vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod

06.05.2017   USD Želiv
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1.1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.137.10 0 117.01 2 119.01 75video   video   
2.2/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.134.85 58 118.12 10 128.129.11/7,768video   video   
3. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.146.95 2 123.50 6 129.5010.49/8,862video   video   
4.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno130.72 2 126.79 4 130.7911.78/9,957video   video   
5.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno137.04 8 128.01 6 134.0115.00/12,653video   video   
6.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc177.35 160 139.89 6 145.8926.88/22,649video   video   video   video   
7.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc148.56 260 181.41 60 241.41122.40/102,846video   video   video   video   
8.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha129.33 4 134.06 110 244.06125.05/105,143video   video   
9.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno149.01 208 160.53 106 266.53147.52/124,040video   video   
10.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava204.35 172 199.16 458 657.16538.15/452,237video   video   
11.3/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn128.35 502 150.31 114 264.31145.30/122,135video   video   video   
12.2/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha181.39 308 4.00 999 489.39370.38/311,233video   
  HEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha100.82 0 97.05 2 99.05 75video   video   
2. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.105.61 2 103.46 0 103.464.41/4,568video   video   
3.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha105.51 2 97.72 6 103.724.67/4,762video   video   
4. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.102.26 0 100.40 4 104.405.35/5,457video   video   
5.1/U23ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha100.71 2 100.49 4 104.495.44/5,553video   video   
6.2/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha104.51 2 105.02 0 105.025.97/6,049video   video   
7.3/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha102.74 0 104.96 2 106.967.91/8,046video   video   
8.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha108.47 4 109.45 2 111.4512.40/12,543video   video   
9.4/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc102.05 4 102.48 52 154.4855.43/56,040video   video   
10.5/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.106.83 6 105.96 102 207.96108.91/110,037video   video   video   
11. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha107.92 158 104.67 4 108.679.62/9,735video   video   
12.6/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc110.48 50 104.83 6 110.8311.78/11,933video   video   
13.1/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc116.08 52 112.26 0 112.2613.21/13,331video   video   
14.7/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.110.94 2 114.85 2 112.9413.89/14,029video   video   video   
15.2/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha115.83 6 110.23 4 114.2315.18/15,327video   video   video   
16.8/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB113.25 6 110.43 4 114.4315.38/15,525video   video   
17.3/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.111.06 4 107.34 58 115.0616.01/16,223video   video   
18.4/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha114.10 2 103.61 58 116.1017.05/17,221video   video   
19. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.107.64 10 97.89 52 117.6418.59/18,819video   video   
20.3/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha114.40 6 4.00 999 120.4021.35/21,617video   
21. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha107.89 354 120.58 2 122.5823.53/23,815video   video   
22.5/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn121.62 14 111.51 12 123.5124.46/24,714video   video   
23. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha0.00 999 114.06 10 124.0625.01/25,213video   video   video   
24.4/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK120.13 4 118.25 10 124.1325.08/25,312video   video   
25.5/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.120.40 4 123.33 2 124.4025.35/25,611video   video   
26.9/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha130.94 106 123.70 2 125.7026.65/26,910video   video   
27.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.119.49 52 115.05 14 129.0530.00/30,39video   video   video   video   
28.2/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice140.10 10 120.38 10 130.3831.33/31,68video   video   
29.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha114.59 150 126.91 4 130.9131.86/32,27video   video   video   video   
30.10/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha132.45 12 125.51 10 135.5136.46/36,86video   video   
31.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc150.75 2 141.77 52 152.7553.70/54,25video   video   
32.3/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha121.94 200 128.11 60 188.1189.06/89,94video   video   
33.4/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk129.55 160 128.26 60 188.2689.21/90,13video   video   
34.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja144.17 108 143.15 62 205.15106.10/107,12video   video   
35.5/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc152.58 360 154.51 114 268.51169.46/171,11video   video   
36.3/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha168.29 112 131.09 258 280.29181.24/183,00video   video   
37.6/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc145.19 154 145.36 154 299.19200.14/202,10video   video   
38.7/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava159.49 158 149.21 452 317.49218.44/220,50video   video   video   

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
108.79 0 107.07 0 107.07 75video   video   
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
116.41 8 105.39 6 111.394.32/4,068video   video   
3.1/U23HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
117.42 8 117.22 10 127.2220.15/18,862video   video   
4.2/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
147.78 10 137.74 8 145.7438.67/36,157video   video   
5. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
138.13 10 139.83 8 147.8340.76/38,153video   video   
6.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
168.14 18 152.57 12 164.5757.50/53,749video   video   video   
7. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
114.35 6 111.27 54 165.2758.20/54,446video   video   
8. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
138.99 10 132.19 64 196.1989.12/83,243video   video   
9.3/U23MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
123.05 6 129.70 110 239.70132.63/123,940video   video   
  VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
148.03 16 1.00 999 999.00 37video   video   video   
11.4/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
146.09 154 133.83 10 143.8336.76/34,335video   video   
12.1/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
131.83 110 4.00 999 241.83134.76/125,933video   video   
13.5/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
USK Pha
163.74 112 121.99 456 275.74168.67/157,531video   video   video   

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha109.49 0 104.32 0 104.32 75video   video   
2.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice109.48 0 104.86 0 104.860.54/0,568video   video   
3.2/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.111.77 2 106.94 0 106.942.62/2,562video   video   
4.3/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha111.23 6 108.62 2 110.626.30/6,057video   video   
5.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.108.79 0 108.06 4 112.067.74/7,453video   video   video   
6. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.114.57 4 109.91 6 115.9111.59/11,149video   video   
7.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice120.76 0 116.04 10 126.0421.72/20,846video   video   
8.4/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.109.63 0 110.21 50 160.2155.89/53,643video   video   
9.5/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha115.68 2 114.25 50 164.2559.93/57,440video   video   video   
10.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno113.62 4 120.82 50 170.8266.50/63,737video   video   
11. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha107.01 50 105.13 2 107.132.81/2,735video   video   video   
12.6/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha112.02 50 109.66 2 111.667.34/7,033video   video   
13.7/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno117.82 50 116.15 2 118.1513.83/13,331video   video   
14.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha121.81 52 115.37 4 119.3715.05/14,429video   video   
15.3/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec117.55 4 114.60 6 120.6016.28/15,627video   video   
16.2/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha120.04 4 113.86 102 124.0419.72/18,925video   video   
17.4/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava121.03 54 120.12 6 126.1221.80/20,923video   video   
18.8/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy127.67 0 129.35 206 127.6723.35/22,421video   video   
19.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc136.78 2 128.88 0 128.8824.56/23,519video   video   
20.5/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava133.92 106 125.11 4 129.1124.79/23,817video   video   
21.3/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn124.12 8 125.56 6 131.5627.24/26,115video   video   
22.4/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc121.62 156 130.88 2 132.8828.56/27,414video   video   
23.5/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno141.03 106 135.56 50 185.5681.24/77,913video   video   video   video   
24.6/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor141.31 54 143.18 58 195.3190.99/87,212video   video   video   
25. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice135.79 152 154.17 60 214.17109.85/105,311video   video   video   
26.7/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha150.55 102 4.00 999 252.55148.23/142,110video   
27.8/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha177.42 104 166.57 108 274.57170.25/163,29video   video   video   

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha93.72 0 91.34 0 91.34 75video   video   
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha93.33 0 92.14 0 92.140.80/0,968video   video   
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.93.48 2 90.18 2 92.180.84/0,962video   video   
4.1/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha96.41 0 92.43 0 92.431.09/1,257video   video   
5. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha91.25 2 90.61 2 92.611.27/1,453video   video   
6.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice96.43 0 94.33 0 94.332.99/3,349video   video   
7.2/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha93.86 0 96.88 0 96.885.54/6,146video   video   video   
8. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.92.71 0 94.69 4 98.697.35/8,043video   video   
9. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha90.55 0 89.58 50 139.5848.24/52,840video   video   
10. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha86.16 0 88.90 52 140.9049.56/54,337video   video   
11. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.96.45 0 94.58 2 96.455.11/5,635video   video   
12.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus97.29 0 101.81 50 97.295.95/6,533video   video   video   
13.3/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.96.89 2 95.52 2 97.526.18/6,831video   video   video   
14. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice93.07 58 90.77 8 98.777.43/8,129video   video   
15. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.99.14 0 95.67 56 99.147.80/8,527video   video   video   
16.2/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy99.84 0 99.99 6 99.848.50/9,325video   video   
17.4/U23BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.100.17 0 99.86 4 100.178.83/9,723video   video   
18.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB113.69 0 99.91 2 101.9110.57/11,621video   video   
19.5/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha101.21 52 97.92 4 101.9210.58/11,619video   video   
20.2/VMBÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha102.79 0 103.61 50 102.7911.45/12,517video   video   
21.6/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha100.05 4 104.54 6 104.0512.71/13,915video   video   video   
22. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky104.52 2 100.35 4 104.3513.01/14,214video   video   
23.3/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky105.81 2 104.36 102 107.8116.47/18,013video   video   
24. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha109.08 4 107.96 0 107.9616.62/18,212video   video   
25.7/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava106.06 4 103.15 6 109.1517.81/19,511video   video   
26.8/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí106.61 4 110.55 2 110.6119.27/21,110video   video   
27.9/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec105.76 154 109.06 2 111.0619.72/21,69video   video   video   
28.4/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha113.01 4 113.88 4 117.0125.67/28,18video   video   
29.10/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB111.62 6 111.77 8 117.6226.28/28,87video   video   
30.11/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha123.28 4 112.81 6 118.8127.47/30,16video   video   
31.5/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy109.60 10 111.80 56 119.6028.26/30,95video   video   
32.6/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky114.24 58 112.57 8 120.5729.23/32,04video   video   
33. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice108.22 156 115.57 6 121.5730.23/33,13video   video   video   
34.12/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha123.50 4 128.49 8 127.5036.16/39,62video   video   
35.7/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha115.79 16 108.67 104 131.7940.45/44,31video   video   video   
36.8/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha100.81 58 102.95 152 158.8167.47/73,90video   video   video   video   
37.9/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha101.13 156 110.91 62 172.9181.57/89,30video   video   video   video   video   
38.2/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha124.39 54 127.20 54 178.3987.05/95,30video   video   video   video   
39.10/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz126.23 56 122.61 106 182.2390.89/99,50video   video   video   
  ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0video   video   
  KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
 
1. JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
122.49 4 129.09 4 133.09 75video   video   
2. VOJTOVÁ Veronika
MAŠEK Jan
1990
1978
USK Pha
USK Pha
141.48 106 139.69 6 145.6912.60/9,568video   video   
3. FOLTYSOVÁ Sabina
VRZÁŇ Jakub
1996
1987
MT USK Pha
USK Pha
136.97 160 141.22 8 149.2216.13/12,162video   video   
4.1/U23LERCH Adam
MATULKOVÁ Jana
1998
1996
Dukla B.
Dukla B.
158.12 60 148.42 354 502.42369.33/277,557video   video   
5.2/U23ROUSEK Tomáš
MRÁZKOVÁ Mária
1997
1996
2 KK Opava
KK Opava
149.36 254 155.59 416 571.59438.50/329,553video   video   video   
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3