vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy

27.05.2012   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.108.92 2 107.15 0 107.15 75
2. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha109.90 2 105.54 2 107.540.39/0,468
3. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha109.55 4 107.05 2 109.051.90/1,862
4. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.110.63 2 109.07 0 109.071.92/1,857
5. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha112.06 4 110.04 0 110.042.89/2,753
6. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.112.12 0 109.35 2 111.354.20/3,949
7. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha112.73 4 111.60 4 115.608.45/7,946
8. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB116.44 0 116.75 4 120.7513.60/12,743
9. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha115.25 2 123.17 0 123.1716.02/15,040
10. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.112.00 2 114.05 52 166.0558.90/55,037
11. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha116.07 6 110.54 0 110.543.39/3,235
12. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.114.82 4 111.88 2 113.886.73/6,333
13. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy120.90 6 116.33 0 116.339.18/8,631
14. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja115.89 2 116.57 2 117.8910.74/10,029
15. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB123.52 210 115.91 2 117.9110.76/10,027
16. HOJDA Jakub 1993 1 Horš.Týn128.40 112 114.14 4 118.1410.99/10,325
17. ROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha112.40 6 110.86 52 118.4011.25/10,523
18. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.116.83 2 117.39 2 118.8311.68/10,921
19. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV127.16 0 117.52 2 119.5212.37/11,519
20. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.122.35 104 119.71 0 119.7112.56/11,717
21. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.129.03 58 119.79 0 119.7912.64/11,815
22. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.127.79 2 118.47 2 120.4713.32/12,414
23. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB115.72 6 117.74 4 121.7214.57/13,613
24. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB122.63 6 120.46 2 122.4615.31/14,312
25. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy123.22 0 149.13 54 123.2216.07/15,011
26. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha128.97 4 122.85 2 124.8517.70/16,510
27. KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja117.68 52 121.61 4 125.6118.46/17,29
28. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov132.53 6 125.64 4 129.6422.49/21,08
29. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha128.61 2 112.80 52 130.6123.46/21,97
30. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava124.81 6 127.78 202 130.8123.66/22,16
31. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha125.91 6 120.26 54 131.9124.76/23,15
32. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc127.25 6 128.32 4 132.3225.17/23,54
33. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK131.50 4 128.59 4 132.5925.44/23,73
34. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.154.70 56 160.18 2 162.1855.03/51,40
35. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha128.50 52 156.75 50 180.5073.35/68,52
36. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha114.54 0 109.88 0 109.88 75
2. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha117.71 0 110.85 0 110.850.97/0,968
3. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.118.45 0 111.64 2 113.643.76/3,462
4. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha113.01 0 113.91 0 113.914.03/3,757
5. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice114.50 0 113.95 0 113.954.07/3,753
6. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.122.31 2 118.27 0 118.278.39/7,649
7. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha119.19 0 118.63 0 118.638.75/8,046
8. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK124.85 4 120.42 0 120.4210.54/9,643
9. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.122.06 2 120.79 0 120.7910.91/9,940
10. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB125.72 2 128.90 102 230.90121.02/110,137
11. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy124.57 8 122.44 0 122.4412.56/11,435
12. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice158.26 8 127.13 0 127.1317.25/15,733
13. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava140.46 6 127.94 0 127.9418.06/16,431
14. HILGERTOVÁ Amálie 1997 2+ USK Pha131.83 10 126.46 2 128.4618.58/16,929
15. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí131.28 104 128.96 0 128.9619.08/17,427
16. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.143.48 8 129.37 2 131.3721.49/19,625
17. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice131.77 2 132.02 0 132.0222.14/20,123
18. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha132.95 6 132.06 4 136.0626.18/23,821
19. MRÚZKOVÁ Kateřina 1995 KK Opava143.22 8 134.10 2 136.1026.22/23,919
20. BROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava151.32 56 136.38 0 136.3826.50/24,117
21. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 2+ Dukla B.144.66 4 134.78 2 136.7826.90/24,515
22. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB159.28 4 134.98 4 138.9829.10/26,514
23. MRÁZKOVÁ Mária 1996 1 KK Opava137.81 2 137.48 2 139.4829.60/26,913
24. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň134.78 6 139.65 2 140.7830.90/28,112
25. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno181.26 6 146.22 0 146.2236.34/33,111
26. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy168.20 14 185.09 56 182.2072.32/65,810
27. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK176.71 54 160.27 106 230.71120.83/110,09
28. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
29. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2+ Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
117.81 2 111.98 0 111.98 60
2. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
119.16 2 113.33 0 113.331.35/1,253
3. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
USK Pha
121.58 0 113.76 2 115.763.78/3,447
4. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
125.41 2 124.01 0 124.0112.03/10,742
5. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
136.71 2 126.07 0 126.0714.09/12,638
6. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
131.25 4 126.76 0 126.7614.78/13,234
7. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
123.80 0 121.02 6 127.0215.04/13,431
8. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
130.26 6 129.97 2 131.9719.99/17,928
9. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
133.65 2 152.02 2 154.0242.04/37,525
10. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
115.91 2 112.92 52 164.9252.94/47,322
11. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
127.91 50 121.54 4 125.5413.56/12,120
12. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
139.05 6 131.35 4 135.3523.37/20,918
13. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
147.66 100 129.81 6 135.8123.83/21,316
14. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
140.00 6 140.01 0 140.0128.03/25,014
15. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
134.84 8 0.00 999 142.8430.86/27,612
16. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
138.56 8 140.01 4 144.0132.03/28,610
17. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
145.74 4 140.62 52 149.7437.76/33,79
18. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
143.00 10 159.26 58 153.0041.02/36,68
19. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
148.37 12 160.59 6 160.3748.39/43,27
20. ŠRÚMA Radek
CHOUTKA Jan
1995
1995
2 KVS HK
KVS HK
175.92 10 151.19 10 161.1949.21/43,90
21. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
158.39 6 184.69 104 164.3952.41/46,86
22. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
178.33 54 162.01 6 168.0156.03/50,05
23. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
129.81 54 129.65 52 181.6569.67/62,24
24. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
25. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
26. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha100.12 0 95.40 0 95.40 75
2. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha99.49 2 97.69 0 97.692.29/2,468
3. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec100.97 0 98.90 0 98.903.50/3,762
4. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.102.88 0 98.92 0 98.923.52/3,757
5. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.106.50 2 99.70 0 99.704.30/4,553
6. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha102.19 0 99.89 0 99.894.49/4,749
7. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha103.64 4 99.44 2 101.446.04/6,346
8. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus100.57 4 103.41 0 103.418.01/8,443
9. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.106.38 2 103.44 0 103.448.04/8,440
10. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno107.58 0 106.75 2 108.7513.35/14,037
11. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.106.10 4 104.20 0 104.208.80/9,235
12. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec106.68 6 105.92 0 105.9210.52/11,033
13. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha106.88 2 104.10 2 106.1010.70/11,231
14. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa114.31 6 107.10 0 107.1011.70/12,329
15. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha108.04 2 105.66 2 107.6612.26/12,927
16. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc112.80 62 106.00 2 108.0012.60/13,225
17. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod109.81 0 106.02 2 108.0212.62/13,223
18. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha112.09 2 108.60 0 108.6013.20/13,821
19. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB112.08 4 107.37 2 109.3713.97/14,619
20. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy131.41 6 107.89 2 109.8914.49/15,217
21. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha104.25 6 102.27 52 110.2514.85/15,615
22. URBAN Tomáš 1994 2+ KK Opava116.74 6 110.38 0 110.3814.98/15,714
23. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava111.59 4 107.21 4 111.2115.81/16,613
24. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.115.47 2 111.40 0 111.4016.00/16,812
25. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.113.49 2 109.77 2 111.7716.37/17,211
26. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky115.96 8 109.92 2 111.9216.52/17,310
27. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha110.20 2 126.70 4 112.2016.80/17,69
28. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.110.82 2 110.83 50 112.8217.42/18,38
29. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy121.82 54 112.92 0 112.9217.52/18,47
30. PECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB123.87 102 111.72 2 113.7218.32/19,26
31. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.116.11 0 114.28 0 114.2818.88/19,85
32. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha114.64 0 122.83 6 114.6419.24/20,20
33. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy114.93 6 111.91 4 115.9120.51/21,54
34. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha114.19 2 106.48 50 116.1920.79/21,83
35. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava113.85 6 115.52 50 119.8524.45/25,62
36. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava120.69 0 120.07 0 120.0724.67/25,91
37. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí116.12 8 118.61 4 122.6127.21/28,50
38. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.122.73 0 112.72 50 122.7327.33/28,60
39. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa127.40 6 126.17 6 132.1736.77/38,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha135.55 6 131.99 0 131.99 60
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK147.98 4 138.16 2 140.168.17/6,253
3. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn165.69 4 148.07 8 156.0724.08/18,247
4. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno168.88 4 162.68 0 162.6830.69/23,342
5. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava168.32 56 169.32 0 169.3237.33/28,338
6. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy173.34 4 174.55 4 178.5546.56/35,334
7. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB165.64 102 159.90 102 261.90129.91/98,431
8. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň205.31 54 198.59 104 302.59170.60/129,328
9. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava172.85 104 160.75 152 312.75180.76/136,925
10. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.197.35 108 0.00 999 999.00 22
11. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha175.07 156 0.00 999 331.07199.08/150,820
12. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava161.47 360 170.87 204 374.87242.88/184,018
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3