vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava

29.04.2012   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Petr Aleš
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSBINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.98.44 2 95.38 2 97.38 75
2.2/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava99.45 6 97.47 0 97.470.09/0,168
3.3/DSHOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno94.21 4 96.04 2 98.040.66/0,762
4.4/DSPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec97.79 2 99.04 8 99.792.41/2,562
5. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.98.85 2 105.82 0 100.853.47/3,657
6.5/DSPECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB99.14 2 104.07 14 101.143.76/3,953
6.6/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa99.14 2 104.63 108 101.143.76/3,949
8.1/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov101.49 0 124.43 54 101.494.11/4,246
9. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.103.06 2 99.70 2 101.704.32/4,443
10.1/U2ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky102.92 0 101.99 0 101.994.61/4,740
11.2/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy106.58 4 100.11 2 102.114.73/4,937
12.7/DSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha104.17 4 102.67 0 102.675.29/5,435
13.8/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí102.76 6 103.10 0 103.105.72/5,933
14.2/U2MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.97.87 6 101.97 4 103.876.49/6,731
15.9/DSVAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava99.75 6 106.58 52 105.758.37/8,629
16.1/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník125.76 4 104.01 2 106.018.63/8,927
17.3/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.100.02 6 104.00 6 106.028.64/8,925
18.2/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy104.42 6 102.04 4 106.048.66/8,923
19.3/U2HRIC Filip 1993 2 Olomouc104.17 2 101.14 52 106.178.79/9,021
20. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava102.22 6 105.21 6 108.2210.84/11,119
21.10/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB117.70 54 104.25 4 108.2510.87/11,217
22.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava108.19 50 104.58 4 108.5811.20/11,515
23.3/DMMAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava111.39 4 102.59 6 108.5911.21/11,514
24. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy110.25 4 108.74 0 108.7411.36/11,713
25.4/U2ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy117.40 2 106.66 4 110.6613.28/13,612
26.11/DSURBAN Tomáš 1994 2+ KK Opava109.26 2 105.79 106 111.2613.88/14,311
27.1/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava109.39 2 118.71 4 111.3914.01/14,410
28.12/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa109.14 8 109.39 4 113.3916.01/16,49
29.4/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha105.12 10 108.12 6 114.1216.74/17,28
30.2/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.112.76 4 112.41 2 114.4117.03/17,57
31. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy111.01 4 121.82 8 115.0117.63/18,16
32.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa112.39 4 130.04 6 116.3919.01/19,55
33.5/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz114.58 58 111.27 6 117.2719.89/20,44
34.6/DMŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB117.54 2 115.44 2 117.4420.06/20,63
35.7/DMROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava115.30 4 115.69 2 117.6920.31/20,92
36.8/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha114.18 4 115.86 2 117.8620.48/21,01
37.9/DMVRBA Jiří 1997 2 Olomouc126.09 10 111.07 8 119.0721.69/22,30
38.10/DMBRÁZDA Vendelín 1996 2 Kralupy109.76 10 110.07 52 119.7622.38/23,00
39.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz115.58 6 107.83 58 121.5824.20/24,90
40.3/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK118.00 4 134.60 2 122.0024.62/25,30
41.1/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK119.51 60 120.42 2 122.4225.04/25,70
42.13/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha126.83 54 115.02 8 123.0225.64/26,30
43.5/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice115.30 8 121.00 10 123.3025.92/26,60
44.14/DSWEISL Jakub 1995 2 USK Pha122.38 2 133.89 56 124.3827.00/27,70
45. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí114.39 10 108.25 58 124.3927.01/27,70
46.11/DMKLABAN Martin 1997 3 KK Opava117.05 60 119.96 6 125.9628.58/29,30
47.15/DSKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc124.29 2 120.88 6 126.2928.91/29,70
48.3/VROUSEK Martin 1965 2 KK Opava124.53 2 127.89 0 126.5329.15/29,90
49.12/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky116.83 10 112.18 54 126.8329.45/30,20
50.2/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.125.39 52 122.67 6 128.6731.29/32,10
51.4/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha125.85 6 128.48 6 131.8534.47/35,40
52.5/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník147.94 12 132.14 0 132.1434.76/35,70
53.4/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava129.46 4 135.47 6 133.4636.08/37,10
54.3/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc131.33 4 159.05 52 135.3337.95/39,00
55.6/ZSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc129.50 10 129.58 6 135.5838.20/39,20
56.13/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK171.13 56 133.43 4 137.4340.05/41,10
57.7/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc128.48 10 144.32 8 138.4841.10/42,20
58.16/DSSOFRON Daniel 1995 3 ČSAD Plz139.63 6 132.84 6 138.8441.46/42,60
59.8/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky151.34 60 133.46 6 139.4642.08/43,20
60.9/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha132.68 58 133.69 10 143.6946.31/47,60
61.14/DMKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník133.84 10 140.95 52 143.8446.46/47,70
62.10/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice159.21 12 145.60 2 147.6050.22/51,60
63.11/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc146.61 8 146.34 56 154.6157.23/58,80
64.15/DMŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky146.11 10 137.64 156 156.1158.73/60,30
65.12/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň119.90 310 158.37 2 160.3762.99/64,70
66.4/ZMŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky159.92 6 158.83 4 162.8365.45/67,20
67.17/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz153.95 10 148.80 112 163.9566.57/68,40
68.16/DMSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky163.52 6 158.48 8 166.4869.10/71,00
69.13/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky116.30 52 117.56 54 168.3070.92/72,80
70.5/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná169.90 4 161.97 8 169.9772.59/74,50
71.6/VŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB122.42 50 136.02 58 172.4275.04/77,10
72.14/ZSMOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí172.30 16 133.66 62 188.3090.92/93,40
73.15/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava128.28 62 166.90 152 190.2892.90/95,40
74.7/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník158.87 52 163.07 54 210.87113.49/116,50
75.17/DMHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh221.58 6 159.26 62 221.26123.88/127,20
76.16/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice178.37 56 176.16 106 234.37136.99/140,70
  ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U2FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha151.62 54 130.77 6 136.77 60
2.2/U2FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava140.29 4 130.84 8 138.842.07/1,553
3.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno139.43 4 134.72 104 143.436.66/4,953
4.2/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.140.05 4 141.06 6 144.057.28/5,347
5.1/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava138.51 6 141.07 12 144.517.74/5,742
6.2/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn142.44 6 141.76 10 148.4411.67/8,538
7.3/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy144.79 4 145.01 6 148.7912.02/8,834
8.4/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava147.13 4 132.23 204 151.1314.36/10,531
9.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha165.36 8 158.71 58 173.3636.59/26,828
10.3/U2JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB135.94 56 163.74 60 191.9455.17/40,325
11. PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 SKŽižkov196.47 10 176.89 102 206.4769.70/51,025
  HILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U2ŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
106.27 52 105.65 2 107.65 60
2.1/DSCEPEK Marek
POSPÍCHAL Radek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
118.29 8 116.99 4 120.9913.34/12,460
3.2/U2ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
122.51 4 118.00 4 122.0014.35/13,360
4.2/DSRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
123.48 8 126.05 10 131.4823.83/22,153
5.1/DMMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
130.09 2 147.96 60 132.0924.44/22,747
6.3/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
125.88 60 126.55 8 134.5526.90/25,042
7.4/DSPETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
SKVS ČB
0.00 999 131.79 8 139.7932.14/29,938
8.2/DMVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
0.00 999 133.55 10 143.5535.90/33,334
9.5/DSŠRŮMA Radek
CHOUTKA Jan
1995
1995
2 KVS HK
KVS HK
136.89 8 149.44 56 144.8937.24/34,631
10.1/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
141.11 8 140.89 10 149.1141.46/38,528
11. WENDL Miloslav
OSOCHOVSKÁ Michaela
1978
1986
2 Horš.Týn
KVS HK
165.27 100 140.51 10 150.5142.86/39,825
12.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
139.98 104 146.86 12 158.8651.21/47,622
13.2/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
3 USK Pha
USK Pha
166.27 6 150.17 16 166.1758.52/54,420
14.6/DSROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
117.74 56 115.93 58 173.7466.09/61,418
15.1/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
152.16 106 166.05 8 174.0566.40/61,718
16.2/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
199.74 6 178.00 14 192.0084.35/78,416
17. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
141.52 52 137.97 56 193.5285.87/79,814
18.3/U2MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
141.23 112 137.75 113 250.75143.10/132,90
19.3/DMBALARIN Lukáš
KLABAN Martin
1998
1997
3 KK Opava
KK Opava
0.00 999 0.00 999 999.00 0
19.3/ZSPŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
2 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.101.74 2 99.06 4 103.06 75
2.1/DSCEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB105.89 2 104.37 2 106.373.31/3,275
3.2/DSROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha106.31 6 104.63 2 106.633.57/3,575
4.1/U2FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.106.79 0 105.08 8 106.793.73/3,668
5.2/U2KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava105.01 2 109.34 4 107.013.95/3,868
6.3/DSMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava105.23 2 104.14 6 107.234.17/4,062
7.4/DSVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB107.27 6 105.95 2 107.954.89/4,757
8. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.106.21 2 106.25 4 108.215.15/5,053
9.1/VMKUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja106.78 2 111.80 2 108.785.72/5,649
10.3/U2HOJDA Jakub 1993 1 Horš.Týn115.13 58 107.22 2 109.226.16/6,049
11.5/DSPOSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB107.72 2 124.79 6 109.726.66/6,549
12.6/DSPEXA Jakub 1994 2+ USK Pha113.41 6 106.81 4 110.817.75/7,546
13.2/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov106.63 6 109.70 2 111.708.64/8,443
14.3/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV115.37 0 106.08 6 112.089.02/8,840
15.1/ZSHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK127.57 10 111.72 4 115.7212.66/12,337
16.4/U2ŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy116.92 0 119.62 8 116.9213.86/13,435
17.1/DMMATULA Roman 1996 2+ Kralupy112.76 6 109.32 8 117.3214.26/13,833
18.7/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.115.33 2 130.09 54 117.3314.27/13,831
19.8/DSSVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha111.66 8 115.00 4 119.0015.94/15,529
20.9/DSCHOUTKA Jan 1995 3 KVS HK115.21 4 121.79 2 119.2116.15/15,727
21.2/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.121.80 12 117.69 2 119.6916.63/16,125
22.2/DMVRBA Jiří 1997 2 Olomouc120.99 8 112.24 8 120.2417.18/16,723
23.3/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha115.78 8 117.30 8 123.7820.72/20,121
24.5/U2HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor120.97 6 125.69 4 126.9723.91/23,219
25. VANĚK Jiří 1987 3 Kralupy123.97 12 122.18 6 128.1825.12/24,417
26.3/ZSLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha120.55 8 142.67 4 128.5525.49/24,715
27.4/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha135.40 12 126.83 4 130.8327.77/26,914
28.5/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Dukla B.134.10 6 129.26 4 133.2630.20/29,313
29. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn126.16 8 126.27 8 134.1631.10/30,212
30.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná136.37 4 186.43 106 140.3737.31/36,211
31.4/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.135.00 8 132.70 8 140.7037.64/36,510
32.6/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc138.30 6 129.08 50 144.3041.24/40,09
33.7/ZSMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava146.01 60 140.77 4 144.7741.71/40,58
34.1/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK148.51 2 150.01 54 150.5147.45/46,07
35.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník158.29 12 148.85 8 156.8553.79/52,26
36.8/ZSKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava166.04 4 162.21 2 164.2161.15/59,35
37.10/DSŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK146.21 56 156.02 12 168.0264.96/63,04
38.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav120.86 154 130.35 52 182.3579.29/76,93
39.9/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc148.34 52 130.21 450 200.3497.28/94,42
40.11/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov157.84 52 179.07 52 209.84106.78/103,61
41.2/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn155.30 58 179.21 158 213.30110.24/107,00
42.4/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor144.39 102 0.00 999 246.39143.33/139,10
  ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BOŽEK Radim 1992 2 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JORDÁN František 1991 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice101.61 2 108.89 4 103.61 75
2.1/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava107.38 6 113.32 4 113.389.77/9,475
3.2/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.115.23 50 112.20 2 114.2010.59/10,275
4.3/DSMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 0 KK Opava120.26 4 113.30 2 115.3011.69/11,375
5.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.119.25 0 115.56 0 115.5611.95/11,568
6.1/U2FOLTYSOVÁ Denisa 1993 0 KK Opava115.38 2 115.23 6 117.3813.77/13,30
7.2/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 1 KK Opava119.13 4 117.52 0 117.5213.91/13,462
8.2/U2JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB109.83 50 112.95 6 118.9515.34/14,862
9.3/U2JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí114.97 4 119.22 56 118.9715.36/14,862
10.4/DSKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB121.33 4 119.30 0 119.3015.69/15,157
11.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice118.34 10 117.39 2 119.3915.78/15,253
12. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK119.54 2 125.09 6 121.5417.93/17,349
13.3/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy119.00 6 123.00 56 125.0021.39/20,646
14.4/DMHILGERTOVÁ Amálie 1997 2+ USK Pha120.53 8 117.65 8 125.6522.04/21,343
15.2/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno125.20 2 125.09 2 127.0923.48/22,740
16.5/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn125.70 8 143.52 4 133.7030.09/29,037
17. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník145.34 110 134.55 0 134.5530.94/29,935
18.4/U2KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy135.28 2 132.33 54 137.2833.67/32,533
19.1/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha132.45 6 143.66 54 138.4534.84/33,631
20.5/U2ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy134.67 6 148.09 6 140.6737.06/35,829
21.6/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň120.53 54 136.74 4 140.7437.13/35,827
22.3/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.128.35 52 133.84 8 141.8438.23/36,925
23.2/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha140.04 4 138.76 52 144.0440.43/39,023
24.4/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc151.94 8 150.75 52 159.9456.33/54,421
25.7/DMBRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy136.41 104 160.61 2 162.6159.00/56,919
26.5/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc199.65 6 167.61 2 169.6166.00/63,717
27.6/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc151.79 22 139.24 58 173.7970.18/67,715
28.7/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc168.42 8 0.00 999 176.4272.81/70,314
29.3/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha172.11 58 168.20 10 178.2074.59/72,013
30.8/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha132.64 58 122.36 102 190.6487.03/84,012
31.4/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn148.67 54 158.14 102 202.6799.06/95,611
32.6/U2ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh152.56 52 164.03 54 204.56100.95/97,410
33.5/DSKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 VS Desná177.07 60 188.18 208 237.07133.46/128,89
34.9/ZSHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava246.26 106 181.50 56 237.50133.89/129,28
  ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3