Janů Filip, 2002

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 2   C2: 3  sjezd K1: -   C1: 2   C2: 3
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M.
C1M    JANŮ Filip 2002 2 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M.
C1M 2. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc 99.10 4 96.20 0 96.201.40/1,518
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
C1M 7. 3/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 16:00,9581.86/9,336
C2M 8. 3/DMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
- - - - 16:20,7093.83/10,69
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
C1M 2. 2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 15:04,8044.85/5,256
C2M 3. 2/DMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
- - - - 14:58,0612.94/1,517
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 53. 13/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc 114.19 56 105.58 56 161.5871.60/79,60
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 28. 6/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc 116.77 10 111.50 4 115.5019.94/20,919
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
C1M 9. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 00:49,853.56/7,740/0/33
C2M 11. 1/DMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
- - - - 00:52,935.85/12,435/0/3
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
C1M 7. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc 00:48,64 - 00:48,44 - 33:49,440.01/0,046/0/27
C2M 15. 2/DMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:54,33 - 00:53,35 - 34:34,352.63/0,129/0/1
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod
C1M 39. 6/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc 121.80 304 120.75 4 124.7527.57/28,40
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod
C1M 42. 7/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc 120.76 8 121.88 4 125.8830.57/32,10
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
C1M 4. 2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc 116.70 2 117.40 0 117.409.90/9,232
K1M 22. 9/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 119.00 6 122.40 2 124.4029.90/31,624
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
C1M 10. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 10:16,7448.01/8,435/0/62
C2M 10. 1/DMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
- - - - 10:11,5255.69/10,037/0/22
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
C1M 12. 2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 10:19,2348.96/8,6-
C2M 14. 3/DMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
- - - - 10:55,0397.87/17,6-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 10. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 21:18,56146.64/13,037/0/7
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C1M 13. 2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 22:37,91203.21/17,631/0/7
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 4. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 17:09,20110.70/12,121
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 5. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 19:55,90135.70/12,817
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 3. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 17:08,4096.10/10,326
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 4. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 20:12,00125.50/11,626
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 7. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 13:55,3098.70/13,424
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 8. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 10:51,0069.70/12,020
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 7. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 13:43,5076.90/10,321
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 7. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 10:38,1058.40/10,10
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 8. 3/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 114.20 0 111.80 2 113.8012.50/12,335
K1M 29. 7/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 113.60 0 109.80 2 111.8020.50/22,548
C2X 4. 1/DMJANŮ Filip
JANŮ Veronika
2002
2005
3 Olomouc
Olomouc
137.20 2 134.80 0 134.8014.50/12,18
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 10. 3/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 113.40 0 114.10 6 113.408.20/7,827
K1M 28. 7/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 108.00 0 112.00 0 108.0015.90/17,353
C2X 5. 1/DMJANŮ Filip
JANŮ Veronika
2002
2005
3 Olomouc
Olomouc
138.50 0 136.00 2 138.0019.90/16,94
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 30. 7/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 113.56 4 113.10 6 117.5625.00/27,013
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 33. 9/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 152.94 404 147.74 6 153.7442.90/38,711
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 2. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc 00:43,30 - 00:42,80 - 00:42,800.37/0,9-
C2M 6. 1/DMHALA Jiří
JANŮ Filip
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:44,77 - 00:43,70 - 00:43,702.36/5,7-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 59. 24/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 128.24 6 111.82 8 119.8232.90/37,9-
C1M 18. 10/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 132.86 2 112.93 6 118.9325.56/27,4-
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
C1M 16. 2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 00:58,466.80/13,229/0/30
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1M 40. 9/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 120.26 304 128.57 4 132.5728.99/28,03/11
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
C1M 20. 3/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 12:57,51103.08/15,325/0/6
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1M 38. 5/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 160.84 108 175.67 4 179.6771.37/65,92/15
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 16. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 00:54,923.72/7,335/0/52
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C1M 26. 2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 00:55,315.84/11,819/0/35
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 4. 2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 10:55,9336.17/5,80/57/27
C2M 4. 1/DMHALA Jiří
JANŮ Filip
2002
2002
Olomouc
Olomouc
- - - - 10:54,1544.72/7,30/62/12
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 4. 2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 19:49,2673.18/6,60/57/35
C2M 5. 1/DMHALA Jiří
JANŮ Filip
2002
2002
Olomouc
Olomouc
- - - - 19:36,9182.82/7,60/57/13
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja
C1M 41. 6/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 146.35 56 117.79 60 177.7987.33/96,50
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja
C1M 33. 3/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 131.85 10 118.19 10 128.1937.04/40,63
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 24. 4/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 3.00 999 123.49 6 129.4925.38/24,425
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 23. 5/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 161.60 62 126.86 4 130.8629.87/29,627
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 19. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc 00:56,10 - 00:54,34 - 00:54,347.60/16,319/0/20
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C1M 18. 2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc 00:56,13 - 00:54,92 - 00:54,928.69/18,821/0/20
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C1M 1. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc 00:48,60 - 59:59,99 - 00:48,60 10
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C1M 4. 1/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 105.50 8 108.20 2 110.2015.80/16,715
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1M 150.  JANŮ Filip 2002 2 Olomouc 00:00,00 - 59:59,99 - 59:59,993560.69/9.060,30
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C2M 3. 2/DMJANŮ Filip
JANŮ Veronika
2002
2005
3 Olomouc
Olomouc
138.90 2 135.20 2 137.2025.80/23,26
K1M 7. 3/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 109.10 2 103.20 0 103.2016.10/18,542
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1M 30. 5/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 167.50 4 141.17 4 145.1740.36/38,56
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1M 33. 4/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 135.33 6 131.06 118 141.3347.55/50,73
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
C1M 37. 6/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 138.37 106 165.70 204 244.37142.06/138,90
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
C1M 37. 6/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc 145.19 154 145.36 154 299.19200.14/202,10
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 16. 2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 10:44,8391.71/16,625/0/21
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 23. 3/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc 01:22,95 - 01:22,84 - 01:22,8413.11/18,813/0/9
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C1M    JANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - DNF 0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
C1M    JANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - DNF 0/0/0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
C1M 4. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 20:34,00124.60/11,213
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
C1M 4. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 17:40,30124.50/13,313
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
C1M 5. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 16:46,10150.00/17,511
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C1M 6. 1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 19:44,50173.20/17,111
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 6.  JANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 17:26,10174.60/20,07
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 8.  JANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 17:02,60141.20/16,013
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 10. 2/DMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 17:28,00173.40/19,86
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1M 11.  JANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 17:38,90168.40/18,95
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 14. 2/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 125.10 0 121.40 2 123.4010.20/9,019
C2M 11. 2/ZSJANŮ Veronika
JANŮ Filip
2005
2002
2 Olomouc
Olomouc
147.40 2 158.00 10 149.4021.20/16,512
K1M 29. 7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 116.10 2 118.00 2 118.1022.00/22,952
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 20. 4/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 134.60 6 135.30 6 140.6020.50/17,115
C2M 10. 3/ZSJANŮ Veronika
JANŮ Filip
2005
2002
2 Olomouc
Olomouc
162.90 4 225.50 8 166.9029.80/21,714
K1M 36. 8/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 132.80 8 129.80 2 131.8024.30/22,650
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C1M 40. 2/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 142.91 8 136.08 154 150.9155.22/57,70/17
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C1M 41. 3/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 170.12 16 168.21 64 186.1285.04/84,10/17
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1M 12. 2/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc 01:08,60 - 01:09,83 - 01:08,6013.03/23,4-
C2M 10. 1/ZSJANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
01:01,11 - 00:59,67 - 00:59,675.96/11,1-
K1M 36.  JANŮ Filip 2002 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993552.27/7.444,0-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1M 26. 9/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 152.26 60 146.59 18 164.5967.66/69,8-
C2M 5. 1/ZSHALA Jiří
JANŮ Filip
2002
2002
2 Olomouc
Olomouc
158.46 16 144.45 58 174.4660.88/53,6-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 34. 7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 01:01,4410.50/20,62/0/4
C2M 12. 2/ZSJANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
- - - - 01:09,1918.13/35,518/0/1
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
C1M 3. 3/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc 07:02,23 - 00:00,00 - 07:02,2331.84/8,2-
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
C1M 7. 6/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc 02:17,93 - 01:05,27 - 01:05,277.03/12,1-
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1M 23. 2/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:58,757.58/14,813/0/21
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
C2M 1. 1/ZSJANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:57,66 - 00:57,71 - 00:57,66 -
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
C2M 1. 1/ZSJANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
06:31,64 - 00:00,00 - 06:31,64 -
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
C2M 15. 2/ZSJANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 - 00:00,00 - 01:04,2612.38/23,912/0/1
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1M 23. 2/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 16:54,12257.54/34,013/0/3
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1M 24. 4/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 02:28,1436.91/33,212
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
C1M 3. 3/ZSJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 01:28,71 - 01:25,38 - 01:25,383.58/4,4-
C2M 1. 1/ZSJANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
01:20,42 - 01:21,16 - 01:20,42 -
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
C1M 10. 8/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 132.10 10 128.55 6 134.5520.60/18,1-
C2M 2. 1/ZSJANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
2 Olomouc
Olomouc
178.44 16 152.92 8 160.923.61/2,3-
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 6. 5/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 108.97 2 129.77 56 110.9712.74/13,018
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 2. 2/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:50,22 5
K1M 4. 4/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:44,885.12/12,924
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 5. 5/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 110.75 4 122.04 6 114.7515.82/16,017
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C2M    JANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 21. 7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 10:49,73104.64/19,2-
C2M 7. 1/ZSJANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
- - - - 11:27,2872.91/11,9-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 24. 8/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 18:49,91202.47/21,8-
C2M 9. 1/ZSJANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
- - - - 20:03,19147.66/14,0-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M    JANŮ Filip 2002 3 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C1M    JANŮ Filip 2002 3 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M    JANŮ Filip 2002 3 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C1M    JANŮ Filip 2002 3 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
C2M 1. 1/ZSHALA Jiří
JANŮ Filip
2002
2002
2 Olomouc
Olomouc
160.61 10 160.23 12 170.61 14
C1M 7. 7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 143.40 2 134.47 2 136.4713.58/11,111
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
C2M 2. 2/ZSHALA Jiří
JANŮ Filip
2002
2002
2 Olomouc
Olomouc
115.23 0 142.36 58 115.232.65/2,414
C1M 6. 6/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 107.01 0 107.54 2 107.0113.79/14,812
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 75. 13/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 114.77 4 117.81 4 118.7736.71/44,70
C1M 40. 5/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 130.75 10 126.73 6 132.7346.50/53,92
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 112. 25/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 129.13 154 150.03 8 158.0375.63/91,80
C1M 43. 7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 113.61 6 111.23 8 119.2334.89/41,40
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 29. 3/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:54,4010.49/23,97/0/23
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1M    JANŮ Filip 2002 3 Olomouc 00:52,46 - 00:52,78 - B 7/0/23
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 4. 1/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc - - - - 00:57,817.97/16,03
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 13. 3/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 140.20 4 152.70 2 144.2040.60/39,24
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M 10. 3/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 00:48,2312.22/33,911
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C2M 4. 1/ZSHALA Jiří
JANŮ Filip
2002
2002
2 Olomouc
Olomouc
151.90 0 155.80 8 151.9036.00/31,19
K1M 12. 4/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 128.50 6 133.20 4 134.5039.60/41,714
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 23. 3/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc - - - - 12:39.44 3/0/1
K1M 40. 7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 11:04.02 0/0/6
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 26. 2/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc - - - - 01:38,6426.56/36,80/0/1
K1M 40. 6/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 01:20,7815.08/23,00/0/5
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 13. 1/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 23:22,30363.20/35,031/0/3
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 14. 1/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 23:29,30371.20/35,829/0/3
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 11. 3/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 115.90 0 113.40 8 115.9021.40/22,66
K1M 14. 7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 102.90 4 105.70 6 106.9013.50/14,523
C2M 4. 2/ZSRUDORFER Martin
JANŮ Filip
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
132.20 8 134.10 14 140.2012.80/10,06
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 11. 3/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 1.00 999 112.90 4 116.9022.30/23,66
K1M 11. 5/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 103.90 2 104.30 2 105.9013.70/14,931
C2M 4. 2/ZSRUDORFER Martin
JANŮ Filip
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
130.20 16 161.50 14 146.2013.90/10,56
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 11. 2/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc - - - - 18:26,50203.90/22,60
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M    JANŮ Filip 2002 Olomouc - - - - DNS 0
K1M 14. 4/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 19:17,20225.90/24,314
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 17. 6/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 17:03,70231.50/29,211
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 12. 1/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc - - - - 18:22,20197.00/21,81
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M    JANŮ Filip 2002 Olomouc - - - - DNS 0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 16. 5/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 16:56,30211.90/26,317
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 17. 5/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 19:36,50243.90/26,216
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 23.  JANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 17:07,02268.00/35,35
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 31.  JANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 23:06,06392.97/39,64
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 28. 4/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 141.00 2 133.40 0 133.4023.40/21,37
C2M 5. 1/DMNOVOTNÝ Petr
JANŮ Filip
2000
2002
2 Olomouc
Olomouc
129.60 0 130.20 0 129.609.30/7,717
K1M 41. 8/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 122.60 0 124.20 4 122.6027.50/28,936
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
C1M 26. 4/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 136.30 0 135.50 0 135.5027.30/25,29
C2M 5. 1/DMNOVOTNÝ Petr
JANŮ Filip
2000
2002
2 Olomouc
Olomouc
134.60 4 143.40 0 138.604.50/3,417
K1M 38. 7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 126.80 0 131.00 2 126.8028.50/29,043
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 16. 4/ZSJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 01:05,52 - 01:07,04 - 01:05,5221.13/47,6-
K1M 34. 13/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc 00:59,61 - 01:01,97 - 00:59,6118.82/46,1-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 65. 22/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 134.10 208 163.93 2 165.9378.55/89,9-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1M 8. 6/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc 00:58,95 - 01:04,49 - 00:58,959.41/19,0-
K1M 18. 14/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc 00:51,46 - 00:52,26 - 00:51,466.85/15,4-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem
K1M 27. 23/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 120.83 4 116.54 8 124.5426.92/27,6-
C1M 6. 5/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 130.93 8 128.50 0 128.5021.98/20,6-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
C1M 8. 2/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 111.31 4 114.36 2 115.3116.98/17,33
K1M 17. 6/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 104.92 0 105.65 6 104.9226.53/33,812
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
C1M 7. 2/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 109.31 2 111.98 6 111.3115.32/16,03
K1M 17. 5/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 107.50 0 108.42 2 107.5031.94/42,311
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
C1M 6. 5/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc - - - - 05:34,5039.19/13,30
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C1M 14. 10/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 144.77 4 140.61 0 140.6127.51/24,35
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 19.  JANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - 04:59,5555.53/22,87
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 34. 28/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 133.89 0 130.13 0 130.1321.72/20,039
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
C1M 8. 5/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc 01:08,87 - 01:08,00 - 01:08,009.72/16,70
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C1M 16. 11/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 151.60 4 160.88 0 155.6033.50/27,45
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 25. 19/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc 00:59,47 - 00:59,54 - 00:59,4715.17/34,20
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 62. 40/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 156.69 2 142.48 8 150.4836.61/32,213
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1M 7. 6/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc - - - - 04:43,2040.10/16,50
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1M 12. 8/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 138.53 8 125.26 4 129.2628.97/28,97
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M    JANŮ Filip 2002 2 Olomouc - - - - DNS 0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 36. 28/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 119.40 4 116.65 2 118.6525.38/27,237
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1M 6. 5/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc 00:42,66 - 00:44,23 - 00:42,664.84/12,81
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1M 16. 11/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 121.55 8 124.66 0 124.6632.32/35,04
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 21. 17/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc 00:38,60 - 00:39,69 - 00:38,607.03/22,38
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 32. 26/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 108.12 0 4.00 999 108.1223.50/27,844
14.06.2015 Slalom v Kroměříži
C1M 8. 2/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 129.90 50 128.40 0 128.4019.70/18,11
13.06.2015 Slalom v Kromeříži
C1M 8. 2/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 138.90 0 141.00 4 138.9022.40/19,21
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 9. 3/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 128.30 0 131.30 4 128.3027.00/26,72
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 9. 3/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 135.60 4 136.60 0 136.6030.50/28,72
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 9. 2/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 138.70 8 178.10 2 146.7052.00/54,91
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 26. 2/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 158.76 4 150.45 4 154.4541.10/36,35
C2M 10. 1/ZMJANŮ Filip
KRATOCHVÍL Martin
2002
2003
3 Olomouc
Olomouc
148.14 2 154.28 10 150.1435.60/31,18
K1M 35. 5/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 128.32 2 141.54 2 130.3239.64/43,727
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 33. 2/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 151.93 2 151.26 0 151.2644.76/42,04
C2M 14. 2/ZMJANŮ Filip
KRATOCHVÍL Martin
2002
2003
3 Olomouc
Olomouc
153.41 56 163.40 10 173.4054.79/46,26
K1M 35. 3/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 126.42 2 127.70 6 128.4238.07/42,135
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
C1M 11. 4/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 00:00,00 - 00:48,87 - 00:48,879.63/24,5-
K1M 16. 2/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 00:40,20 - 00:40,08 - 00:40,086.25/18,5-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1M 40.  JANÚ Filip 2002 3 Olomouc 109.60 4 110.54 4 113.6025.19/28,5-
C1M 13.  JANÚ Filip 2002 3 Olomouc 122.00 4 123.09 2 125.0931.19/33,2-
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 55. 10/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 130.05 4 166.12 8 134.0548.51/56,750
C1M 36. 6/ZMJANŮ Filip 2002 Olomouc 167.24 2 1.00 999 169.2480.06/89,86
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1M 6. 2/ZMJANŮ Filip 2002 Olomouc - - - - 11:00,7098.80/17,61
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 69. 13/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 114.19 56 119.83 4 123.8340.36/48,434
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 17. 4/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 09:35,80104.80/22,313
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1M 33. 2/ZMJANŮ Filip 2002 Olomouc 127.33 6 129.91 56 133.3344.12/49,515
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 14. 1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 145.80 2 144.20 0 144.2035.60/32,80
C2M 5. 1/ZMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
Olomouc
Olomouc
143.30 2 158.00 6 145.3022.20/18,04
K1M 21. 6/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 134.20 2 139.00 2 136.2035.40/35,16
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 14. 1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 159.40 6 151.30 0 151.3035.00/30,11
C2M 5. 1/ZMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
Olomouc
Olomouc
160.40 4 157.90 4 161.9033.30/25,94
K1M 24. 7/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 142.90 52 142.90 0 142.9036.50/34,37
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 6. 2/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 01:11,85 - 01:12,20 - 01:11,8511.75/19,61
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 15. 4/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 115.18 0 115.08 2 115.1832.28/38,96
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 18. 4/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 01:05,40 - 01:01,00 - 01:01,0014.80/32,015
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 33. 8/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 106.68 0 103.93 4 106.6829.32/37,938
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 8. 2/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 01:14,25 - 01:13,94 - 01:13,9415.49/26,50
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 13. 4/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 120.26 0 121.01 0 120.2633.76/39,08
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 17. 4/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 01:01,00 - 01:01,21 - 01:01,0015.96/35,417
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 42. 12/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 111.65 4 118.35 6 115.6537.18/47,430
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
C1M 5. 2/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 156.40 2 158.90 2 158.4029.40/22,81
K1M 7. 3/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 141.80 2 137.70 2 139.7014.80/11,87
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
C1M 4. 1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 164.20 2 157.20 2 159.2021.70/15,82
K1M 7. 3/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 142.20 4 143.00 0 143.0016.80/13,37
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1M    JANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - DNS 0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1M 28. 4/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 17:14,70277.30/36,611
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 7. 1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 138.00 2 132.60 2 134.6035.10/35,31
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 8. 1/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 02:05,40 - 02:04,50 - 02:04,5020.20/19,411
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 17. 1/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 118.70 0 124.40 2 118.7036.70/44,819
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 8. 2/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 118.50 50 104.80 6 110.8040.80/58,30
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 11. 2/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 01:49,10 - 01:50,60 - 01:49,1024.30/28,76
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 22. 4/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 100.20 0 91.70 2 93.7039.10/71,613
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1M 7. 2/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 155.30 2 166.10 4 157.3055.10/53,92
C2M 3. 1/ZMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
0 Olomouc
Olomouc
169.50 8 172.20 0 172.2046.40/36,93
K1M 10. 1/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 136.90 0 131.00 0 131.0038.80/42,110
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 10. 1/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 00:56,00 - 00:55,30 - 00:55,3016.90/44,06
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C1M 8. 1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 131.30 0 132.60 0 131.3032.80/33,31
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 12. 2/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 02:04,70 - 02:04,90 - 02:04,7029.90/31,59
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 26. 4/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 116.10 2 119.00 4 118.1037.00/45,68
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
C1M 8. 1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 131.90 4 137.80 2 135.9036.90/37,31
10.05.2014 Sprint v Kroměříži
K1M 11. 1/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 02:05,70 - 02:02,30 - 02:02,3030.50/33,210
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
K1M 27. 5/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 117.00 4 120.70 10 121.0037.20/44,47
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1M 46.  JANŮ Filip 2002 3 Olomouc 01:43,91 - 01:42,66 - 01:42,6631.68/44,60/0/3
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1M 44. 1/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 22:17,34401.33/42,90/0/6
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1M 36. 1/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 20:33,50405.20/48,90/0/2
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1M 34. 1/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc - - - - 20:43,40411.10/49,42/0/2
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 25.  JANŮ Filip 2002 0 Olomouc - - - - 15:49,20289.90/44,010
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 26. 2/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc - - - - 23:26,80409.30/41,09
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 29. 1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc - - - - 23:14,20422.00/43,49
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 30. 1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc - - - - 15:58,20299.30/45,48
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 37. 1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 191.30 104 191.90 2 193.90104.60/117,11
K1M 62. 6/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 137.40 2 158.10 8 139.4054.90/65,014
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
C1M 9. 1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc - - - - 09:32,60104.50/22,3-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 37. 1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 252.00 4 3197.10 2 256.00161.96/172,20
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
K1M 27. 14/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc - - - - 08:40,90123.00/30,9-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M 68. 5/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc 140.40 4 134.10 4 138.1047.90/53,115
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
K1M 29.  JANŮ Filip 2002 Olomouc 01:06,63 - 01:06,16 - 01:06,1621.53/48,2-
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu
K1M 56.  JANÚ Filip 2002 3 Olomouc 171.07 8 155.37 4 159.3750.51/46,4-
C1M 17.  JANÚ Filip 2002 Olomouc 199.96 6 230.81 8 205.9680.91/64,7-
04.08.2013 Slalom v Brně
K1M 42. 3/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 131.90 8 135.40 12 139.9059.60/74,23
03.08.2013 Slalom v Brně
K1M 39. 1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 125.60 4 137.90 56 129.6050.10/63,05
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 29. 3/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 152.10 2 148.10 2 150.1051.90/52,91
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 31. 5/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 163.10 4 151.30 4 155.3061.00/64,70
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 25. 6/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 0.00 0 0.00 0 01:07.50 2
23.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M    JANŮ Filip 2002 0 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 25. 6/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 01:07,50 - 01:08,50 - 01:07,5024.70/57,72
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou
K1M 36. 4/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 129.20 50 173.70 52 179.20106.40/146,26
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1M 7. 1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 01:01,60 - 00:00,00 - 01:01,6019.60/46,76
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1M 21. 4/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 174.99 14 181.80 8 188.9994.89/100,80
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
K1M 29. 4/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 272.10 60 204.10 60 264.10176.40/201,13
11.05.2013 Kroměřížský slalom
K1M 29. 3/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc 174.70 62 171.10 62 233.10148.00/173,94
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Janů FilipUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 19.06.17 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 28.03.17 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 11.04.16 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 14.08.14 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 07.07.14 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.04.14 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.08.13 updated from RVP
Janů FilipUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 21.05.13 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 4/5 158
13.C2M
Kratochvíl Martin
3/3 101
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/7 92
20.C2M
Kratochvíl Martin
5/5 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/13 174
11.C2M
Kratochvíl Martin
3/3 26

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
39.C1M 6/8 17
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
23.C1M 4/6 80
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 3/3 77
29.C2M
Janů Veronika
1/1 6
10.C2X
Janů Veronika
2/2 12
58.K1M 3/3 143
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1M 7/12 167
 C2M
Hala Jiří
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/12 114
14.C2M
Hala Jiří
2/2 119
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/21 179
15.C2M
Hala Jiří
2/2 25
 K1M 1/1 0

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.C1M 4/6 36
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
139.C1M 2/2 35
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/7 63
12.C2M
Hala Jiří
3/3 37
15.C2M
Janů Veronika
2/2 26
30.C2M
Rudorfer Martin
2/2 12
40.K1M 5/5 170
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 2/2 3
25.C2M
Hala Jiří
2/2 30
26.K1M 6/10 100
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C1M 3/3 5
 C2M
Hala Jiří
3/3 0
58.K1M 5/12 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/7 6
14.C2M
Hala Jiří
2/2 2
20.K1M 5/14 100

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
156.C1M 4/4 21
211.K1M 4/4 133
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 5/9 24
8.C2M
Novotný Petr
2/2 34
55.K1M 4/4 102
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.C1M 4/4 1
90.K1M 4/4 15

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
153.C1M 2/2 21
264.K1M 2/2 84
Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.C1M 5/13 25
14.C2M
Kratochvíl Martin
5/5 25
38.K1M 5/13 149
Sjezd: Žebříček Český Pohár
56.K1M 4/4 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
79.C1M 1/1 1
77.K1M 5/7 24
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 2/2 1
35.K1M 5/15 63

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.C1M 2/2 1
104.K1M 5/11 44
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
70.K1M 3/3 8

Statistika výsledků

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Janů Filipsl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí39.42.40.38.41.33.30.33.37.37.40.41.
odstup % *)28,432,128,065,996,540,638,550,7138,9202,157,784,1
% poražených soupeřů *)9,5---27,833,9---22,019,411,12,72,723,521,6
pořadí201620172018celkem
průměr40.536.140.537.6
medián40373938
modus40333933
počet závodů28212
průměrný odstup od vítěze % *)70,982,630,272,0
průměrné % poražených soupeřů *)22,615,04,814,5
počet jízd416424
lepší 1. jízda2
100,0%
3
37,5%
0
0,0%
5
41,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Janů Filipsl 53
12.05.18
sl 137
09.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí42.18.41.33.26.10.6.13.17.
odstup % *)32,127,496,540,669,818,120,633,264,7
% poražených soupeřů *)---64,6---22,028,676,978,340,011,1
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr17.013.06.018.030.742.022.9
medián1713610334218
modus171361018426
počet závodů1112319
průměrný odstup od vítěze % *)64,733,220,643,954,932,144,8
průměrné % poražených soupeřů *)11,140,078,352,828,90,035,7
počet jízd22246218
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
11,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
5,6%

Kategorie C2M

Janů Filipsl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
pořadí5.2.
odstup % *)53,62,3
% poražených soupeřů *)55,693,3
pořadí2016celkem
průměr3.53.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)27,927,9
průměrné % poražených soupeřů *)74,574,5
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Janů Filipsl 137
09.09.17
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí59.65.27.40.56.
odstup % *)37,989,927,628,546,4
% poražených soupeřů *)49,620,071,158,133,7
pořadí2013201420152017celkem
průměr56.040.046.059.049.4
medián5640275956
modus5640275927
počet závodů11215
průměrný odstup od vítěze % *)46,428,558,737,946,0
průměrné % poražených soupeřů *)33,758,145,649,646,5
počet jízd224210
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Janů Filipsl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí53.28.30.33.40.38.24.23.40.41.40.43.
odstup %79,620,927,038,728,065,924,429,657,784,153,941,4
% poražených soupeřů3,750,038,337,327,833,947,748,823,521,625,026,3
pořadí201620172018celkem
průměr41.031.340.536.1
medián40302838
modus40232840
počet závodů46212
průměrný odstup od vítěze %59,335,650,245,9
průměrné % poražených soupeřů24,139,026,932,0
počet jízd811423
lepší 1. jízda2
50,0%
1
16,7%
0
0,0%
3
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Janů Filipsl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí75.112.
odstup %44,791,8
% poražených soupeřů37,88,3
pořadí2016celkem
průměr93.593.5
medián7575
modus7575
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %68,368,3
průměrné % poražených soupeřů23,123,1
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Janů Filipsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí6.5.14.16.12.16.36.33.
odstup %13,016,024,327,428,935,089,849,5
% poražených soupeřů79,281,843,540,050,034,820,534,7
pořadí201420152016celkem
průměr34.514.55.517.3
medián3314514
modus3316516
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %69,628,914,535,5
průměrné % poražených soupeřů27,642,180,548,1
počet jízd38415
lepší 1. jízda2
100,0%
1
25,0%
2
100,0%
5
62,5%
čistých jízd0
0,0%
3
37,5%
0
0,0%
3
20,0%

Kategorie K1M

Janů Filipsl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí34.62.36.32.55.69.
odstup %20,032,227,227,856,748,4
% poražených soupeřů67,039,657,364,451,839,8
pořadí20142015celkem
průměr62.041.048.0
medián553436
modus553232
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %52,526,835,4
průměrné % poražených soupeřů45,857,153,3
počet jízd4711
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
3
42,9%
3
27,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Janů Filipsl 107
11.08.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
pořadí2.4.8.10.4.14.20.7.6.13.11.11.28.26.8.7.8.8.9.9.9.26.33.14.14.15.13.5.4.7.8.7.8.8.37.37.
odstup %1,59,212,37,816,79,017,111,114,839,222,623,621,325,217,316,018,119,226,728,754,936,342,032,830,138,939,022,815,835,358,353,933,337,3117,1172,2
% poražených soupeřů92,987,583,778,683,363,950,070,073,733,347,447,430,835,930,040,012,512,527,333,311,124,217,913,318,844,052,033,350,033,322,245,536,436,416,310,0
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr37.012.512.411.77.33.012.7
medián378911829
modus378811428
počet závodů213973236
průměrný odstup od vítěze %144,736,625,319,612,35,332,7
průměrné % poražených soupeřů13,232,925,955,181,990,241,6
počet jízd42618136471
lepší 1. jízda1
50,0%
6
46,2%
5
55,6%
4
57,1%
1
33,3%
0
0,0%
17
47,2%
čistých jízd0
0,0%
8
30,8%
7
38,9%
3
23,1%
2
33,3%
2
50,0%
22
31,0%

Kategorie C2M

Janů Filipsl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 45
14.05.14
pořadí3.11.10.1.2.4.4.4.5.5.10.14.5.5.3.
odstup %23,216,521,70,02,431,110,010,57,73,431,146,218,025,936,9
% poražených soupeřů83,367,770,0100,090,970,062,557,181,881,852,638,160,060,066,7
pořadí2014201520162017celkem
průměr7.45.05.13.05.7
medián55435
modus55435
počet závodů527115
průměrný odstup od vítěze %31,65,513,223,219,0
průměrné % poražených soupeřů55,581,874,083,369,5
počet jízd10414230
lepší 1. jízda2
40,0%
2
100,0%
7
100,0%
0
0,0%
11
73,3%
čistých jízd1
10,0%
3
75,0%
2
14,3%
0
0,0%
6
20,0%

Kategorie C2X

Janů Filipsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí4.5.
odstup %12,116,9
% poražených soupeřů66,755,6
pořadí2017celkem
průměr4.54.5
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,514,5
průměrné % poražených soupeřů61,261,2
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1M

Janů Filipsl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
pořadí22.29.28.7.29.36.12.14.11.41.38.17.17.35.35.21.24.33.42.7.7.17.22.10.26.27.62.68.42.39.29.31.25.36.21.29.29.
odstup %31,622,517,318,522,922,641,714,514,928,929,033,842,343,742,135,134,337,947,411,813,344,871,642,145,644,465,053,174,263,052,964,70,0146,2100,8201,1173,9
% poražených soupeřů57,165,967,585,770,264,364,571,177,852,459,352,951,551,456,439,442,563,255,964,764,764,451,264,045,744,733,735,019,624,030,025,025,032,725,926,330,0
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr37.423.528.320.421.322.027.5
medián31241714282228
modus297171172229
počet závodů1113453137
průměrný odstup od vítěze %90,439,633,523,319,431,650,0
průměrné % poražených soupeřů27,954,554,069,673,057,150,2
počet jízd22268106274
lepší 1. jízda6
54,5%
8
61,5%
4
100,0%
4
80,0%
1
33,3%
0
0,0%
23
62,2%
čistých jízd2
9,1%
7
26,9%
4
50,0%
0
0,0%
4
66,7%
0
0,0%
17
23,0%

Ostatní slalom

Kategorie C1M

Janů Filipsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí6.5.14.16.
odstup %13,016,024,327,4
% poražených soupeřů79,281,843,540,0
pořadí20152016celkem
průměr15.05.510.3
medián1456
modus1455
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %25,914,520,2
průměrné % poražených soupeřů41,880,561,1
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
3
75,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
25,0%

Kategorie K1M

Janů Filipsl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí34.62.
odstup %20,032,2
% poražených soupeřů67,039,6
pořadí2015celkem
průměr48.048.0
medián3434
modus3434
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %26,126,1
průměrné % poražených soupeřů53,353,3
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Janů Filipsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí9.10.10.13.16.20.16.26.4.4.23.26.
odstup %7,78,413,017,613,215,37,311,85,86,60,036,8
% poražených soupeřů77,173,535,77,731,85,068,849,089,790,618,513,8
pořadí201620172018celkem
průměr24.514.310.514.8
medián23161013
modus234104
počet závodů26412
průměrný odstup od vítěze %18,410,011,712,0
průměrné % poražených soupeřů16,255,848,546,8

Kategorie C2M

Janů Filipsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
pořadí11.10.4.5.12.
odstup %12,410,07,37,635,5
% poražených soupeřů47,452,685,782,615,4
pořadí201620172018celkem
průměr12.04.510.58.4
medián1241010
modus124104
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %35,57,511,214,6
průměrné % poražených soupeřů15,484,250,056,7

Kategorie K1M

Janů Filipsj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí34.24.40.40.13.14.44.36.34.
odstup %20,633,20,023,035,035,842,948,949,4
% poražených soupeřů21,414,825,026,414,313,312,25,45,7
pořadí20142016celkem
průměr38.027.531.0
medián362434
modus344034
počet závodů369
průměrný odstup od vítěze %47,124,632,1
průměrné % poražených soupeřů7,819,215,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Janů Filipsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 109
09.08.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí7.2.9.10.10.20.16.6.9.
odstup %9,35,27,78,413,015,37,317,622,3
% poražených soupeřů80,096,777,173,535,75,068,828,633,3
pořadí2013201420172018celkem
průměr9.06.018.07.69.9
medián961699
modus9616109
počet závodů11259
průměrný odstup od vítěze %22,317,611,38,711,8
průměrné % poražených soupeřů33,328,636,972,655,4

Kategorie C2M

Janů Filipsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí8.3.11.10.7.9.
odstup %10,61,512,410,011,914,0
% poražených soupeřů65,089,547,452,662,552,9
pořadí20162018celkem
průměr8.08.08.0
medián788
modus733
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %12,98,610,1
průměrné % poražených soupeřů57,763,661,7

Kategorie K1M

Janů Filipsj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí21.24.17.28.34.27.
odstup %19,221,822,336,649,430,9
% poražených soupeřů66,161,754,338,65,731,6
pořadí201320142016celkem
průměr27.026.322.525.2
medián27282124
modus27172117
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %30,936,120,530,0
průměrné % poražených soupeřů31,632,963,943,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Janů Filipsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
pořadí7.2.9.10.10.13.16.20.16.26.4.4.16.23.26.6.7.6.
odstup %9,35,27,78,413,017,613,215,37,311,85,86,616,60,036,813,316,517,6
% poražených soupeřů80,096,777,173,535,77,731,85,068,849,089,790,642,318,513,837,525,028,6
pořadí20142015201620172018celkem
průměr6.06.524.514.68.512.3
medián662316910
modus6623161016
počet závodů1227618
průměrný odstup od vítěze %17,614,918,410,910,212,3
průměrné % poražených soupeřů28,631,316,253,961,848,4

Kategorie C2M

Janů Filipsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
pořadí8.3.11.10.4.5.12.
odstup %10,61,512,410,07,37,635,5
% poražených soupeřů65,089,547,452,685,782,615,4
pořadí201620172018celkem
průměr12.04.58.07.6
medián12488
modus12433
počet závodů1247
průměrný odstup od vítěze %35,57,58,612,1
průměrné % poražených soupeřů15,484,263,662,6

Kategorie K1M

Janů Filipsj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sj 123
16.08.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí34.24.40.40.13.14.23.31.19.17.28.44.36.34.
odstup %20,633,20,023,035,035,835,339,622,822,336,642,948,949,4
% poražených soupeřů21,414,825,026,414,313,318,511,840,054,338,612,25,45,7
pořadí201420152016celkem
průměr31.819.027.428.4
medián34192428
modus17194034
počet závodů51814
průměrný odstup od vítěze %40,022,827,831,8
průměrné % poražených soupeřů23,240,018,221,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Janů Filipsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 9
09.04.16
pořadí9.10.10.13.5.4.4.3.8.7.7.7.16.20.16.26.4.4.16.4.4.6.5.6.8.10.11.4.23.26.11.12.
odstup %7,78,413,017,612,812,111,610,312,013,410,110,313,215,37,311,85,86,616,613,311,217,117,520,016,019,818,916,00,036,822,621,8
% poražených soupeřů77,173,535,77,777,883,384,288,956,362,557,160,031,85,068,849,089,790,642,366,766,744,450,037,550,043,833,362,518,513,816,721,4
pořadí201620172018celkem
průměr15.210.47.310.0
medián12878
modus4474
počet závodů5151232
průměrný odstup od vítěze %19,414,011,614,0
průměrné % poražených soupeřů26,651,363,752,1

Kategorie C2M

Janů Filipsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
pořadí11.10.4.5.12.
odstup %12,410,07,37,635,5
% poražených soupeřů47,452,685,782,615,4
pořadí201620172018celkem
průměr12.04.510.58.4
medián1241010
modus124104
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %35,57,511,214,6
průměrné % poražených soupeřů15,484,250,056,7

Kategorie K1M

Janů Filipsj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí34.24.10.40.40.13.14.17.14.16.17.44.36.34.26.25.29.30.
odstup %20,633,233,90,023,035,035,829,224,326,326,242,948,949,441,044,043,445,4
% poražených soupeřů21,414,865,425,026,414,313,346,756,759,556,812,25,45,739,041,534,934,1
pořadí20142016celkem
průměr32.021.725.7
medián301725
modus251414
počet závodů71118
průměrný odstup od vítěze %45,026,133,5
průměrné % poražených soupeřů24,736,431,8

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Janů Filipsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí7.19.18.23.3.7.
odstup %0,016,318,818,88,212,1
% poražených soupeřů84,630,826,124,185,757,1
pořadí201620172018celkem
průměr5.020.07.012.8
medián31977
modus31877
počet závodů2316
průměrný odstup od vítěze %10,118,00,012,3
průměrné % poražených soupeřů71,427,084,651,4

Kategorie C2M

Janů Filipsl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
pořadí15.1.1.15.
odstup %0,10,00,023,9
% poražených soupeřů33,3100,0100,0---
pořadí20162018celkem
průměr5.715.08.0
medián1151
modus1151
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %8,00,16,0
průměrné % poražených soupeřů66,733,358,3

Kategorie K1M

Janů Filipsj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sl 36
04.05.14
pořadí23.29.46.
odstup %14,823,944,6
% poražených soupeřů46,328,215,1
pořadí20142016celkem
průměr46.026.032.7
medián462329
modus462323
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %44,619,427,8
průměrné % poražených soupeřů15,137,329,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Janů Filipsl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí7.2.12.3.16.8.11.
odstup %0,00,923,44,447,619,024,5
% poražených soupeřů84,696,831,391,711,856,39,1
pořadí20142015201620172018celkem
průměr11.012.07.52.07.08.4
medián1183278
modus1183272
počet závodů122117
průměrný odstup od vítěze %24,533,313,90,90,017,1
průměrné % poražených soupeřů9,134,161,596,884,654,5

Kategorie C2M

Janů Filipsl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
pořadí15.6.10.1.
odstup %0,15,711,10,0
% poražených soupeřů33,375,043,8100,0
pořadí201620172018celkem
průměr5.56.015.08.0
medián16156
modus16151
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %5,55,70,14,2
průměrné % poražených soupeřů71,975,033,363,0

Kategorie K1M

Janů Filipsj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí36.29.34.18.16.29.
odstup %7.444,023,946,115,418,548,2
% poražených soupeřů---28,213,263,863,436,4
pořadí2013201420152016celkem
průměr29.016.026.032.527.0
medián2916182929
modus2916182929
počet závodů11226
průměrný odstup od vítěze %48,218,530,73.733,91.266,0
průměrné % poražených soupeřů36,463,438,514,134,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Janů Filipsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí7.19.18.23.2.8.6.
odstup %0,016,318,818,80,016,712,8
% poražených soupeřů84,630,826,124,188,922,250,0
pořadí2015201620172018celkem
průměr7.02.020.07.011.9
medián621978
modus621872
počet závodů21317
průměrný odstup od vítěze %14,70,018,00,011,9
průměrné % poražených soupeřů36,188,927,084,646,7

Kategorie C2M

Janů Filipsl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
pořadí15.15.
odstup %0,123,9
% poražených soupeřů33,3---
pořadí20162018celkem
průměr15.015.015.0
medián151515
modus151515
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %23,90,112,0
průměrné % poražených soupeřů0,033,316,7

Kategorie K1M

Janů Filipsj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sl 36
04.05.14
pořadí23.4.29.25.21.46.
odstup %14,812,923,934,222,344,6
% poražených soupeřů46,388,528,236,842,915,1
pořadí201420152016celkem
průměr46.023.018.724.7
medián46212323
modus462144
počet závodů1236
průměrný odstup od vítěze %44,628,317,225,5
průměrné % poražených soupeřů15,139,954,343,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Janů Filipsl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí7.19.18.1.23.6.8.
odstup %0,016,318,80,018,819,626,5
% poražených soupeřů84,630,826,1100,024,137,512,5
pořadí201420172018celkem
průměr7.015.37.011.7
medián61878
modus6171
počet závodů2417
průměrný odstup od vítěze %23,013,50,014,3
průměrné % poražených soupeřů25,045,384,645,1

Kategorie C2M

Janů Filipsl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
pořadí15.15.
odstup %0,123,9
% poražených soupeřů33,3---
pořadí20162018celkem
průměr15.015.015.0
medián151515
modus151515
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %23,90,112,0
průměrné % poražených soupeřů0,033,316,7

Kategorie K1M

Janů Filipsj 58
17.05.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 46
14.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Veselí
22.06.13
sp.Olomouc
15.05.13
pořadí150.23.29.18.17.8.11.10.12.11.46.25.7.
odstup %9.060,314,823,932,035,419,428,744,031,533,244,657,746,7
% poražených soupeřů---46,328,261,464,475,058,355,065,667,715,125,062,5
pořadí2013201420162017celkem
průměr16.016.626.0150.028.2
medián7112315017
modus7112315011
počet závodů282113
průměrný odstup od vítěze %52,233,619,49.060,3728,6
průměrné % poražených soupeřů43,857,837,3-338,222,0

Ostatní sprint

Kategorie C1M

Janů Filipsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí2.8.
odstup %0,016,7
% poražených soupeřů88,922,2
pořadí20152016celkem
průměr8.02.05.0
medián822
modus822
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %16,70,08,3
průměrné % poražených soupeřů22,288,955,6

Kategorie K1M

Janů Filipsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí4.25.
odstup %12,934,2
% poražených soupeřů88,536,8
pořadí20152016celkem
průměr25.04.014.5
medián2544
modus2544
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %34,212,923,6
průměrné % poražených soupeřů36,888,562,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále