4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod

13.05.2018  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.114.14 0 113.10 2 115.10 75
2. JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.117.26 6 120.84 2 122.847.74/6,768
3.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc113.81 6 122.27 2 124.279.17/8,062
4.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno126.58 4 122.96 2 124.969.86/8,657
5. HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha118.20 2 118.52 8 126.5211.42/9,953
6.2/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.116.70 2 121.88 6 127.8812.78/11,149
7.2/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn129.78 2 128.43 8 136.4321.33/18,546
8.3/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha132.29 8 130.35 10 140.3525.25/21,943
9.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.120.64 2 147.46 14 161.4646.36/40,340
10.4/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha121.82 0 120.29 56 176.2961.19/53,237
11.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc125.44 58 127.36 6 133.3618.26/15,935
12.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc166.92 2 130.84 8 138.8423.74/20,633
13.5/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno134.62 60 140.18 8 148.1833.08/28,731
14.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno148.00 4 190.33 58 152.0036.90/32,129
15.4/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha143.96 220 162.07 14 176.0760.97/53,027
16.5/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí270.99 66 163.28 62 225.28110.18/95,725
17.6/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava154.90 156 191.45 58 249.45134.35/116,723
18.6/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc278.04 110 221.78 62 283.78168.68/146,621
19.4/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava213.87 106 169.80 114 283.80168.70/146,619
20.7/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha192.02 360 277.91 68 345.91230.81/200,517

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha97.63 0 97.18 0 97.18 75
2.1/U23ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha97.21 0 97.95 0 97.950.77/0,868
3. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.98.85 0 99.24 0 99.242.06/2,162
4. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.97.34 0 99.49 0 99.492.31/2,457
5.2/U23CHALOUPKA Václav 1998 MT USK Pha96.51 4 99.05 2 101.053.87/4,053
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha98.85 2 99.63 2 101.634.45/4,649
7. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.98.39 2 99.72 4 103.726.54/6,746
8.3/U23LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha98.24 2 95.74 8 103.746.56/6,843
9.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.99.43 0 105.63 0 105.638.45/8,740
10.4/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB97.96 0 99.87 60 159.8762.69/64,537
11.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha98.86 4 97.59 0 97.590.41/0,435
12.5/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha100.26 2 99.38 0 99.382.20/2,333
13.6/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.98.15 4 97.54 2 99.542.36/2,431
14.2/DSNOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc101.03 0 100.07 0 100.072.89/3,029
15. JÁNĚ Jakub 1990 Dukla B.99.07 2 99.88 2 101.073.89/4,027
16.2/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha100.09 2 108.03 6 102.094.91/5,125
17. ŠINDLER Marek 1992 Dukla B.101.48 2 4.00 999 103.486.30/6,523
18. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 Dukla B.104.72 0 109.35 52 104.727.54/7,821
19.7/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.101.37 6 103.00 2 105.007.82/8,019
20.8/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha97.73 8 99.16 6 105.167.98/8,217
21.3/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha105.64 0 103.56 2 105.568.38/8,615
22. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha103.12 6 101.90 4 105.908.72/9,014
23.1/DMLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha110.16 2 106.07 2 108.0710.89/11,213
24. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha108.96 0 107.29 6 108.9611.78/12,112
25.4/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja107.22 2 110.85 106 109.2212.04/12,411
26.9/U23KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha103.39 6 108.78 4 109.3912.21/12,610
27.5/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus111.20 6 104.55 6 110.5513.37/13,89
28.3/DSBOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.105.37 12 109.68 2 111.6814.50/14,98
29. KAŠPAR Jonáš 1991 Dukla B.119.42 6 111.67 4 115.6718.49/19,07
30.2/DMLERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.114.39 2 120.18 2 116.3919.21/19,86
31. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha114.44 6 109.50 8 117.5020.32/20,95
32.6/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.110.95 8 109.78 58 118.9521.77/22,44
33.4/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha123.94 156 115.32 4 119.3222.14/22,83
34.3/DMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha112.14 54 115.47 4 119.4722.29/22,92
35. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy120.08 54 112.25 8 120.2523.07/23,71
36.5/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc113.84 58 120.25 2 122.2525.07/25,80
37.4/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha139.73 4 119.25 4 123.2526.07/26,80
38.5/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc116.08 8 125.54 54 124.0826.90/27,70
39.6/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc121.80 304 120.75 4 124.7527.57/28,40
40.6/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn114.84 10 108.68 56 124.8427.66/28,50
41.7/DMULITZKA Oliver 2002 3+ KK Opava155.48 12 132.72 2 134.7237.54/38,60
42.7/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk111.46 54 107.33 56 163.3366.15/68,10
43.10/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc118.10 208 123.98 54 177.9880.80/83,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
107.75 0 104.68 2 106.68 75
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
114.93 4 107.11 6 113.116.43/6,068
3. HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
122.68 8 124.25 4 128.2521.57/20,262
4.1/U23MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
116.08 6 119.74 10 129.7423.06/21,657
5. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
131.26 8 138.17 14 152.1745.49/42,653
6.2/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
126.29 6 160.65 4 164.6557.97/54,349
7. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
105.86 4 107.07 58 165.0758.39/54,746
8.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
143.15 10 153.69 22 175.6969.01/64,743
9.1/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
1 Klatovy
Horš.Týn
123.37 64 127.93 62 189.9383.25/78,040
10. ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
2 Dukla B.
Č.Lípa
165.50 12 154.91 218 372.91266.23/249,637
11. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
135.10 110 136.69 16 152.6946.01/43,135
12.2/DSFRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
199.50 24 206.86 64 223.50116.82/109,533
13.1/DMTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
215.53 18 153.92 268 233.53126.85/118,931
14. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
1 Klášter.
Klášter.
165.01 116 173.70 60 233.70127.02/119,129
15. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
136.51 114 4.00 999 250.51143.83/134,827
16.2/DMKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
257.10 216 218.63 214 432.63325.95/305,525

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.102.67 4 101.05 0 101.05 75
2.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha103.65 4 100.75 2 102.751.70/1,768
3. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha103.98 0 106.40 2 108.407.35/7,362
4.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.109.17 2 110.23 4 114.2313.18/13,057
5.3/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha108.55 2 107.49 8 115.4914.44/14,353
6.1/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.108.77 4 107.79 8 115.7914.74/14,649
7. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.109.19 4 113.99 8 121.9920.94/20,746
8.2/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec109.74 0 108.29 52 160.2959.24/58,643
9.4/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.106.03 2 109.88 60 169.8868.83/68,140
10.5/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha109.76 2 117.87 56 173.8772.82/72,137
11. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha113.55 0 99.76 0 99.76 35
12.6/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha138.14 4 103.88 0 103.882.83/2,833
13.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice117.08 2 106.43 2 108.437.38/7,331
14.1/VHILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.113.28 0 104.88 4 108.887.83/7,729
15.3/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy111.19 8 110.06 2 112.0611.01/10,927
16.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno114.45 2 115.53 2 116.4515.40/15,225
17.3/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha128.55 4 106.71 10 116.7115.66/15,523
18.4/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.120.77 110 118.30 0 118.3017.25/17,121
19.5/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc116.96 2 116.54 2 118.5417.49/17,319
20.4/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn113.35 58 115.36 4 119.3618.31/18,117
21.5/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha113.25 10 120.94 56 123.2522.20/22,015
22. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.120.66 54 125.61 0 125.6124.56/24,314
23.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc123.94 56 119.27 8 127.2726.22/25,913
24.6/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno125.44 2 131.45 8 127.4426.39/26,112
25.6/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava124.07 6 138.31 2 130.0729.02/28,711
26.7/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy123.87 8 115.97 52 131.8730.82/30,510
27.7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor129.05 8 149.71 12 137.0536.00/35,69
28.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV139.80 4 132.77 8 140.7739.72/39,38
29.7/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha144.03 2 138.86 52 146.0344.98/44,57
30.8/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha141.17 6 158.71 10 147.1746.12/45,66
31.9/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc134.88 58 151.24 6 157.2456.19/55,65
32.10/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.138.80 56 144.20 64 194.8093.75/92,84
  HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha4.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. HRADILEK Vavřinec 1987 1 USK Pha87.69 2 86.67 2 88.67 75
2. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha90.63 2 88.37 2 90.371.70/1,968
3. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha84.89 0 86.54 4 90.541.87/2,162
4. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.91.80 2 89.17 2 91.172.50/2,857
5. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.92.16 2 91.41 0 91.412.74/3,153
6. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha92.36 0 90.02 2 92.023.35/3,849
7.1/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha90.77 0 91.66 4 95.666.99/7,946
8. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha91.34 0 92.82 4 96.828.15/9,243
9.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.93.15 2 96.85 6 102.8514.18/16,040
10.2/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha93.13 2 96.88 52 148.8860.21/67,937
11.1/DSBÁRTA Jan 2000 1 USK Pha95.12 4 94.64 0 94.645.97/6,735
12. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha95.75 0 95.76 104 95.757.08/8,033
13.2/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice95.03 6 93.78 2 95.787.11/8,031
14.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus105.00 54 95.84 0 95.847.17/8,129
15.3/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha96.12 6 93.94 2 95.947.27/8,227
16. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.79 0 94.48 2 96.487.81/8,825
17. MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.97.36 0 92.29 102 97.368.69/9,823
18. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha95.93 50 93.87 4 97.879.20/10,421
19.3/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.95.61 4 93.91 4 97.919.24/10,419
20.4/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava98.51 0 108.79 4 98.519.84/11,117
21.5/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha98.67 4 97.16 2 99.1610.49/11,815
22.4/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky99.11 54 98.81 2 100.8112.14/13,714
23. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha102.83 2 99.60 2 101.6012.93/14,613
24.5/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2+ Boh.Pha101.98 56 96.57 6 102.5713.90/15,712
25.6/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí98.77 4 97.92 52 102.7714.10/15,911
26. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.111.40 54 102.82 0 102.8214.15/16,010
27.6/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy97.19 6 98.24 100 103.1914.52/16,49
28. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava107.17 10 101.76 2 103.7615.09/17,08
29.7/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz106.41 2 101.95 2 103.9515.28/17,27
30.7/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha102.28 2 102.07 2 104.0715.40/17,46
31. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc98.80 6 4.00 999 104.8016.13/18,25
32.8/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky102.22 4 101.20 4 105.2016.53/18,64
33.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno106.42 4 102.70 4 106.7018.03/20,33
34.9/U23HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno102.71 4 110.40 150 106.7118.04/20,32
35.8/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc103.10 4 97.68 52 107.1018.43/20,81
36. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice101.22 6 4.00 999 107.2218.55/20,90
37.3/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky104.35 12 103.39 4 107.3918.72/21,10
38.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava104.12 4 109.05 56 108.1219.45/21,90
39.4/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc107.88 2 108.44 6 109.8821.21/23,90
40.5/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc137.17 8 105.45 8 113.4524.78/27,90
41.6/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk107.75 104 112.24 8 120.2431.57/35,60
  BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
125.20 156 116.35 14 130.35 75
2.1/U23MATULKOVÁ Jana
MRŮZEK Vojta
1996
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
134.59 164 141.72 62 203.7273.37/56,368
3.1/DMBERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
213.57 14 190.60 20 210.6080.25/61,662
Oddíl