Slalom v Třebechovicích

01.10.2017   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.100.56 0 101.80 0 100.56
2K1M/2STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky103.61 0 104.20 0 103.61
3K1M/3VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky102.30 8 101.30 4 105.30
4K1M/4POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK107.11 0 107.10 2 107.11
5C1M/1HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.107.20 0 107.20 0 107.20
6K1M/5BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.107.57 0 107.80 2 107.57
7K1M/6MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.109.21 0 108.00 2 109.21
8K1M/7ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky107.37 2 4.00 999 109.37
9K1M/8JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.113.38 0 109.80 0 109.80
10C1M/2HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.110.70 54 108.40 2 110.40
11K1M/9VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.111.18 0 114.10 4 111.18
12K1M/10MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.112.19 0 4.00 999 112.19
13C2M/1HEGER Tomáš
HEGER Vojtěch
1998
2000
1 Dukla B.
Dukla B.
112.80 0 4.00 999 112.80
14C1M/3BOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.113.80 0 113.30 0 113.30
15K1M/11ŘÍHA Zdeněk 1987 3+ Třebech.114.25 0 114.10 0 114.10
16K1M/12JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.117.54 0 115.00 0 115.00
17K1M/13PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.115.93 0 116.10 2 115.93
18K1M/14VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor116.82 4 114.90 2 116.90
19C1M/4INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK117.00 0 4.00 999 117.00
20K1M/15SAHULA Matěj 2003 2 Benátky118.32 0 115.30 2 117.30
21K1M/16PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz115.57 2 117.90 2 117.57
22K1M/17CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.119.83 0 117.80 0 117.80
23K1M/18ADAMEC Jakub 1984 Č.Lípa133.78 0 117.90 0 117.90
24K1M/19SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK4.00 999 114.20 4 118.20
25K1M/20JINDRÁK Petr 1969 2 Tech.Pha118.45 0 122.00 2 118.45
26K1M/21KUDRNA Josef 2004 2 KK Brand116.55 4 118.50 0 118.50
27K1W/1CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.120.90 2 116.70 2 118.70
28K1M/22KOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov116.88 2 123.10 4 118.88
29K1M/23RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm118.96 0 118.20 2 118.96
30K1M/24OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.129.91 2 119.10 0 119.10
31K1M/25FUCHS Matouš 2002 3+ Jablonec113.35 6 115.70 4 119.35
32K1M/26ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště131.62 2 119.50 0 119.50
33K1M/27TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.119.57 0 122.30 0 119.57
34K1W/2KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK119.60 0 4.00 999 119.60
35K1M/28MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.119.43 4 118.00 2 120.00
36K1W/3RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha120.00 0 126.00 0 120.00
37K1W/4BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha121.20 0 120.10 0 120.10
38K1M/29LACINA Jakub 2003 2 Semily118.36 2 118.60 2 120.36
39K1M/30VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.120.81 0 122.50 2 120.81
40C1M/5RAŠNER Karel 1976 2 Postřelm121.40 2 120.90 0 120.90
41K1M/31ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.118.96 2 123.40 0 120.96
42K1W/5HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK121.10 0 121.70 0 121.10
43K1W/6POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor121.60 0 121.30 0 121.30
44C1M/6KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor124.00 0 122.40 0 122.40
45K1M/32TURNER Karel 2004 2 Blovice123.02 0 130.60 0 123.02
46K1M/33HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice121.28 4 123.10 0 123.10
47K1M/34SAJDL František 1970 3 L.Žatec4.00 999 123.30 0 123.30
48C1M/7STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB125.90 6 123.30 0 123.30
49K1W/7SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.123.80 4 123.30 0 123.30
50K1M/35KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.123.33 0 123.70 6 123.33
51K1W/8FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha126.60 0 123.40 0 123.40
52K1M/36ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand121.50 2 124.70 4 123.50
53K1M/37HORÁK David 1976 2 Heletag123.55 0 124.20 2 123.55
54C1M/8ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB123.90 0 122.20 4 123.90
55K1M/38PODRASKÝ Tomáš 1967 Třebech.124.15 0 4.00 999 124.15
56C1M/9LACINA Richard 1967 2 Semily122.70 2 123.50 2 124.70
57C1M/10VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.126.40 0 124.80 0 124.80
58C1M/11SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK123.20 2 126.70 0 125.20
59K1M/39PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.129.52 2 125.50 0 125.50
60K1W/9ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha125.60 2 125.60 0 125.60
61K1M/40PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník125.69 0 125.00 4 125.69
62K1M/41VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand130.40 54 125.90 0 125.90
63C1M/12HAUCK Marek 1977 2 KVS HK125.40 2 123.90 2 125.90
64K1M/42BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand131.13 4 124.00 2 126.00
65PW/1ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice130.50 2 124.10 2 126.10
66C1M/13KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha124.30 4 124.20 2 126.20
67K1M/43VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto122.54 4 123.80 4 126.54
68C1M/14SVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm125.10 2 124.60 2 126.60
69C1M/14BEIER Artur 1970 2 Trutnov127.30 4 126.60 0 126.60
70C1M/16KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor126.70 0 162.10 6 126.70
71K1M/44JUDA Mikuláš 2003 3+ Benátky124.73 2 125.40 2 126.73
72K1M/45URBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha122.85 4 125.40 2 126.85
73K1M/46MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov125.20 2 126.00 4 127.20
74C1M/17KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor127.30 0 128.70 0 127.30
75K1M/47GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice127.54 0 125.40 2 127.40
76K1M/48SUK Jakub 2002 3+ Trutnov125.59 2 127.20 2 127.59
77K1M/49ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand127.99 0 126.50 6 127.99
78K1M/50HANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.128.54 4 128.00 0 128.00
79K1M/50HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK125.31 52 128.00 0 128.00
80C1M/18BRTEK Tomáš 1981 3 KKBeroun128.80 0 128.00 2 128.80
81C1M/19KARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK128.90 0 134.20 0 128.90
82K1W/10ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha129.00 0 127.70 2 129.00
83C1W/1RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha130.60 0 129.10 0 129.10
84PW/2KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor129.10 0 129.70 0 129.10
85C1M/20KEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L129.10 0 123.40 52 129.10
86K1M/52MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice135.10 0 129.50 0 129.50
87C1M/21KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor127.60 2 132.40 10 129.60
88K1W/11SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK128.20 2 129.60 0 129.60
89C1M/22VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor131.60 0 129.70 0 129.70
90C1M/23DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK130.10 0 129.80 0 129.80
91K1M/53BENDA Libor 1966 3+ Roudnice142.44 4 128.20 2 130.20
92C1M/24HÁK Jiří 1952 2 Trutnov130.20 0 135.80 0 130.20
93K1M/54POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand126.26 4 126.70 4 130.26
94K1M/54ŘÍHA Jan 1996 3+ Třebech.128.26 2 4.00 999 130.26
95C1W/2FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha130.27 0 129.40 4 130.27
96K1M/56VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor130.43 0 131.90 0 130.43
97C1M/25OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.130.70 0 134.80 6 130.70
98K1W/12BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa132.90 2 130.70 0 130.70
99C1M/26BEIER Matouš 2004 2 Trutnov126.90 4 133.30 0 130.90
100K1W/13PAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky129.30 4 131.10 0 131.10
101C1M/27RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm129.40 2 133.40 2 131.40
102K1M/57FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec131.62 0 131.20 6 131.62
103K1M/58BURGER Jáchym 2006 3 USK Pha144.80 4 131.70 0 131.70
104K1W/14HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK131.70 0 132.10 0 131.70
105K1W/15BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa129.90 2 132.10 4 131.90
106C1W/3CAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.132.80 4 132.00 0 132.00
107K1M/59HAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.133.64 0 130.10 2 132.10
108PW/3PANZER Martin 2007 Loko Plz135.20 2 126.10 6 132.10
109K1M/60DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK132.19 0 136.10 2 132.19
110K1M/61BENDA Jan 2005 3+ Roudnice132.24 0 132.00 6 132.24
111K1M/62KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec134.50 0 131.10 2 133.10
112K1M/63INDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK131.12 2 137.90 2 133.12
113K1M/64ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha133.13 0 133.00 2 133.13
114C1M/28VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor133.30 0 134.40 0 133.30
115K1W/16HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa125.80 12 127.30 6 133.30
116K1W/17KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha131.40 2 134.00 2 133.40
117K1M/65VODRÁŽKA Matěj 2004 3 Semily135.02 6 131.60 2 133.60
118PW/4VONEŠ Jakub 2007 KK Brand134.70 4 133.90 0 133.90
119K1M/66DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha134.38 0 137.90 0 134.38
120C1M/29MÍL Jakub 2003 3 Trutnov134.50 0 135.20 2 134.50
121C2M/2VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
132.70 2 135.30 0 134.70
122PW/5BOHATÝ Oto 2007 Třebech.130.70 4 131.30 4 134.70
123K1W/18ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3+ KVS HK134.70 0 136.50 0 134.70
124C1M/30LACINA Jakub 2003 3 Semily134.80 0 140.60 4 134.80
125C1M/31PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník136.20 0 135.10 0 135.10
126C1M/32ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov135.30 0 137.00 0 135.30
127C2X/1POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
139.10 2 135.30 0 135.30
128K1M/67CINKO Radek 1993 3 Pardub.142.42 6 135.40 0 135.40
129K1W/19LACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily136.10 0 135.40 0 135.40
130K1M/68POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK135.81 0 134.40 2 135.81
131C1M/33HEGER Jonáš 2006 3 KVS HK138.10 2 136.00 0 136.00
132K1W/20ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor139.30 0 136.10 0 136.10
133C1W/4ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha137.90 0 136.20 0 136.20
134C2M/3JINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
136.00 2 132.20 4 136.20
135C1M/34VRBA Vojtěch 1994 3 Sláv.HK135.90 4 136.30 0 136.30
136K1M/69KÖRNER Adam 2004 3 KK Brand139.58 0 134.40 2 136.40
137C1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor138.30 0 134.70 2 136.70
138C1W/5SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.139.70 0 136.70 0 136.70
139PW/6VENC Ondřej 2007 KK Brand136.70 0 141.90 2 136.70
140K1M/70SAIDL František 2006 3 USK Pha136.81 0 148.50 2 136.81
141K1W/21BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily138.60 0 134.90 2 136.90
142K1W/21KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha134.90 2 135.00 6 136.90
143C1M/35DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK139.60 2 137.00 0 137.00
144K1W/23SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice137.16 2 137.00 0 137.00
145C2M/4RAŠNER Karel
SVÍTIL Vladan
2004
1974
Postřelm
Postřelm
135.40 2 4.00 999 137.40
146K1M/71JÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.135.67 2 135.00 6 137.67
147C2M/5FUCHS Matouš
FUCHS Jakub
2002
1999
3 Jablonec
Jablonec
138.80 2 137.70 0 137.70
148K1M/72SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.137.01 4 131.80 6 137.80
149C2M/6BOHATÝ Karel
BOHATÝ Oto
2001
2007
3 Třebech.
Třebech.
135.80 2 4.00 999 137.80
150K1M/73NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.138.47 2 136.10 2 138.10
151K1M/74STANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB136.21 2 135.70 50 138.21
152C1W/7KEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK138.50 0 141.20 0 138.50
153C1M/36PETERKA Vít 1969 Rakovník139.90 0 138.50 0 138.50
154C1M/36KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa139.50 2 138.50 0 138.50
155K1W/24MORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha136.90 2 136.60 2 138.60
156K1W/24BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz145.00 4 138.60 0 138.60
157K1M/75RIANT Martin 1977 3 VS Tábor150.56 4 136.90 2 138.90
158K1W/26KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.135.00 4 139.70 52 139.00
159K1M/76ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky135.08 4 138.00 8 139.08
160K1M/77VIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště135.77 4 137.10 2 139.10
161K1M/78VANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor139.26 0 140.00 0 139.26
162K1M/79PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník139.32 0 140.20 0 139.32
163K1M/80SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha134.14 6 135.60 4 139.60
164C1M/38INDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK137.60 2 139.30 4 139.60
165C2M/7VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
135.80 4 136.90 4 139.80
166K1M/81KUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand140.54 0 137.90 2 139.90
167K1M/81NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.140.35 4 137.90 2 139.90
168C2X/2RAŠNER Karel
PETERKOVÁ Hana
1976
1987
Postřelm
Postřelm
138.80 6 136.00 4 140.00
169C2X/3KEPRTOVÁ Markéta
SOUČEK Marek
2001
1999
KVS HK
KVS HK
149.40 8 138.10 2 140.10
170C1W/8HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK142.80 0 140.40 0 140.40
171C1W/9MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha138.50 2 140.70 2 140.50
172K1M/83KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa138.58 2 153.10 54 140.58
173K1M/84KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha138.40 6 134.60 6 140.60
174C2M/8HÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
140.80 0 141.90 0 140.80
175C1M/39NEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.140.80 0 143.40 0 140.80
176K1M/85SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha139.17 2 142.40 8 141.17
177K1M/86BEIER Alva 2005 3+ Trutnov139.26 2 142.10 0 141.26
178K1M/87JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.143.31 4 141.40 0 141.40
179C1M/40SUK Jakub 2002 3 Trutnov139.70 2 138.30 4 141.70
180K1W/27ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha142.70 6 141.70 0 141.70
181K1M/88VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor138.46 4 133.90 8 141.90
182C1W/10SOUČKOVÁ Lucie 2004 3 KVS HK142.00 0 147.00 0 142.00
183C1M/41FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.138.40 4 142.50 4 142.40
184C1M/42ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech.142.60 0 4.00 999 142.60
185K1M/89JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha142.69 0 146.30 8 142.69
186K1M/90ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily140.99 4 138.90 4 142.90
187K1W/28ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz143.90 2 142.90 0 142.90
188K1M/91JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov146.75 2 143.00 0 143.00
189K1M/92FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand139.20 4 148.60 4 143.20
190C1M/43PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník141.20 2 144.60 0 143.20
191C2M/9CAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
140.60 4 141.30 2 143.30
192K1M/93BAČINA Jan 2006 Č.Lípa148.50 0 141.90 2 143.90
193C1M/44MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov143.90 0 145.10 0 143.90
194C1M/44KOLÁŘ Vojtěch 2002 3 USK Pha141.90 2 134.10 50 143.90
195PW/7HAUCK Marek 2007 KVS HK142.10 2 143.00 6 144.10
196C1M/46URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha140.10 4 4.00 999 144.10
197C1M/47TURNER Karel 2004 Blovice143.20 6 142.30 2 144.30
198K1W/29ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily143.00 2 144.50 0 144.50
199K1W/30MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor147.20 4 142.80 2 144.80
200K1M/94STOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov142.88 2 144.50 2 144.88
201K1M/95JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov145.06 0 144.14 2 145.06
202C2M/10KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.10 4 141.90 6 145.10
203C1M/48VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.147.00 0 145.30 0 145.30
204K1M/96FENCL Jáchym 2003 Pardub.141.98 4 137.50 8 145.50
205K1M/97NOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor139.82 6 143.60 2 145.60
206C1M/49FOLTÍN Marek 1973 KK Brand147.00 6 146.10 0 146.10
207C1M/50SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha145.90 6 144.20 2 146.20
208C1M/51KUDRNA Josef 2004 3 KK Brand142.30 4 3.00 999 146.30
209C2M/11HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
160.70 4 144.50 2 146.50
210K1M/98BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště147.50 2 146.60 0 146.60
211PW/8BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice148.30 0 146.60 0 146.60
212K1W/31ZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov145.15 8 142.70 4 146.70
213C2M/12BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
144.80 2 145.70 4 146.80
214C1M/52POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha143.10 4 145.60 6 147.10
215K1M/99BANDAS Matěj 2006 KK Brand153.60 0 145.40 2 147.40
216K1W/32MÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz149.30 0 145.50 2 147.50
217PW/9BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha147.70 0 145.60 2 147.60
218C1M/53VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor151.20 0 147.80 0 147.80
219K1M/100KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec153.86 4 146.70 2 148.70
220PW/10SAMEK Petr 2008 Třebech.146.80 2 150.50 4 148.80
221K1M/101HADRABA Martin 2005 USK Pha148.40 4 145.50 4 149.50
222C1W/11MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov153.00 0 150.40 0 150.40
223K1W/33ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto148.40 2 150.60 2 150.40
224K1W/34ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK159.90 4 150.80 0 150.80
225C2M/13PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
151.20 0 3151.00 2 151.20
226K1M/102ENDRYCH Matouš 2003 Trutnov156.78 4 151.30 0 151.30
227C2M/14INDRUCH Matěj
HEGER Jonáš
2006
2006
KVS HK
KVS HK
149.80 2 154.20 8 151.80
228K1M/103SOPEK Milan 2004 3 Sušice143.90 8 141.60 50 151.90
229PW/11HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz144.50 8 149.60 4 152.50
230C2X/4ZÁRUBOVÁ Michaela
INDRUCH Tomáš
1986
1976
KVS HK
KVS HK
149.20 4 150.90 2 152.90
231C1W/12ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor161.30 0 153.20 0 153.20
232C2X/5RIANTOVÁ Anežka
KOPEČEK Michal
2008
2007
VS Tábor
VS Tábor
152.10 6 145.50 8 153.50
233K1M/104VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.153.55 0 146.20 8 153.55
234K1W/35MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov160.00 0 153.80 0 153.80
235C1M/54BOHATÝ Oto 2007 Třebech.152.30 6 152.10 2 154.10
236K1M/105NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily153.80 4 154.20 0 154.20
237C1M/55ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.147.00 8 144.40 10 154.40
238PW/12PLAS Tobiáš 2008 USK Pha160.16 2 148.90 6 154.90
239C1W/13ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha162.90 4 155.10 0 155.10
240C2M/15KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
153.30 2 160.60 8 155.30
241K1W/36ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK151.30 4 149.70 6 155.30
242C2M/16ERLOVÁ Natálie
MORENOVÁ Adriana
2006
2004
USK Pha
USK Pha
155.40 0 171.10 8 155.40
243PW/13INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK158.10 2 156.00 0 156.00
244K1M/106KUTEK Michal 2006 USK Pha157.70 2 150.40 6 156.40
245C2X/6SOUČKOVÁ Lucie
DRÁBEK Matyáš
2004
2005
KVS HK
KVS HK
164.00 6 152.70 4 156.70
246K1M/107TUN Marek 2003 Semily148.80 8 173.60 60 156.80
247C2M/17SAMKOVÁ Olga
KLIŠČOVÁ Barbora
2005
2002
Třebech.
Třebech.
157.20 0 4.00 999 157.20
248PW/14PETŘÍK Marek 2008 USK Pha157.20 0 169.70 12 157.20
249PW/15SVOBODA Šimon 2008 Benátky153.40 6 153.90 4 157.90
250PW/15SLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky153.90 4 165.60 0 157.90
251K1M/108MÁRA Michal 2003 VS Tábor167.51 14 148.40 10 158.40
252K1M/109JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand177.30 4 154.50 4 158.50
253C1W/14ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha158.80 0 163.60 2 158.80
254K1M/110SAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha173.20 8 160.10 0 160.10
255C1W/15BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily160.80 0 163.30 0 160.80
256C2M/18VÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
160.40 2 158.70 4 162.40
257C1W/16ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov4.00 999 163.20 0 163.20
258C2M/19HOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
3 Č.Lípa
Č.Lípa
155.20 8 155.90 8 163.20
259C1M/56PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.164.50 2 159.90 4 163.90
260K1M/111ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto164.12 0 165.70 4 164.12
261C2X/7ŠENK Marek
SAIFRTOVÁ Magdaléna
1974
2008
KK Brand
KK Brand
166.70 6 163.20 2 165.20
262C2M/20KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
159.59 8 157.30 8 165.30
263PW/17RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor163.70 2 172.40 2 165.70
264C1M/57NĚMEC Radek 2004 Pardub.161.80 4 166.70 2 165.80
265C2M/21HORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Petr
1976
1977
Heletag
Heletag
157.90 8 182.10 22 165.90
266C2X/8KREMROVÁ Adéla
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
159.90 6 165.80 8 165.90
267K1M/112KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha158.43 8 4.00 999 166.43
268K1M/113SLAVÍK Daniel 2006 Semily174.40 8 158.60 8 166.60
269PW/18VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor166.70 2 167.20 0 167.20
270C1M/58STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky159.40 8 4.00 999 167.40
271C1W/17KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha165.80 2 166.30 4 167.80
272C1M/59SAIDL František 2006 USK Pha173.10 6 165.90 2 167.90
273K1M/114JAHNA Ondřej 2005 Třebech.164.12 4 166.70 2 168.12
274C2M/22BABOUČEK Antonín
SLAVÍK Vojtěch
2007
2005
USK Pha
USK Pha
163.70 6 165.20 4 169.20
275PW/19SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec167.20 2 167.60 2 169.20
276PW/20SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand176.30 0 169.90 0 169.90
277C1M/60ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha165.90 6 167.00 4 171.00
278K1W/37RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor162.10 10 187.00 4 172.10
279K1M/115SLABÝ Zdeněk 2004 VS Tábor161.30 12 172.80 60 173.30
280K1W/38SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.202.60 106 166.90 8 174.90
281K1W/39BUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.208.30 6 169.50 6 175.50
282C2X/9ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
173.70 6 174.60 2 176.60
283PW/21BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov182.90 4 177.40 0 177.40
284K1M/116MAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha168.06 10 150.60 60 178.06
285K1W/40KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.186.20 6 176.30 2 178.30
286PW/22FUCHS Jáchym 2008 KK Brand182.80 10 172.60 6 178.60
287C1M/61CINKO Radek 1993 Pardub.230.70 10 175.20 4 179.20
288C2X/10KOLÁŘOVÁ Markéta
KOLÁŘ Vojtěch
2005
2002
3 USK Pha
USK Pha
176.60 10 169.00 12 181.00
289PW/23POLLERT Jonáš 2007 USK Pha183.80 4 182.80 0 182.80
290PW/24PLEŠTIL Šimon 2007 Semily191.70 10 177.90 6 183.90
291C2M/23ADÁŠEK Alois
JUDA Mikuláš
2002
2003
Benátky
Benátky
180.08 4 204.50 14 184.08
292K1M/117STREIT Adam 2002 Trutnov169.60 16 4.00 999 185.60
293PW/25PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec181.60 4 182.60 14 185.60
294C1M/62KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub.183.30 4 186.30 2 187.30
295C1M/63INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK188.60 4 183.60 4 187.60
296C1M/64ŘEHÁK Jiří 2003 Semily181.10 8 183.10 8 189.10
297C2M/24ŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
184.50 62 179.90 10 189.90
298PW/26URBÁNEK Šimon 2008 USK Pha196.50 6 174.70 20 194.70
299C2X/11JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
192.20 4 190.70 6 196.20
300K1M/118CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag1.00 999 186.30 10 196.30
301C2X/12RIANTOVÁ Marie
RIANT Martin
2006
1977
VS Tábor
VS Tábor
192.40 8 177.10 20 197.10
302K1M/119VRANÝ Matěj 2006 USK Pha205.27 6 185.60 12 197.60
303C2M/25STEHLÍK Alexander
MÍL Jakub
2002
2003
Trutnov
Trutnov
192.40 8 206.00 4 200.40
304K1M/120KOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand151.40 56 144.50 56 200.50
305K1W/41ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.253.20 10 194.80 10 204.80
306C2M/26ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
MÁROVÁ Zuzana
2004
2001
3 VS Tábor
VS Tábor
197.90 12 196.90 8 204.90
307C2X/13MÁROVÁ Lenka
VANĚK Martin
1975
1971
VS Tábor
VS Tábor
218.50 112 199.40 6 205.40
308K1M/121HOLUB Čeněk 2006 USK Pha196.90 10 184.20 62 206.90
309C2X/14JIŘÍK Matěj
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Pardub.
Pardub.
192.90 16 206.00 110 208.90
310K1M/122STEHLÍK Alexander 2002 Trutnov205.60 106 195.00 14 209.00
311K1M/123CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha4.00 999 153.90 58 211.90
312K1W/42HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.188.50 56 204.10 12 216.10
313PW/27SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto212.80 8 216.30 14 220.80
314C2M/27FOLTÍN Marek
FOLTÍN Šimon
1973
2006
KK Brand
KK Brand
213.90 8 217.40 58 221.90
315PW/28VÍT Matyáš 2009 KVS HK212.70 10 197.60 62 222.70
316C1M/65HAUCK Marek 2007 KVS HK245.80 8 236.60 4 240.60
317PW/31ŠÍMA David 2008 KK Brand249.40 8 241.70 56 257.40
318PW/32KOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor225.30 56 217.20 54 271.20
319C1W/18BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov278.50 0 4.00 999 278.50
320K1W/43NOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor235.00 66 265.30 62 301.00
321C2X/15PLÁŠILOVÁ Anežka
SKALICKÝ Aleš
2002
2002
Pardub.
Pardub.
217.40 110 3312.30 16 327.40
Oddíl

Historie procházení