vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Spálovský slalom na Kamenici

24.04.2016   Kamenice nad soutokem s Vošmendou
ředitel: Jan Kulhánek   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23CHOUTKA Jan 1995 KVS HK115.10 0 4.00 999 115.10 26
2.1/VMILLER Jan 1968 2+ Turnov118.70 2 4.00 999 120.705.60/4,921
3.2/U23MILLER Jan 1997 2 Turnov120.50 2 131.50 8 122.507.40/6,416
4.1/ZSLERCH Eduard 2002 3 Roudnice124.80 4 123.90 2 125.9010.80/9,411
5.3/U23MARTINKA Tomáš 1993 2 KK Brno159.30 62 126.50 4 130.5015.40/13,46
6.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov130.90 0 135.40 4 130.9015.80/13,75
7.1/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand129.40 6 129.90 2 131.9016.80/14,64
8.4/U23BLANÁŘ Jindřich 1993 3 Kroměříž137.30 4 134.30 2 136.3021.20/18,43
9.1/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov153.70 4 154.10 6 157.7042.60/37,02
10.2/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov173.70 4 190.50 10 177.7062.60/54,41
11.2/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy221.90 168 192.20 54 246.20131.10/113,90
12.3/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy4.00 999 197.80 52 249.80134.70/117,00
  HORAL Martin 1957 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.119.00 0 117.50 0 117.50 24
2. DANDOVÁ Anna 1988 Benátky121.00 0 120.80 0 120.803.30/2,819
3.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand134.60 0 151.50 4 134.6017.10/14,614
4.1/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice132.30 8 133.20 4 137.2019.70/16,89
5.2/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky136.20 2 144.80 2 138.2020.70/17,68
6.3/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa142.50 0 144.40 0 142.5025.00/21,37
7.4/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy140.90 2 147.60 6 142.9025.40/21,66
8.2/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky149.20 6 146.50 2 148.5031.00/26,45
9.5/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand145.50 4 150.20 4 149.5032.00/27,24
10.6/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand148.80 4 156.20 2 152.8035.30/30,03
11.7/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy158.70 4 160.30 4 162.7045.20/38,52
12.1/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky166.90 52 168.20 0 168.2050.70/43,11
13.2/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa167.90 8 4.00 999 175.9058.40/49,70
  ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
2 KK Brand
KK Brand
146.00 6 4.00 999 152.00 0
2.1/DSFUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
3 Jablonec
Jablonec
176.60 54 1.00 999 230.6078.60/51,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec105.10 0 4.00 999 105.10 71
2.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky107.20 8 103.70 2 105.700.60/0,666
3.1/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.111.00 0 106.30 0 106.301.20/1,161
4.2/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice106.70 4 104.50 2 106.501.40/1,356
5.2/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.115.20 0 113.60 8 115.2010.10/9,651
6.1/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand117.10 0 126.90 4 117.1012.00/11,446
7.3/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice116.00 2 119.80 0 118.0012.90/12,341
8.1/U23MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž125.40 6 124.20 2 126.2021.10/20,136
9.2/VMŠENK Marek 1974 3 KK Brand127.90 0 131.40 0 127.9022.80/21,731
10.2/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice122.00 6 128.30 4 128.0022.90/21,826
11.4/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec122.80 6 128.20 2 128.8023.70/22,521
12.5/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky128.30 52 127.80 4 131.8026.70/25,416
13.6/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky137.80 2 131.50 4 135.5030.40/28,915
13.3/VMKNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag127.50 8 4.00 999 135.5030.40/28,914
15.7/ZSFUCHS Matouš 2002 3 Jablonec136.30 0 136.00 2 136.3031.20/29,713
15.2/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky132.30 4 138.00 2 136.3031.20/29,712
17.1/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand145.20 2 137.30 2 139.3034.20/32,511
18.2/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy137.90 2 144.00 2 139.9034.80/33,110
19.4/VMBENEŠ Petr 1975 Heletag132.30 8 4.00 999 140.3035.20/33,59
20.3/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak139.40 4 151.30 106 143.4038.30/36,48
21.8/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand160.00 106 142.10 4 146.1041.00/39,07
22.9/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy148.40 6 143.30 4 147.3042.20/40,26
23.5/VMLETKO Radek 1978 3 SKŽižkov145.70 8 4.00 999 153.7048.60/46,25
24.4/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky172.30 4 148.60 6 154.6049.50/47,14
25.3/DSFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec152.40 4 155.10 0 155.1050.00/47,63
26.1/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec4.00 999 159.50 2 161.5056.40/53,72
27.10/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov164.20 4 164.80 4 168.2063.10/60,01
28.5/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov188.70 4 205.60 54 192.7087.60/83,30
29.6/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov205.90 12 191.40 8 199.4094.30/89,70
30.7/ZMZACH Radovan 2005 KK Brand150.50 54 160.30 54 204.5099.40/94,60
31.8/ZMCAPALINI Daniel 2005 KK Brand154.10 52 162.60 52 206.10101.00/96,10
32.3/DMSAAL Štěpán 2001 Jablonec167.50 60 175.10 166 227.50122.40/116,50
33.9/ZMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec196.00 206 251.00 160 402.00296.90/282,50
  HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ADÁŠEK Alois 2002 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JUDA Mikuláš 2003 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WINTER Eduard 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3