vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod

13.05.2017   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1.1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.126.81 2 111.56 2 113.56 75video   video   video   video   
2.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno123.03 6 115.24 0 115.241.68/1,568video   video   
3.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno120.49 12 115.89 2 117.894.33/3,862video   video   
4. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.121.79 56 113.38 6 119.385.82/5,157video   video   video   
5.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha115.66 60 115.92 4 119.926.36/5,653video   video   video   video   video   
6.3/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.130.58 4 119.76 2 121.768.20/7,249video   video   video   
7.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc133.76 14 139.27 8 147.2733.71/29,746video   video   video   
8.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno139.53 60 146.79 12 158.7945.23/39,843video   video   
9.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava180.14 112 169.85 260 429.85316.29/278,540video   video   video   
10.4/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava150.70 360 156.09 308 464.09350.53/308,737video   video   video   video   
  VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1.1/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc96.05 4 93.78 0 93.78 75video   video   video   
2.1/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha97.36 4 94.03 0 94.030.25/0,368video   video   video   
3.2/U23ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha97.57 0 94.97 0 94.971.19/1,362video   video   video   
4. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.96.62 2 93.92 2 95.922.14/2,357video   video   video   
5. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha94.48 0 94.53 2 96.532.75/2,953video   video   video   video   
6.3/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.98.54 2 97.34 0 97.343.56/3,849video   video   
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha97.90 0 98.11 0 98.114.33/4,646video   video   
8.4/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB99.17 0 99.26 0 99.265.48/5,843video   video   video   video   
9. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.98.40 0 98.93 2 100.937.15/7,640video   video   video   
10.2/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.97.50 2 98.93 4 102.939.15/9,837video   video   video   video   
11.5/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha102.01 2 95.14 0 95.141.36/1,535video   video   
12.6/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.101.33 2 96.90 0 96.903.12/3,333video   video   video   
13.1/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha101.62 4 99.09 0 99.095.31/5,731video   video   video   video   
14.7/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha98.56 6 95.26 4 99.265.48/5,829video   video   video   
15.2/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha101.74 2 100.73 0 100.736.95/7,427video   video   
16. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.97.81 4 109.11 106 101.818.03/8,625video   video   video   
17. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha101.08 2 113.72 2 103.089.30/9,923video   video   
18.3/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha100.27 4 93.24 52 104.2710.49/11,221video   video   video   
19. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha104.01 6 106.36 0 106.3612.58/13,419video   video   
20.8/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc114.12 0 104.86 2 106.8613.08/13,917video   video   
21.4/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.107.94 2 105.56 8 109.9416.16/17,215video   video   video   
22.3/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc106.97 4 104.53 50 110.9717.19/18,314video   video   
23.4/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha112.71 8 105.10 6 111.1017.32/18,513video   video   video   
24.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.108.98 4 122.28 112 112.9819.20/20,512video   video   
25.2/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha113.15 10 112.81 2 114.8121.03/22,411video   video   video   
26.9/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha110.88 4 111.96 58 114.8821.10/22,510video   video   video   
27.10/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha111.90 4 112.86 56 115.9022.12/23,69video   video   
28.5/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK108.33 8 109.59 8 116.3322.55/24,08video   video   video   
29.3/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice117.18 8 111.55 6 117.5523.77/25,37video   video   video   
30.5/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn117.52 4 118.99 106 121.5227.74/29,66video   video   video   
31.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha117.27 6 122.63 54 123.2729.49/31,45video   video   video   
32.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja120.36 4 120.78 62 124.3630.58/32,64video   video   
33.4/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc135.33 6 131.06 118 141.3347.55/50,73video   video   
34.5/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk140.51 8 112.35 104 148.5154.73/58,42video   video   
35.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha131.45 60 135.48 156 191.4597.67/104,11video   video   
36.6/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc152.13 58 152.71 60 210.13116.35/124,10video   video   
37.7/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava143.73 208 131.85 106 237.85144.07/153,60video   video   video   video   
  FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZEK Jakub 1995 1 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
103.55 2 100.89 0 100.89 75video   video   
2. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
103.72 0 102.60 2 104.603.71/3,768video   video   
3. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
106.84 2 105.60 2 107.606.71/6,762video   video   
4.1/U23HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
112.28 2 110.73 10 120.7319.84/19,757video   video   video   
5.2/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
120.43 4 120.50 2 122.5021.61/21,453video   video   
6.3/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
USK Pha
122.06 4 119.75 8 127.7526.86/26,649video   video   
7.4/U23MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
110.82 6 112.78 56 168.7867.89/67,346video   
8.1/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
118.58 14 115.01 62 177.0176.12/75,443video   video   
9.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
132.56 14 126.10 54 180.1079.21/78,540video   video   
10.5/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
117.39 4 115.69 104 219.69118.80/117,837video   video   
11. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
118.15 54 111.74 4 115.7414.85/14,735video   video   
12. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
147.33 70 4.00 999 217.33116.44/115,433video   
13. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
136.91 160 135.78 112 247.78146.89/145,631video   video   video   

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice100.99 0 98.66 4 102.66 75video   video   
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha103.04 0 101.19 2 103.190.53/0,568video   video   
3. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha101.25 0 105.33 2 107.334.67/4,562video   video   
4.2/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha104.37 0 103.52 6 109.526.86/6,757video   video   
5.3/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.110.34 0 107.65 2 109.656.99/6,853video   video   video   video   video   video   video   
6.4/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno111.60 4 110.25 0 110.257.59/7,449video   video   video   
7.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice113.20 0 107.42 6 113.4210.76/10,546video   video   
8.5/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.108.47 2 108.91 6 114.9112.25/11,943video   video   video   video   video   
9. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.107.14 8 111.08 4 115.0812.42/12,140video   video   video   
10.6/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha109.89 2 121.66 12 133.6631.00/30,237video   video   
11.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.106.66 54 99.52 0 99.52 35video   video   
12.2/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec111.87 4 115.80 106 115.8713.21/12,933video   video   
13. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.114.54 2 112.66 4 116.5413.88/13,531video   video   
14.3/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava114.37 4 125.87 106 118.3715.71/15,329video   video   video   
15.4/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno112.62 6 118.23 4 118.6215.96/15,527video   video   video   
16.7/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy115.26 4 129.99 56 119.2616.60/16,225video   video   video   
17.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha112.57 56 115.36 4 119.3616.70/16,323video   video   
18.8/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha105.63 54 105.47 14 119.4716.81/16,421video   video   video   
19.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc123.73 2 119.55 2 121.5518.89/18,419video   video   video   
20.2/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc119.52 6 123.38 256 125.5222.86/22,317video   video   video   video   video   
21.5/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor131.24 54 126.33 6 132.3329.67/28,915video   video   video   
22.6/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha130.22 8 123.50 54 138.2235.56/34,614video   video   
23.7/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava113.85 64 136.00 8 144.0041.34/40,313video   video   
24.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno150.12 10 158.84 62 160.1257.46/56,012video   video   video   
25.4/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha116.55 106 114.00 56 170.0067.34/65,611video   video   
  VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha92.42 0 85.98 0 85.98 75video   video   
2. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha88.89 0 86.04 2 88.042.06/2,468video   video   
3. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha88.81 2 88.34 0 88.342.36/2,762video   video   
4. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha89.73 0 88.06 2 90.064.08/4,757video   video   
5. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.92.18 0 92.01 2 94.018.03/9,353video   video   
6.1/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha92.74 2 92.79 4 96.7910.81/12,649video   video   
7.2/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.90.63 4 91.99 6 97.9912.01/14,046video   video   
8. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha90.91 4 87.94 54 141.9455.96/65,143video   video   
9.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus93.01 0 92.99 50 142.9957.01/66,340video   video   
10.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB92.91 2 92.34 54 146.3460.36/70,237video   video   
11. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.91.27 52 87.34 0 87.341.36/1,635video   video   video   
12. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha93.49 52 94.04 0 94.048.06/9,433video   video   
13.1/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha97.32 50 94.16 0 94.168.18/9,531video   video   
14. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice94.77 2 96.03 0 96.0310.05/11,729video   video   
15. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc101.26 6 97.27 0 97.2711.29/13,127video   video   video   
16.2/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy93.72 4 95.12 54 97.7211.74/13,725video   video   
17.3/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha105.04 8 97.89 0 97.8911.91/13,923video   video   
18.3/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha93.91 4 117.91 4 97.9111.93/13,921video   video   
19.4/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha94.15 4 97.29 2 98.1512.17/14,219video   video   
20.4/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice96.20 2 94.04 52 98.2012.22/14,217video   video   
21.5/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava96.42 2 93.40 54 98.4212.44/14,515video   video   
22.2/VMBÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha102.01 2 98.48 0 98.4812.50/14,514video   video   
23.6/U23BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.103.67 2 96.68 2 98.6812.70/14,813video   video   
24. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky97.03 102 100.27 0 100.2714.29/16,612video   video   
25.7/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha97.17 4 102.01 14 101.1715.19/17,711video   video   
26.5/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky99.01 54 101.54 0 101.5415.56/18,110video   video   
27. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha99.76 2 101.03 2 101.7615.78/18,49video   video   
28.8/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí98.77 4 96.02 206 102.7716.79/19,58video   video   
29.6/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha113.03 114 102.94 0 102.9416.96/19,77video   video   
30.7/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy106.90 10 99.06 4 103.0617.08/19,96video   video   
31.9/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha104.22 52 103.92 2 105.9219.94/23,25video   video   
32.8/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky104.87 4 104.45 4 108.4522.47/26,14video   video   
33. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice103.44 6 4.00 999 109.4423.46/27,33video   
34. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava101.85 52 100.27 10 110.2724.29/28,32video   video   
35.9/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha106.88 6 105.63 6 111.6325.65/29,81video   video   
36.10/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha102.00 62 103.52 12 115.5229.54/34,40video   video   
37.2/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha118.78 10 111.76 54 128.7842.80/49,80video   video   video   
38.10/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha122.63 54 105.98 52 157.9872.00/83,70video   video   
39.11/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz121.84 110 105.99 56 161.9976.01/88,40video   video   
  PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0video   

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
121.25 60 113.12 2 115.12 75video   video   
2. VOJTOVÁ Veronika
MAŠEK Jan
1990
1978
USK Pha
USK Pha
120.65 56 115.75 10 125.7510.63/9,268video   video   
3. FOLTYSOVÁ Sabina
VRZÁŇ Jakub
1996
1987
MT USK Pha
USK Pha
125.90 66 126.28 8 134.2819.16/16,662video   video   
4.1/U23LERCH Adam
MATULKOVÁ Jana
1998
1996
Dukla B.
Dukla B.
143.66 112 135.46 108 243.46128.34/111,557video   
5.2/U23ROUSEK Tomáš
MRÁZKOVÁ Mária
1997
1996
2 KK Opava
KK Opava
217.36 112 136.57 164 300.57185.45/161,153video   video   video   
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3