vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Spálovský slalom na Kamenici

23.04.2016   Kamenice nad soutokem s Vošmendou
ředitel: Jan Kulhánek   vrchní rozhodčí: Zdena
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23CHOUTKA Jan 1995 KVS HK119.50 2 113.90 0 113.90 32
2.1/VMILLER Jan 1968 2+ Turnov121.50 4 119.60 0 119.605.70/5,027
3.1/ZSLERCH Eduard 2002 3 Roudnice126.60 2 121.90 0 121.908.00/7,022
4.2/U23MILLER Jan 1997 2 Turnov123.10 2 123.60 0 123.609.70/8,517
5.3/U23MARTINKA Tomáš 1993 2 KK Brno4.00 999 132.20 2 134.2020.30/17,812
6.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa136.00 0 4.00 999 136.0022.10/19,47
7.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov141.30 0 146.00 102 141.3027.40/24,16
8.4/U23BLANÁŘ Jindřich 1993 3 Kroměříž4.00 999 139.40 2 141.4027.50/24,15
9.1/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand137.80 56 135.80 6 141.8027.90/24,54
10.2/VSHORAL Martin 1957 Horš.Týn155.40 50 149.60 2 151.6037.70/33,13
11.1/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov154.40 8 163.00 56 162.4048.50/42,62
12.3/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov169.30 6 170.70 2 172.7058.80/51,61
13.2/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy206.00 60 188.40 2 190.4076.50/67,20
14.3/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy189.50 162 4.00 999 351.50237.60/208,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DANDOVÁ Anna 1988 Benátky124.90 0 121.20 0 121.20 24
2.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.123.40 0 123.10 0 123.101.90/1,619
3.1/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice135.10 2 132.00 2 134.0012.80/10,614
4.2/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky142.50 4 137.70 0 137.7016.50/13,69
5.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand149.30 6 136.20 2 138.2017.00/14,08
6.3/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy143.30 4 139.40 4 143.4022.20/18,37
7.2/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky149.10 4 141.70 2 143.7022.50/18,66
8.4/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand157.80 4 145.10 0 145.1023.90/19,75
9.5/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa160.80 100 146.60 0 146.6025.40/21,04
10.1/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky163.30 154 162.80 6 168.8047.60/39,33
11.6/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand157.00 50 141.30 50 191.3070.10/57,82
12.7/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy155.70 66 164.10 62 221.70100.50/82,91
13.2/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa157.80 106 160.20 100 260.20139.00/114,70
  ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
2 KK Brand
KK Brand
162.60 14 147.30 8 155.30 0
2.1/DSFUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
3 Jablonec
Jablonec
192.10 118 1.00 999 310.10154.80/99,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec108.90 0 107.90 4 108.90 76
2.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky108.40 4 103.90 8 111.903.00/2,871
3.1/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.112.70 0 112.50 6 112.703.80/3,566
4.2/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice113.50 2 110.90 2 112.904.00/3,761
5.2/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.115.00 2 121.90 6 117.008.10/7,456
6.3/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice135.50 2 120.50 0 120.5011.60/10,751
7.1/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice119.70 2 140.30 4 121.7012.80/11,846
8.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa119.90 2 124.80 2 121.9013.00/11,941
9.2/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand125.10 0 133.40 12 125.1016.20/14,936
10.2/VMKNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag129.30 4 124.30 2 126.3017.40/16,031
11.4/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec127.40 8 125.70 4 129.7020.80/19,126
12.5/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky127.10 4 146.20 2 131.1022.20/20,421
13.3/VMBENEŠ Petr 1975 Heletag132.20 2 131.60 2 133.6024.70/22,716
14.4/VMŠENK Marek 1974 3 KK Brand133.80 0 129.50 6 133.8024.90/22,915
15.6/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky132.20 2 137.40 6 134.2025.30/23,214
16.5/VMLETKO Radek 1978 3 SKŽižkov128.30 6 131.80 14 134.3025.40/23,313
17.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 KK Brand140.50 0 134.20 4 138.2029.30/26,912
18.1/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky143.10 0 136.60 4 140.6031.70/29,111
19.2/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy136.90 6 153.60 56 142.9034.00/31,210
20.3/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand142.30 2 136.30 8 144.3035.40/32,59
21.4/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak142.30 4 147.90 4 146.3037.40/34,38
22.7/ZSFUCHS Matouš 2002 3 Jablonec149.20 50 142.60 4 146.6037.70/34,67
23.8/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand154.00 4 144.80 4 148.8039.90/36,66
24.3/DSFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec1.00 999 145.90 4 149.9041.00/37,65
25.1/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec159.40 0 159.00 4 159.4050.50/46,44
26.5/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky174.90 4 156.70 8 164.7055.80/51,23
27.6/ZMZACH Radovan 2005 KK Brand171.60 4 167.20 8 175.2066.30/60,92
28.9/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov184.00 0 205.20 2 184.0075.10/69,01
29.10/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy143.20 54 143.00 58 197.2088.30/81,10
30.7/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov203.60 2 222.70 10 205.6096.70/88,80
31.3/DMSAAL Štěpán 2001 Jablonec153.80 60 145.90 212 213.80104.90/96,30
32.2/U23MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž4.00 999 142.60 108 250.60141.70/130,10
33.8/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov244.40 12 187.30 104 256.40147.50/135,40
34.9/ZMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec207.40 114 279.60 164 321.40212.50/195,10
  HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ADÁŠEK Alois 2002 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JUDA Mikuláš 2003 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WINTER Eduard 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3