vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

10. ČP ve slalomu + MČR seniorů v Troji

11.08.2013   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha97.49 0 93.88 0 93.88 75
2. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.92.89 0 94.64 0 94.640.76/0,868
3. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.97.58 0 94.65 0 94.650.77/0,862
4. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha91.53 0 91.16 4 95.161.28/1,457
5. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha96.77 4 95.53 0 95.531.65/1,853
6. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.96.12 0 96.31 0 96.312.43/2,649
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha100.44 0 96.67 0 96.672.79/3,046
8. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.102.62 0 99.58 0 99.585.70/6,143
9. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha103.14 0 98.56 2 100.566.68/7,140
10. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja102.33 0 103.54 2 105.5411.66/12,437
11. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha106.19 6 99.75 2 101.757.87/8,435
12. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha104.65 6 102.78 0 102.788.90/9,533
13. MRÚZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.103.71 0 105.30 2 103.719.83/10,531
14. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB106.83 50 104.50 0 104.5010.62/11,329
15. MATULA Roman 1996 1 USK Pha109.50 2 105.38 0 105.3811.50/12,227
16. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB115.01 4 104.31 2 106.3112.43/13,225
17. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB110.62 6 104.36 2 106.3612.48/13,323
18. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK107.69 0 112.87 2 107.6913.81/14,721
19. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc112.73 2 107.26 2 109.2615.38/16,419
20. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.109.78 0 116.35 56 109.7815.90/16,917
21. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha116.55 2 102.19 8 110.1916.31/17,415
22. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.121.96 56 108.80 2 110.8016.92/18,014
23. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK112.89 0 110.90 0 110.9017.02/18,113
24. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha113.29 0 109.19 2 111.1917.31/18,412
25. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja112.49 2 111.19 2 113.1919.31/20,611
26. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV113.62 2 111.28 2 113.2819.40/20,710
27. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha111.89 4 109.38 4 113.3819.50/20,89
28. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB111.29 4 109.15 6 115.1521.27/22,78
29. LERCH Adam 1998 2 Klášter.113.30 6 114.39 4 118.3924.51/26,17
30. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc118.80 0 110.73 8 118.7324.85/26,56
31. CHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK118.24 2 115.11 4 119.1125.23/26,95
32. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha126.79 8 117.61 4 121.6127.73/29,54
33. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.123.30 4 150.27 4 127.3033.42/35,63
34. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov146.68 10 129.05 2 131.0537.17/39,62
  SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.100.80 0 98.11 0 98.11 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha104.23 0 99.02 0 99.020.91/0,968
3. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice103.83 4 100.52 0 100.522.41/2,562
4. PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha112.44 2 101.82 0 101.823.71/3,857
5. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.109.68 0 105.76 2 107.769.65/9,853
6. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha108.13 0 103.11 6 109.1111.00/11,249
7. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice112.51 0 109.07 2 111.0712.96/13,246
8. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha109.93 0 107.31 4 111.3113.20/13,543
9. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 112.81 4 113.74 4 117.7419.63/20,040
10. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.112.57 4 112.80 50 162.8064.69/65,937
11. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava126.63 2 112.99 2 114.9916.88/17,235
12. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava115.59 2 115.43 0 115.4317.32/17,733
13. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí124.76 4 116.99 0 116.9918.88/19,231
14. SADILOVÁ Marcela 1967 2+ Dukla B.119.60 0 119.69 0 119.6021.49/21,929
15. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.119.82 0 0.00 999 119.8221.71/22,127
16. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK120.07 4 120.81 0 120.8122.70/23,125
17. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy115.86 6 124.65 0 121.8623.75/24,223
18. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň126.94 2 122.76 2 124.7626.65/27,221
19. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno119.12 6 136.59 2 125.1227.01/27,519
20. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice132.18 56 123.38 2 125.3827.27/27,817
21. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha124.53 2 127.60 4 126.5328.42/29,015
22. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.127.65 0 136.18 8 127.6529.54/30,114
23. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc133.83 0 129.13 2 131.1333.02/33,713
24. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha127.95 4 148.08 56 131.9533.84/34,512
25. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha130.83 2 125.42 8 132.8334.72/35,411
26. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy136.44 6 131.17 2 133.1735.06/35,710
27. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB127.42 6 132.10 2 133.4235.31/36,09
28. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV128.07 106 127.71 6 133.7135.60/36,38
29. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK148.35 0 134.89 4 138.8940.78/41,67
30. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.137.14 2 140.79 6 139.1441.03/41,86
  ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.0.00 999 0.00 0 999.00 0
  SLOVÁKOVÁ Petra 1986 2+ Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENEŠOVÁ Martina 1986 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
102.27 2 104.30 2 106.30 60
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
114.43 2 105.72 2 107.721.42/1,353
3. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
113.08 4 107.11 2 109.112.81/2,647
4. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
106.70 2 105.43 4 109.433.13/2,942
5. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
114.97 0 110.42 0 110.424.12/3,938
6. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
104.21 0 116.68 2 118.6812.38/11,634
7. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
117.83 4 117.14 4 121.1414.84/14,031
8. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
117.06 4 119.89 2 121.8915.59/14,728
9. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
117.24 6 121.16 8 129.1622.86/21,525
10. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
100.47 0 145.37 152 297.37191.07/179,722
11. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
119.90 8 0.00 999 127.9021.60/20,320
12. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
124.02 4 127.26 6 128.0221.72/20,418
13. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
130.58 2 123.96 6 129.9623.66/22,316
14. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
133.66 6 127.63 8 135.6329.33/27,614
15. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
130.59 6 123.80 54 136.5930.29/28,512
16. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
1 USK Pha
USK Pha
136.32 4 134.26 6 140.2633.96/31,910
17. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
134.73 6 146.80 64 140.7334.43/32,49
18. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
146.27 2 137.18 8 145.1838.88/36,68
19. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
171.02 14 159.65 4 163.6557.35/54,07
  MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.88.30 4 87.21 0 87.21 75
2. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha90.22 0 87.45 0 87.450.24/0,368
3. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.92.24 2 88.79 0 88.791.58/1,862
4. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha86.43 0 88.29 2 90.293.08/3,557
5. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec88.69 0 88.94 2 90.943.73/4,353
6. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.92.46 0 90.52 2 92.525.31/6,149
7. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha88.80 0 91.35 2 93.356.14/7,046
8. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha90.97 2 92.47 4 96.479.26/10,643
9. MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.90.46 2 93.35 4 97.3510.14/11,640
10. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha92.03 0 91.62 52 143.6256.41/64,737
11. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.96.93 4 89.14 2 91.143.93/4,535
12. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus92.47 2 91.39 0 91.394.18/4,833
13. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod107.48 0 93.71 0 93.716.50/7,531
14. KUBRIČAN Pavel 1983 2 USK Pha96.07 0 94.99 0 94.997.78/8,929
15. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.94.99 0 109.04 4 94.997.78/8,927
16. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno96.62 2 93.12 2 95.127.91/9,125
17. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava99.81 0 96.00 0 96.008.79/10,123
18. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha92.25 4 89.41 52 96.259.04/10,421
19. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha100.08 0 96.95 0 96.959.74/11,219
20. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB99.84 0 95.02 2 97.029.81/11,217
21. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec97.44 0 97.72 56 97.4410.23/11,715
22. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha101.16 2 99.03 2 101.0313.82/15,814
23. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB101.43 0 97.97 104 101.4314.22/16,313
24. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí102.03 0 99.51 2 101.5114.30/16,412
25. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy99.51 2 113.24 52 101.5114.30/16,411
26. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha101.23 6 101.91 0 101.9114.70/16,910
27. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy100.01 2 100.01 2 102.0114.80/17,09
28. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava103.42 6 102.08 0 102.0814.87/17,18
29. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.104.18 2 98.53 4 102.5315.32/17,67
30. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.103.85 0 102.79 0 102.7915.58/17,96
31. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc103.33 0 104.77 54 103.3316.12/18,55
32. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha101.81 2 107.32 54 103.8116.60/19,04
33. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc97.91 6 99.61 156 103.9116.70/19,13
34. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa100.78 4 100.94 4 104.7817.57/20,12
35. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov105.26 252 105.19 0 105.1917.98/20,61
36. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.111.92 152 106.95 0 106.9519.74/22,60
37. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz103.51 4 98.50 52 107.5120.30/23,30
38. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava102.54 6 104.43 4 108.4321.22/24,30
39. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha104.65 4 99.56 50 108.6521.44/24,60
40. ŠTĚTKA Matěj 1996 SKVS ČB110.47 0 107.32 2 109.3222.11/25,40
41. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava115.80 4 104.40 8 112.4025.19/28,90
  PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TAIŠL Filip 1976 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.134.80 4 117.51 0 117.51 60
2. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha120.07 6 119.42 0 119.421.91/1,653
3. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy138.43 6 126.13 2 128.1310.62/9,047
4. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno127.32 0 124.94 4 128.9411.43/9,742
5. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.160.20 10 144.11 4 148.1130.60/26,038
6. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava152.85 10 150.62 2 152.6235.11/29,934
7. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava173.80 4 156.86 2 158.8641.35/35,231
8. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha142.39 2 162.90 6 168.9051.39/43,728
9. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha167.80 8 182.50 2 184.5066.99/57,025
10. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK135.06 2 135.67 56 191.6774.16/63,122
11. MATULKOVÁ Jana 1996 1 SKVS ČB156.76 58 128.54 4 132.5415.03/12,820
  PLAŠILOVÁ Martina 1985 2 S.Žižkov0.00 999 0.00 0 999.00 0
  POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň0.00 999 0.00 0 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3