2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod

07.05.2017   USD Želiv
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.123.60 2 122.86 8 130.86 75
2.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha130.38 6 125.87 8 133.873.01/2,368
3.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno140.94 156 129.97 6 135.975.11/3,962
4.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno189.38 8 141.26 8 149.2618.40/14,157
5.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc148.76 66 139.89 10 149.8919.03/14,553
6.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno138.46 166 158.07 16 174.0743.21/33,049
7.2/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha233.27 66 208.53 20 228.5397.67/74,646
8. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.142.47 12 146.46 106 252.46121.60/92,943
9.3/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.133.71 106 122.29 204 326.29195.43/149,340
10.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava178.25 112 206.53 314 520.53389.67/297,837
11.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc134.51 366 4.00 999 500.51369.65/282,535
  HEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha105.65 4 102.31 0 102.31 75
2. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha104.36 0 101.59 4 105.593.28/3,268
3. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.102.26 2 101.56 6 107.565.25/5,162
4.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha105.74 0 104.17 4 108.175.86/5,757
5.1/U23ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha109.52 2 109.23 2 111.238.92/8,753
6.2/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha106.13 0 104.87 8 112.8710.56/10,349
7.2/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.108.42 4 112.98 0 112.9810.67/10,446
8. RAK Tomáš 1989 MT Dukla B.100.18 0 103.47 10 113.4711.16/10,943
9.3/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.107.50 2 115.69 0 115.6913.38/13,140
10.4/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc107.08 2 104.73 52 156.7354.42/53,237
11.5/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB109.43 6 103.88 8 111.889.57/9,435
12.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha113.52 2 110.20 2 112.209.89/9,733
13.6/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha108.96 4 113.91 64 112.9610.65/10,431
14.3/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha115.40 6 109.54 4 113.5411.23/11,029
15. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha110.38 4 108.71 6 114.3812.07/11,827
16. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.111.27 8 107.55 8 115.5513.24/12,925
17. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha112.73 4 121.88 58 116.7314.42/14,123
18.3/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha112.03 6 113.00 4 117.0014.69/14,421
19.4/DSNOVOTNÝ Petr 2000 2+ Olomouc125.29 12 115.48 2 117.4815.17/14,819
20.7/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.113.47 52 111.39 8 119.3917.08/16,717
21.4/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.124.04 108 115.57 6 121.5719.26/18,815
22. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha118.13 6 115.91 6 121.9119.60/19,214
23.5/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn114.50 8 116.51 8 122.5020.19/19,713
24.1/DMLERCH Eduard 2002 2+ Roudnice122.07 360 125.16 0 125.1622.85/22,312
25.5/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK132.68 6 137.23 4 138.6836.37/35,511
26.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha157.40 10 137.83 4 141.8339.52/38,610
27.8/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha117.97 158 135.70 8 143.7041.39/40,59
28.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja146.78 12 151.04 56 158.7856.47/55,28
29.9/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc122.92 54 125.73 106 176.9274.61/72,97
30.2/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.139.77 254 123.53 62 185.5383.22/81,36
31.3/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk131.79 58 142.33 58 189.7987.48/85,55
32.4/DMLHOTA Kryštof 2002 3+ USK Pha135.25 356 128.05 62 190.0587.74/85,84
33.2/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha131.39 162 139.81 58 197.8195.50/93,33
34.5/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc175.62 62 142.74 58 200.7498.43/96,22
35.10/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha128.57 102 140.75 156 230.57128.26/125,41
36.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc150.98 106 133.17 108 241.17138.86/135,70
37.6/DMJANŮ Filip 2002 3+ Olomouc138.37 106 165.70 204 244.37142.06/138,90
38.7/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava141.16 110 131.64 260 251.16148.85/145,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
112.63 6 109.42 2 111.42 75
2. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
111.54 2 109.56 4 113.562.14/1,968
3.1/U23HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
132.64 10 117.30 0 117.305.88/5,362
4. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
119.94 4 116.55 6 122.5511.13/10,057
5.2/U23MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
127.98 4 122.58 2 124.5813.16/11,853
6.3/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
136.34 6 129.17 6 135.1723.75/21,349
7. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
140.56 6 143.65 18 161.6550.23/45,146
8.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
160.15 14 148.75 14 162.7551.33/46,143
9.1/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
135.77 10 130.26 60 190.2678.84/70,840
10.4/U23ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
140.36 6 123.96 258 381.96270.54/242,837
11.5/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
USK Pha
149.86 60 4.00 999 209.8698.44/88,435
12. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
175.74 66 121.20 310 241.74130.32/117,033
  SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
1.00 999 4.00 999 999.00 31

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha126.49 0 111.39 0 111.39 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha111.09 2 112.07 0 112.070.68/0,668
3.2/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha118.98 8 113.45 4 117.456.06/5,462
4.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec124.24 2 116.18 2 118.186.79/6,157
5.3/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice116.43 4 113.38 6 119.387.99/7,253
6.4/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno122.84 4 117.82 2 119.828.43/7,649
7.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha119.71 4 120.78 6 126.7815.39/13,846
8.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.109.28 2 113.37 56 169.3757.98/52,143
9.5/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.124.42 0 124.97 52 176.9765.58/58,940
10.2/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice122.63 4 125.45 104 229.45118.06/106,037
11. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha115.06 54 111.42 2 113.422.03/1,835
12.2/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha129.51 152 118.11 4 122.1110.72/9,633
13.6/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha121.92 58 121.09 2 123.0911.70/10,531
14.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno132.45 50 121.92 2 123.9212.53/11,229
15.7/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.117.91 54 117.12 10 127.1215.73/14,127
16. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.116.80 58 120.31 8 128.3116.92/15,225
17.8/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy142.32 52 129.92 4 133.9222.53/20,223
18.4/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava148.46 10 149.40 56 158.4647.07/42,321
19.5/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava135.49 54 121.15 54 175.1563.76/57,219
20.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno144.81 60 169.59 8 177.5966.20/59,417
21.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc157.46 54 128.59 52 180.5969.20/62,115
22.6/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha127.64 58 148.68 56 185.6474.25/66,714
23.7/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor149.55 110 134.79 58 192.7981.40/73,113
24.4/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc157.26 54 122.62 312 211.2699.87/89,712
25. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice142.90 208 4.00 999 350.90239.51/215,011
  KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha96.18 0 91.74 0 91.74 75
2.1/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha101.16 0 96.19 0 96.194.45/4,968
3. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha100.86 0 96.93 0 96.935.19/5,762
4. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha94.42 0 96.95 0 96.955.21/5,757
5. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha95.78 0 95.09 2 97.095.35/5,853
6. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha95.23 4 97.15 0 97.155.41/5,949
7. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.101.58 0 97.37 4 101.379.63/10,546
8.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice98.36 4 97.60 4 101.609.86/10,743
9. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.101.11 0 99.66 12 111.6619.92/21,740
10. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice97.35 2 98.74 60 158.7467.00/73,037
11. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.0.00 999 98.45 0 98.456.71/7,335
12.2/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.101.94 2 101.37 6 103.9412.20/13,333
13.2/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha104.13 0 111.88 114 104.1312.39/13,531
14. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.100.19 4 4.00 999 104.1912.45/13,629
15.3/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha106.51 52 102.24 2 104.2412.50/13,627
16.4/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava115.11 154 102.91 2 104.9113.17/14,425
17.5/U23BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.105.58 0 109.61 50 105.5813.84/15,123
18. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha106.05 0 113.96 4 106.0514.31/15,621
19. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc111.43 6 104.11 2 106.1114.37/15,719
20.6/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha106.34 2 102.90 50 108.3416.60/18,117
21.3/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy103.41 6 104.07 50 109.4117.67/19,315
22.7/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí106.41 4 102.65 158 110.4118.67/20,414
23. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky110.21 8 104.52 6 110.5218.78/20,513
24.1/VMBÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha109.83 2 108.69 2 110.6918.95/20,712
25. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice111.00 0 118.53 56 111.0019.26/21,011
26.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB105.10 54 105.62 6 111.6219.88/21,710
27.4/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy112.06 2 104.24 8 112.2420.50/22,39
28.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus102.23 106 110.00 4 114.0022.26/24,38
29.8/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha112.43 2 113.92 8 114.4322.69/24,77
30.5/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz125.35 2 112.44 2 114.4422.70/24,76
31.9/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec112.23 4 109.89 104 116.2324.49/26,75
32.6/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky112.51 4 112.30 160 116.5124.77/27,04
33.10/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB117.65 8 118.65 4 122.6530.91/33,73
34.7/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky121.51 10 121.22 4 125.2233.48/36,52
35.11/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha117.58 108 123.96 8 131.9640.22/43,81
36.2/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha134.83 104 130.28 6 136.2844.54/48,60
37.12/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha0.00 999 130.29 6 136.2944.55/48,60
38.8/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha0.00 999 139.72 10 149.7257.98/63,20
39.9/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha108.48 56 110.07 260 164.4872.74/79,30
40.10/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha110.13 62 119.36 60 172.1380.39/87,60
41.11/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha120.89 58 4.00 999 178.8987.15/95,00

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. FOLTYSOVÁ Sabina
VRZÁŇ Jakub
1996
1987
MT USK Pha
USK Pha
134.30 108 133.75 8 141.75 75
2. JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
120.68 106 147.13 6 153.1311.38/8,068
3. VOJTOVÁ Veronika
MAŠEK Jan
1990
1978
USK Pha
USK Pha
138.38 8 127.68 56 183.6841.93/29,662
4.1/U23LERCH Adam
MATULKOVÁ Jana
1998
1996
Dukla B.
Dukla B.
155.15 20 148.74 66 214.7472.99/51,557
5.2/U23ROUSEK Tomáš
MRÁZKOVÁ Mária
1997
1996
2 KK Opava
KK Opava
179.92 58 167.92 168 335.92194.17/137,053
Oddíl