ČP 2017 veteránů mladších

poslední aktualizace: 21.01.2018 11:46:01
započítávány jsou tyto závody:
A - Slalom v Sušici , ČP předžáků, 20.05.2017
B - Slalom v Sušici, ČP předžáků, 21.05.2017
C - XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů, 24.06.2017
D - XXXII. ročník Křivoklátského slalomu, 25.06.2017
E - Slalom ve Strakonicích, 08.07.2017
F - Slalom ve Strakonicích, 09.07.2017
G - Slalom O štít města Benátek, 12.08.2017
H - Slalom O štít města Benátek, 13.08.2017
I - Slalom v Třebechovicích, 30.09.2017
J - Slalom v Třebechovicích, 01.10.2017

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 8, ročníky narození: 1973-1982

Experimentální výpočet ČP veteránů

Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Hauck Marek, 1977KVS Hradec Králové6 / 493 / 62--8 / 436 / 493 / 624 / 573 / 624 / 57441
2. Válek Michal, 1974VS Tábor12 / 337 / 4613 / 319 / 4013 / 3111 / 356 / 496 / 497 / 467 / 46344
3. Pešta Jan, 1981Lužnice Tábor5 / 532 / 685 / 536 / 495 / 533 / 62----338
4. Indruch Tomáš, 1976KVS Hradec Králové------1 / 751 / 751 / 751 / 75300
5. Nováček Michal, 1977TJ SK Hubertus KV4 / 57---10 / 377 / 462 / 682 / 68--276
6. Jícha Dušan, 1982TJ Sokol Písek10 / 374 / 578 / 437 / 469 / 408 / 43----266
7. Kvapil Martin, 1976TJ Slavia K. Vary2 / 681 / 75--7 / 462 / 68----257
8. Chod David, 1982VS Blovice--2 / 683 / 623 / 62-----192
9. Blahník Miroslav, 1980TJ Slavia K. Vary9 / 406 / 499 / 404 / 57------186
10. Hojda Ladislav, 1973Vodácký oddíl Horšovský Týn8 / 435 / 53--11 / 359 / 40----171
11. Smetánka Radek, 1976TJ SK Hubertus KV11 / 358 / 4312 / 338 / 43------154
12. Svítil Vladan, 1974KK Postřelmov--7 / 46-----5 / 535 / 53152
13. Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV--1 / 751 / 75------150
Havlíček Jan, 1982Univerzitní sportovní klub Praha----1 / 751 / 75----150
15. Wendl Miloslav, 1978Vodácký oddíl Horšovský Týn7 / 46---6 / 495 / 53----148
16. Brtek Tomáš, 1981KK Beroun-------5 / 538 / 436 / 49145
17. Pivoňka Zdeněk, 1982Vodácký oddíl Horšovský Týn1 / 75---2 / 68-----143
18. Rašner Karel, 1976KK Postřelmov--------2 / 682 / 68136
19. Rašner Martin, 1980neuvedeno--4 / 572 / 68------125
20. Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice--------4 / 573 / 62119
Indruch Jaromír, 1976KVS Hradec Králové------4 / 573 / 62--119
22. Novosad Lukáš, 1976SK Vltava Č. Krumlov z.s.----4 / 574 / 57----114
23. Kejklíček Tomáš, 1980TJ Syntesia Pardubice--------6 / 499 / 4089
24. Řežábek Martin, 1973Raft klub Trója--11 / 355 / 53------88
25. Foltín Marek, 1973KK Brandýs nad Labem--------10 / 378 / 4380
26. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice----12 / 3310 / 37----70
27. Míka Viktor, 1977SK Žižkov3 / 62---------62
Jiras Marek, 1976Univerzitní sportovní klub Praha--3 / 62-------62
29. Kysela David, 1977TJ Kralupy, oddíl kanoistiky------5 / 53---53
30. Prchlík Jiří, 1978Lužnice Tábor--6 / 49-------49
31. Bohatý Karel, 1974SK Třebechovice--------9 / 40-40
32. Matěják Petr, 1973TJ Ohře Klášterec--10 / 37-------37

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha2 / 682 / 68----1 / 751 / 751 / 75-361
2. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary1 / 751 / 75--1 / 751 / 75----300

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Vorel Zdeněk, 1974
Záruba Martin, 1974
TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
--------1 / 751 / 75150
Uhlík František, 1975
Pazourek Pavel, 1976
TJ Jiskra Bechyně
TJ Jiskra Bechyně
1 / 751 / 75--------150
3. Horák David, 1976
Císařovský Petr, 1977
Klub Larse Heletága
Klub Larse Heletága
--------2 / 682 / 68136

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Panzer Aleš, 1974TJ Loko Plzeň2 / 685 / 539 / 408 / 434 / 572 / 683 / 623 / 622 / 683 / 62500
2. Horák David, 1976Klub Larse Heletága9 / 408 / 4314 / 2912 / 339 / 4010 / 377 / 46-7 / 466 / 49334
3. Hek Jan, 1979Klub Kanoistika Roudnice n.L.4 / 573 / 62--6 / 496 / 495 / 535 / 53--323
4. Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň7 / 469 / 4016 / 2514 / 298 / 437 / 469 / 4010 / 37--306
5. Polívka Radek, 1980Sk VS Slávia Hradec Králové------1 / 75-1 / 751 / 75225
6. Riant Martin, 1977VS Tábor13 / 3115 / 27--13 / 3113 / 3114 / 29-12 / 3310 / 37219
7. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice----2 / 683 / 62-1 / 75--205
8. Prchlík Michal, 1981Lužnice Tábor--7 / 469 / 403 / 625 / 53----201
9. Báča Milan, 1973KK Brandýs nad Labem--8 / 437 / 465 / 534 / 57----199
10. Beneš Petr, 1975Klub Larse Heletága--12 / 3315 / 277 / 469 / 406 / 49---195
11. Bureš Jan, 1978Klub vodních sportů Sušice z.s.12 / 3313 / 31--14 / 2914 / 2913 / 319 / 40--193
12. Velenovský Jiří, 1978VS Tábor14 / 2914 / 29--15 / 2715 / 27--10 / 3711 / 35184
13. Blahník Miroslav, 1980TJ Slavia K. Vary5 / 536 / 4915 / 2710 / 37------166
14. Buchtel Martin, 1982TJ SK Hubertus KV--1 / 751 / 75------150
Háša Michal, 1981TJ Jiskra Bechyně1 / 751 / 75--------150
Grossmann Petr, 1974TJ Loko Plzeň----1 / 751 / 75----150
17. Krejčí Hynek, 1978TJ Permon Roztoky11 / 3511 / 35--12 / 3311 / 35----138
18. Kulhánek Jan, 1978Delfín Jablonec------2 / 682 / 68--136
Prell Pavel, 1976TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--2 / 682 / 68------136
20. Švehla Zdeněk, 1976SK Vltava Č. Krumlov z.s.3 / 622 / 68--------130
21. Lepík Filip, 1976TJ SK Hubertus KV--3 / 623 / 62------124
22. Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice--------3 / 624 / 57119
23. Kolář Jiří, 1975Univerzitní sportovní klub Praha------4 / 574 / 57--114
Gorecký Petr, 1981TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--4 / 574 / 57------114
25. Kořínek Martin, 1977Delfín Jablonec-12 / 33----12 / 33--8 / 43109
26. Abraham Jiří, 1977SK VS Karbo Benátky-------6 / 494 / 57-106
Řejha Jiří, 1981TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--5 / 535 / 53------106
Kyrián Luděk, 1978SK VS Č. Budějovice6 / 494 / 57--------106
29. Kysela David, 1977TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--13 / 3113 / 31--8 / 43---105
30. Záruba Martin, 1974TJ Dvůr Králové--------6 / 495 / 53102
31. Mulač Viktor, 1975SK VS Č. Budějovice--6 / 496 / 49------98
32. Kovář Zbyněk, 1977KK Brandýs nad Labem--10 / 37-----5 / 53-90
33. Hain Přemysl, 1977TJ Dvůr Králové--------8 / 437 / 4689
Pazourek Pavel, 1976TJ Jiskra Bechyně8 / 437 / 46--------89
35. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice------10 / 377 / 46--83
36. Jánský Pavel, 1975TJ Dvůr Králové--------9 / 409 / 4080
Hron Robin, 1979TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----10 / 378 / 43----80
38. Dolejš Martin, 1980TJ SK Hubertus KV------11 / 358 / 43--78
39. Uhlík František, 1975TJ Jiskra Bechyně10 / 3710 / 37--------74
40. Vyhnánek Jiří, 1974Technika Praha--11 / 3511 / 35------70
41. Jančar Filip, 1976Kotva Bráník---------2 / 6868
Dunovský Tomáš, 1976Otava Strakonice----11 / 3512 / 33----68
43. Císařovský Petr, 1977Klub Larse Heletága--------13 / 3112 / 3364
44. Kotrba Tomáš, 1977Lužnice Tábor--17 / 2316 / 25------48
45. Jára Leoš, 1974KK Rakovník--19 / 1917 / 23------42
46. Bohatý Karel, 1974SK Třebechovice--------11 / 35-35
47. Dolejš Petr, 1974TJ Slavia K. Vary15 / 27---------27
48. Jezvina Václav, 1973Loko Trutnov--18 / 21-------21

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
H
p/b
I
p/b
J
p/b
body
celkem
1. Haucková Ilona, 1978KVS Hradec Králové2 / 682 / 68----4 / 572 / 682 / 681 / 75404
2. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary1 / 751 / 75--1 / 751 / 75----300
3. Borská Alena, 1976Bohemians Praha3 / 623 / 62--2 / 683 / 62----254
4. Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha--1 / 75---1 / 751 / 75--225
5. Bašková Petra, 1981SK VS Karbo Benátky------2 / 684 / 573 / 62-187
6. Nováková Marcela, 1974VS Tábor-----4 / 57--6 / 494 / 57163
7. Veselá Linda, 1980Technika Praha--2 / 681 / 75------143
8. Přibylová Karolina, 1978TJ SK Hubertus KV----3 / 622 / 68----130
Šejvlová Lenka, 1973KK Rakovník--3 / 622 / 68------130
10. Lacinová Leona, 1974TJ Semily--------4 / 572 / 68125
11. Štěpánková Vanda, 1978DUKLA Brandýs------3 / 623 / 62--124
12. Konvalinková Irena, 1977TJ Syntesia Pardubice--------5 / 533 / 62115
13. Lepíková Markéta, 1979TJ SK Hubertus KV4 / 574 / 57--------114
14. Plavjaniková Petra, 1975SK VS Karbo Benátky--------1 / 75-75
Typ závodu