4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod

14.05.2017   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.128.79 58 128.25 0 128.25 75
2.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha131.35 2 126.31 2 128.310.06/0,068
3.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.128.25 4 130.25 0 130.252.00/1,662
4.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno136.00 2 134.58 0 134.586.33/4,957
5.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno142.31 2 136.51 4 140.5112.26/9,653
6.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno150.29 106 150.10 6 156.1027.85/21,749
7.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc158.05 54 157.54 2 159.5431.29/24,446
8.3/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.126.60 4 128.33 50 178.3350.08/39,043
9.3/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn147.19 2 153.78 58 211.7883.53/65,140
10.4/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava183.46 208 190.93 62 252.93124.68/97,237
11.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava178.82 308 183.84 164 347.84219.59/171,235
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc106.36 0 104.81 0 104.81 75
2. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.108.68 2 105.05 0 105.050.24/0,268
3.2/U23ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha105.23 2 104.03 2 106.031.22/1,262
4. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.110.37 0 106.29 0 106.291.48/1,457
5.1/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha106.72 2 106.83 0 106.832.02/1,953
6. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.108.69 2 107.85 0 107.853.04/2,949
7.1/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha109.82 2 108.00 0 108.003.19/3,046
8.2/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.110.62 0 111.17 0 111.176.36/6,143
9.3/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.112.43 0 109.51 2 111.516.70/6,440
10.4/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.112.21 2 113.81 2 115.8111.00/10,537
11.5/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha112.09 4 105.85 2 107.853.04/2,935
12. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha116.06 0 110.43 2 112.437.62/7,333
13.2/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha117.45 50 112.44 0 112.447.63/7,331
14. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha112.95 2 110.90 50 114.9510.14/9,729
15.3/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha112.37 4 106.85 50 116.3711.56/11,027
16. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha118.57 0 118.67 4 118.5713.76/13,125
17.6/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB127.82 0 113.02 6 119.0214.21/13,623
18.7/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha117.20 2 122.37 2 119.2014.39/13,721
19.3/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc121.00 2 115.78 4 119.7814.97/14,319
20.4/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.127.11 0 121.46 0 121.4616.65/15,917
21.5/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK121.87 2 121.56 0 121.5616.75/16,015
22.8/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha122.32 0 119.63 2 121.6316.82/16,014
23.4/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn117.32 202 120.92 2 122.9218.11/17,313
24.9/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha122.69 4 127.25 54 126.6921.88/20,912
25.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.123.17 4 127.34 62 127.1722.36/21,311
26.2/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk131.99 6 125.29 6 131.2926.48/25,310
27.3/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice127.80 4 132.10 156 131.8026.99/25,89
28.4/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha133.54 4 0.00 999 137.5432.73/31,28
29.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja140.39 104 139.37 2 141.3736.56/34,97
30.5/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc167.50 4 141.17 4 145.1740.36/38,56
31.6/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc148.74 56 143.28 4 147.2842.47/40,55
32.1/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha169.09 12 142.47 6 148.4743.66/41,74
33. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha114.04 50 4.00 999 164.0459.23/56,53
34.10/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc120.68 52 122.10 202 172.6867.87/64,82
35.2/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha124.68 52 139.53 52 176.6871.87/68,61
36.5/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha135.68 208 125.93 58 183.9379.12/75,50
37.7/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava132.70 206 134.61 108 242.61137.80/131,50
  FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZEK Jakub 1995 1 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
118.85 4 110.00 0 110.00 75
2. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
114.32 4 109.16 2 111.161.16/1,168
3. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
125.77 4 114.19 0 114.194.19/3,862
4.1/U23MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
127.71 0 123.37 0 123.3713.37/12,257
5.2/U23HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
123.50 6 120.66 6 126.6616.66/15,153
6. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
137.67 6 127.76 4 131.7621.76/19,849
7.3/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
132.91 2 128.68 8 136.6826.68/24,346
8.1/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
138.17 6 134.95 56 190.9580.95/73,643
9.4/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
131.83 2 150.86 54 204.8694.86/86,240
  POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
149.01 6 4.00 999 999.00 37
11.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
158.56 8 4.00 999 166.5656.56/51,435
12. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
164.68 14 151.01 60 178.6868.68/62,433
13.5/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
USK Pha
145.68 160 4.00 999 305.68195.68/177,931

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha109.75 0 111.62 0 111.62 75
2.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.115.32 4 111.05 2 113.051.43/1,368
3.1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.120.31 2 113.72 0 113.722.10/1,962
4.2/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.118.58 2 116.97 0 116.975.35/4,857
5.3/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha116.62 2 115.71 2 117.716.09/5,553
6.4/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha122.27 0 122.78 0 122.7811.16/10,049
7.5/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno126.38 0 127.29 4 131.2919.67/17,646
8. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha115.79 0 110.05 50 160.0548.43/43,443
9.6/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice114.01 0 106.99 56 162.9951.37/46,040
10.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec123.70 2 128.04 54 182.0470.42/63,137
11.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha126.78 2 123.26 0 123.2611.64/10,435
12. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.122.74 4 120.53 4 124.5312.91/11,633
13.2/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha126.70 2 128.03 2 128.7017.08/15,331
14.2/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice129.30 0 130.75 2 129.3017.68/15,829
15.3/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn128.88 2 127.39 2 129.3917.77/15,927
16. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.127.60 2 128.50 2 129.6017.98/16,125
17.3/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava133.15 6 129.98 0 129.9818.36/16,423
18.4/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno132.02 4 129.45 2 131.4519.83/17,821
19.4/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc137.64 6 129.92 4 133.9222.30/20,019
20.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc138.77 2 138.24 2 140.2428.62/25,617
21.7/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy140.46 0 140.12 56 140.4628.84/25,815
22.8/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha116.68 204 136.04 6 142.0430.42/27,314
23.5/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha142.75 6 144.39 6 148.7537.13/33,313
24.6/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava139.86 12 123.75 54 151.8640.24/36,112
25.7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor172.10 64 156.68 2 158.6847.06/42,211
26.5/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno154.34 8 140.91 50 162.3450.72/45,410

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha96.86 2 93.16 0 93.16 75
2. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha99.93 0 95.71 0 95.712.55/2,768
3. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha98.79 0 93.87 2 95.872.71/2,962
4. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.102.14 0 98.43 0 98.435.27/5,757
5. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.102.51 2 99.47 0 99.476.31/6,853
6. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha100.71 2 102.42 2 104.4211.26/12,149
7.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice105.54 0 104.69 0 104.6911.53/12,446
8.1/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava106.97 0 109.47 8 117.4724.31/26,143
9. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha100.49 0 95.67 50 145.6752.51/56,440
10.2/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha105.73 0 107.24 50 157.2464.08/68,837
11.2/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha104.51 6 103.32 0 103.3210.16/10,935
12.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus118.65 6 106.03 0 106.0312.87/13,833
13.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí114.40 2 107.39 0 107.3914.23/15,331
14.4/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.107.45 0 113.46 50 107.4514.29/15,329
15.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB108.79 4 105.50 2 107.5014.34/15,427
16.5/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha107.85 0 107.59 0 107.5914.43/15,525
17.3/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha109.54 0 105.94 2 107.9414.78/15,923
18.6/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha108.21 0 109.39 0 108.2115.05/16,221
19. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha105.51 52 104.36 4 108.3615.20/16,319
20.7/U23BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.108.73 0 107.69 2 108.7315.57/16,717
21.8/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec113.95 2 108.99 0 108.9915.83/17,015
22.9/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha107.54 2 109.05 4 109.5416.38/17,614
23. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc110.67 0 108.66 4 110.6717.51/18,813
24. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava115.27 4 112.08 0 112.0818.92/20,312
25.4/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy116.85 2 110.14 2 112.1418.98/20,411
26. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha108.27 254 112.57 0 112.5719.41/20,810
27.2/VMBÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha111.99 2 113.42 0 113.4220.26/21,79
28. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky110.48 4 114.38 2 114.4821.32/22,98
29.5/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky113.54 4 113.63 2 115.6322.47/24,17
30.6/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha113.94 4 111.64 4 115.6422.48/24,16
31.7/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha114.77 210 114.66 2 116.6623.50/25,25
32.10/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha117.29 6 119.73 2 121.7328.57/30,74
33. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice118.97 4 117.87 4 121.8728.71/30,83
34.8/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz118.05 6 116.26 52 124.0530.89/33,22
35.9/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky114.86 52 120.71 4 124.7131.55/33,91
36.10/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha128.30 0 129.22 52 128.3035.14/37,70
37.11/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha127.40 6 127.20 2 129.2036.04/38,70
38.11/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy108.58 52 109.36 52 160.5867.42/72,40
39. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice108.55 62 4.00 999 170.5577.39/83,10
  RAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
132.22 2 120.83 0 120.83 75
2. VOJTOVÁ Veronika
MAŠEK Jan
1990
1978
USK Pha
USK Pha
129.60 8 123.75 6 129.758.92/7,468
3. FOLTYSOVÁ Sabina
VRZÁŇ Jakub
1996
1987
MT USK Pha
USK Pha
129.56 62 139.58 8 147.5826.75/22,162
4.1/U23LERCH Adam
MATULKOVÁ Jana
1998
1996
Dukla B.
Dukla B.
158.00 8 152.71 4 156.7135.88/29,757
5.2/U23ROUSEK Tomáš
MRÁZKOVÁ Mária
1997
1996
2 KK Opava
KK Opava
171.84 12 139.98 314 453.98333.15/275,753
Oddíl