vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Bohemia Média ČP žáků ve vodním slalomu 2013 - žáci mladší

započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu, 04.05.2013
B - Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu, 05.05.2013
C - VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013, 29.06.2013
D - VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013, 30.06.2013
E - Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu, 07.09.2013

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 2001-2002
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice2 / 531 / 601 / 606 / 341 / 60180
2.ZM Milyan David, 2001TJ Loko Žatec1 / 602 / 533 / 472 / 538 / 28166
3.ZM Raška Tomáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha9 / 254 / 422 / 533 / 472 / 53153
4.ZM Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha8 / 28-6 / 341 / 605 / 38132
5.ZM Krejčí Jakub, 2002SK VS Č. Budějovice3 / 475 / 385 / 387 / 314 / 42127
6.ZM Rezek Tomáš, 2001SK VS Č. Budějovice4 / 429 / 254 / 424 / 427 / 31126
7.ZM Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha5 / 386 / 34--3 / 47119
8.ZM Klement Maxim, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.6 / 343 / 4713 / 168 / 289 / 25109
9.ZM Kirchner David, 2002DUKLA Brandýs7 / 317 / 319 / 255 / 3811 / 20100
10.ZM Lerch Eduard, 2002TJ Ohře Klášterec--7 / 3110 / 226 / 3487
11.ZM Stránský Daniel, 2002SK VS Karbo Benátky--8 / 289 / 2520 / 659
12.ZM Horal Vojtěch, 2002Vodácký oddíl Horšovský Týn--10 / 2211 / 2013 / 1658
ZM Jakl Vincent, 2001Univerzitní sportovní klub Praha12 / 188 / 28--15 / 1258
14.ZM Kalina Vojtěch, 2001BS Vlašim10 / 2210 / 22--18 / 852
15.ZM Klíma Vojtěch, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.--11 / 2013 / 1614 / 1450
16.ZM Chabiča Pavel, 2001SK Veselí nad Moravou-12 / 1812 / 1815 / 12-48
17.ZM Göttlicher David, 2001KK Opava14 / 1414 / 1416 / 1014 / 1424 / 242
18.ZM Matějíček Vojtěch, 2002Kanoe Klub Spoj Brno--15 / 1216 / 1012 / 1840
ZM Weisl Martin, 2002Univerzitní sportovní klub Praha11 / 2011 / 20---40
20.ZM Fiala Jakub, 2001UP Olomouc13 / 1613 / 16--19 / 739
21.ZM Veverka Lukáš, 2002SK VS Karbo Benátky--14 / 1412 / 1822 / 436
22.ZM Švejd Jakub, 2001TJ KVS Sušice----10 / 2222
23.ZM Šorel Martin, 2001KK Brandýs nad Labem----16 / 1010
24.ZM Urbánek Matyáš, 2002Univerzitní sportovní klub Praha----17 / 99
25.ZM Janů Filip, 2002UP Olomouc----21 / 55
26.ZM Koláček Petr, 2001KK Brandýs nad Labem----23 / 33
27.ZM Mráka Tomáš, 2001UP Olomouc----25 / 11

kategorie C1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice1 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60180
2.ZM Lerch Eduard, 2002TJ Ohře Klášterec----2 / 5353
3.ZM Urban Daniel, 2001TJ Šumperk----3 / 4747
4.ZM Urbánek Matyáš, 2002Univerzitní sportovní klub Praha----4 / 4242
5.ZM Klíma Vojtěch, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.----5 / 3838
6.ZM Janů Filip, 2002UP Olomouc----6 / 3434
7.ZM Pšenička Václav, 2001KK Rakovník----7 / 3131

kategorie C2M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Příhoda Lukáš, 2001
Lhota Kryštof, 2002
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1 / 60-1 / 601 / 601 / 60180
2.ZM Šorel Martin, 2001
Koláček Petr, 2001
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
----2 / 5353

kategorie K1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno3 / 471 / 602 / 532 / 533 / 47166
2.ZM Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.4 / 422 / 533 / 473 / 471 / 60160
3.ZM Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec6 / 346 / 341 / 601 / 608 / 28154
4.ZM Dvořáková Eliška, 2001Univerzitní sportovní klub Praha1 / 603 / 476 / 345 / 385 / 38145
5.ZM Dvořáková Dominika, 2002DUKLA Brandýs2 / 538 / 284 / 428 / 284 / 42137
ZM Kyzlíková Monika, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.5 / 384 / 425 / 384 / 422 / 53137
7.ZM Beková Kateřina, 2002KK Opava7 / 315 / 387 / 316 / 3410 / 22103
8.ZM Motyčková Sára, 2001SK Veselí nad Moravou9 / 257 / 3113 / 1611 / 207 / 3187
9.ZM Filipi Viktorie, 2002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.--8 / 287 / 3111 / 2079
10.ZM Neugebauerová Anna Marie, 2002Mittal Ostrava8 / 2810 / 2210 / 2210 / 229 / 2575
11.ZM Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou10 / 229 / 2511 / 209 / 2512 / 1872
12.ZM Tůmová Natálie, 2002SK Veselí nad Moravou11 / 2011 / 20--14 / 1454
13.ZM Šprdlíková Kateřina, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.-13 / 16--6 / 3450
ZM Hrušková Klára, 2001KK Opava13 / 16-12 / 1813 / 1616 / 1050
15.ZM Žatecká Nikola, 2002KVS Písek--9 / 2512 / 18-43
16.ZM Čajková Kristýna, 2002SK Veselí nad Moravou12 / 1812 / 18---36
17.ZM Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha----13 / 1616
18.ZM Hylmarová Anna, 2001SK VS Karbo Benátky----15 / 1212
19.ZM Pajmová Sandra, 2002TJ DNT VS Kadaň----17 / 99

kategorie C1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Galušková Antonie, 2001TJ KVS Sušice----1 / 6060
2.ZM Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno----2 / 5353
3.ZM Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha----3 / 4747
4.ZM Filipi Viktorie, 2002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.----4 / 4242
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3