4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod

13.05.2018  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek 
1K1M/1HRADILEK Vavřinec 1987 1 USK Pha87.69 2 86.67 2 88.67
2K1M/2PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha90.63 2 88.37 2 90.37
3K1M/3PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha84.89 0 86.54 4 90.54
4K1M/4ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.91.80 2 89.17 2 91.17
5K1M/5HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.92.16 2 91.41 0 91.41
6K1M/6TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha92.36 0 90.02 2 92.02
7K1M/11BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha95.12 4 94.64 0 94.64
8K1M/7MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha90.77 0 91.66 4 95.66
9K1M/12VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha95.75 0 95.76 104 95.75
10K1M/13ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice95.03 6 93.78 2 95.78
11K1M/14BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus105.00 54 95.84 0 95.84
12K1M/15ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha96.12 6 93.94 2 95.94
13K1M/16ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.79 0 94.48 2 96.48
14K1M/8CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha91.34 0 92.82 4 96.82
15C1M/1GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha97.63 0 97.18 0 97.18
16K1M/17MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.97.36 0 92.29 102 97.36
17C1M/11JEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha98.86 4 97.59 0 97.59
18K1M/18BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha95.93 50 93.87 4 97.87
19K1M/19MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.95.61 4 93.91 4 97.91
20C1M/2ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha97.21 0 97.95 0 97.95
21K1M/20MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava98.51 0 108.79 4 98.51
22K1M/21KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha98.67 4 97.16 2 99.16
23C1M/3RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.98.85 0 99.24 0 99.24
24C1M/12PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha100.26 2 99.38 0 99.38
25C1M/4JORDÁN František 1991 1 Dukla B.97.34 0 99.49 0 99.49
26C1M/13HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.98.15 4 97.54 2 99.54
27K1W/11KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha113.55 0 99.76 0 99.76
28C1M/14NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc101.03 0 100.07 0 100.07
29K1M/22ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky99.11 54 98.81 2 100.81
30C1M/5CHALOUPKA Václav 1998 MT USK Pha96.51 4 99.05 2 101.05
31K1W/1VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.102.67 4 101.05 0 101.05
32C1M/15JÁNĚ Jakub 1990 Dukla B.99.07 2 99.88 2 101.07
33K1M/23CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha102.83 2 99.60 2 101.60
34C1M/6ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha98.85 2 99.63 2 101.63
35C1M/16HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha100.09 2 108.03 6 102.09
36K1M/24ZAPLETAL Mikuláš 2000 2+ Boh.Pha101.98 56 96.57 6 102.57
37K1W/2GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha103.65 4 100.75 2 102.75
38K1M/25KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí98.77 4 97.92 52 102.77
39K1M/26BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.111.40 54 102.82 0 102.82
40K1M/9KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.93.15 2 96.85 6 102.85
41K1M/27POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy97.19 6 98.24 100 103.19
42C1M/17ŠINDLER Marek 1992 Dukla B.101.48 2 4.00 999 103.48
43C1M/7JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.98.39 2 99.72 4 103.72
44C1M/8LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha98.24 2 95.74 8 103.74
45K1M/28ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava107.17 10 101.76 2 103.76
46K1W/12HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha138.14 4 103.88 0 103.88
47K1M/29CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz106.41 2 101.95 2 103.95
48K1M/30ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha102.28 2 102.07 2 104.07
49C1M/18KARLOVSKÝ Ondřej 1991 Dukla B.104.72 0 109.35 52 104.72
50K1M/31DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc98.80 6 4.00 999 104.80
51C1M/19LERCH Adam 1998 1 Dukla B.101.37 6 103.00 2 105.00
52C1M/20VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha97.73 8 99.16 6 105.16
53K1M/32STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky102.22 4 101.20 4 105.20
54C1M/21MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha105.64 0 103.56 2 105.56
55C1M/9HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.99.43 0 105.63 0 105.63
56C1M/22KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha103.12 6 101.90 4 105.90
57C2M/1KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
107.75 0 104.68 2 106.68
58K1M/33MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno106.42 4 102.70 4 106.70
59K1M/34HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno102.71 4 110.40 150 106.71
60K1M/35TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc103.10 4 97.68 52 107.10
61K1M/36BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice101.22 6 4.00 999 107.22
62K1M/37VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky104.35 12 103.39 4 107.39
63C1M/23LHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha110.16 2 106.07 2 108.07
64K1M/38MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava104.12 4 109.05 56 108.12
65K1W/3VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha103.98 0 106.40 2 108.40
66K1W/13GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice117.08 2 106.43 2 108.43
67K1W/14HILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.113.28 0 104.88 4 108.88
68C1M/24SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha108.96 0 107.29 6 108.96
69C1M/25HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja107.22 2 110.85 106 109.22
70C1M/26KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha103.39 6 108.78 4 109.39
71K1M/39RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc107.88 2 108.44 6 109.88
72C1M/27BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus111.20 6 104.55 6 110.55
73C1M/28BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.105.37 12 109.68 2 111.68
74K1W/15NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy111.19 8 110.06 2 112.06
75C2M/2KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
114.93 4 107.11 6 113.11
76K1M/40HALA Jiří 2002 2 Olomouc137.17 8 105.45 8 113.45
77K1W/4SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.109.17 2 110.23 4 114.23
78C1W/1FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.114.14 0 113.10 2 115.10
79K1W/5DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha108.55 2 107.49 8 115.49
80C1M/29KAŠPAR Jonáš 1991 Dukla B.119.42 6 111.67 4 115.67
81K1W/6BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.108.77 4 107.79 8 115.79
82C1M/30LERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.114.39 2 120.18 2 116.39
83K1W/16SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno114.45 2 115.53 2 116.45
84K1W/17DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha128.55 4 106.71 10 116.71
85C1M/31PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha114.44 6 109.50 8 117.50
86K1W/18KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.120.77 110 118.30 0 118.30
87K1W/19KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc116.96 2 116.54 2 118.54
88C1M/32RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.110.95 8 109.78 58 118.95
89C1M/33PŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha123.94 156 115.32 4 119.32
90K1W/20VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn113.35 58 115.36 4 119.36
91C1M/34KRÁL Adam 2003 2 USK Pha112.14 54 115.47 4 119.47
92K1M/41ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk107.75 104 112.24 8 120.24
93C1M/35PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy120.08 54 112.25 8 120.25
94K1W/7ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.109.19 4 113.99 8 121.99
95C1M/36FIALA Jakub 2001 2 Olomouc113.84 58 120.25 2 122.25
96C1W/2JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.117.26 6 120.84 2 122.84
97C1M/37ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha139.73 4 119.25 4 123.25
98K1W/21ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha113.25 10 120.94 56 123.25
99C1M/38KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc116.08 8 125.54 54 124.08
100C1W/3KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc113.81 6 122.27 2 124.27
101C1M/39JANŮ Filip 2002 2 Olomouc121.80 304 120.75 4 124.75
102C1M/40WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn114.84 10 108.68 56 124.84
103C1W/4SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno126.58 4 122.96 2 124.96
104K1W/22ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.120.66 54 125.61 0 125.61
105C1W/5HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha118.20 2 118.52 8 126.52
106K1W/23KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc123.94 56 119.27 8 127.27
107K1W/24NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno125.44 2 131.45 8 127.44
108C1W/6MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.116.70 2 121.88 6 127.88
109C2M/3HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
122.68 8 124.25 4 128.25
110C2M/4MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
116.08 6 119.74 10 129.74
111K1W/25KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava124.07 6 138.31 2 130.07
112C2X/1JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
125.20 156 116.35 14 130.35
113K1W/26KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy123.87 8 115.97 52 131.87
114C1W/11DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc125.44 58 127.36 6 133.36
115C1M/41ULITZKA Oliver 2002 3+ KK Opava155.48 12 132.72 2 134.72
116C1W/7VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn129.78 2 128.43 8 136.43
117K1W/27VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor129.05 8 149.71 12 137.05
118C1W/12KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc166.92 2 130.84 8 138.84
119C1W/8KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha132.29 8 130.35 10 140.35
120K1W/28KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV139.80 4 132.77 8 140.77
121K1W/29BERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha144.03 2 138.86 52 146.03
122K1W/30DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha141.17 6 158.71 10 147.17
123C1W/13NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno134.62 60 140.18 8 148.18
124K1M/10ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha93.13 2 96.88 52 148.88
125C1W/14DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno148.00 4 190.33 58 152.00
126C2M/5MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
131.26 8 138.17 14 152.17
127C2M/11SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
135.10 110 136.69 16 152.69
128K1W/31DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc134.88 58 151.24 6 157.24
129C1M/10KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB97.96 0 99.87 60 159.87
130K1W/8NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec109.74 0 108.29 52 160.29
131C1W/9SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.120.64 2 147.46 14 161.46
132C1M/42URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk111.46 54 107.33 56 163.33
133C2M/6MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
126.29 6 160.65 4 164.65
134C2M/7KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
105.86 4 107.07 58 165.07
135K1W/9FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.106.03 2 109.88 60 169.88
136K1W/10FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha109.76 2 117.87 56 173.87
137C2M/8KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
143.15 10 153.69 22 175.69
138C1W/15FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha143.96 220 162.07 14 176.07
139C1W/10ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha121.82 0 120.29 56 176.29
140C1M/43NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc118.10 208 123.98 54 177.98
141C2M/9POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
1 Klatovy
Horš.Týn
123.37 64 127.93 62 189.93
142K1W/32CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.138.80 56 144.20 64 194.80
143C2X/2MATULKOVÁ Jana
MRŮZEK Vojta
1996
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
134.59 164 141.72 62 203.72
144C2X/3BERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
213.57 14 190.60 20 210.60
145C2M/12FRENCL Josef
HOUSKA Jan
2002
2001
2 USK Pha
USK Pha
199.50 24 206.86 64 223.50
146C1W/16KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí270.99 66 163.28 62 225.28
147C2M/13TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
215.53 18 153.92 268 233.53
148C2M/14VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
1 Klášter.
Klášter.
165.01 116 173.70 60 233.70
149C1W/17KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava154.90 156 191.45 58 249.45
150C2M/15POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
136.51 114 4.00 999 250.51
151C1W/18ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc278.04 110 221.78 62 283.78
152C1W/19KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava213.87 106 169.80 114 283.80
153C1W/20RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha192.02 360 277.91 68 345.91
154C2M/10ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
2 Dukla B.
Č.Lípa
165.50 12 154.91 218 372.91
155C2M/16KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
257.10 216 218.63 214 432.63
Oddíl