vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Třebechovicích

30.09.2017   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSHEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.103.40 0 5.00 0 103.40 209
2.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.111.20 52 107.10 0 107.103.70/3,6205
3.2/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky107.50 2 107.70 0 107.704.30/4,2201
4.1/VMPOLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK109.60 50 109.00 0 109.005.60/5,4197
5. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.109.90 2 109.10 0 109.105.70/5,5193
6.3/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky107.90 2 106.70 50 109.906.50/6,3189
7.1/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.116.10 0 113.20 0 113.209.80/9,5185
8.2/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky106.90 8 109.70 4 113.7010.30/10,0181
8.4/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK116.90 0 113.70 0 113.7010.30/10,0177
10.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.113.90 0 114.50 0 113.9010.50/10,2173
11. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.116.40 4 116.80 0 116.8013.40/13,0169
12. ŘÍHA Zdeněk 1987 3+ Třebech.117.10 2 116.90 0 116.9013.50/13,1165
13.2/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky120.20 6 118.70 0 118.7015.30/14,8161
14.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.118.90 0 119.00 0 118.9015.50/15,0157
15.3/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor119.70 2 117.30 2 119.3015.90/15,4153
16.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz119.90 0 119.30 2 119.9016.50/16,0149
17.3/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.121.90 2 120.00 0 120.0016.60/16,1145
18.1/VJINDRÁK Petr 1969 2 Tech.Pha121.80 1 120.20 0 120.2016.80/16,2141
19.4/VMABRAHAM Jiří 1977 3+ Benátky125.20 4 121.10 0 121.1017.70/17,1137
20.5/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand120.40 2 119.70 2 121.7018.30/17,7133
21.2/VSAJDL František 1970 3 L.Žatec125.50 2 121.90 0 121.9018.50/17,9129
22.4/ZSLACINA Jakub 2003 2 Semily118.10 4 121.00 2 122.1018.70/18,1125
22.5/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm122.10 0 121.10 2 122.1018.70/18,1121
24.6/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice122.50 0 123.30 2 122.5019.10/18,5117
25.3/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.123.80 0 122.70 0 122.7019.30/18,7113
26.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.123.50 2 122.80 0 122.8019.40/18,8109
27.4/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.121.00 2 124.80 2 123.0019.60/19,0105
28.7/ZSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.123.20 0 120.60 8 123.2019.80/19,1101
29.5/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov122.90 2 119.30 4 123.3019.90/19,297
30.2/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand125.50 0 123.40 0 123.4020.00/19,393
31.6/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.124.40 0 123.50 0 123.5020.10/19,489
32.7/DSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště118.10 6 120.60 4 124.1020.70/20,085
33.8/ZSJUDA Mikuláš 2003 3+ Benátky124.40 0 126.30 2 124.4021.00/20,381
34.9/ZSKUDRNA Josef 2004 2 KK Brand121.90 4 120.80 4 124.8021.40/20,777
35.8/DSVENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto125.00 0 124.30 2 125.0021.60/20,976
35.6/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.124.40 4 123.00 2 125.0021.60/20,975
37.7/VMHORÁK David 1976 2 Heletag125.80 0 125.10 0 125.1021.70/21,074
37.3/DMSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec124.90 6 121.10 4 125.1021.70/21,073
39.5/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.125.30 0 126.10 0 125.3021.90/21,272
40.3/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha121.40 4 123.60 2 125.4022.00/21,371
41.6/VPODRASKÝ Tomáš 1967 Třebech.125.70 0 127.30 2 125.7022.30/21,670
42.9/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa124.10 6 125.80 0 125.8022.40/21,769
43.4/ZMBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand127.60 2 124.10 2 126.1022.70/22,068
44.4/DMHANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.128.20 2 127.10 0 127.1023.70/22,967
45.10/ZSMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov125.40 2 127.40 0 127.4024.00/23,266
46.5/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov125.70 2 132.00 4 127.7024.30/23,565
47.7/VPRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK126.20 2 129.20 4 128.2024.80/24,064
48.2/U23ŘÍHA Jan 1996 3+ Třebech.129.40 52 128.30 0 128.3024.90/24,163
49.11/ZSTURNER Karel 2004 2 Blovice126.90 8 126.90 2 128.9025.50/24,762
50.8/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice129.10 0 130.30 0 129.1025.70/24,961
51.6/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník129.70 0 126.80 6 129.7026.30/25,460
52.12/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice130.10 0 129.60 2 130.1026.70/25,859
53.13/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand130.30 0 128.70 6 130.3026.90/26,058
54.7/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha129.80 4 128.80 2 130.8027.40/26,557
55.5/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand131.30 2 129.30 2 131.3027.90/27,056
56.2/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec132.30 8 131.50 0 131.5028.10/27,255
57.6/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor133.80 2 132.30 0 132.3028.90/27,954
58.7/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK129.60 4 132.70 0 132.7029.30/28,353
59.9/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB138.60 4 133.70 0 133.7030.30/29,352
60.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.134.10 0 142.80 2 134.1030.70/29,751
61.8/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand130.60 4 130.90 4 134.6031.20/30,250
62.9/ZMINDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK135.60 4 135.00 0 135.0031.60/30,649
63.10/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK135.10 0 147.20 2 135.1031.70/30,748
64.8/VMHAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.136.10 2 135.20 0 135.2031.80/30,847
65.14/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště133.60 2 135.60 2 135.6032.20/31,146
66.11/ZMBENDA Jan 2005 3+ Roudnice137.80 4 132.10 4 136.1032.70/31,645
67. CINKO Radek 1993 3 Pardub.136.40 0 134.60 2 136.4033.00/31,944
68.12/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha132.70 4 138.40 0 136.7033.30/32,243
69.9/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.133.10 4 136.80 4 137.1033.70/32,642
69.4/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec138.70 4 137.10 0 137.1033.70/32,641
71.5/VSPOLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK137.80 1 137.60 0 137.6034.20/33,140
72.13/ZMSAIDL František 2006 3 USK Pha138.60 0 137.80 0 137.8034.40/33,339
72.14/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice139.60 6 137.80 0 137.8034.40/33,338
74.15/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha136.30 2 136.40 6 138.3034.90/33,837
75.10/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor145.10 8 136.50 2 138.5035.10/33,936
76.6/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha137.40 2 136.70 2 138.7035.30/34,135
77.11/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.138.00 2 145.20 4 140.0036.60/35,434
78.16/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha138.80 2 151.30 4 140.8037.40/36,233
79.8/DMADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky131.00 10 133.40 8 141.0037.60/36,432
79.15/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.143.70 8 141.00 0 141.0037.60/36,431
81. ADAMEC Jakub 1984 Č.Lípa142.00 4 137.90 4 141.9038.50/37,230
82. KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha142.70 2 136.40 6 142.4039.00/37,729
83.17/ZMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov141.30 2 142.00 2 143.3039.90/38,628
83.16/ZSSOPEK Milan 2004 3 Sušice142.30 2 143.30 0 143.3039.90/38,627
83.17/ZSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily139.30 4 144.70 4 143.3039.90/38,626
83.10/VVANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor141.30 2 147.10 2 143.3039.90/38,625
87.7/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník131.30 50 143.50 0 143.5040.10/38,824
88.12/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor139.70 4 144.10 8 143.7040.30/39,023
89.18/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand143.80 0 145.00 0 143.8040.40/39,122
90.18/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 3 Semily136.70 8 137.90 6 143.9040.50/39,221
91.19/ZSKÖRNER Adam 2004 3 KK Brand139.90 6 140.40 4 144.4041.00/39,720
92.19/ZMNOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor145.70 16 142.70 2 144.7041.30/39,919
93.8/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov146.10 0 145.70 0 145.7042.30/40,918
94.20/ZMBANDAS Matěj 2006 KK Brand144.40 4 144.10 2 146.1042.70/41,317
95.20/ZSJAHODA Jakub 2004 3 USK Pha140.80 6 143.90 4 146.8043.40/42,016
96.21/ZMSTOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov144.70 4 146.90 4 148.7045.30/43,815
97.22/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha145.40 8 147.30 2 149.3045.90/44,414
98.23/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.144.50 6 141.60 8 149.6046.20/44,713
99.24/ZMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand147.70 2 160.00 2 149.7046.30/44,812
100. JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov149.90 0 151.90 0 149.9046.50/45,011
100.21/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.143.90 6 141.60 12 149.9046.50/45,010
102.22/ZSKOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand141.60 10 140.40 56 151.6048.20/46,69
103.25/ZMHADRABA Martin 2005 USK Pha148.50 4 150.10 6 152.5049.10/47,58
104.9/DMSKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.152.00 54 148.90 4 152.9049.50/47,97
105.23/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.154.70 4 151.70 4 155.7052.30/50,66
106.26/ZMBAČINA Jan 2006 Č.Lípa146.70 12 159.60 4 158.7055.30/53,55
107.24/ZSENDRYCH Matouš 2003 Trutnov152.80 6 151.20 8 158.8055.40/53,64
108.25/ZSKINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha157.10 2 157.00 10 159.1055.70/53,93
109.26/ZSTUN Marek 2003 Semily1.00 999 149.40 12 161.4058.00/56,12
110.27/ZMKUTEK Michal 2006 USK Pha163.10 54 159.80 2 161.8058.40/56,51
111.28/ZMSAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha157.90 6 160.00 2 162.0058.60/56,70
112.29/ZMZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto158.50 4 167.00 8 162.5059.10/57,20
113.30/ZMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha159.90 4 168.60 10 163.9060.50/58,50
114.31/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily155.20 10 160.80 4 164.8061.40/59,40
115.32/ZMSLAVÍK Daniel 2006 Semily176.50 14 159.60 8 167.6064.20/62,10
116.27/ZSMÁRA Michal 2003 VS Tábor156.30 12 162.60 18 168.3064.90/62,80
117.33/ZMJAHNA Ondřej 2005 Třebech.166.90 8 175.30 8 174.9071.50/69,10
118.34/ZMMAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha172.70 6 163.90 16 178.7075.30/72,80
119.28/ZSJEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand161.60 18 173.90 56 179.6076.20/73,70
120.10/DMSTREIT Adam 2002 Trutnov176.50 10 166.40 66 186.5083.10/80,40
121.35/ZMHOLUB Čeněk 2006 USK Pha196.10 20 179.50 12 191.5088.10/85,20
122.36/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha196.10 20 202.10 8 210.10106.70/103,20
123.13/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag152.00 214 166.00 62 228.00124.60/120,50
124.29/ZSSLABÝ Zdeněk 2004 VS Tábor173.70 64 1.00 999 237.70134.30/129,90
  TROCH Jan 2003 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENIGER Jiří 1973 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VLASÁK Jan 1986 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Pavel 1972 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Matouš 2002 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha132.80 0 132.40 2 132.80 24
1.1/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha138.50 0 132.80 0 132.80 20
3.2/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha132.60 4 131.00 4 135.002.20/1,716
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor139.10 0 135.10 0 135.102.30/1,712
5.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha139.00 0 137.90 0 137.905.10/3,811
6.2/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.141.10 0 140.40 6 141.108.30/6,310
7.1/DMCAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.139.60 8 138.30 4 142.309.50/7,29
8.2/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK148.70 2 146.90 0 146.9014.10/10,68
9.3/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha148.40 8 141.40 6 147.4014.60/11,07
10.4/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 3 KVS HK148.90 0 148.20 0 148.2015.40/11,66
11.3/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK148.60 2 150.90 6 150.6017.80/13,45
12.3/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha178.80 10 153.10 4 157.1024.30/18,34
13.5/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor161.80 2 156.00 2 158.0025.20/19,03
13.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov159.40 8 154.00 4 158.0025.20/19,02
15.2/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily169.80 0 163.40 0 163.4030.60/23,01
16.4/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha168.70 2 197.30 6 170.7037.90/28,50
17.6/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha170.80 4 172.00 2 174.0041.20/31,00
18.4/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov171.60 12 169.90 6 175.9043.10/32,50
19.1/PZBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov275.40 2 253.00 2 255.00122.20/92,00
  KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23HEGER Tomáš
HEGER Vojtěch
1998
2000
1 Dukla B.
Dukla B.
116.60 2 4.00 999 118.60 45
2.1/VJINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
127.80 2 129.10 4 129.8011.20/9,437
3.1/VMVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
131.80 0 133.90 6 131.8013.20/11,133
4. RAŠNER Karel
SVÍTIL Vladan
2004
1974
Postřelm
Postřelm
138.70 10 133.50 0 133.5014.90/12,629
5.1/ZSCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
140.10 2 140.70 2 142.1023.50/19,825
6. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.40 2 143.10 6 143.4024.80/20,921
7.1/DMBOHATÝ Karel
BOHATÝ Oto
2001
2007
3 Třebech.
Třebech.
138.60 14 140.70 4 144.7026.10/22,00
8.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
143.00 4 145.00 0 145.0026.40/22,317
9.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
144.40 10 140.30 6 146.3027.70/23,413
10.2/DMHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
141.50 8 153.60 12 149.5030.90/26,112
11.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
144.10 6 149.90 8 150.1031.50/26,611
12.1/ZMINDRUCH Matěj
HEGER Jonáš
2006
2006
KVS HK
KVS HK
149.80 2 150.80 6 151.8033.20/28,010
13.2/VPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
151.90 0 158.10 6 151.9033.30/28,19
14.3/DMSAMKOVÁ Olga
KLIŠČOVÁ Barbora
2005
2002
Třebech.
Třebech.
159.50 6 156.90 0 156.9038.30/32,38
15.3/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
153.90 6 155.00 2 157.0038.40/32,47
16.4/ZSKUDRNA Josef
BÍZEK Marek
2004
2005
3 KK Brand
KK Brand
153.00 6 166.00 12 159.0040.40/34,16
17.1/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
149.00 14 149.30 10 159.3040.70/34,35
18. DOSKOČIL Eduard
KUTLVAŠR Petr
1983
1977
Dv.Král.
Vys.Mýto
158.50 12 157.00 4 161.0042.40/35,84
19.4/DMHOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
3 Č.Lípa
Č.Lípa
157.30 8 156.00 8 164.0045.40/38,33
20.5/ZSERLOVÁ Natálie
MORENOVÁ Adriana
2006
2004
USK Pha
USK Pha
166.70 12 161.70 6 167.7049.10/41,42
21.2/U23KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
166.60 16 157.10 12 169.1050.50/42,61
22.2/ZMBABOUČEK Antonín
SLAVÍK Vojtěch
2007
2005
USK Pha
USK Pha
171.80 8 165.20 4 169.2050.60/42,70
23.3/VMHORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Petr
1976
1977
Heletag
Heletag
208.10 74 166.10 8 174.1055.50/46,80
24.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie
RŮŽIČKOVÁ Kateřina
2005
2003
3 USK Pha
USK Pha
176.50 8 164.70 14 178.7060.10/50,70
25.3/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
178.80 12 192.78 20 190.8072.20/60,90
26.5/DMADÁŠEK Alois
JUDA Mikuláš
2002
2003
Benátky
Benátky
192.30 20 177.60 18 195.6077.00/64,90
27.6/DMSTEHLÍK Alexander
MÍL Jakub
2002
2003
Trutnov
Trutnov
190.10 20 183.60 16 199.6081.00/68,30
28.4/ZMJINDRÁKOVÁ Anna
JINDRÁKOVÁ Eliška
2005
2007
Tech.Pha
Tech.Pha
211.80 2 209.80 16 213.8095.20/80,30
29. FOLTÍN Marek
FOLTÍN Šimon
1973
2006
KK Brand
KK Brand
209.50 20 260.00 70 229.50110.90/93,50
  FUCHS Matouš
FUCHS Jakub
2002
1999
3 Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor128.20 0 132.40 0 128.20 0
2.2/PZMPANZER Martin 2007 Loko Plz129.20 0 134.10 2 129.201.00/0,80
3.3/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice132.70 2 130.00 6 134.706.50/5,10
4.4/PZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.133.80 8 134.00 2 136.007.80/6,10
5.5/PZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand138.80 2 141.90 4 140.8012.60/9,80
6.6/PZMHAUCK Marek 2007 KVS HK140.60 2 141.40 0 141.4013.20/10,30
7.7/PZMVENC Ondřej 2007 KK Brand142.80 6 140.30 2 142.3014.10/11,00
8.8/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz142.30 2 144.30 6 144.3016.10/12,60
9.9/PZMBABOUČEK Antonín 2007 USK Pha152.90 0 149.80 2 151.8023.60/18,40
10.10/PZMSAMEK Petr 2008 Třebech.150.80 6 148.70 4 152.7024.50/19,10
11.11/PZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK153.00 4 157.80 0 157.0028.80/22,50
12.1/PZZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice153.40 4 157.40 2 157.4029.20/22,80
13.12/PZMSVOBODA Šimon 2008 Benátky155.20 4 157.20 10 159.2031.00/24,20
14.13/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha158.60 2 174.50 6 160.6032.40/25,30
15.2/PZZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor187.00 4 165.20 2 167.2039.00/30,40
16.14/PZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky164.60 6 170.40 2 170.6042.40/33,10
16.15/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor162.60 8 189.90 60 170.6042.40/33,10
18.16/PZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha150.60 56 168.30 6 174.3046.10/36,00
19.3/PZZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand170.80 4 175.20 2 174.8046.60/36,30
20.17/PZMSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec180.00 6 170.80 8 178.8050.60/39,50
21.18/PZMPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha171.00 8 181.30 8 179.0050.80/39,60
22.19/PZMURBÁNEK Šimon 2008 USK Pha188.00 66 171.40 8 179.4051.20/39,90
23.4/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec179.10 6 178.60 12 185.1056.90/44,40
24.5/PZZBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov188.10 2 189.80 8 190.1061.90/48,30
25.6/PZMFUCHS Jáchym 2008 KK Brand197.00 54 180.50 10 190.5062.30/48,60
26.7/PZZJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha174.30 18 221.20 10 192.3064.10/50,00
27.20/PZMŠÍMA David 2008 KK Brand205.40 6 247.30 6 211.4083.20/64,90
28.21/PZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto219.70 14 203.00 10 213.0084.80/66,10
29.22/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK230.20 414 233.80 28 261.80133.60/104,20
30.23/PZMPLEŠTIL Šimon 2007 Semily1.00 999 260.10 8 268.10139.90/109,10
  KOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.109.30 0 110.70 0 109.30 138
2.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.109.60 0 109.50 0 109.500.20/0,2130
3.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.114.80 2 115.60 4 116.807.50/6,9122
4.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK117.10 0 4.00 999 117.107.80/7,1118
5.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov120.60 2 119.90 0 119.9010.60/9,7114
6.2/VMRAŠNER Karel 1976 2 Postřelm122.70 2 120.90 0 120.9011.60/10,6110
7.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav123.20 2 124.80 0 124.8015.50/14,2106
8.3/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK125.50 0 126.40 0 125.5016.20/14,8102
9.2/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB122.60 4 123.60 2 125.6016.30/14,998
10.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor126.80 0 134.70 6 126.8017.50/16,094
11.3/VLACINA Richard 1967 2 Semily127.10 0 121.20 52 127.1017.80/16,390
12.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha127.90 2 125.70 2 127.7018.40/16,886
13.4/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov127.90 0 131.00 4 127.9018.60/17,082
14.4/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.128.00 0 129.40 2 128.0018.70/17,178
15.1/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov128.40 0 128.20 2 128.4019.10/17,574
16.5/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm127.20 2 127.90 2 129.2019.90/18,270
17. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha127.00 52 127.30 2 129.3020.00/18,366
18.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor128.60 2 131.70 6 130.6021.30/19,562
18.2/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK128.60 50 128.60 2 130.6021.30/19,558
20.5/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK132.00 0 132.80 0 132.0022.70/20,854
21.3/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov130.60 2 132.10 0 132.1022.80/20,950
21.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor132.10 0 133.40 2 132.1022.80/20,946
23. DOSKOČIL Eduard 1983 3 Dv.Král.132.30 0 4.00 999 132.3023.00/21,042
24. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK132.70 0 134.40 0 132.7023.40/21,438
24. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor130.70 2 133.70 2 132.7023.40/21,437
26.6/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.134.90 0 131.00 2 133.0023.70/21,736
26.2/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB137.80 12 127.00 6 133.0023.70/21,735
28.3/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky135.00 4 131.30 2 133.3024.00/22,034
28.3/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor139.10 6 131.30 2 133.3024.00/22,033
30.7/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L134.40 0 132.60 2 134.4025.10/23,032
31.6/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub.135.00 4 133.20 2 135.2025.90/23,731
32.4/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm133.40 2 133.10 4 135.4026.10/23,930
33.7/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor140.10 0 137.30 0 137.3028.00/25,629
34.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník135.90 2 137.60 0 137.6028.30/25,928
35.8/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov137.80 0 144.70 0 137.8028.50/26,127
35.8/VMBRTEK Tomáš 1981 3 KKBeroun135.80 2 146.90 6 137.8028.50/26,126
37.2/U23VRBA Vojtěch 1994 3 Sláv.HK136.00 2 143.10 2 138.0028.70/26,325
38.5/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily134.60 4 134.00 12 138.6029.30/26,824
39.9/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.138.70 2 136.70 2 138.7029.40/26,923
40.2/ZMHEGER Jonáš 2006 3 KVS HK139.60 0 140.40 0 139.6030.30/27,722
41.3/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK141.00 0 140.20 2 141.0031.70/29,021
42.4/ZMINDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK143.40 2 139.60 2 141.6032.30/29,620
43. ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech.141.70 0 4.00 999 141.7032.40/29,619
44.6/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha139.90 2 140.20 6 141.9032.60/29,818
45.3/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha141.50 2 141.70 2 143.5034.20/31,317
45.7/ZSKUDRNA Josef 2004 3 KK Brand141.50 2 142.80 4 143.5034.20/31,316
47.4/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov143.60 0 140.80 6 143.6034.30/31,415
48.8/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov144.10 0 140.20 4 144.1034.80/31,814
49.5/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník145.90 4 142.60 2 144.6035.30/32,313
50.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.145.30 0 145.90 0 145.3036.00/32,912
51.4/DSKRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa141.70 4 148.90 6 145.7036.40/33,311
52.9/ZSTURNER Karel 2004 Blovice143.70 6 146.60 0 146.6037.30/34,110
53.9/VPETERKA Vít 1969 Rakovník145.00 2 144.30 4 147.0037.70/34,59
54.3/U23POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov146.60 2 152.90 54 148.6039.30/36,08
55.10/VMFOLTÍN Marek 1973 KK Brand146.90 2 149.80 8 148.9039.60/36,27
56.6/DMKOLÁŘ Vojtěch 2002 3 USK Pha152.10 4 149.70 0 149.7040.40/37,06
57.10/ZSFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.153.10 10 144.60 6 150.6041.30/37,85
58.10/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov148.40 4 149.80 6 152.4043.10/39,44
59.5/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor153.20 0 155.70 4 153.2043.90/40,23
60.6/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.148.90 8 147.70 6 153.7044.40/40,62
61.11/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.152.30 4 154.20 4 156.3047.00/43,01
62.1/PZBOHATÝ Oto 2007 Třebech.152.00 6 155.70 2 157.7048.40/44,30
63.7/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha156.30 4 153.30 54 160.3051.00/46,70
64.12/ZSNĚMEC Radek 2004 Pardub.167.40 0 162.70 4 166.7057.40/52,50
65.8/ZMSAIDL František 2006 USK Pha165.70 4 1.00 999 169.7060.40/55,30
66.9/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.168.00 2 173.30 4 170.0060.70/55,50
67.10/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha166.70 14 170.90 6 176.9067.60/61,80
68. CINKO Radek 1993 Pardub.239.80 4 182.90 4 186.9077.60/71,00
69.2/PZINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK190.00 6 193.10 2 195.1085.80/78,50
70.13/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily197.10 18 189.20 12 201.2091.90/84,10
71.3/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK287.90 14 253.20 8 261.20151.90/139,00
  DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.119.30 0 121.50 4 119.30 84
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha124.00 0 122.80 0 122.803.50/2,980
3.2/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK127.70 2 122.90 0 122.903.60/3,076
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor122.30 2 124.50 2 124.305.00/4,272
5.3/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK124.40 0 124.90 0 124.405.10/4,368
6.1/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha126.00 2 125.30 0 125.306.00/5,064
7.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.125.90 0 124.60 2 125.906.60/5,560
8.2/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha123.40 4 124.30 2 126.307.00/5,956
9.3/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha126.60 0 128.00 2 126.607.30/6,152
10.2/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky130.70 0 138.60 0 130.7011.40/9,648
11.4/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa126.40 8 127.08 4 131.0811.78/9,944
12.5/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK130.00 2 129.90 2 131.9012.60/10,640
13.3/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha132.80 0 131.00 52 132.8013.50/11,336
14.1/VMPLAVJANIKOVÁ Petra 1975 Benátky134.40 2 133.10 0 133.1013.80/11,632
15.4/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa134.20 0 132.90 2 134.2014.90/12,528
16.4/ZMKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha135.20 4 132.50 2 134.5015.20/12,727
17.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK136.40 2 133.90 2 135.9016.60/13,926
18.3/VMBAŠKOVÁ Petra 1981 3 Benátky138.80 0 136.20 0 136.2016.90/14,225
18.6/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa139.50 0 134.20 2 136.2016.90/14,224
20.7/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha136.60 6 134.80 2 136.8017.50/14,723
21.4/VMLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily139.70 2 139.02 0 139.0219.72/16,522
22.5/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha141.50 0 139.20 0 139.2019.90/16,721
23.8/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor140.30 4 139.60 0 139.6020.30/17,020
24. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3+ KVS HK139.90 0 140.00 0 139.9020.60/17,319
25.6/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice139.90 4 140.10 0 140.1020.80/17,418
26.5/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor141.50 0 148.00 6 141.5022.20/18,617
27.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily141.60 2 142.10 0 142.1022.80/19,116
28.7/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha140.70 2 141.80 4 142.7023.40/19,615
29.6/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.139.60 4 141.30 2 143.3024.00/20,114
30.7/DMBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz146.70 0 144.20 4 146.7027.40/23,013
31.8/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov145.30 2 144.90 6 147.3028.00/23,512
32.9/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz145.30 6 145.60 2 147.6028.30/23,711
33.10/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz147.70 0 145.60 6 147.7028.40/23,810
34.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily145.50 4 149.30 2 149.5030.20/25,39
35.1/VSSAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec148.70 2 151.40 0 150.7031.40/26,38
36.8/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto155.60 2 151.70 0 151.7032.40/27,27
37.9/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK152.10 0 161.50 4 152.1032.80/27,56
38.10/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK153.20 4 155.20 10 157.2037.90/31,85
39.2/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov162.80 0 158.30 0 158.3039.00/32,74
40.11/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor162.30 2 156.30 4 160.3041.00/34,43
41.11/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.219.90 12 165.40 8 173.4054.10/45,32
42.12/ZMJINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha204.40 112 178.80 4 182.8063.50/53,21
43.5/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub.186.20 0 187.10 4 186.2066.90/56,10
44.9/DMSADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.197.30 58 176.50 14 190.5071.20/59,70
45.13/ZMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.141.90 62 220.60 60 203.9084.60/70,90
46.14/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.220.10 58 210.70 14 224.70105.40/88,30
47.6/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor274.40 64 226.50 214 338.40219.10/183,70
  SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANSKÁ Tereza 2002 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSKEPRTOVÁ Markéta
SOUČEK Marek
2001
1999
KVS HK
KVS HK
136.60 0 138.90 4 136.60 11
2. RAŠNER Karel
PETERKOVÁ Hana
1976
1987
Postřelm
Postřelm
137.90 0 135.60 4 137.901.30/1,07
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
142.30 6 196.00 14 148.3011.70/8,66
4. ZÁRUBOVÁ Michaela
INDRUCH Tomáš
1986
1976
KVS HK
KVS HK
151.60 4 150.50 2 152.5015.90/11,65
5.1/ZSSOUČKOVÁ Lucie
DRÁBEK Matyáš
2004
2005
KVS HK
KVS HK
159.60 4 161.80 6 163.6027.00/19,84
6.1/VSWINTER Eduard
SAMEŠOVÁ Věra
1956
1955
Jablonec
Jablonec
165.70 8 158.40 6 164.4027.80/20,43
7. ŠENK Marek
SAIFRTOVÁ Magdaléna
1974
2008
KK Brand
KK Brand
167.90 16 162.20 10 172.2035.60/26,10
8. KREMROVÁ Adéla
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
172.50 4 171.50 12 176.5039.90/29,22
9.2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
189.60 8 175.00 4 179.0042.40/31,01
10. RIANTOVÁ Marie
RIANT Martin
2006
1977
VS Tábor
VS Tábor
184.70 14 181.00 2 183.0046.40/34,00
11.1/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
185.90 4 183.05 4 187.0550.45/36,90
12.1/DMKOLÁŘOVÁ Markéta
KOLÁŘ Vojtěch
2005
2002
3 USK Pha
USK Pha
196.00 14 180.20 62 210.0073.40/53,70
13.2/DMPLÁŠILOVÁ Anežka
SKALICKÝ Aleš
2002
2002
Pardub.
Pardub.
198.60 22 206.50 12 218.5081.90/60,00
14.3/ZSJIŘÍK Matěj
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Pardub.
Pardub.
214.90 64 218.40 18 236.4099.80/73,10
15.1/VMMÁROVÁ Lenka
VANĚK Martin
1975
1971
VS Tábor
VS Tábor
251.90 6 226.30 16 242.30105.70/77,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3