Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího

24.07.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha79.14 0 77.58 4 79.14 80
2. BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus78.40 2 77.94 4 80.401.26/1,676
3.1/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB79.05 52 78.52 2 80.521.38/1,772
4.1/DMNEJC POLENČIČ 2001 KK Soške, SLO84.65 2 79.60 2 81.602.46/3,10
5. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa83.16 0 83.26 0 83.164.02/5,168
6.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB85.84 2 81.23 2 83.234.09/5,264
7. SEHNAL Štěpán 1985 USK Pha81.50 2 83.62 0 83.504.36/5,560
8.1/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor84.13 0 86.00 6 84.134.99/6,356
9.1/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec83.57 2 84.18 4 85.576.43/8,152
10.1/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice86.90 8 85.26 2 87.268.12/10,348
11.2/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor87.72 0 87.77 0 87.728.58/10,844
12.3/VMCUC Michal 1977 Tech.Pha4.00 999 88.78 0 88.789.64/12,240
13. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek86.69 8 85.32 4 89.3210.18/12,936
14. KOPIČKA Ondřej 1989 3 Tech.Pha108.98 6 92.32 2 94.3215.18/19,232
15.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav92.37 2 91.63 6 94.3715.23/19,228
16.1/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha93.73 4 105.75 6 97.7318.59/23,524
17.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa97.71 4 97.78 0 97.7818.64/23,620
18.4/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV95.98 2 98.22 0 97.9818.84/23,816
19.5/VMHAUCK Marek 1977 2 Č.Skal.97.01 4 95.37 4 99.3720.23/25,615
20.2/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB102.59 6 97.50 2 99.5020.36/25,714
21.2/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand94.63 12 95.25 6 101.2522.11/27,913
22.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB98.47 4 108.35 4 102.4723.33/29,512
23.4/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor104.22 14 99.55 4 103.5524.41/30,811
24.3/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha111.46 4 102.70 2 104.7025.56/32,310
25.1/VSKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB103.26 2 102.51 4 105.2626.12/33,09
26.3/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha103.07 4 108.65 8 107.0727.93/35,38
27.4/DMMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha108.72 6 103.22 4 107.2228.08/35,57
28.2/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.105.40 6 102.51 6 108.5129.37/37,16
29.4/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor103.19 6 123.75 4 109.1930.05/38,05
30.5/DMHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha107.57 4 105.58 12 111.5732.43/41,04
31.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor112.57 10 106.51 6 112.5133.37/42,23
32.5/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm118.69 4 110.75 4 114.7535.61/45,02
33.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor108.67 10 109.34 6 115.3436.20/45,71
34.3/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB115.74 0 115.99 6 115.7436.60/46,20
35.4/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB115.01 4 120.46 4 119.0139.87/50,40
36.1/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB133.99 16 144.69 8 149.9970.85/89,50
  KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor1.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl