vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy

26.05.2012   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha95.92 2 88.51 2 90.51 75
2. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.95.05 0 91.70 0 91.701.19/1,368
3. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha93.97 4 95.43 0 95.434.92/5,462
4. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.100.54 4 96.33 0 96.335.82/6,457
5. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.96.56 0 95.57 2 97.577.06/7,853
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha94.89 2 96.88 4 100.8810.37/11,549
7. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha101.50 0 104.14 0 104.1413.63/15,146
8. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja99.99 2 100.55 4 104.5514.04/15,543
9. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.92.63 4 96.10 52 148.1057.59/63,640
10. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha98.40 0 94.51 54 148.5158.00/64,137
11. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.100.71 4 96.59 0 96.596.08/6,735
12. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha101.50 54 95.77 2 97.777.26/8,033
13. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha106.24 0 96.36 4 100.369.85/10,931
14. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB105.33 4 101.37 2 103.3712.86/14,229
15. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava118.88 104 98.14 6 104.1413.63/15,127
16. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha110.64 6 102.52 2 104.5214.01/15,525
17. ROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha98.59 6 108.36 152 104.5914.08/15,623
18. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.103.33 4 101.80 4 105.8015.29/16,921
19. HOJDA Jakub 1993 1 Horš.Týn108.33 52 100.64 6 106.6416.13/17,819
20. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy103.26 6 102.76 4 106.7616.25/18,017
21. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB108.25 0 117.35 256 108.2517.74/19,615
22. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV102.27 50 102.67 6 108.6718.16/20,114
23. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.103.15 6 110.74 10 109.1518.64/20,613
24. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha120.28 4 103.61 6 109.6119.10/21,112
25. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB113.87 2 107.79 2 109.7919.28/21,311
26. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.106.56 4 109.05 2 110.5620.05/22,210
27. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha120.77 6 107.99 4 111.9921.48/23,79
28. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy113.57 4 108.24 4 112.2421.73/24,08
29. KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja105.44 8 106.47 10 113.4422.93/25,37
30. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB115.38 8 110.52 4 114.5224.01/26,56
31. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov111.96 4 115.47 4 115.9625.45/28,15
32. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK132.43 6 117.95 0 117.9527.44/30,34
33. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.124.57 60 114.07 6 120.0729.56/32,70
34. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha112.44 8 122.04 8 120.4429.93/33,13
35. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.120.16 52 116.46 6 122.4631.95/35,32
36. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc127.31 8 130.87 6 135.3144.80/49,51
37. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha98.55 4 92.84 0 92.84 75
2. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.96.43 4 96.62 2 98.625.78/6,268
3. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha105.14 6 98.02 2 100.027.18/7,762
4. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.111.98 2 101.67 4 105.6712.83/13,857
5. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha99.64 4 108.99 2 110.9918.15/19,553
6. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.102.80 0 103.24 8 111.2418.40/19,849
7. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB104.99 4 111.73 6 117.7324.89/26,846
8. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice102.65 2 98.85 52 150.8558.01/62,543
9. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha99.52 6 101.00 52 153.0060.16/64,840
10. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava109.02 2 107.82 52 159.8266.98/72,137
11. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy113.12 4 110.82 2 112.8219.98/21,535
12. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.126.37 10 113.57 0 113.5720.73/22,333
13. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice111.57 4 115.28 6 115.5722.73/24,531
14. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK114.13 2 116.99 4 116.1323.29/25,129
15. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha126.24 8 114.10 6 120.1027.26/29,427
16. HILGERTOVÁ Amálie 1997 2+ USK Pha115.91 8 119.21 152 123.9131.07/33,525
17. MRÚZKOVÁ Kateřina 1995 KK Opava140.66 6 122.06 2 124.0631.22/33,623
18. MRÁZKOVÁ Mária 1996 1 KK Opava124.46 2 132.87 6 126.4633.62/36,221
19. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno120.19 8 129.21 0 128.1935.35/38,119
20. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice119.30 10 116.88 150 129.3036.46/39,317
21. BROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava143.49 2 126.10 8 134.1041.26/44,415
22. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí126.69 8 164.97 0 134.6941.85/45,114
23. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň124.01 56 149.12 10 159.1266.28/71,413
24. ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 2+ Dukla B.122.62 54 130.68 50 176.6283.78/90,212
25. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB137.41 108 133.26 60 193.26100.42/108,211
26. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy147.51 52 137.46 100 199.51106.67/114,910
27. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK168.48 52 128.90 104 220.48127.64/137,59
28. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 8
29. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2+ Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
106.30 0 104.67 0 104.67 60
2. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
112.01 2 103.49 2 105.490.82/0,853
3. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
107.44 10 106.99 0 106.992.32/2,247
4. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
113.67 6 112.95 0 112.958.28/7,942
5. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
117.24 2 115.45 2 117.4512.78/12,238
6. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
118.04 8 117.62 0 117.6212.95/12,434
7. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
114.10 4 118.29 4 122.2917.62/16,831
8. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
114.68 0 126.69 2 128.6924.02/22,928
9. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
99.96 4 108.51 50 158.5153.84/51,425
10. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
109.77 4 106.83 56 162.8358.16/55,622
11. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
114.45 52 99.69 2 101.69 20
12. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
114.90 12 115.37 0 115.3710.70/10,218
13. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
119.28 50 117.66 0 117.6612.99/12,416
14. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
151.24 54 123.63 6 129.6324.96/23,814
15. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
122.72 8 133.38 58 130.7226.05/24,912
16. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
131.88 8 132.54 54 139.8835.21/33,610
17. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
160.72 110 137.78 6 143.7839.11/37,49
18. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
164.66 8 151.47 8 159.4754.80/52,48
19. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
122.35 58 160.27 56 180.3575.68/72,37
20. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
126.78 54 133.02 50 180.7876.11/72,76
21. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
136.74 150 148.13 54 202.1397.46/93,15
22. ŠRÚMA Radek
CHOUTKA Jan
1995
1995
2 KVS HK
KVS HK
148.38 60 146.88 108 208.38103.71/99,10
23. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
USK Pha
128.61 154 0.00 999 282.61177.94/170,04
24. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
25. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
26. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha85.32 0 81.90 0 81.90 75
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.87.76 0 85.01 0 85.013.11/3,868
3. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec86.02 0 85.29 0 85.293.39/4,162
4. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha83.90 4 88.27 0 88.276.37/7,857
5. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha88.25 4 88.88 0 88.886.98/8,553
6. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec91.03 0 92.36 4 96.3614.46/17,749
7. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno90.81 2 101.63 8 109.6327.73/33,946
8. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus91.85 2 95.07 54 149.0767.17/82,043
9. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.90.93 2 99.55 52 151.5569.65/85,040
10. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha83.05 4 88.83 102 190.83108.93/133,037
11. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha91.11 8 86.50 2 88.506.60/8,135
12. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.94.06 4 89.71 0 89.717.81/9,533
13. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.98.37 6 86.36 4 90.368.46/10,331
14. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha95.65 50 85.81 6 91.819.91/12,129
15. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha88.76 6 90.09 2 92.0910.19/12,427
16. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha90.61 4 90.96 54 94.6112.71/15,525
17. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.96.73 4 94.69 0 94.6912.79/15,623
18. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc92.14 4 91.18 4 95.1813.28/16,221
19. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha93.51 2 95.54 2 95.5113.61/16,619
20. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.94.82 2 97.13 2 96.8214.92/18,217
21. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa97.47 2 91.37 6 97.3715.47/18,915
22. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus94.81 4 109.61 6 98.8116.91/20,614
23. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha95.04 4 99.34 2 99.0417.14/20,913
24. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava100.15 52 95.09 4 99.0917.19/21,012
25. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy97.66 2 99.78 64 99.6617.76/21,711
26. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha94.24 6 95.88 4 99.8817.98/22,010
27. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.93.88 6 103.68 106 99.8817.98/22,09
28. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy96.40 4 103.27 2 100.4018.50/22,68
29. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha98.72 2 95.10 58 100.7218.82/23,00
30. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí101.38 0 110.67 8 101.3819.48/23,87
31. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava97.52 6 104.19 58 103.5221.62/26,46
32. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod95.72 8 97.14 52 103.7221.82/26,65
33. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus98.76 6 98.66 154 104.7622.86/27,94
34. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.95.47 54 101.08 4 105.0823.18/28,33
35. URBAN Tomáš 1994 2+ KK Opava100.20 6 95.21 58 106.2024.30/29,72
36. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.102.47 4 101.75 60 106.4724.57/30,01
37. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB102.53 108 101.82 6 107.8225.92/31,60
38. PECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB104.92 4 98.50 12 108.9227.02/33,00
39. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy108.29 4 104.19 6 110.1928.29/34,50
40. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava107.57 4 108.31 6 111.5729.67/36,20
41. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky101.02 54 109.78 2 111.7829.88/36,50
42. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa131.62 14 148.96 8 145.6263.72/77,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn143.32 8 141.93 6 147.93 60
2. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy167.59 62 143.98 6 149.982.05/1,453
3. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava168.35 14 155.86 0 155.867.93/5,447
4. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno158.17 52 150.89 6 156.898.96/6,142
5. FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha156.75 60 152.49 6 158.4910.56/7,138
6. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB131.44 8 151.73 52 203.7355.80/37,734
7. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava153.48 54 156.14 56 212.1464.21/43,431
8. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK125.55 6 165.93 56 221.9374.00/50,028
9. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava145.93 58 156.69 102 258.69110.76/74,925
10. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha120.40 2 131.17 260 391.17243.24/164,422
11. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň178.41 110 171.77 108 279.77131.84/89,120
12. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3