vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Nominace na MSJ ve Wausau, USA a MEJ v Solkanu

započítávány jsou tyto závody:
A - 2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava, 29.04.2012
B - 5. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy, 26.05.2012
C - 6. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy, 27.05.2012
D - 3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné, 02.06.2012
E - 4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné, 03.06.2012

bodování: 9,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 1994-1997
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Cepek Marek, 1994SK VS Č. Budějovice1 / 91 / 91 / 91 / 91 / 927
2. Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha2 / 73 / 63 / 64 / 52 / 720
3. Matula Roman, 1996TJ Kralupy, oddíl kanoistiky7 / 24 / 52 / 72 / 74 / 519
Mrůzek Jakub, 1995KK Opava3 / 62 / 77 / 23 / 63 / 619
5. Vlčnovský Vilém, 1994SK VS Č. Budějovice4 / 56 / 34 / 56 / 36 / 313
6. Pospíchal Radek, 1994SK VS Č. Budějovice5 / 48 / 15 / 47 / 25 / 412
7. Pexa Jakub, 1994Univerzitní sportovní klub Praha6 / 35 / 48 / 15 / 47 / 211
8. Svoboda Adam, 1994Univerzitní sportovní klub Praha-7 / 2-8 / 18 / 14
9. Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha--6 / 3--3
10. Zátopek Vladimír, 1995TJ Valašské Meziříčí8 / 1----1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Matulková Jana, 1996Vodácký oddíl Horšovský Týn2 / 71 / 91 / 91 / 92 / 727
2. Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky3 / 62 / 73 / 62 / 71 / 923
3. Košárková Barbora, 1996KK Opava1 / 93 / 65 / 43 / 63 / 621
4. Foltysová Sabina, 1996KK Opava4 / 54 / 52 / 74 / 55 / 417
5. Pospíchalová Simona, 1997TJ DNT VS Kadaň-5 / 44 / 55 / 44 / 514

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Rohan Lukáš, 1995
Svoboda Adam, 1994
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
8 / 11 / 91 / 91 / 92 / 727
2. Cepek Marek, 1994
Pospíchal Radek, 1994
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
1 / 92 / 72 / 7-1 / 925
3. Raška Jan, 1995
Šiman Matěj, 1995
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2 / 74 / 53 / 63 / 67 / 219
4. Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
3 / 63 / 65 / 44 / 55 / 417
Franek Jakub, 1995
Zátopek Vladimír, 1995
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
4 / 56 / 36 / 32 / 74 / 517
6. Větrovský Jan, 1997
Matějka Michael, 1997
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
6 / 35 / 44 / 56 / 33 / 615
7. Šrůma Radek, 1995
Choutka Jan, 1995
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
7 / 27 / 27 / 25 / 46 / 39
8. Peterka Adam, 1996
Pechlát Hynek, 1995
KK Rakovník
SK VS Č. Budějovice
5 / 4----4

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Binčík Petr, 1994DUKLA Brandýs1 / 93 / 61 / 94 / 51 / 927
2. Hošek Ondřej, 1995Kanoe Klub Spoj Brno3 / 62 / 72 / 71 / 95 / 423
3. Bahenský Matouš, 1994KK Opava2 / 78 / 17 / 22 / 72 / 721
Petříček Vojtěch, 1994TJ Loko Žatec4 / 51 / 93 / 63 / 63 / 621
5. Šedivý Jakub, 1994SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.5 / 44 / 54 / 56 / 3-14
6. Vašina Jiří, 1994Mittal Ostrava-5 / 4-7 / 24 / 511
7. Pechlát Hynek, 1995SK VS Č. Budějovice6 / 3-8 / 1-6 / 37
Urban Tomáš, 1994KK Opava--6 / 35 / 4-7
9. Raška Jan, 1995Univerzitní sportovní klub Praha7 / 26 / 3---5
Zvolánek Jan, 1995SK VS Č. Budějovice--5 / 4-8 / 15
11. Košík Michal, 1995SK Veselí nad Moravou8 / 17 / 2---3
Maikranz Alexandr, 1997Mittal Ostrava---8 / 17 / 23

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Galušková Karolína, 1995Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 91 / 91 / 91 / 91 / 927
2. Foltysová Sabina, 1996KK Opava2 / 72 / 74 / 52 / 72 / 721
3. Valíková Barbora, 1994DUKLA Brandýs3 / 6-2 / 73 / 63 / 619
4. Koblencová Anna, 1997TJ Kralupy, oddíl kanoistiky7 / 23 / 63 / 64 / 54 / 517
5. Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha8 / 14 / 55 / 45 / 45 / 413
6. Mrůzková Kateřina, 1995KK Opava4 / 55 / 46 / 3--12
7. Mrázková Mária, 1996KK Opava5 / 46 / 3-6 / 37 / 210
8. Klementová Sylvie, 1994SK VS Č. Budějovice6 / 3-8 / 17 / 26 / 38
9. Brožová Tereza, 1996KK Opava-7 / 27 / 2--4
10. Pospíchalová Simona, 1997TJ DNT VS Kadaň-8 / 1-8 / 18 / 13
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3