vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně

31.08.2013   Lipno
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.104.46 4 105.04 0 105.04 75/75
2. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB109.55 0 107.38 2 109.384.34/4,168/75
3. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha106.22 2 106.65 4 110.655.61/5,362/75
4. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha106.86 2 105.00 6 111.005.96/5,757/75
5. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha113.25 0 109.00 2 111.005.96/5,753/75
6. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.106.01 6 105.29 6 111.296.25/6,049/75
7. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha105.88 2 112.32 0 112.327.28/6,946/75
8. MRÚZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.114.22 0 110.59 2 112.597.55/7,243/75
9. HAVLÍČEK Jan 1982 3 USK Pha111.10 2 114.64 10 124.6419.60/18,70/68
10. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha107.67 2 109.41 54 163.4158.37/55,640/62
11. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha114.11 52 105.70 0 105.700.66/0,637/62
12. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja114.01 2 107.45 2 109.454.41/4,235/62
13. MATULA Roman 1996 1 USK Pha115.88 2 110.88 0 110.885.84/5,633/62
14. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB113.59 2 111.69 0 111.696.65/6,331/62
15. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha116.78 6 110.36 2 112.367.32/7,029/62
16. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc115.66 0 112.56 0 112.567.52/7,227/57
17. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK123.16 102 112.99 0 112.997.95/7,625/53
18. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.107.68 50 107.44 6 113.448.40/8,023/53
19. HRADÍLEK Václav 1982 3 USK Pha115.05 2 111.70 2 113.708.66/8,20/53
20. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc119.15 0 110.31 4 114.319.27/8,821/49
21. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha116.95 6 112.93 2 114.939.89/9,419/46
22. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV113.08 2 129.88 2 115.0810.04/9,617/43
23. LERCH Adam 1998 2 Klášter.117.38 0 111.70 4 115.7010.66/10,115/40
24. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB120.68 4 114.58 2 116.5811.54/11,00/37
25. PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB119.35 2 115.24 2 117.2412.20/11,60/35
26. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK115.64 2 115.47 2 117.4712.43/11,814/33
27. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB115.69 2 119.00 104 117.6912.65/12,013/31
28. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.115.83 2 115.32 4 117.8312.79/12,212/29
29. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.117.96 0 117.68 6 117.9612.92/12,311/29
30. BUCHNAR Vladimír 1976 2 S.Žižkov122.50 0 116.64 2 118.6413.60/12,90/27
31. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja117.25 4 115.25 4 119.2514.21/13,510/25
32. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.116.49 4 117.99 6 120.4915.45/14,79/23
33. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha123.18 0 121.38 0 121.3816.34/15,68/21
34. FRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.123.13 54 115.13 8 123.1318.09/17,20/19
35. VLADAŘ Marek 1981 3 121.16 2 121.40 56 123.1618.12/17,30/17
36. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov121.26 4 119.49 4 123.4918.45/17,67/15
37. PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy122.90 2 0.00 999 124.9019.86/18,90/14
38. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB123.24 106 119.30 6 125.3020.26/19,36/13
39. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha123.34 2 126.85 2 125.3420.30/19,30/12
40. KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB127.22 58 123.35 2 125.3520.31/19,30/11
41. KAŠPAR Martin 1967 2 S.Žižkov125.48 6 123.15 4 127.1522.11/21,00/10
42. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.122.92 6 113.31 52 128.9223.88/22,75/9
43. CHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK127.29 54 132.94 4 136.9431.90/30,44/8
44. CEPEK Matěj 1998 3 SKVS ČB149.43 8 134.17 104 157.4352.39/49,90/7
45. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha116.81 54 115.32 54 169.3264.28/61,23/6
46. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha123.16 54 117.84 58 175.8470.80/67,42/5
47. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn169.96 10 173.51 62 179.9674.92/71,30/4
48. NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc125.34 58 114.61 256 183.3478.30/74,50/3
49. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK135.42 52 132.38 104 187.4282.38/78,40/2
50. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha109.70 2 108.56 0 108.56 75/75
2. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice109.83 0 106.97 2 108.970.41/0,468/75
3. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.114.09 0 111.72 0 111.723.16/2,962/75
4. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.115.05 0 111.96 4 115.967.40/6,857/75
5. SADILOVÁ Marcela 1967 2+ Dukla B.120.56 0 116.62 0 116.628.06/7,453/75
6. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava118.13 6 117.40 0 117.408.84/8,149/68
7. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK127.50 2 117.71 0 117.719.15/8,446/68
8. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava129.73 0 121.87 2 123.8715.31/14,143/68
9. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí119.97 0 120.75 4 124.7516.19/14,940/62
10. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.132.27 2 126.84 2 128.8420.28/18,737/57
11. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno135.74 56 118.74 4 122.7414.18/13,135/53
12. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy125.51 52 121.75 2 123.7515.19/14,033/49
13. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice122.07 52 117.20 8 125.2016.64/15,331/49
14. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň139.65 4 128.42 0 128.4219.86/18,329/49
15. BENEŠOVÁ Martina 1986 2 Sušice127.30 106 126.32 4 130.3221.76/20,027/46
16. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV136.75 52 130.71 2 132.7124.15/22,225/43
17. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc144.16 54 133.42 6 139.4230.86/28,423/40
18. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy136.42 4 136.09 8 140.4231.86/29,321/37
19. OSIFOVÁ Hana 1997 3 Ostrava151.49 8 139.38 2 141.3832.82/30,20/35
20. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha137.68 4 129.86 54 141.6833.12/30,519/33
21. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.140.63 2 132.51 54 142.6334.07/31,417/31
22. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB143.30 2 130.38 252 145.3036.74/33,815/29
23. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ SKVS ČB150.17 10 145.88 2 147.8839.32/36,214/27
24. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.153.42 4 158.05 2 157.4248.86/45,00/25
25. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice142.00 50 124.45 54 178.4569.89/64,413/23
26. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh137.68 50 146.99 52 187.6879.12/72,90/21
27. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn137.39 54 150.89 50 191.3982.83/76,30/19
28. ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha148.41 102 139.89 54 193.8985.33/78,60/17
29. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB147.17 52 140.68 54 194.6886.12/79,312/15
30. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha134.12 106 146.45 60 206.4597.89/90,20/14
31. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc213.98 106 157.58 54 211.58103.02/94,90/13
32. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha143.54 156 136.01 104 240.01131.45/121,111/12
33. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc157.96 150 157.02 108 265.02156.46/144,10/11
34. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
108.96 6 108.81 0 108.81 60/60
2. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
111.03 0 111.02 0 111.022.21/2,053/60
3. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
120.63 4 116.16 0 116.167.35/6,847/60
4. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
118.94 4 115.72 2 117.728.91/8,242/60
5. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
118.23 2 116.67 4 120.6711.86/10,938/60
6. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
126.79 2 123.98 0 123.9815.17/13,934/60
7. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
121.51 2 122.14 2 124.1415.33/14,10/53
8. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
126.88 2 125.19 2 127.1918.38/16,931/47
9. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
126.41 2 128.20 4 132.2023.39/21,528/42
10. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
112.18 4 113.52 50 163.5254.71/50,325/38
11. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
128.13 6 125.88 0 125.8817.07/15,722/38
12. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
131.47 8 122.38 4 126.3817.57/16,120/34
13. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
124.67 6 124.69 4 128.6919.88/18,318/34
14. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
140.23 8 132.11 8 140.1131.30/28,816/31
15. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
152.45 8 0.00 999 160.4551.64/47,50/28
16. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
162.07 4 146.84 52 166.0757.26/52,60/25
17. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
128.88 52 129.08 106 180.8872.07/66,214/22
18. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
1 USK Pha
USK Pha
139.31 52 147.39 52 191.3182.50/75,812/20
19. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
142.64 54 141.65 202 196.6487.83/80,70/20
20. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
187.32 306 168.45 160 328.45219.64/201,910/18

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec100.49 0 96.19 0 96.19 75/75
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.100.36 0 97.15 0 97.150.96/1,068/75
3. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.100.21 0 97.52 0 97.521.33/1,462/75
4. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha98.35 0 97.83 2 99.833.64/3,857/75
5. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha95.90 0 94.08 6 100.083.89/4,053/75
6. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus99.31 2 98.15 2 100.153.96/4,149/75
7. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod100.72 0 100.81 0 100.814.62/4,846/75
8. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha101.06 2 102.19 0 102.196.00/6,243/68
9. KUBRIČAN Pavel 1983 2 USK Pha102.47 0 102.44 2 104.448.25/8,640/68
10. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha98.99 2 100.54 52 152.5456.35/58,637/62
11. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec100.85 4 101.86 0 101.865.67/5,935/62
12. MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.103.15 0 98.52 4 102.526.33/6,633/62
13. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB102.58 2 100.75 2 102.756.56/6,831/57
14. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava108.24 2 103.24 0 103.247.05/7,329/53
15. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.106.04 54 103.43 0 103.437.24/7,527/49
16. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc106.47 0 103.90 0 103.907.71/8,025/49
17. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc102.07 2 103.70 4 104.077.88/8,223/46
18. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc102.90 4 102.08 2 104.087.89/8,20/46
19. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy106.83 0 104.42 0 104.428.23/8,621/43
20. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha107.40 0 104.53 2 106.5310.34/10,719/40
21. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha107.00 0 113.30 4 107.0010.81/11,20/37
22. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha105.35 2 104.32 50 107.3511.16/11,617/35
23. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov108.12 0 109.77 2 108.1211.93/12,415/35
24. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus111.56 2 108.48 0 108.4812.29/12,814/33
25. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha106.56 2 106.86 10 108.5612.37/12,913/31
26. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava108.11 100 108.97 0 108.9712.78/13,312/29
27. ŽÁK Jiří 1986 3 KK Opava107.01 2 110.53 52 109.0112.82/13,30/27
28. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec111.04 0 107.26 2 109.2613.07/13,60/25
29. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy109.52 0 109.79 4 109.5213.33/13,911/23
30. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava105.76 4 116.16 8 109.7613.57/14,110/21
31. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí106.40 4 107.08 10 110.4014.21/14,89/19
32. MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB111.23 6 108.44 2 110.4414.25/14,80/17
33. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.110.49 0 106.61 52 110.4914.30/14,98/15
34. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.108.52 2 107.13 52 110.5214.33/14,97/14
35. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha113.26 2 108.86 2 110.8614.67/15,30/13
36. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha110.99 0 0.00 0 110.9914.80/15,46/12
37. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice121.81 6 111.35 0 111.3515.16/15,80/11
38. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh109.54 4 107.36 4 111.3615.17/15,80/10
39. ŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB107.84 4 107.55 4 111.5515.36/16,05/9
40. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy112.90 2 107.57 4 111.5715.38/16,00/8
41. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.111.77 0 111.72 56 111.7715.58/16,24/7
42. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.109.97 2 117.56 6 111.9715.78/16,40/6
43. TAIŠL Filip 1976 2 Sušice108.07 4 105.32 58 112.0715.88/16,53/5
44. LÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.110.52 2 111.84 52 112.5216.33/17,00/4
45. HAPÁK Michal 1993 Sušice-8112.88 0 112.10 2 112.8816.69/17,40/3
46. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB111.02 2 107.83 6 113.0216.83/17,50/3
47. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha119.94 2 111.14 2 113.1416.95/17,60/2
48. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB105.24 8 115.66 50 113.2417.05/17,72/1
49. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha113.34 0 128.63 8 113.3417.15/17,80/0
50. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz107.48 6 113.78 6 113.4817.29/18,01/0
51. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB111.54 2 109.36 50 113.5417.35/18,00/0
52. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha109.55 4 112.75 52 113.5517.36/18,00/0
53. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava117.43 50 111.56 2 113.5617.37/18,10/0
54. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa111.58 2 112.84 56 113.5817.39/18,10/0
55. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava109.77 4 116.02 8 113.7717.58/18,30/0
56. ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus110.59 6 107.83 6 113.8317.64/18,30/0
57. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava111.29 58 109.98 4 113.9817.79/18,50/0
58. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy114.30 0 114.07 0 114.0717.88/18,60/0
59. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha114.22 0 107.69 56 114.2218.03/18,70/0
60. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava112.94 102 111.00 4 115.0018.81/19,60/0
61. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice113.49 2 115.53 8 115.4919.30/20,10/0
62. RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.121.63 4 113.57 2 115.5719.38/20,10/0
63. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK115.96 0 117.42 2 115.9619.77/20,60/0
64. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky114.37 2 102.70 52 116.3720.18/21,00/0
65. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB116.04 2 123.55 4 118.0421.85/22,70/0
66. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava118.15 0 109.28 50 118.1521.96/22,80/0
67. BLAHNÍK Vojtěch 1981 2 Sláv.KV117.99 2 124.32 4 119.9923.80/24,70/0
68. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky129.84 52 116.33 4 120.3324.14/25,10/0
69. KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice117.27 4 120.65 62 121.2725.08/26,10/0
70. GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice120.31 2 0.00 999 122.3126.12/27,20/0
71. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice119.62 4 108.60 104 123.6227.43/28,50/0
72. ŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB135.54 0 122.49 2 124.4928.30/29,40/0
73. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.124.34 100 124.08 2 126.0829.89/31,10/0
74. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim124.95 4 122.65 4 126.6530.46/31,70/0
75. KLABAN Martin 1997 3 KK Opava121.57 102 127.12 2 129.1232.93/34,20/0
76. KYSELA David 1977 2 Kralupy143.74 52 127.92 4 131.9235.73/37,10/0
77. HAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh131.84 2 132.31 2 133.8437.65/39,10/0
78. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV133.37 2 135.28 6 135.3739.18/40,70/0
79. WALLISCH Vít 1999 3 USK Pha129.38 6 137.92 54 135.3839.19/40,70/0
80. ŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa133.48 52 132.60 4 136.6040.41/42,00/0
81. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc145.17 0 139.47 8 145.1748.98/50,90/0
82. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc147.58 100 134.63 52 186.6390.44/94,00/0
83. TESAŘ Robert 1972 3 SKVS ČB131.16 56 0.00 999 187.1690.97/94,60/0
84. SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK138.66 102 137.44 52 189.4493.25/96,90/0
85. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.163.67 156 167.64 102 269.64173.45/180,30/0
86. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
87. HÁJEK Roman 1963 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
88. KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
89. MAIKRANZ Petr 1967 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
90. HEK Jan 1979 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
91. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno151.83 56 125.81 2 127.81 60/60
2. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha124.33 54 123.74 6 129.741.93/1,553/53
3. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy146.53 4 128.51 2 130.512.70/2,147/53
4. MATULKOVÁ Jana 1996 1 SKVS ČB129.90 4 135.08 6 141.0813.27/10,442/53
5. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK153.01 52 138.78 4 142.7814.97/11,738/53
6. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha151.27 4 140.10 58 198.1070.29/55,034/53
7. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava173.81 160 156.66 104 260.66132.85/103,931/47
8. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.156.30 58 151.28 158 309.28181.47/142,028/42
  PLAŠILOVÁ Martina 1985 2 S.Žižkov0.00 999 0.00 0 0.00 0/0
  ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh0.00 999 0.00 0 0.00 0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3