vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné

03.06.2012   USD České Vrbné
ředitel:   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U2BUSTA Jan 1989 1 USK Pha100.51 0 110.87 100 100.51 75
2.2/U2JORDÁN František 1991 1 Dukla B.102.85 2 102.12 4 104.854.34/4,375
3.3/U2ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha105.75 52 105.29 0 105.294.78/4,875
4.1/DSCEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB105.85 4 105.41 0 105.414.90/4,975
5.2/DSROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha106.85 2 106.04 2 108.047.53/7,575
6.3/DSMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava117.43 50 111.55 0 111.5511.04/11,068
7.1/DMMATULA Roman 1996 2+ Kralupy111.58 0 123.08 2 111.5811.07/11,062
8.4/DSPOSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB118.08 4 109.63 2 111.6311.12/11,157
9. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja110.07 2 113.38 154 112.0711.56/11,553
10.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV110.57 2 117.02 6 112.5712.06/12,049
11. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB121.27 50 106.69 6 112.6912.18/12,146
12.4/U2FUSEK Radomír 1990 1 Val.Mez.113.91 2 111.84 2 113.8413.33/13,346
13.5/DSVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB112.93 4 110.11 4 114.1113.60/13,546
14.2/VMPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB143.19 10 112.21 2 114.2113.70/13,643
15. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.110.89 4 114.17 56 114.8914.38/14,340
16.3/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov118.61 2 114.63 2 116.6316.12/16,037
17.6/DSPEXA Jakub 1994 2+ USK Pha113.53 4 113.12 12 117.5317.02/16,935
18.4/VMKUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja0.00 999 109.53 10 119.5319.02/18,933
19.5/VMKREJČÍ Karel 1972 2 SKVS ČB115.97 4 121.73 152 119.9719.46/19,433
20.5/U2HOJDA Jakub 1993 1 Horš.Týn116.04 6 119.73 108 122.0421.53/21,431
21. VLADAŘ Marek 1981 3 VS Desná136.32 4 122.57 2 124.5724.06/23,931
22.7/DSSVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha121.30 4 120.82 52 125.3024.79/24,729
23.2/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha122.02 4 120.72 8 126.0225.51/25,427
24.8/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.120.44 8 123.44 4 127.4426.93/26,825
25.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov129.17 0 136.73 6 129.1728.66/28,523
26. CHOD David 1982 2 Blovice126.58 4 127.20 6 130.5830.07/29,921
27.6/VMJANČAR David 1974 2+ USK Pha125.50 6 119.84 52 131.5030.99/30,819
28.3/DMVRBA Jiří 1997 2 Olomouc125.53 6 125.30 12 131.5331.02/30,917
29. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB129.28 4 120.68 356 133.2832.77/32,615
30. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn134.66 4 135.70 4 138.6638.15/38,014
31.7/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.138.51 6 132.74 6 138.7438.23/38,013
32.6/U2KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha143.26 10 136.25 4 140.2539.74/39,512
33.1/ZSHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK128.86 52 138.38 2 140.3839.87/39,711
34.2/ZSLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha151.23 14 136.13 12 148.1347.62/47,410
35.8/VMBUCHNAR Vladimír 1976 3 SKŽižkov144.16 4 146.82 8 148.1647.65/47,49
36.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav154.44 60 138.74 10 148.7448.23/48,08
37.3/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha144.19 6 156.71 108 150.1949.68/49,47
38.9/DSŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK156.14 12 140.46 204 168.1467.63/67,36
39.7/U2KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.165.62 6 154.92 62 171.6271.11/70,75
40.1/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK168.71 152 165.87 8 173.8773.36/73,04
41.4/ZSKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava183.55 6 205.22 10 189.5589.04/88,63
42.10/DSCHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK143.56 58 140.72 52 192.7292.21/91,72
43.5/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.146.84 52 141.14 52 193.1492.63/92,21
44.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník182.07 262 186.48 8 194.4893.97/93,50
45.8/U2ŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy143.13 52 131.44 254 195.1394.62/94,10
46.9/U2HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor147.69 54 0.00 999 201.69101.18/100,70
47.11/DSFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.152.07 52 163.60 108 204.07103.56/103,00
48.9/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.159.87 52 144.52 114 211.87111.36/110,80
49.6/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Dukla B.160.28 60 154.77 64 218.77118.26/117,70
50.7/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB162.41 106 167.31 58 225.31124.80/124,20
51.12/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov174.07 252 186.52 60 246.52146.01/145,30
52.4/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná191.07 60 173.19 262 251.07150.56/149,80
53.8/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc160.50 106 143.78 110 253.78153.27/152,50
54. HRÁDEK Petr 1987 3 So Písek155.30 156 156.81 168 311.30210.79/209,70
55.2/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn197.56 158 240.27 164 355.56255.05/253,80
56.9/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc178.37 260 200.37 354 438.37337.86/336,10
57.10/ZSMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava141.79 352 163.03 302 465.03364.52/362,70
58.10/U2VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB231.82 360 145.60 404 549.60449.09/446,80
  KOLOMANSKI Michal 1994 0 POL0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MATĚJÁK Petr 1973 2 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NEDVĚD Marek 1987 2 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice105.59 4 104.15 4 108.15 75
2.1/U2VOJTOVÁ Veronika 1990 M USK Pha108.80 0 109.84 4 108.800.65/0,675
3.2/U2JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB113.20 0 117.36 2 113.205.05/4,775
4.1/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava113.69 2 114.86 2 115.697.54/7,075
5.2/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.114.92 2 112.37 4 116.378.22/7,675
6.3/U2ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.116.15 102 113.64 4 117.649.49/8,875
7.4/U2ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice139.53 110 122.07 0 122.0713.92/12,975
8.2/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy116.96 8 119.80 4 123.8015.65/14,568
9.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice124.45 0 132.48 2 124.4516.30/15,162
10.2/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno150.52 2 124.51 0 124.5116.36/15,157
11.1/VSADILOVÁ Marcela 1967 2 Dukla B.129.05 4 120.69 4 124.6916.54/15,353
12.3/DMHILGERTOVÁ Amálie 1997 2+ USK Pha123.84 2 134.80 8 125.8417.69/16,449
13.3/ZSHAŠŠOVÁ Michaela 1998 0 SVK123.02 4 134.20 6 127.0218.87/17,40
14.3/DSKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB142.34 4 126.71 2 128.7120.56/19,046
15.2/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.136.44 4 122.91 6 128.9120.76/19,243
16.4/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 1 KK Opava130.95 2 136.20 10 132.9524.80/22,940
17. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2 SKVS ČB134.03 2 147.70 0 136.0327.88/25,840
18.5/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň136.30 0 144.69 4 136.3028.15/26,037
19.5/U2SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha152.07 2 138.94 0 138.9430.79/28,535
20.1/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha140.15 0 135.21 56 140.1532.00/29,635
21.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha171.55 106 135.81 8 143.8135.66/33,033
22. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK139.29 56 139.79 8 147.7939.64/36,731
23. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha136.02 62 142.32 6 148.3240.17/37,129
24.6/U2ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy145.28 4 149.22 54 149.2841.13/38,027
25.2/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha145.72 6 168.06 6 151.7243.57/40,325
26.4/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc156.48 2 154.00 8 158.4850.33/46,523
27.5/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.138.99 60 160.91 4 164.9156.76/52,521
28. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník198.50 210 168.99 14 182.9974.84/69,219
29.7/U2JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí129.36 54 141.60 108 183.3675.21/69,517
30.6/DMBRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy136.81 160 145.60 56 201.6093.45/86,415
31.7/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn144.56 62 165.19 52 206.5698.41/91,014
32.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň204.54 12 168.47 206 216.54108.39/100,213
33.3/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn177.55 58 199.87 152 235.55127.40/117,812
34.6/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc249.88 62 182.15 60 242.15134.00/123,911
35.7/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc258.19 58 235.21 8 243.21135.06/124,910
36.8/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha197.90 110 198.25 66 264.25156.10/144,39
37.8/U2ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh227.38 204 231.58 102 333.58225.43/208,48
38. POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB152.16 360 182.38 158 340.38232.23/214,77
39.9/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc195.96 302 201.53 216 417.53309.38/286,16
40.4/DSŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň175.40 258 183.61 254 433.40325.25/300,75
41.5/DSKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 VS Desná250.50 206 201.72 410 456.50348.35/322,14
42.10/ZSHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava0.00 999 207.01 308 515.01406.86/376,23
43.4/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha0.00 999 196.00 502 698.00589.85/545,42
  TREBULOVÁ Ivana 1998 0 SVK0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 M USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U2ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
114.16 4 113.75 2 115.75 60
2.1/DSPOSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
125.67 4 118.70 0 118.702.95/2,560
3.2/DSROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
116.29 6 120.51 0 120.514.76/4,160
4.2/U2HOJDA Jakub
MACÁŠEK Tomáš
1993
1992
1 Horš.Týn
Dukla B.
123.61 4 117.92 4 121.926.17/5,360
5.3/U2ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
136.79 4 123.91 4 127.9112.16/10,560
6.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
SKŽižkov
125.98 6 123.48 8 131.4815.73/13,653
7.4/U2KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
133.27 0 131.43 4 133.2717.52/15,147
8.1/DMVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
128.73 8 133.13 54 136.7320.98/18,142
9. VÁCHA Viktor
WEBER Oldřich
1985
1987
2 Dukla B.
SKVS ČB
138.38 8 136.30 4 140.3024.55/21,238
10.3/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
144.31 12 136.93 10 146.9331.18/26,934
11.2/DMMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
148.98 58 143.21 4 147.2131.46/27,231
12.4/DSŠRŮMA Radek
CHOUTKA Jan
1995
1995
2 KVS HK
KVS HK
155.43 60 143.39 6 149.3933.64/29,128
13.1/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
143.37 58 146.54 10 156.5440.79/35,225
14. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
140.96 58 159.09 6 165.0949.34/42,622
15.2/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 168.93 6 174.9359.18/51,120
16.5/DSRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
139.62 106 131.29 56 187.2971.54/61,818
17.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
177.46 14 0.00 999 191.4675.71/65,416
18.2/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
0.00 999 163.91 58 221.91106.16/91,714
19.3/ZSPŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
2 USK Pha
USK Pha
183.42 260 0.00 999 443.42327.67/283,112
20.1/ZMNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
2 Olomouc
Olomouc
176.05 310 201.43 254 455.43339.68/293,510
  BOČEK Zdeněk
JINDRÁK Petr
1975
1969
2 SKVS ČB
Tech.Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U2ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.95.75 0 103.36 56 95.75 75
2.2/U2CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha96.21 0 104.02 2 96.210.46/0,575
3.3/U2PRSKAVEC Jiří 1993 M USK Pha94.71 4 94.52 2 96.520.77/0,875
4. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus96.78 0 94.53 2 96.530.78/0,875
5.4/U2TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec95.58 2 95.79 2 97.581.83/1,975
5.1/DSBINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.97.58 0 104.55 4 97.581.83/1,975
7.2/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava98.49 2 105.49 4 100.494.74/5,068
8.5/U2MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.100.53 0 104.05 2 100.534.78/5,062
9.3/DSPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec98.85 4 101.43 8 102.857.10/7,457
10.6/U2JORDÁN František 1991 2 Dukla B.104.95 6 103.13 0 103.137.38/7,753
11. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha104.40 0 103.28 0 103.287.53/7,949
12.1/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy104.16 0 103.75 0 103.758.00/8,446
13.7/U2ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha99.99 4 96.16 54 103.998.24/8,643
14. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2 SKVS ČB104.44 0 102.64 2 104.448.69/9,143
15.8/U2STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha102.91 2 103.28 2 104.919.16/9,640
16.9/U2CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha114.25 0 105.20 0 105.209.45/9,940
17.4/DSVAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava105.12 4 104.64 2 106.6410.89/11,440
18. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.106.80 0 107.48 0 106.8011.05/11,537
19.5/DSHOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno104.98 2 103.62 4 106.9811.23/11,735
19.10/U2ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy115.45 0 104.98 2 106.9811.23/11,735
21.6/DSPECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB105.58 6 99.32 8 107.3211.57/12,133
22.1/DMMAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava119.86 106 105.84 2 107.8412.09/12,631
23. POKORNÝ Ondřej 1987 3 SKVS ČB119.34 6 106.26 2 108.2612.51/13,129
24.2/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus108.33 0 108.54 2 108.3312.58/13,127
25.7/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB108.46 50 103.32 6 109.3213.57/14,225
26.8/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa106.52 4 105.58 4 109.5813.83/14,423
27.2/DMSTANOVSKÝ Martin 1996 0 SVK105.82 4 106.57 52 109.8214.07/14,70
28.9/DSURBAN Tomáš 1994 2+ KK Opava105.99 4 108.21 58 109.9914.24/14,921
29.10/DSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha112.51 60 104.06 6 110.0614.31/14,919
30. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy110.09 0 107.05 6 110.0914.34/15,017
31. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod105.96 106 108.20 2 110.2014.45/15,115
32. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.110.51 0 108.57 2 110.5114.76/15,414
33.3/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.106.54 4 111.56 2 110.5414.79/15,413
34.4/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov109.28 2 109.30 4 111.2815.53/16,212
35.11/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí110.34 54 105.46 6 111.4615.71/16,411
36.5/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.107.85 4 108.15 62 111.8516.10/16,810
37.6/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus110.25 2 106.34 54 112.2516.50/17,29
38.3/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník109.00 4 107.07 6 113.0017.25/18,08
39.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava112.89 50 111.55 2 113.5517.80/18,67
40.7/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz111.56 2 115.04 2 113.5617.81/18,66
41.11/U2ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky109.40 10 106.38 8 114.3818.63/19,55
42.12/U2HRIC Filip 1993 2 Olomouc110.57 4 110.58 104 114.5718.82/19,74
43.12/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha113.08 2 111.23 4 115.0819.33/20,23
44.1/ZSSTAHL Lukas 1999 0 GER115.44 0 113.17 4 115.4419.69/20,60
45. KYRIÁN Luděk 1978 3 SKVS ČB115.98 0 127.69 154 115.9820.23/21,12
46.4/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy114.69 52 110.25 6 116.2520.50/21,41
47.5/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha110.58 6 115.13 56 116.5820.83/21,80
48.13/U2KURFÜRST Jaroslav 1993 2 USK Pha111.30 50 110.76 6 116.7621.01/21,90
49. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy113.05 4 127.03 4 117.0521.30/22,20
50.6/DMŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB116.20 2 120.14 4 118.2022.45/23,40
51. LENC Miroslav 1986 2 SKVS ČB114.28 4 119.07 54 118.2822.53/23,50
52.2/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK119.19 0 124.48 4 119.1923.44/24,50
53.8/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB119.50 0 134.52 6 119.5023.75/24,80
54.1/ZMZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice120.36 8 119.70 0 119.7023.95/25,00
55.9/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha120.38 0 135.28 6 120.3824.63/25,70
56.7/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha115.64 6 118.44 2 120.4424.69/25,80
57.3/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky116.69 4 112.65 12 120.6924.94/26,00
58.10/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice128.69 54 121.12 0 121.1225.37/26,50
59. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh118.02 4 118.26 4 122.0226.27/27,40
60.4/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha118.03 4 130.61 6 122.0326.28/27,40
61.13/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa130.22 2 122.76 0 122.7627.01/28,20
62.8/DMROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava129.62 54 121.10 2 123.1027.35/28,60
63.9/DMSTANOVSKÝ Jakub 1997 0 SVK119.21 4 120.56 58 123.2127.46/28,70
64.5/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava119.08 6 117.85 6 123.8528.10/29,30
65.14/DSŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice123.72 6 118.59 6 124.5928.84/30,10
66.6/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.140.44 4 120.94 4 124.9429.19/30,50
67.10/DMVRBA Jiří 1997 2 Olomouc120.23 6 118.96 56 126.2330.48/31,80
68.11/DMKLABAN Martin 1997 3 KK Opava138.41 16 130.39 2 132.3936.64/38,30
69.14/U2BOUZEK Filip 1992 2 Sušice116.24 58 127.89 6 133.8938.14/39,80
70.2/VŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB144.19 2 132.43 2 134.4338.68/40,40
71.12/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky153.46 8 122.66 14 136.6640.91/42,70
72.7/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava136.20 52 133.70 4 137.7041.95/43,80
73.8/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha141.91 8 133.94 4 137.9442.19/44,10
74.13/DMKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník141.50 10 132.20 6 138.2042.45/44,30
75.15/DSKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc147.50 4 132.36 6 138.3642.61/44,50
76.11/VMKYSELA David 1977 3 Kralupy134.07 58 139.64 2 141.6445.89/47,90
77.9/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň170.79 104 147.42 4 151.4255.67/58,10
78.2/ZMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim149.11 56 150.82 2 152.8257.07/59,60
79.14/DMFIALA Jan 1996 2 SKVS ČB180.16 8 148.20 6 154.2058.45/61,00
80.16/DSJÍCHA Martin 1994 3 Tech.Pha173.28 54 153.09 6 159.0963.34/66,20
81.10/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník173.09 10 151.60 12 163.6067.85/70,90
82.15/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov178.83 62 152.52 12 164.5268.77/71,80
83.11/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky0.00 999 157.05 8 165.0569.30/72,40
84.17/DSWEISL Jakub 1995 2 USK Pha130.26 100 115.56 52 167.5671.81/75,00
85.3/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK166.98 2 160.69 10 168.9873.23/76,50
86.12/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc162.27 8 0.00 999 170.2774.52/77,80
87.13/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice164.37 6 148.76 56 170.3774.62/77,90
88.16/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz127.89 54 117.16 54 171.1675.41/78,80
89.17/DMHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh159.14 256 164.15 8 172.1576.40/79,80
90. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava121.17 56 126.47 54 177.1781.42/85,00
91.18/DMBRÁZDA Vendelín 1996 2 Kralupy125.31 54 143.96 58 179.3183.56/87,30
92.19/DMŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky169.79 62 168.84 12 180.8485.09/88,90
93.4/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc202.37 2 175.55 6 181.5585.80/89,60
94.5/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.136.13 60 146.58 56 196.13100.38/104,80
95.18/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz152.22 108 145.41 60 205.41109.66/114,50
96.20/DMČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus135.41 110 144.76 62 206.76111.01/115,90
97.14/ZSWALLISCH Vít 1999 3 USK Pha208.11 68 201.41 14 215.41119.66/125,00
98.19/DSSOFRON Daniel 1995 3 ČSAD Plz163.35 56 184.32 110 219.35123.60/129,10
99.15/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc166.38 56 152.52 206 222.38126.63/132,30
100.12/VMMILYÁN David 1974 2 L.Žatec171.76 56 168.50 58 226.50130.75/136,60
101.16/ZSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc136.05 100 114.45 404 236.05140.30/146,50
102.21/DMSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky183.60 66 227.42 160 249.60153.85/160,70
103.6/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec0.00 999 188.96 64 252.96157.21/164,20
104.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník208.46 56 209.23 154 264.46168.71/176,20
105.17/ZSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK206.79 156 187.51 102 289.51193.76/202,40
106.4/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná196.69 206 0.00 999 402.69306.94/320,60
  LEJMEL Eryk 1995 0 POL0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RESZELEWSKI Pawel 1994 0 POL0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RAAB David 1969 2 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ROUSEK Martin 1965 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy158.62 8 148.18 6 154.18 60
2.1/U2FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava172.80 10 148.85 12 160.856.67/4,353
3.2/U2JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB157.07 8 162.45 4 165.0710.89/7,153
4.2/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn179.54 62 154.24 12 166.2412.06/7,853
5.3/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava157.69 10 161.79 406 167.6913.51/8,847
6.1/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.170.02 8 189.95 114 178.0223.84/15,542
7.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha175.52 4 181.56 106 179.5225.34/16,438
8.2/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno151.28 60 156.11 60 211.2857.10/37,034
9.4/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň209.90 8 0.00 999 217.9063.72/41,331
10.3/U2FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha173.45 58 164.13 108 231.4577.27/50,128
11.5/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3