vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Třebechovicích

01.10.2017   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSHEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.100.56 0 101.80 0 100.56 205
2.2/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky103.61 0 104.20 0 103.613.05/3,0201
3.1/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky102.30 8 101.30 4 105.304.74/4,7197
4.1/VMPOLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK107.11 0 107.10 2 107.116.55/6,5193
5.2/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.107.57 0 107.80 2 107.577.01/7,0189
6. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.109.21 0 108.00 2 109.218.65/8,6185
7.3/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky107.37 2 4.00 999 109.378.81/8,8181
8.2/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.113.38 0 109.80 0 109.809.24/9,2177
9.1/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.111.18 0 114.10 4 111.1810.62/10,6173
10.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.112.19 0 4.00 999 112.1911.63/11,6169
11. ŘÍHA Zdeněk 1987 3+ Třebech.114.25 0 114.10 0 114.1013.54/13,5165
12. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.117.54 0 115.00 0 115.0014.44/14,4161
13.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.115.93 0 116.10 2 115.9315.37/15,3157
14.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor116.82 4 114.90 2 116.9016.34/16,2153
15.3/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky118.32 0 115.30 2 117.3016.74/16,6149
16.3/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz115.57 2 117.90 2 117.5717.01/16,9145
17.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.119.83 0 117.80 0 117.8017.24/17,1141
18. ADAMEC Jakub 1984 Č.Lípa133.78 0 117.90 0 117.9017.34/17,2137
19.4/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK4.00 999 114.20 4 118.2017.64/17,5133
20.1/VJINDRÁK Petr 1969 2 Tech.Pha118.45 0 122.00 2 118.4517.89/17,8129
21.4/ZSKUDRNA Josef 2004 2 KK Brand116.55 4 118.50 0 118.5017.94/17,8125
22.5/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov116.88 2 123.10 4 118.8818.32/18,2121
23.5/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm118.96 0 118.20 2 118.9618.40/18,3117
24.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.129.91 2 119.10 0 119.1018.54/18,4113
25.3/DMFUCHS Matouš 2002 3+ Jablonec113.35 6 115.70 4 119.3518.79/18,7109
26.6/DSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště131.62 2 119.50 0 119.5018.94/18,8105
27.3/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.119.57 0 122.30 0 119.5719.01/18,9101
28.6/ZSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.119.43 4 118.00 2 120.0019.44/19,397
29.7/ZSLACINA Jakub 2003 2 Semily118.36 2 118.60 2 120.3619.80/19,793
30.4/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.120.81 0 122.50 2 120.8120.25/20,189
31.5/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.118.96 2 123.40 0 120.9620.40/20,385
32.8/ZSTURNER Karel 2004 2 Blovice123.02 0 130.60 0 123.0222.46/22,381
33.9/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice121.28 4 123.10 0 123.1022.54/22,477
34.4/VSAJDL František 1970 3 L.Žatec4.00 999 123.30 0 123.3022.74/22,676
35.7/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.123.33 0 123.70 6 123.3322.77/22,675
36.2/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand121.50 2 124.70 4 123.5022.94/22,874
37.6/VMHORÁK David 1976 2 Heletag123.55 0 124.20 2 123.5522.99/22,973
38.5/VPODRASKÝ Tomáš 1967 Třebech.124.15 0 4.00 999 124.1523.59/23,572
39.6/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.129.52 2 125.50 0 125.5024.94/24,871
40.4/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník125.69 0 125.00 4 125.6925.13/25,070
41.3/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand130.40 54 125.90 0 125.9025.34/25,269
42.4/ZMBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand131.13 4 124.00 2 126.0025.44/25,368
43.8/DSVENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto122.54 4 123.80 4 126.5425.98/25,867
44.10/ZSJUDA Mikuláš 2003 3+ Benátky124.73 2 125.40 2 126.7326.17/26,066
45.5/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha122.85 4 125.40 2 126.8526.29/26,165
46.11/ZSMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov125.20 2 126.00 4 127.2026.64/26,564
47.12/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice127.54 0 125.40 2 127.4026.84/26,763
48.6/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov125.59 2 127.20 2 127.5927.03/26,962
49.13/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand127.99 0 126.50 6 127.9927.43/27,361
50.7/DMHANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.128.54 4 128.00 0 128.0027.44/27,360
50.5/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK125.31 52 128.00 0 128.0027.44/27,359
52.6/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice135.10 0 129.50 0 129.5028.94/28,858
53.7/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice142.44 4 128.20 2 130.2029.64/29,557
54.7/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand126.26 4 126.70 4 130.2629.70/29,556
54.2/U23ŘÍHA Jan 1996 3+ Třebech.128.26 2 4.00 999 130.2629.70/29,555
56.8/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor130.43 0 131.90 0 130.4329.87/29,754
57.9/DSFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec131.62 0 131.20 6 131.6231.06/30,953
58.9/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha144.80 4 131.70 0 131.7031.14/31,052
59.7/VMHAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.133.64 0 130.10 2 132.1031.54/31,451
60.10/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK132.19 0 136.10 2 132.1931.63/31,550
61.11/ZMBENDA Jan 2005 3+ Roudnice132.24 0 132.00 6 132.2431.68/31,549
62.8/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec134.50 0 131.10 2 133.1032.54/32,448
63.12/ZMINDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK131.12 2 137.90 2 133.1232.56/32,447
64.13/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha133.13 0 133.00 2 133.1332.57/32,446
65.14/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 3 Semily135.02 6 131.60 2 133.6033.04/32,945
66.2/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha134.38 0 137.90 0 134.3833.82/33,644
67. CINKO Radek 1993 3 Pardub.142.42 6 135.40 0 135.4034.84/34,643
68.3/VSPOLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK135.81 0 134.40 2 135.8135.25/35,142
69.15/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand139.58 0 134.40 2 136.4035.84/35,641
70.14/ZMSAIDL František 2006 3 USK Pha136.81 0 148.50 2 136.8136.25/36,040
71.9/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.135.67 2 135.00 6 137.6737.11/36,939
72.8/DMSKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.137.01 4 131.80 6 137.8037.24/37,038
73.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.138.47 2 136.10 2 138.1037.54/37,337
74.8/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB136.21 2 135.70 50 138.2137.65/37,436
75.10/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor150.56 4 136.90 2 138.9038.34/38,135
76.9/DMADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky135.08 4 138.00 8 139.0838.52/38,334
77.16/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště135.77 4 137.10 2 139.1038.54/38,333
78.9/VVANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor139.26 0 140.00 0 139.2638.70/38,532
79.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník139.32 0 140.20 0 139.3238.76/38,531
80.15/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha134.14 6 135.60 4 139.6039.04/38,830
81.16/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand140.54 0 137.90 2 139.9039.34/39,129
81.17/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.140.35 4 137.90 2 139.9039.34/39,128
83.10/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa138.58 2 153.10 54 140.5840.02/39,827
84. KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha138.40 6 134.60 6 140.6040.04/39,826
85.17/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha139.17 2 142.40 8 141.1740.61/40,425
86.18/ZMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov139.26 2 142.10 0 141.2640.70/40,524
87.19/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.143.31 4 141.40 0 141.4040.84/40,623
88.11/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor138.46 4 133.90 8 141.9041.34/41,122
89.18/ZSJAHODA Jakub 2004 3 USK Pha142.69 0 146.30 8 142.6942.13/41,921
90.19/ZSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily140.99 4 138.90 4 142.9042.34/42,120
91.6/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov146.75 2 143.00 0 143.0042.44/42,219
92.20/ZMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand139.20 4 148.60 4 143.2042.64/42,418
93.21/ZMBAČINA Jan 2006 Č.Lípa148.50 0 141.90 2 143.9043.34/43,111
94.22/ZMSTOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov142.88 2 144.50 2 144.8844.32/44,117
95. JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov145.06 0 144.14 2 145.0644.50/44,316
96.20/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.141.98 4 137.50 8 145.5044.94/44,715
97.23/ZMNOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor139.82 6 143.60 2 145.6045.04/44,814
98.24/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště147.50 2 146.60 0 146.6046.04/45,813
99.25/ZMBANDAS Matěj 2006 KK Brand153.60 0 145.40 2 147.4046.84/46,612
100.21/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec153.86 4 146.70 2 148.7048.14/47,910
101.26/ZMHADRABA Martin 2005 USK Pha148.40 4 145.50 4 149.5048.94/48,79
102.22/ZSENDRYCH Matouš 2003 Trutnov156.78 4 151.30 0 151.3050.74/50,58
103.23/ZSSOPEK Milan 2004 3 Sušice143.90 8 141.60 50 151.9051.34/51,17
104.24/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.153.55 0 146.20 8 153.5552.99/52,76
105.27/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily153.80 4 154.20 0 154.2053.64/53,35
106.28/ZMKUTEK Michal 2006 USK Pha157.70 2 150.40 6 156.4055.84/55,54
107.25/ZSTUN Marek 2003 Semily148.80 8 173.60 60 156.8056.24/55,93
108.26/ZSMÁRA Michal 2003 VS Tábor167.51 14 148.40 10 158.4057.84/57,52
109.27/ZSJEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand177.30 4 154.50 4 158.5057.94/57,61
110.29/ZMSAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha173.20 8 160.10 0 160.1059.54/59,20
111.30/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto164.12 0 165.70 4 164.1263.56/63,20
112.28/ZSKINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha158.43 8 4.00 999 166.4365.87/65,50
113.31/ZMSLAVÍK Daniel 2006 Semily174.40 8 158.60 8 166.6066.04/65,70
114.32/ZMJAHNA Ondřej 2005 Třebech.164.12 4 166.70 2 168.1267.56/67,20
115.29/ZSSLABÝ Zdeněk 2004 VS Tábor161.30 12 172.80 60 173.3072.74/72,30
116.33/ZMMAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha168.06 10 150.60 60 178.0677.50/77,10
117.10/DMSTREIT Adam 2002 Trutnov169.60 16 4.00 999 185.6085.04/84,60
118.12/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag1.00 999 186.30 10 196.3095.74/95,20
119.34/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha205.27 6 185.60 12 197.6097.04/96,50
120.30/ZSKOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand151.40 56 144.50 56 200.5099.94/99,40
121.35/ZMHOLUB Čeněk 2006 USK Pha196.90 10 184.20 62 206.90106.34/105,70
122.11/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov205.60 106 195.00 14 209.00108.44/107,80
123.36/ZMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha4.00 999 153.90 58 211.90111.34/110,70
  TROCH Jan 2003 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENIGER Jiří 1973 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VLASÁK Jan 1986 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Pavel 1972 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WINTER Eduard 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Jiří 1977 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha130.60 0 129.10 0 129.10 20
2.2/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha130.27 0 129.40 4 130.271.17/0,916
3.1/DMCAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.132.80 4 132.00 0 132.002.90/2,212
4.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha137.90 0 136.20 0 136.207.10/5,511
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor138.30 0 134.70 2 136.707.60/5,910
5.2/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.139.70 0 136.70 0 136.707.60/5,99
7.2/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK138.50 0 141.20 0 138.509.40/7,38
8.3/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK142.80 0 140.40 0 140.4011.30/8,87
9.3/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha138.50 2 140.70 2 140.5011.40/8,86
10.4/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 3 KVS HK142.00 0 147.00 0 142.0012.90/10,05
11.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov153.00 0 150.40 0 150.4021.30/16,54
12.5/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor161.30 0 153.20 0 153.2024.10/18,73
13.6/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha162.90 4 155.10 0 155.1026.00/20,12
14.3/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha158.80 0 163.60 2 158.8029.70/23,01
15.2/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily160.80 0 163.30 0 160.8031.70/24,60
16.4/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov4.00 999 163.20 0 163.2034.10/26,40
17.4/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha165.80 2 166.30 4 167.8038.70/30,00
18.1/PZBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov278.50 0 4.00 999 278.50149.40/115,70
  KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23HEGER Tomáš
HEGER Vojtěch
1998
2000
1 Dukla B.
Dukla B.
112.80 0 4.00 999 112.80 45
2.1/VMVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
132.70 2 135.30 0 134.7021.90/19,437
3.1/VJINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
136.00 2 132.20 4 136.2023.40/20,733
4. RAŠNER Karel
SVÍTIL Vladan
2004
1974
Postřelm
Postřelm
135.40 2 4.00 999 137.4024.60/21,829
5.1/DSFUCHS Matouš
FUCHS Jakub
2002
1999
3 Jablonec
Jablonec
138.80 2 137.70 0 137.7024.90/22,125
6.1/DMBOHATÝ Karel
BOHATÝ Oto
2001
2007
3 Třebech.
Třebech.
135.80 2 4.00 999 137.8025.00/22,20
7.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
135.80 4 136.90 4 139.8027.00/23,921
8.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
140.80 0 141.90 0 140.8028.00/24,817
9.1/ZSCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
140.60 4 141.30 2 143.3030.50/27,013
10. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.10 4 141.90 6 145.1032.30/28,612
11.2/DMHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
160.70 4 144.50 2 146.5033.70/29,911
12.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
144.80 2 145.70 4 146.8034.00/30,110
13.2/VPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
151.20 0 3151.00 2 151.2038.40/34,09
14.1/ZMINDRUCH Matěj
HEGER Jonáš
2006
2006
KVS HK
KVS HK
149.80 2 154.20 8 151.8039.00/34,68
15.2/U23KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
153.30 2 160.60 8 155.3042.50/37,77
16.3/ZSERLOVÁ Natálie
MORENOVÁ Adriana
2006
2004
USK Pha
USK Pha
155.40 0 171.10 8 155.4042.60/37,86
17.3/DMSAMKOVÁ Olga
KLIŠČOVÁ Barbora
2005
2002
Třebech.
Třebech.
157.20 0 4.00 999 157.2044.40/39,45
18.4/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
160.40 2 158.70 4 162.4049.60/44,04
19.4/DMHOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
3 Č.Lípa
Č.Lípa
155.20 8 155.90 8 163.2050.40/44,73
20.2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
159.59 8 157.30 8 165.3052.50/46,52
21.3/VMHORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Petr
1976
1977
Heletag
Heletag
157.90 8 182.10 22 165.9053.10/47,11
22.2/ZMBABOUČEK Antonín
SLAVÍK Vojtěch
2007
2005
USK Pha
USK Pha
163.70 6 165.20 4 169.2056.40/50,00
23.5/DMADÁŠEK Alois
JUDA Mikuláš
2002
2003
Benátky
Benátky
180.08 4 204.50 14 184.0871.28/63,20
24.3/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
184.50 62 179.90 10 189.9077.10/68,40
25.6/DMSTEHLÍK Alexander
MÍL Jakub
2002
2003
Trutnov
Trutnov
192.40 8 206.00 4 200.4087.60/77,70
26.7/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
MÁROVÁ Zuzana
2004
2001
3 VS Tábor
VS Tábor
197.90 12 196.90 8 204.9092.10/81,60
27. FOLTÍN Marek
FOLTÍN Šimon
1973
2006
KK Brand
KK Brand
213.90 8 217.40 58 221.90109.10/96,70
  JINDRÁKOVÁ Anna
JINDRÁKOVÁ Eliška
2005
2007
Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERVENKOVÁ Amélie
RŮŽIČKOVÁ Kateřina
2005
2003
3 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOSKOČIL Eduard
KUTLVAŠR Petr
1983
1977
Dv.Král.
Vys.Mýto
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUDRNA Josef
BÍZEK Marek
2004
2005
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice130.50 2 124.10 2 126.10 0
2.2/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor129.10 0 129.70 0 129.103.00/2,40
3.3/PZMPANZER Martin 2007 Loko Plz135.20 2 126.10 6 132.106.00/4,80
4.4/PZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand134.70 4 133.90 0 133.907.80/6,20
5.5/PZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.130.70 4 131.30 4 134.708.60/6,80
6.6/PZMVENC Ondřej 2007 KK Brand136.70 0 141.90 2 136.7010.60/8,40
7.7/PZMHAUCK Marek 2007 KVS HK142.10 2 143.00 6 144.1018.00/14,30
8.1/PZZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice148.30 0 146.60 0 146.6020.50/16,30
9.8/PZMBABOUČEK Antonín 2007 USK Pha147.70 0 145.60 2 147.6021.50/17,00
10.9/PZMSAMEK Petr 2008 Třebech.146.80 2 150.50 4 148.8022.70/18,00
11.10/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz144.50 8 149.60 4 152.5026.40/20,90
12.11/PZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha160.16 2 148.90 6 154.9028.80/22,80
13.12/PZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK158.10 2 156.00 0 156.0029.90/23,70
14.13/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha157.20 0 169.70 12 157.2031.10/24,70
15.14/PZMSVOBODA Šimon 2008 Benátky153.40 6 153.90 4 157.9031.80/25,20
15.15/PZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky153.90 4 165.60 0 157.9031.80/25,20
17.2/PZZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor163.70 2 172.40 2 165.7039.60/31,40
18.16/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor166.70 2 167.20 0 167.2041.10/32,60
19.17/PZMSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec167.20 2 167.60 2 169.2043.10/34,20
20.3/PZZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand176.30 0 169.90 0 169.9043.80/34,70
21.4/PZZBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov182.90 4 177.40 0 177.4051.30/40,70
22.18/PZMFUCHS Jáchym 2008 KK Brand182.80 10 172.60 6 178.6052.50/41,60
23.19/PZMPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha183.80 4 182.80 0 182.8056.70/45,00
24.20/PZMPLEŠTIL Šimon 2007 Semily191.70 10 177.90 6 183.9057.80/45,80
25.5/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec181.60 4 182.60 14 185.6059.50/47,20
26.21/PZMURBÁNEK Šimon 2008 USK Pha196.50 6 174.70 20 194.7068.60/54,40
27.22/PZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto212.80 8 216.30 14 220.8094.70/75,10
28.23/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK212.70 10 197.60 62 222.7096.60/76,60
31.26/PZMŠÍMA David 2008 KK Brand249.40 8 241.70 56 257.40131.30/104,10
32.27/PZMKOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor225.30 56 217.20 54 271.20145.10/115,10
  JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha1.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.107.20 0 107.20 0 107.20 123
2.1/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.110.70 54 108.40 2 110.403.20/3,0115
3.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.113.80 0 113.30 0 113.306.10/5,7107
4.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK117.00 0 4.00 999 117.009.80/9,1103
5.2/VMRAŠNER Karel 1976 2 Postřelm121.40 2 120.90 0 120.9013.70/12,899
6.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor124.00 0 122.40 0 122.4015.20/14,295
7.2/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB125.90 6 123.30 0 123.3016.10/15,091
8.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB123.90 0 122.20 4 123.9016.70/15,687
9.1/VLACINA Richard 1967 2 Semily122.70 2 123.50 2 124.7017.50/16,383
10.3/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.126.40 0 124.80 0 124.8017.60/16,479
11.2/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK123.20 2 126.70 0 125.2018.00/16,875
12.4/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK125.40 2 123.90 2 125.9018.70/17,471
13. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha124.30 4 124.20 2 126.2019.00/17,767
14.5/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm125.10 2 124.60 2 126.6019.40/18,163
14.2/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov127.30 4 126.60 0 126.6019.40/18,159
16.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor126.70 0 162.10 6 126.7019.50/18,255
17.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor127.30 0 128.70 0 127.3020.10/18,851
18.6/VMBRTEK Tomáš 1981 3 KKBeroun128.80 0 128.00 2 128.8021.60/20,147
19.3/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK128.90 0 134.20 0 128.9021.70/20,243
20.4/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L129.10 0 123.40 52 129.1021.90/20,439
21. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor127.60 2 132.40 10 129.6022.40/20,935
22.2/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor131.60 0 129.70 0 129.7022.50/21,034
23. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK130.10 0 129.80 0 129.8022.60/21,133
24.4/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov130.20 0 135.80 0 130.2023.00/21,532
25.5/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.130.70 0 134.80 6 130.7023.50/21,931
26.3/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov126.90 4 133.30 0 130.9023.70/22,130
27.4/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm129.40 2 133.40 2 131.4024.20/22,629
28.7/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor133.30 0 134.40 0 133.3026.10/24,328
29.6/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov134.50 0 135.20 2 134.5027.30/25,527
30.7/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily134.80 0 140.60 4 134.8027.60/25,726
31.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník136.20 0 135.10 0 135.1027.90/26,025
32.6/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov135.30 0 137.00 0 135.3028.10/26,224
33.1/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK138.10 2 136.00 0 136.0028.80/26,923
34.2/U23VRBA Vojtěch 1994 3 Sláv.HK135.90 4 136.30 0 136.3029.10/27,122
35.2/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK139.60 2 137.00 0 137.0029.80/27,821
36.7/VPETERKA Vít 1969 Rakovník139.90 0 138.50 0 138.5031.30/29,220
36.3/DSKRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa139.50 2 138.50 0 138.5031.30/29,219
38.3/ZMINDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK137.60 2 139.30 4 139.6032.40/30,218
39.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.140.80 0 143.40 0 140.8033.60/31,317
40.3/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov139.70 2 138.30 4 141.7034.50/32,216
41.8/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.138.40 4 142.50 4 142.4035.20/32,815
42. ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech.142.60 0 4.00 999 142.6035.40/33,014
43.4/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník141.20 2 144.60 0 143.2036.00/33,613
44.8/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov143.90 0 145.10 0 143.9036.70/34,212
44.5/DMKOLÁŘ Vojtěch 2002 3 USK Pha141.90 2 134.10 50 143.9036.70/34,211
46.6/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha140.10 4 4.00 999 144.1036.90/34,410
47.9/ZSTURNER Karel 2004 Blovice143.20 6 142.30 2 144.3037.10/34,69
48.10/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.147.00 0 145.30 0 145.3038.10/35,58
49.8/VMFOLTÍN Marek 1973 KK Brand147.00 6 146.10 0 146.1038.90/36,37
50.4/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha145.90 6 144.20 2 146.2039.00/36,46
51.5/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand142.30 4 3.00 999 146.3039.10/36,55
52.11/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha143.10 4 145.60 6 147.1039.90/37,24
53.5/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor151.20 0 147.80 0 147.8040.60/37,93
54.1/PZBOHATÝ Oto 2007 Třebech.152.30 6 152.10 2 154.1046.90/43,80
55.6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.147.00 8 144.40 10 154.4047.20/44,02
56.7/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.164.50 2 159.90 4 163.9056.70/52,91
57.12/ZSNĚMEC Radek 2004 Pardub.161.80 4 166.70 2 165.8058.60/54,70
58.4/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky159.40 8 4.00 999 167.4060.20/56,20
59.8/ZMSAIDL František 2006 USK Pha173.10 6 165.90 2 167.9060.70/56,60
60.9/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha165.90 6 167.00 4 171.0063.80/59,50
61. CINKO Radek 1993 Pardub.230.70 10 175.20 4 179.2072.00/67,20
62.9/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub.183.30 4 186.30 2 187.3080.10/74,70
63.2/PZINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK188.60 4 183.60 4 187.6080.40/75,00
64.13/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily181.10 8 183.10 8 189.1081.90/76,40
65.3/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK245.80 8 236.60 4 240.60133.40/124,40
  DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOSKOČIL Eduard 1983 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.120.90 2 116.70 2 118.70 82
2.2/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK119.60 0 4.00 999 119.600.90/0,878
3.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha120.00 0 126.00 0 120.001.30/1,174
4. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha121.20 0 120.10 0 120.101.40/1,270
5.3/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK121.10 0 121.70 0 121.102.40/2,066
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor121.60 0 121.30 0 121.302.60/2,262
7.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.123.80 4 123.30 0 123.304.60/3,958
8.2/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha126.60 0 123.40 0 123.404.70/4,054
9.3/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha125.60 2 125.60 0 125.606.90/5,850
10.2/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha129.00 0 127.70 2 129.0010.30/8,746
11.4/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK128.20 2 129.60 0 129.6010.90/9,242
12.5/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa132.90 2 130.70 0 130.7012.00/10,138
13.3/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky129.30 4 131.10 0 131.1012.40/10,434
14.1/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK131.70 0 132.10 0 131.7013.00/11,030
15.4/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa129.90 2 132.10 4 131.9013.20/11,126
16.6/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa125.80 12 127.30 6 133.3014.60/12,325
17.4/ZMKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha131.40 2 134.00 2 133.4014.70/12,424
18. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3+ KVS HK134.70 0 136.50 0 134.7016.00/13,523
19.2/VMLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily136.10 0 135.40 0 135.4016.70/14,122
20.7/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor139.30 0 136.10 0 136.1017.40/14,721
21.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily138.60 0 134.90 2 136.9018.20/15,320
21.5/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha134.90 2 135.00 6 136.9018.20/15,319
23.6/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice137.16 2 137.00 0 137.0018.30/15,418
24.8/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha136.90 2 136.60 2 138.6019.90/16,817
24.5/DMBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz145.00 4 138.60 0 138.6019.90/16,816
26.6/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.135.00 4 139.70 52 139.0020.30/17,115
27.7/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha142.70 6 141.70 0 141.7023.00/19,414
28.9/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz143.90 2 142.90 0 142.9024.20/20,413
29.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily143.00 2 144.50 0 144.5025.80/21,712
30.7/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor147.20 4 142.80 2 144.8026.10/22,011
31.8/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov145.15 8 142.70 4 146.7028.00/23,610
32.10/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz149.30 0 145.50 2 147.5028.80/24,39
33.8/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto148.40 2 150.60 2 150.4031.70/26,78
34.9/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK159.90 4 150.80 0 150.8032.10/27,07
35.2/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov160.00 0 153.80 0 153.8035.10/29,66
36.10/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK151.30 4 149.70 6 155.3036.60/30,85
37.11/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor162.10 10 187.00 4 172.1053.40/45,04
38.9/DMSADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.202.60 106 166.90 8 174.9056.20/47,33
39.11/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.208.30 6 169.50 6 175.5056.80/47,92
40.3/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.186.20 6 176.30 2 178.3059.60/50,21
41.12/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.253.20 10 194.80 10 204.8086.10/72,50
42.13/ZMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.188.50 56 204.10 12 216.1097.40/82,10
43.4/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor235.00 66 265.30 62 301.00182.30/153,60
  JINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANSKÁ Tereza 2002 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAŠKOVÁ Petra 1981 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
139.10 2 135.30 0 135.30 11
2. RAŠNER Karel
PETERKOVÁ Hana
1976
1987
Postřelm
Postřelm
138.80 6 136.00 4 140.004.70/3,57
3.1/DSKEPRTOVÁ Markéta
SOUČEK Marek
2001
1999
KVS HK
KVS HK
149.40 8 138.10 2 140.104.80/3,56
4. ZÁRUBOVÁ Michaela
INDRUCH Tomáš
1986
1976
KVS HK
KVS HK
149.20 4 150.90 2 152.9017.60/13,05
5.1/PZRIANTOVÁ Anežka
KOPEČEK Michal
2008
2007
VS Tábor
VS Tábor
152.10 6 145.50 8 153.5018.20/13,50
6.1/ZSSOUČKOVÁ Lucie
DRÁBEK Matyáš
2004
2005
KVS HK
KVS HK
164.00 6 152.70 4 156.7021.40/15,84
7. ŠENK Marek
SAIFRTOVÁ Magdaléna
1974
2008
KK Brand
KK Brand
166.70 6 163.20 2 165.2029.90/22,10
8.1/ZMKREMROVÁ Adéla
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
159.90 6 165.80 8 165.9030.60/22,63
9.2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
173.70 6 174.60 2 176.6041.30/30,52
10.1/DMKOLÁŘOVÁ Markéta
KOLÁŘ Vojtěch
2005
2002
3 USK Pha
USK Pha
176.60 10 169.00 12 181.0045.70/33,81
11.1/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
192.20 4 190.70 6 196.2060.90/45,00
12. RIANTOVÁ Marie
RIANT Martin
2006
1977
VS Tábor
VS Tábor
192.40 8 177.10 20 197.1061.80/45,70
13.1/VMMÁROVÁ Lenka
VANĚK Martin
1975
1971
VS Tábor
VS Tábor
218.50 112 199.40 6 205.4070.10/51,80
14.3/ZSJIŘÍK Matěj
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Pardub.
Pardub.
192.90 16 206.00 110 208.9073.60/54,40
15.2/DMPLÁŠILOVÁ Anežka
SKALICKÝ Aleš
2002
2002
Pardub.
Pardub.
217.40 110 3312.30 16 327.40192.10/142,00
  WINTER Eduard
SAMEŠOVÁ Věra
1956
1955
Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3