80292.00/28,111
10.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB22:20,80301.00/28,910
11.2/VMAYER Roman 1971 3 Bechyně23:05,70345.90/33,39
12.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha23:43,30383.50/36,98
13.6/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice24:00,10400.30/38,57
14.1/ZSKOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.24:04,80405.00/38,96
15.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.24:51,10451.30/43,45
16.2/ZMTURNER Karel 2004 Blovice24:53,20453.40/43,64
17.3/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně25:21,30481.50/46,33
18.3/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.25:27,30487.50/46,92
19.2/U23MAYER Aleš 1996 Bechyně25:36,50496.70/47,81
20.4/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice26:15,70535.90/51,50
21.1/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.27:58,20638.40/61,40
22.2/ZSSEKANINA Ondřej 2003 Č.Kruml.28:29,90670.10/64,40
23.2/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.29:05,50705.70/67,90
24.5/ZMŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav29:19,00719.20/69,20
25.6/ZMHORÁČEK Vojtěch 2004 Boh.Pha36:37,101157.30/111,30
  KYZLÍK Milan 1999 2 RoudniceDNS 0
  KLEMENT Maxim 2001 3 RoudniceDNS 0
  NACHTIGAL Jiří 1997 1 ChomutovDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3