vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nominace na MSJ 2014 v Austrálii

započítávány jsou tyto závody:
A - 10. ČP ve slalomu + MČR seniorů v Troji, 11.08.2013
B - 11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně, 31.08.2013
C - 12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně, 01.09.2013
D - MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech, 21.09.2013
E - Pořadí nominace do RDJ 2013, bodování 9,7,6,5,4,3,2,1
F - Bonifikace za medaile na MSj a MEj 2013, bodování MSj-3, MEj-2

bodování: 9,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 1996-1999
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Matula Roman, 1996Univerzitní sportovní klub Praha1 / 91 / 91 / 91 / 91 / 9-27
2. Chaloupka Václav, 1998UP Olomouc5 / 42 / 72 / 72 / 73 / 6-21
3. Heger Tomáš, 1998KVS Hradec Králové2 / 75 / 45 / 43 / 62 / 7-20
4. Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha-3 / 63 / 65 / 44 / 5-17
5. Lerch Adam, 1998TJ Ohře Klášterec4 / 54 / 54 / 57 / 26 / 3-15
Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha3 / 6-6 / 34 / 55 / 4-15
7. Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha6 / 36 / 37 / 2-7 / 2-8
8. Kuna Václav, 1998SK VS Č. Budějovice-7 / 28 / 1-8 / 1-4
Cepek Matěj, 1998SK VS Č. Budějovice-8 / 1-6 / 3--4
10. Kristek Václav, 1996TJ Valašské Meziříčí---8 / 1--1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno2 / 71 / 91 / 91 / 91 / 9-27
2. Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky1 / 92 / 72 / 72 / 72 / 72 / 326
3. Matulková Jana, 1996SK VS Č. Budějovice5 / 43 / 63 / 64 / 53 / 63 / 220
4. Čekalová Bára, 1998TJ Ohře Klášterec3 / 65 / 44 / 55 / 44 / 5-16
5. Košárková Barbora, 1996KK Opava4 / 54 / 55 / 46 / 35 / 4-14
6. Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.---3 / 6--6
7. Fialová Veronika, 1998UP Olomouc---8 / 16 / 3-4
8. Bayerová Barbora, 1998TJ Valašské Meziříčí---7 / 2--2

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
1 / 93 / 61 / 93 / 61 / 9-27
2. Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
-1 / 92 / 71 / 92 / 7-25
3. Mrůzek Vojta, 1998
Kašpar Albert, 1998
KK Opava
KK Opava
2 / 72 / 73 / 62 / 73 / 6-21
4. Kořínek Vilém, 1999
Lhota Matyáš, 1999
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 64 / 54 / 5-4 / 5-16
5. Kořínek Vilém, 1999
Příhoda Matouš, 1998
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
---4 / 5--5
6. Kuna Václav, 1998
Cepek Matěj, 1998
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
---5 / 4--4

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Šupolík Pavel, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky2 / 71 / 91 / 93 / 61 / 9-27
2. Šodek Petr, 1998Univerzitní sportovní klub Praha1 / 94 / 55 / 42 / 72 / 7-23
3. Maikranz Alexandr, 1997Mittal Ostrava4 / 53 / 63 / 67 / 23 / 6-18
4. Rousek Tomáš, 1997KK Opava--4 / 51 / 97 / 2-16
5. Petřík Matouš, 1997Univerzitní sportovní klub Praha-2 / 76 / 34 / 58 / 1-15
6. Matějka Michael, 1997Univerzitní sportovní klub Praha--2 / 76 / 35 / 4-14
7. Štětka Matěj, 1996SK VS Č. Budějovice5 / 45 / 47 / 2-4 / 5-13
8. Kraus Filip, 1997TJ ČSAD Plzeň3 / 6-8 / 15 / 4--11
9. Zapletal Vojtěch, 1998DUKLA Brandýs-6 / 3--6 / 3-6
10. Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha-7 / 2----2
11. Kořínek Vilém, 1999Univerzitní sportovní klub Praha-8 / 1----1
Mrázek Jan, 1998KK Opava---8 / 1--1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Fišerová Tereza, 1998Klub Kanoistika Roudnice n.L.1 / 95 / 42 / 71 / 91 / 9-27
2. Foltysová Sabina, 1996KK Opava3 / 61 / 91 / 94 / 54 / 5-24
3. Mrázková Mária, 1996KK Opava2 / 72 / 74 / 55 / 47 / 2-19
Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky4 / 54 / 53 / 62 / 73 / 6-19
5. Satková Martina, 1998Kanoe Klub Spoj Brno6 / 33 / 65 / 46 / 35 / 4-14
6. Pospíchalová Simona, 1997TJ DNT VS Kadaň5 / 46 / 36 / 33 / 66 / 3-13
7. Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha----2 / 71 / 310
8. Hricová Klára, 1999UP Olomouc7 / 27 / 2-8 / 18 / 1-5
9. Čekalová Bára, 1998TJ Ohře Klášterec8 / 1-8 / 1---2
Matulková Jana, 1996SK VS Č. Budějovice--7 / 2---2
Brožová Tereza, 1996KK Opava---7 / 2--2
12. Osifová Hana, 1997Mittal Ostrava-8 / 1----1
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3