vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné

02.06.2012   USD České Vrbné
ředitel:   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U2TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec92.54 0 91.28 8 92.54 75
2.2/U2PRSKAVEC Jiří 1993 M USK Pha95.15 2 94.62 0 94.622.08/2,275
3.3/U2ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.96.41 2 92.94 2 94.942.40/2,675
4. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus99.15 0 96.33 0 96.333.79/4,175
5.4/U2ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha107.07 8 97.13 0 97.134.59/5,075
6.5/U2CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha96.62 2 101.20 0 98.626.08/6,675
7.1/DSHOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno100.22 0 99.38 2 100.227.68/8,375
8.2/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava99.88 2 100.70 0 100.708.16/8,875
9. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod0.00 999 101.10 0 101.108.56/9,368
10.3/DSPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec102.22 2 101.14 0 101.148.60/9,362
11.4/DSBINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.103.28 4 99.31 2 101.318.77/9,557
12.6/U2STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha104.42 4 97.33 4 101.338.79/9,553
13.7/U2CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha103.91 0 101.88 54 103.9111.37/12,353
14.1/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy108.01 2 104.04 0 104.0411.50/12,453
15. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2 SKVS ČB109.35 6 104.36 0 104.3611.82/12,849
16.8/U2HRIC Filip 1993 2 Olomouc109.45 106 105.61 0 105.6113.07/14,146
17.5/DSURBAN Tomáš 1994 2+ KK Opava108.51 4 104.14 2 106.1413.60/14,743
18.6/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa106.30 0 108.35 0 106.3013.76/14,940
19.2/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus106.46 0 103.72 4 106.4613.92/15,037
20.3/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov108.04 4 105.08 2 107.0814.54/15,735
21.9/U2MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.105.52 52 105.21 2 107.2114.67/15,933
22.10/U2JORDÁN František 1991 2 Dukla B.108.89 6 103.37 4 107.3714.83/16,031
23.4/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus109.20 8 107.41 0 107.4114.87/16,129
24.7/DSVAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava106.24 2 103.98 4 107.9815.44/16,727
25.1/DMMAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava110.50 8 106.31 2 108.3115.77/17,025
26. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha111.46 52 108.56 0 108.5616.02/17,323
27.5/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.127.56 4 109.04 0 109.0416.50/17,821
28.11/U2ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky107.14 2 107.29 2 109.1416.60/17,919
29.12/U2ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy109.68 0 108.03 2 109.6817.14/18,517
30. POKORNÝ Ondřej 1987 3 SKVS ČB111.75 0 108.38 2 110.3817.84/19,315
30. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.113.52 4 110.38 0 110.3817.84/19,314
32.8/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí126.19 4 108.48 2 110.4817.94/19,413
33.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava111.59 2 110.99 0 110.9918.45/19,912
34.6/VMRAAB David 1969 2 Žel.Brod111.28 0 112.38 2 111.2818.74/20,311
35.2/DMROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava110.41 56 111.35 0 111.3518.81/20,310
36.7/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.114.27 2 109.70 2 111.7019.16/20,79
37. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy112.78 0 111.88 0 111.8819.34/20,98
38.3/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz116.67 4 112.31 0 112.3119.77/21,47
39. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh112.99 54 108.94 4 112.9420.40/22,06
40.4/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy110.55 50 106.98 6 112.9820.44/22,15
41.9/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB107.01 6 106.58 10 113.0120.47/22,14
42.8/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz111.45 2 108.53 8 113.4520.91/22,63
43.5/DMŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB117.40 0 113.71 0 113.7121.17/22,92
44.6/DMSTANOVSKÝ Martin 1996 0 POL116.76 6 112.53 2 114.5321.99/23,80
45.10/DSPECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB106.57 8 112.34 106 114.5722.03/23,81
46.7/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha110.68 4 116.17 2 114.6822.14/23,90
47.11/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha108.90 6 112.41 6 114.9022.36/24,20
48.13/U2BOUZEK Filip 1992 2 Sušice109.66 6 114.32 8 115.6623.12/25,00
49.8/DMSTANOVSKÝ Jakub 1997 0 POL111.85 4 126.01 56 115.8523.31/25,20
50.9/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník108.76 8 114.50 8 116.7624.22/26,20
51.9/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice117.48 0 122.33 2 117.4824.94/27,00
52. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava113.98 4 125.63 152 117.9825.44/27,50
53. LENC Miroslav 1986 2 SKVS ČB123.00 54 116.41 2 118.4125.87/28,00
54.1/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky113.73 6 114.04 52 119.7327.19/29,40
55.2/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava127.20 14 113.84 6 119.8427.30/29,50
56.10/DMVRBA Jiří 1997 2 Olomouc118.46 4 118.63 2 120.6328.09/30,40
57.3/ZSSTAHL Lukas 1999 0 GER119.35 2 120.71 58 121.3528.81/31,10
58.14/U2KURFÜRST Jaroslav 1993 2 USK Pha119.61 2 122.80 4 121.6129.07/31,40
59. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy115.96 6 114.28 10 121.9629.42/31,80
60.12/DSŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice118.95 6 121.28 2 123.2830.74/33,20
61.10/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB122.92 2 125.93 100 124.9232.38/35,00
62.13/DSWEISL Jakub 1995 2 USK Pha120.03 6 140.25 6 126.0333.49/36,20
63.14/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa122.49 4 129.16 54 126.4933.95/36,70
64.4/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.124.73 2 148.83 62 126.7334.19/36,90
65.5/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha123.13 4 116.68 56 127.1334.59/37,40
66.11/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha125.16 2 132.83 4 127.1634.62/37,40
67.2/VŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB127.37 0 146.80 50 127.3734.83/37,60
68.12/DMBRÁZDA Vendelín 1996 2 Kralupy128.36 2 124.37 60 130.3637.82/40,90
69.13/DMČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus112.11 102 112.63 18 130.6338.09/41,20
70.11/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha128.07 4 128.69 4 132.0739.53/42,70
71.6/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK127.55 6 120.05 54 133.5541.01/44,30
72.12/VMKYSELA David 1977 3 Kralupy144.21 100 132.11 4 136.1143.57/47,10
73.1/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK153.13 6 135.45 6 141.4548.91/52,90
74.7/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava137.45 158 131.53 10 141.5348.99/52,90
75.14/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice157.38 6 142.22 0 142.2249.68/53,70
76.15/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky134.67 10 127.43 56 144.6752.13/56,30
77.8/ZSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc138.70 54 140.33 6 146.3353.79/58,10
78.9/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník156.95 60 146.02 4 150.0257.48/62,10
79.16/DMKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník140.76 112 148.22 2 150.2257.68/62,30
80.10/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha146.98 6 155.45 108 152.9860.44/65,30
81.2/ZMZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice126.61 54 152.94 2 154.9462.40/67,40
82.3/VROUSEK Martin 1965 2 KK Opava144.18 12 161.94 52 156.1863.64/68,80
83.15/DSJÍCHA Martin 1994 3 Tech.Pha147.92 10 149.36 108 157.9265.38/70,70
84.16/DSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha105.95 52 107.46 102 157.9565.41/70,70
85.17/DMKLABAN Martin 1997 3 KK Opava136.95 52 152.38 6 158.3865.84/71,10
86.17/DSKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc157.81 6 154.22 6 160.2267.68/73,10
87.11/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc158.20 4 147.61 50 162.2069.66/75,30
88.12/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň156.23 8 171.54 60 164.2371.69/77,50
89.3/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.155.43 10 131.46 58 165.4372.89/78,80
90. KYRIÁN Luděk 1978 3 SKVS ČB117.86 50 113.90 52 165.9073.36/79,30
91.13/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice160.82 6 151.48 56 166.8274.28/80,30
92.4/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc173.30 6 174.10 8 179.3086.76/93,80
93.18/DMŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky145.65 158 172.50 12 184.5091.96/99,40
94.5/ZMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim162.56 50 140.32 52 192.3299.78/107,80
95.18/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz138.37 156 141.61 56 197.61105.07/113,50
96.19/DSSOFRON Daniel 1995 3 ČSAD Plz141.49 62 156.75 108 203.49110.95/119,90
97.13/VMMILYÁN David 1974 2 L.Žatec193.61 10 178.37 56 203.61111.07/120,00
98.19/DMFIALA Jan 1996 2 SKVS ČB145.27 204 148.60 60 208.60116.06/125,40
99.14/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc156.38 64 158.02 110 220.38127.84/138,10
100.15/ZSWALLISCH Vít 1999 3 USK Pha201.90 360 210.31 12 222.31129.77/140,20
101.14/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB127.49 252 128.88 104 232.88140.34/151,70
102.16/ZSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK212.32 260 177.90 56 233.90141.36/152,80
103.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník184.15 204 191.81 56 247.81155.27/167,80
104.20/DMSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky193.27 62 183.42 258 255.27162.73/175,80
105.21/DMHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh126.38 350 157.29 108 265.29172.75/186,70
106.22/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov160.12 160 159.66 116 275.66183.12/197,90
107.17/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky0.00 999 219.88 62 281.88189.34/204,60
108.6/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec188.32 108 245.71 208 296.32203.78/220,20
109.5/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná202.18 204 175.32 156 331.32238.78/258,00
  LEJMEL Eryk 1995 0 POL0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RESZELEWSKI Pawel 1994 0 POL0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U2JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB0.00 999 144.63 4 148.63 60
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno151.54 4 157.94 54 155.546.91/4,660
3.1/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn149.98 10 139.94 56 159.9811.35/7,653
4.2/U2FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava159.74 4 147.73 62 163.7415.11/10,247
5.3/U2FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha166.32 2 169.83 64 168.3219.69/13,247
6.2/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy167.20 8 193.96 210 175.2026.57/17,942
7.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha196.41 10 185.99 54 206.4157.78/38,938
8.3/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava170.58 56 186.51 58 226.5877.95/52,434
9.4/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava0.00 999 168.80 62 230.8082.17/55,331
10.2/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.195.57 56 182.07 302 251.57102.94/69,328
11.5/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň208.82 158 0.00 999 366.82218.19/146,825
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U2ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
122.44 2 128.04 52 124.44 60
2.2/U2ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
131.33 6 125.29 2 127.292.85/2,360
3.1/DSROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
129.00 2 128.05 50 131.006.56/5,353
4.2/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
125.62 6 131.19 54 131.627.18/5,853
5.3/DSRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
129.69 4 123.85 54 133.699.25/7,447
6.3/U2HOJDA Jakub
MACÁŠEK Tomáš
1993
1992
1 Horš.Týn
Dukla B.
0.00 999 131.85 2 133.859.41/7,642
7.1/DMMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
135.22 2 140.90 56 137.2212.78/10,342
8.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
SKŽižkov
148.43 2 136.76 4 140.7616.32/13,138
9. VÁCHA Viktor
WEBER Oldřich
1985
1987
2 Dukla B.
SKVS ČB
148.01 2 138.29 4 142.2917.85/14,334
10.1/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
136.55 110 140.72 2 142.7218.28/14,731
11.4/U2KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
165.77 52 142.74 6 148.7424.30/19,528
12.2/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
148.83 4 152.85 172 152.8328.39/22,825
13.4/DSŠRŮMA Radek
CHOUTKA Jan
1995
1995
2 KVS HK
KVS HK
154.75 6 189.36 8 160.7536.31/29,222
14.2/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
160.04 54 173.01 2 175.0150.57/40,620
15.2/DMVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
144.17 54 135.42 54 189.4264.98/52,218
16.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
213.01 110 188.62 16 204.6280.18/64,416
17.3/ZSPŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
2 USK Pha
USK Pha
167.83 108 182.97 56 238.97114.53/92,014
18.2/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
253.65 306 245.49 60 305.49181.05/145,512
19.1/ZMNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
2 Olomouc
Olomouc
179.84 152 208.41 110 318.41193.97/155,910
20.3/VMBOČEK Zdeněk
JINDRÁK Petr
1975
1969
2 SKVS ČB
Tech.Pha
174.14 208 225.33 108 333.33208.89/167,99
  PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha96.97 2 95.41 4 98.97 75
2.1/U2ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha103.14 2 102.75 0 102.753.78/3,875
3.2/U2JORDÁN František 1991 1 Dukla B.102.26 2 111.32 2 104.265.29/5,375
4.1/DSCEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB108.65 0 105.37 0 105.376.40/6,575
5.3/U2BUSTA Jan 1989 1 USK Pha106.74 2 105.85 0 105.856.88/7,075
6.1/DMMATULA Roman 1996 2+ Kralupy116.46 4 110.33 0 110.3311.36/11,575
7.2/DSMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava119.65 6 108.65 2 110.6511.68/11,868
8.3/DSROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha113.15 0 110.66 0 110.6611.69/11,862
9. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.114.70 6 111.82 0 111.8212.85/13,057
10.4/U2HOJDA Jakub 1993 1 Horš.Týn114.61 6 109.15 4 113.1514.18/14,353
11. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja121.73 54 112.04 2 114.0415.07/15,253
12.2/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov115.07 0 133.01 4 115.0716.10/16,349
13.4/DSPEXA Jakub 1994 2+ USK Pha115.97 0 112.40 6 115.9717.00/17,246
14.5/U2FUSEK Radomír 1990 1 Val.Mez.127.97 6 112.14 4 116.1417.17/17,343
15. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB114.62 2 115.42 200 116.6217.65/17,843
16.3/VMKUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja115.44 4 112.79 4 116.7917.82/18,043
17.5/DSVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB112.93 12 115.56 2 117.5618.59/18,843
18.4/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV125.36 2 119.23 0 119.2320.26/20,540
19.6/DSPOSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB115.31 4 118.18 6 119.3120.34/20,637
20.5/VMKREJČÍ Karel 1972 2 SKVS ČB127.66 4 120.79 2 122.7923.82/24,135
21.6/VMJANČAR David 1974 2+ USK Pha131.65 8 122.81 0 122.8123.84/24,133
22.7/DSSVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha118.14 8 130.42 50 126.1427.17/27,531
23.8/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.122.86 4 150.61 4 126.8627.89/28,229
24.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov128.83 0 132.13 50 128.8329.86/30,227
25.2/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha124.83 4 125.44 104 128.8329.86/30,225
26.6/U2ŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy149.88 54 130.62 2 132.6233.65/34,023
27. VLADAŘ Marek 1981 3 VS Desná124.95 8 139.85 8 132.9533.98/34,321
28. CHOD David 1982 2 Blovice129.89 52 127.18 6 133.1834.21/34,619
29.7/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.144.75 4 134.03 0 134.0335.06/35,417
30.3/DMVRBA Jiří 1997 2 Olomouc126.33 8 133.52 252 134.3335.36/35,715
31.9/DSCHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK154.48 4 130.91 4 134.9135.94/36,314
32.8/VMPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB130.96 102 132.27 4 136.2737.30/37,713
33.1/ZSHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK135.82 2 132.79 54 137.8238.85/39,312
34.2/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.130.11 62 138.29 2 140.2941.32/41,811
35. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn138.01 6 137.43 6 143.4344.46/44,910
36.9/VMBUCHNAR Vladimír 1976 3 SKŽižkov130.74 60 139.86 4 143.8644.89/45,49
37.3/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Dukla B.157.32 58 140.04 6 146.0447.07/47,68
38.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav145.91 6 146.32 0 146.3247.35/47,87
39. HRÁDEK Petr 1987 3 So Písek145.16 6 158.19 118 151.1652.19/52,76
40.7/U2HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor163.42 58 152.92 4 156.9257.95/58,65
41.4/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc163.50 10 153.59 6 159.5960.62/61,34
42.5/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc164.04 104 158.25 2 160.2561.28/61,93
43.10/DSFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.165.11 8 149.65 12 161.6562.68/63,32
44.8/U2KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.160.27 104 165.91 2 167.9168.94/69,71
45.6/ZSLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha160.24 8 142.35 158 168.2469.27/70,00
46.3/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná178.87 58 157.74 12 169.7470.77/71,50
47.1/ZMHEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK185.65 56 165.54 6 171.5472.57/73,30
48.7/ZSKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava181.86 106 164.34 8 172.3473.37/74,10
49. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB123.31 58 139.09 52 181.3182.34/83,20
50.8/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB175.46 6 157.05 54 181.4682.49/83,30
51.9/U2KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha174.82 8 146.34 54 182.8283.85/84,70
52.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník178.07 12 187.05 4 190.0791.10/92,00
53.11/DSŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK200.15 12 184.60 6 190.6091.63/92,60
54.10/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.180.95 106 144.86 56 200.86101.89/103,00
55.12/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov235.77 152 195.29 8 203.29104.32/105,40
56.9/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha145.44 108 154.66 358 253.44154.47/156,10
57.10/U2VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB207.20 114 0.00 999 321.20222.23/224,50
58.2/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn190.69 360 221.55 108 329.55230.58/233,00
59.10/ZSMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava145.80 306 164.30 258 422.30323.33/326,70
  KOLOMANSKI Michal 1994 0 POL0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MATĚJÁK Petr 1973 2 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NEDVĚD Marek 1987 2 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U2KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 M USK Pha106.74 0 104.93 2 106.74 75
2.1/DSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice110.97 0 114.33 2 110.974.23/4,075
3.1/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava115.84 2 110.93 6 116.9310.19/9,575
4.1/VSADILOVÁ Marcela 1967 2 Dukla B.119.82 0 118.01 0 118.0111.27/10,675
5.2/U2VOJTOVÁ Veronika 1990 M USK Pha113.01 50 112.13 6 118.1311.39/10,768
6.2/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.119.71 0 119.51 2 119.7112.97/12,268
7.2/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy123.41 2 116.99 4 120.9914.25/13,468
8.3/DMHILGERTOVÁ Amálie 1997 2+ USK Pha126.13 58 123.24 0 123.2416.50/15,562
9.3/U2ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.115.70 8 134.29 2 123.7016.96/15,957
10.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice141.48 8 123.98 0 123.9817.24/16,257
11.4/U2JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB122.04 4 120.72 6 126.0419.30/18,153
12.5/U2JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí125.75 6 120.70 6 126.7019.96/18,753
13.4/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 1 KK Opava130.04 4 127.76 0 127.7621.02/19,749
14.3/DSKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB128.51 8 128.50 2 130.5023.76/22,349
15.2/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.140.29 52 130.79 2 132.7926.05/24,446
16.5/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň129.10 4 131.08 2 133.0826.34/24,743
17.2/ZSHAŠŠOVÁ Michaela 1998 0 POL128.43 8 133.70 2 135.7028.96/27,10
18. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha130.06 10 127.50 10 137.5030.76/28,840
19.6/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn131.85 6 165.29 114 137.8531.11/29,137
20.6/U2ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice136.77 60 135.97 2 137.9731.23/29,335
21.3/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno133.11 6 139.29 8 139.1132.37/30,333
22. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK137.71 58 139.25 2 141.2534.51/32,331
23.1/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha136.87 8 143.45 4 144.8738.13/35,729
24. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2 SKVS ČB138.89 6 146.78 2 144.8938.15/35,727
25.4/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.151.12 108 140.31 10 150.3143.57/40,825
26.7/DMBRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy138.69 14 147.14 58 152.6945.95/43,023
27.7/U2ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy154.78 4 150.17 6 156.1749.43/46,321
28.5/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc177.34 12 154.01 4 158.0151.27/48,019
29.6/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc153.13 6 148.80 104 159.1352.39/49,117
30.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha161.40 2 158.05 6 163.4056.66/53,115
31. POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB169.05 108 155.71 12 167.7160.97/57,114
32.7/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha164.94 114 164.85 52 216.85110.11/103,213
33.8/U2ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh241.08 12 179.22 52 231.22124.48/116,612
34.2/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha162.59 108 179.95 56 235.95129.21/121,111
35.8/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc190.06 58 214.15 110 248.06141.32/132,410
36.3/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn166.24 106 193.81 60 253.81147.07/137,89
37. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník162.40 110 188.12 162 272.40165.66/155,28
38.9/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc190.52 106 231.83 104 296.52189.78/177,87
39.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň162.99 162 169.41 206 324.99218.25/204,56
40.4/DSŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň185.97 264 187.28 206 393.28286.54/268,45
41.10/ZSHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava214.93 502 228.45 356 584.45477.71/447,54
42.5/DSKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 VS Desná217.58 502 287.66 356 643.66536.92/503,03
43.4/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TREBULOVÁ Ivana 1998 0 POL0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3