vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezd na Lužnici

08.04.2017   Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec19:24,30 9
2.1/VMIRAIN Jiří 1981 VikingMB19:40,6016.30/1,45
3.1/U23JELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha19:45,1020.80/1,84
4.2/VMPEŠTA Jan 1981 L.Tábor20:49,4085.10/7,33
5.2/U23HABICH Tomáš 1997 VS Tábor21:30,60126.30/10,82
6.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.21:44,10139.80/12,01
7.3/VMKOTEK Miloš 1974 VS Tábor21:46,30142.00/12,20
8.1/VSLERNER Luděk 1960 VikingMB23:04,60220.30/18,90
9.4/VMŘÁHA Vilém 1974 L.Žatec23:36,90252.60/21,70
10.2/VSURBAN Václav 1953 VikingMB26:05,40401.10/34,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav19:39,70 21
2.1/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand20:13,8034.10/2,917
3.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav20:30,2050.50/4,313
4.2/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav20:38,5058.80/5,09
5.1/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand21:01,4081.70/6,95
6.3/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.21:22,80103.10/8,74
7.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha22:12,10152.40/12,93
8.2/VMVEVERKOVÁ Zdenka 1977 3 Loko Plz22:18,50158.80/13,52
9.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.23:29,70230.00/19,51
10.1/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.23:56,60256.90/21,80
  ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko PlzDNS 0
  MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko PlzDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha15:52,20 56
2.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:11,5019.30/2,048
3.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně17:36,50104.30/11,040
4.3/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz18:22,30150.10/15,836
5.4/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně18:38,50166.30/17,532
6.5/VMCHOD David 1982 Blovice18:43,50171.30/18,028
7.6/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand18:54,50182.30/19,124
8.7/VMPAZOUREK Pavel 1976 Bechyně19:23,30211.10/22,220
9.1/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.19:43,60231.40/24,316
10.1/DSKOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml.19:49,00236.80/24,912
11.2/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.20:20,10267.90/28,111
12.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.20:28,40276.20/29,010
13.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.20:32,00279.80/29,49
14.3/DMOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.20:34,70282.50/29,78
15.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.20:44,00291.80/30,67
16.2/VMAYER Roman 1971 3 Bechyně20:58,10305.90/32,16
17.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha21:16,60324.40/34,15
18.8/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice21:42,80350.60/36,84
19.2/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně22:52,70420.50/44,23
20.1/ZSVRÁNEK Jan 2004 Blovice23:41,50469.30/49,32
21.2/ZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha26:36,90644.70/67,71
22.2/ZSŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav26:38,60646.40/67,90
23.3/ZMMÍKA Hynek 2006 Soběslav27:24,80692.60/72,70
24.4/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav28:54,30782.10/82,10
25.5/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav30:15,10862.90/90,60
26.6/ZMPINC Tadeáš 2006 Soběslav30:20,40868.20/91,20
27.7/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.32:53,901021.70/107,30
28.8/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.33:26,601054.40/110,70
  CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.PhaDNS 0
  PELIKÁN Václav 2005 Boh.PhaDNS 0
  MAYER Aleš 1996 3 BechyněDNS 0
  KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.DNS 0
  KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav23:04,90 2
2.2/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav23:23,3018.40/1,31
3.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav23:24,0019.10/1,40
  KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.DNS 0
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSDOLEŽAL Vilém
KRECHLER Miroslav
1951
1952
3 Jihlava
Jihlava
19:54,00 4
2.1/VMPEŠTA Jan
CUC Michal
1981
1977
L.Tábor
Tech.Pha
20:04,0010.00/0,83
3.2/VMŠIMÁNEK Robert
FUCHS Martin
1973
1971
3 Jihlava
Jihlava
20:05,1011.10/0,92
4.1/DMONDŘICH Václav
KLEIN Pavel
2001
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:32,9098.90/8,31
5. ZVOLÁNEK Jan
HÁZI Marek
1995
1992
SKVS ČB
Bechyně
24:54,10300.10/25,10
6.1/VMĚŠŤAN Pavel
MĚŠŤAN Zdeněk
1970
1971
Bechyně
Bechyně
25:12,30318.30/26,70
  SLANINA Vladimír
BORSKÁ Alena
1969
1976
1 L.Žatec
Boh.Pha
DNS 0
  MAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3